Opinie o NZ Techno Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy NZ Techno Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie NZ Techno Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NZ Techno Sp. z o.o. w Warszawa

Bob Nowy wpis

Szkoda Państwa czasu i nakładu na udział w rekrutacji. Siedziba firmy - wymagający natychmiastowego remontu szeregowiec na Saskiej Kępie - jasno pokazuje kierunek jej rozwoju. Wystarczy przeczytać z uwagą ogłoszenie, krótka rozmowa telefoniczna z pracownicą biura i też można zrozumieć poziom firmy. Jestem w szoku. Szkoda czasu!

Pracownik Nowy wpis

Przestrzegam przed tą firma. To jest gorzej niż "firma krzak". Powinna zniknąć z rynku! Robią rzeczy niezgodne z prawem. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) zatrudniają i za chwilę zwalniają bez podania rzeczowej przyczyny, bo takie jest "widzi mi się" właściciela, schorowanego 90-latka, który nie pojawia się nigdy w firmie. Firma nie ma czym handlować, totalna zapaść, ich biuro to brud i nędza, nie stać ich nawet na sprzątaczkę. Nie aplikuj na ich oferty pracy! Nie daj się nabrać na stanowisko Kierownika Sprzedaży!!!, bo oni zniżą ciebie do swojego poziomu, zabawia się twoim kosztem, a później zwolnią.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w NZ Techno Sp. z o.o.?

Marta Nowy wpis

Czy ktoś może coś podpowiedzieć o aktualnej sytuacji w firmie? Jest ogłoszenie, wysłałam cv., w necie jest mało informacji.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie NZ Techno Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Medyczny
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Edyta

Czyli tak jak pisali o podwyżkę tutaj można starać się codziennie? :) A można dopytać z jaką konkretnie skutecznością? Przedstawiciel Medyczny to na jakie stawki i potencjał do rozowju mógłby tutaj aktualnie liczyć?

Obserwator
@Edyta

Proszę sobie dać spokój z ta"firma". To jest firma krzak w pełnej okazałości. Proszę wyciągnąć wnioski po wyglądzie "siedziby" i poziomie rozmowy rekrutacyjnej. Zero możliwości rozwoju. Omijać szerokim łukiem!

Co jaki czas w NZ Techno Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Bob Sapp

W zasadzie ubiegać to się można codziennie....

Gdańsk - północ

Dzień dobry, Czy ktoś może opisać jak wygląda praca w NZ Techno bo dzwoniła do mnie Pani z biura, że szuka handlowca na północ polski ale mało konkretów. Jak wynagrodzenie? Od której do której praca? Jakie premie? Jakie auto służbowe? Aktualnie sprzedaję sprzęt medyczny dla noworodków i nie chciał bym trafić gorzej. Pytałem na oddziałach o NZ Techno i różne opinie chodzą, choć większość osób nie kojarzy firmy. Prośba o pomoc i informację. Marek

@Gdańsk - północ

Witam, firma NZ TECHNO nie poszukuje przedstawicieli na północy Polski i tym samym napewno nie dzwoniliśmy do Pana w związku z pracą. Może Pan pomylił firmy ;)

Hyro

Czy kto może potwierdzić, czy NZ Techno nadal wspołpracuje z F&P

Andrzej Strzelba
@Hyro

NZ Techno współpracuje teraz z gigantem przemysłu medycznego firmą Cedical

Były

Widziałem ogłoszenie na Managera Regionalnego na 5 województw. To w przeciągu pół roku jest kolejna zmiana handlowców. Ludzie nie dajcie się nabrać na treść ogłoszenia " gotowość do długoletniej współpracy", "nastawienie na dobrą atmosferę i dobro jednostki" to wszystko są bajki i hipokryzje. Poczytajcie sobie wcześniejsze komentarze na temat tej "firmy" i sami wyciągnijcie wnioski. Szkoda, że niektóre wątki zostały wykasowane, pewnie dlatego, że zbyt ostro wyrażały swoje opinie na temat tej "firmy" Omijajcie NZ Techno szerokim łukiem, to jest jedno wielkie nieporozumienie i na praca na góra 3 miesiące!

Nowy kandydat

Czesc, Czy ktoś mógłby napisać jak wyglądają warunki w firmie jeśli chodzi o handlowca: - umowa o pracę? - ile wynosi wynagrodzenie podstawa i jaka premia, - jakie auto służbowe? - na jaki okres pierwsza umowa? Etc

Artur Langiewicz

Jako Prezes firmy Cedical Sp. z o.o. bardzo proszę, o zaprzestanie posługiwania się nazwą mojej firmy w kontekście sporów pomiędzy NZ Techno a jej byłymi ( czy może aktualnymi) pracownikami. Jeżeli ktoś odczuwa przemożną pokusę kontaktu z firmą Cedical Sp. z o.o. to są inne drogi, a nie poprzez ten portal, zwłaszcza w wątku dotyczącym firmy NZ Techno, gdzie wiodącym tematem jest obrzucanie się błotem poprzez anonimowe osoby

Bogdan

Dzień dobry czy to prawda że firma NZ Techno ogłosiła upadłość i zostaje przejęta przez firmę Cedical?

