Alu System Plus

Dlaczego My?

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Alu System zapewnia klientom wsparcie techniczne i możliwość konsultacji przy wyborze odpowiednich rozwiązań technologicznych dla swoich projektów. Firma zapewnia szkolenia w siedzibie firmy oraz u klientów. Przy pierwszych realizacjach istnieje możliwość przyjazdu technologa w celu szkolenia i wyjaśnienia wątpliwości przy wdrożeniu nowego systemu. Park maszynowy firmy, centrum badawcze i pracownia prototypowania umożliwiają szybkie wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań. Profile i akcesoria są magazynowane i wydawane przez jeden z najnowocześniejszych automatycznych magazynów wysokiego składowania w Polsce. Firma zapewnia transport profili własną flotą samochodów do swoich klientów.

Okucia i akcesoria są wysyłane kurierem nawet w dniu złożenia zamówienia w przypadku standardowych kolorów i elementów. Nasi klienci bezpłatnie otrzymują program AluCad Plus do kalkulacji systemów okienno-drzwiowych oraz fasad. Mogą go także bezpłatnie aktualizować do najnowszych wersji.

TECHNOLOGIA DLA CIEBIE

Rozwiązania Alu System dla stolarki aluminiowej zostały zaprojektowane z myślą o ich funkcjonalności, wytrzymałości oraz łatwości ich prefabrykacji. Lata doświadczeń na rynku stolarki budowlanej zaowocowały powstaniem systemów przyjaznych dla firm produkcyjnych oraz ergonomicznych i funkcjonalnych dla ostatecznego odbiorcy gotowej konstrukcji. Każde nowe rozwiązanie zostało starannie przebadane w firmowym centrum badawczym oraz prototypowni. Przy projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań korzystamy z profesjonalnego oprogramowania, a pierwsze prototypy wykonywane na drukarce 3D skracają okres projektowania.

OBSlUGA KLIENTA

Firma Alu System stawia na hasło: „klient w centrum” i dąży do sprawnej, szybkiej obsługi swoich partnerów biznesowych. Wykwalifikowana kadra służy wsparciem technicznym i informacyjnym na temat realizowanych zleceń. Każdy nasz klient traktowany jest w sposób indywidualny ze szczególnym zaangażowaniem w budowanie dobrych, partnerskich relacji. Jednym z naszych priorytetów jest szybkość realizacji zamówień i dostaw. Zdajemy sobie sprawę, że sprawne i terminowe dostawy przyspieszają proces realizacji inwestycji, co w dobie krótkich terminów i wymagań inwestorów jest znaczącym aspektem.

Zamówienia można przesyłać elektronicznie, za pomocą eksportu z programu AluCad Plus, poprzez nasz sklep internetowy oraz tradycyjnymi metodami: mailem, faxem bądź telefonicznie.

DZIAl FABRYKACJI

Dział fabrykacji Alu System dysponuje najnowszym oprzyrządowaniem oraz wykwalifikowanymi specjalistami, dzięki którym konstrukcje przygotowywane do badań i jako próbki nowych produktów posiadają odpowiednią jakość, precyzję oraz parametry. Alu System zapewnia również usługę fabrykacji dachów ogrodów zimowych. Na życzenie klienta w dziale fabrykacji możliwe jest wykonanie prefabrykacji dachu, następnie próbne zmontowanie i po zapakowaniu dostawa do klienta. Dzięki tej usłudze odbiorca zyskuje czas i zasoby pracowników, które może spożytkować na inne realizacje.

LAKIEROWANIE PROSZKOWE

Dysponujemy nowoczesną pionową lakiernią proszkową, w pełni zautomatyzowaną o dużej wydajności i powtarzalności kolorów. Zapewnia to szybką realizację dużych zleceń. Lakierowanie jest prowadzone zgodnie z Qualicoat. Najnowsze rozwiązania zastosowane w procesie lakierowania umożliwiają szybką zmianę koloru, odzysk farby proszkowej, a co za tym idzie obniżenie kosztu lakierowania dla naszych odbiorców. Alu System dysponuje również lakiernią poziomą oraz lakiernią do okuć aluminiowych. We wszystkich lakierniach Alu System zastosowane są ekologiczne rozwiązania minimalizujące wpływ procesu na środowisko naturalne.

LAKIEROWANIE EFEKTEM DREWNA

Alu System wzbogacił swoją ofertę o modną w ostatnim czasie usługę lakierowania efektem drewna. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn oraz użyciu farb podkładowych i foli od renomowanych dostawców uzyskany efekt w doskonały sposób oddaje wygląd i strukturę drewna. Oferta zawiera 10 podstawowych kolorów. Istnieje możliwość indywidualnego doboru efektu drewna na zlecenie kontrahenta, dzięki zastosowaniu kombinacji różnych podkładów i folii.

Efekt drewna można uzyskać na profilach i blachach aluminiowych, jak również na okuciach, takich jak zawiasy, klamki, antaby, osłonki. Podstawowa paleta kolorów drewnopodobnych to: złoty dąb, orzech, mahoń, winchester, wenge, dąb bagienny, sosna, czereśnia, wiśnia.

www.alusystem.pl

Alu System Plus