Grażyna
@Bogdan

Tak to prawda proszę wszystkie zamówienia kierować do międzynarodowej firmy Cedical

@Bogdan

Informacje o upadłości są całkowicie nieprawdziwe, firma NZ TECHNO ma plany rozwojowe na 2021 rok

Krystyna

Dzień dobry dostałam zaproszenie do firmy na stanowisko głównej księgowej i kierownika biura. Jakie są warunki pracy na tym stanowisku? Prosze o szczere odpowiedzi ponieważ będę zmieniała obecną pracę w której pracuje 12 lat.

Byłypracownik
@Krystyna

Pani Krystyno, proszę przemyśleć ten krok. Biuro, którym przyjdzie Pani zarządzać to w zasadzie jeden pokój z czterema biurkami. Będzie mieć Pani szefa despotę, który zmienia pracowników częściej niż husteczki higieniczne. Rozumiem, że po 12 latach przychodzi chęć na zmiany ale to na 100% nie jest miejsce do którego chciałaby Pani trafić. Nie polecam, wręcz przestrzegam.

Bobas 48

Więc nic od paru lat się nie zmieniło. Szkoda, bo potrafili walczyć z najlepszymi ( kiedyś).

@Bobas 48

Nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni. Sukcesy NZ Techno są tylko i wyłącznie zasługą marki F&P niczym więcej. Mam wrażenie że gdyby ktoś inny zarządzał firmą tych sukcesów byłoby znacznie więcej. Ale kto tam miałby odwagę o tym głośno powiedzieć :)

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w NZ Techno Sp. z o.o.?

Były

Nie ma żadnej możliwości. Struktura firmy to 4 osoby w biurze i 4 serwisantów w terenie. Nad wszystkim czuwa właściciel.

Były

Nie ma żadnych możliwości. Struktura jest płaska, 4 osoby w biurze i 4 serwisantów w terenie. Nad wszystkim czuwa właściciel.

Witajcie W czerwcu 2020 zostałem zaproszony przez Head hunterkę do wzięcia udziału w projekcie NZ Techno. Przeszedłem proces rekrutacyjny i otrzymałem pracę. (Zrezygnowałem z dotychczasowej) Dostałem samochód, telefon i komputer. Pensja zgodna z ustaleniami. Kłopot w tym, że po 6 tygodniach pracy zostałem zaproszony do biura i otrzymałem wypowiedzenie. Właściciel nie pofatygował się aby zdradzić powody redukcji etatu. Dokładnie to samo spotkało jeszcze dwie osoby zatrudnione w tym samym czasie. Na rozmowie usłyszałem, że 3 miesięczny okres ma pozwolić nam się poznać i stwierdzić czy chcemy razem pracować. Niestety trwał 6 tygodni i w efekcie poprawy (Zmiana pracodawcy) stałem się bezrobotnym poszukującym pracy. Nic co usłyszałem na rozmowie o pracę nie okazało się prawdą. Miała być rodzinna atmosfera i długofalowa współpraca a jest jak jest. Właściciel wydawał się człowiekiem honoru i z zasadami a okazał się... po prostu podły.

zainteresowany

Zastanawiam się jaki jest powód,że zupełnie przestaliście tu zaglądać. Jak się teraz pracuje i warto złożyć cv?

Jacek
@zainteresowany

Bylem na rozmowie,miałem dostać odpowiedź i cisza..słabe to było :/

Lateralus

Hej, czy ktoś może napisać coś o sytuacji w firmie ? Warunki, zarobki itp ?

Pedro

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie? Nie wszystko musi być idealne.

@Trick, możesz mieć oczywiście negatywne zdanie na temat firmy czy osób tam pracujących, nie wolno jednak nikogo obrażać. Twoje komentarze nie przedstawiają też zbyt dobrze specyfiki pracy ani oferowanych warunków zatrudnienia. Proszę Cię o ich przedstawienie. Ten wątek w ostatnim czasie był uśpiony, dlatego ważne jest opisanie aktualnej sytuacji.

Zostaw merytoryczną opinię o NZ Techno Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w NZ Techno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NZ Techno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NZ Techno Sp. z o.o.?

NZ Techno Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 17 ocen.

NZ Techno Sp. z o.o.