Opinie o Propuro AS (Firma zamknięta) w Bergen

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Propuro AS (Firma zamknięta). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Propuro AS (Firma zamknięta) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Propuro AS (Firma zamknięta) w Bergen

Ala Nowy wpis

Hej! Czy ta firma to jest może dawne Skuteviken?

rafa Nowy wpis
@Ala

nie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Propuro AS?

IGORAS Nowy wpis

NIGDY JEJ NIE DOSTANIESZ, ONI DZIAŁAJĄ ,,PO KAWAŁKU,, BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ. ZAŁATWIAJĄ ROBOTĘ, ŚCIĄGAJĄ KASĘ OD PRZEPRACOWANEJ PRZEZ CIEBIE GODZINY, JAK ZERWIESZ UMOWĘ PŁACISZ WYSOKĄ KARĘ, BO PODPISUJESZ WEKSEL !!! A PROPURO NAWET JAK MASZ PRZESTÓJ ŚCIĄGA OPŁATY NP. ZA MIESZKANIE. NIE LICZ, ŻE DOSTANIESZ PRACĘ NP. 6 DNI W TYGODNIU PO 10 GODZIN - NIGDY, PO ODCIĄGNIĘCIACH, OPŁATACH ZA MIESZKANIE, KOSZTÓW UTRZYMANIA ZOSTANIE CI COŚ NA WZÓR ŚREDNIEJ KRAJOWEJ W POLSCE - ŻADNE ELDORADO... NO ALE ŚREDNIA KRAJOWA TO TEŻ JEST COŚ TYLE TYLKO, ŻE DALEKO OD RODZINY....

bp

oszusci

Sylwia
@bp

To bardzo poważny zarzut. Jestem bardzo ciekawa, dlaczego tak nieprzychylnie określiłeś osoby pracujące w Propuro. Może zatem zechcesz nam wyjaśnić, jaki konkretnie masz problem z tą firmą? Jeśli to zrobisz, wówczas będę mogła się dokładniej odnieść do Twojej wypowiedzi.

alicija9
@Sylwia

PROPURO TAK JAK WSZYSTKIE INNE W NORWEGII, DAWNIEJ SKUTEVIKEN TO OBECNIE WIELKIE NIEPOROZUMIENIE. OBECNIE WARTO SZUKAĆ PRACY W POLSCE, BO JEST SIĘ U SIEBIE I NA SWOIM. NORWEGOWIE MAJĄ CHARAKTERY PODOBNE DO NIEMCÓW - COŚ ICH DAWNIEJ ŁĄCZYŁO I STARSI WIEDZĄ CO !!! OD POLAKÓW WYMAGAJĄ PRZESTRZEGANIA WARUNKÓW BHP, ZDAJECIE EGZAMINY W KTÓRYCH PISZE, ŻE WYPADEK NALEŻY ZGŁOSIĆ PRACODAWCY A PRACODAWCA TAKI WYPADEK POWINIEN WPISAĆ DO SPECJALNEJ ,,KSIĘGI,, I ZGŁOSIĆ DO INSPEKCJI PRACY TYLKO TYLE, ŻE W PRAKTYCE NIE MA TO ODZWIERCIEDLENIA, BO ZGŁOSZONY WYPADEK, ODSZKODOWANIE POWODUJĄ, ŻE PRACODAWCA MA ZWIĘKSZONĄ STAWKĘ U UBEZPIECZYCIELA I DRANIE MÓWIĄ, ŻE PRZYJĘLI DO WIADOMOŚCI ALE NIE ZGŁASZAJĄ. SYN MIAŁ WYPADEK DOKŁADNIE 28 MARCA 2018 R. ZGŁOSIŁ PRACODAWCY, POSZEDŁ NA 100% ZWOLNIENIE BYŁ DO 11 MAJA I WIĘCEJ ZWOLNIENIA NIE DOSTAŁ BO OKAZAŁO SIĘ ŻE PRACODAWCA NIE ZGŁOSIŁ DO INSPEKCJI, SZYBCIUTKO KAZALI OPUŚCIĆ MIESZKANIE A ŻE NIE MÓGŁ ZABRAĆ SWOICH RZECZY TO WYRZUCILI JE I MUSIAŁ Z MAŁĄ WALIZECZKĄ WRÓCIĆ DO KRAJU A ŻE W POLSCE JEST PROBLEM DOSTANIA SIĘ DO SPECJALISTY CZEKAŁ AŻ DO 20.06. LEKARZ POLSKI STWIERDZIŁ ZERWANIE MIĘŚNIA DWUGŁOWEGO PRAWEGO RAMIENIA - ZRESZTĄ NORWESKI TEŻ TO STWIERDZIŁ A POZA TYM SKRĘCENIE ROTATORA PRAWEGO BARKU I DAŁ ZWOLNIENIE NA 2 MIESIĄCE I NASTĘPNIE NA KOLEJNE DWA MIESIĄCE CZYLI DO KOŃCA PAŻDZIERNIKA. WSZYSTKO ZROBILIŚMY JAK TRZEBA - POLSKI ZUS WYSŁAŁ ODPOWIEDNI DRUK DO NAV A ONI DOMAGAJĄ SIĘ UDOKUMENTOWANIA GDZIE PRACOWAŁ OD 11 MAJA DO 19 CZERWCA CZYLI PRZEZ 39 DNI, KTO ZATRUDNIŁ BY I CZY W OGÓLE KTOŚ BYŁBY W STANIE GDZIEKOLWIEK PRACOWAĆ Z ZERWANYM MIĘŚNIEM I SKRĘCONYM ROTATOREM I JAK PRACODAWCA I NAV KRĘCĄ MNĄ I NIE CHCĄ UZNAĆ WYPADKU, NIE CHCĄ ZAPŁACIĆ ZA OKRES OD 20.06-31.10 NAPISAŁEM SAM DO FUNDUSZU ODSZKODOWAWCZEGO, INSPEKCJI PRACY DO MINISTER PRACY, PŁACY I SPRAW SOCJALNYCH KRÓLESTWA NORWEGII, KTÓRE ODESŁAŁO DO NAV BY NAV ZAJĄŁ SIĘ SPRAWĄ A NAV UDAJE NIEMCA I ZACZYNA WĄTEK OD POCZĄTKU PISZĄC DO MNIE - O CO CHODZI I BYM PRZESŁAŁ DOKUMENTACJĘ, KTÓRA TAK NAPRAWDĘ JEST JUŻ DAWNO W NAV I ZAJMUJE PEŁEN SEGREGATOR ALE JA NIE ODPUSZCZĘ I DOPROWADZĘ SPRAWĘ NAWET DO SZTRASBURGA. PISZĘ BYŚCIE PILNOWALI SWOICH SPRAW I NIE WIERZYLI TYM DRANIOM W ANI JEDNO SŁOWO. WSZYSTKO SPRAWDZAJCIE ZWŁASZCZA BEZPOŚREDNICH PRZEŁOŻONYCH Z PROPURO - ONI TERAZ SIĘ POŁĄCZYLI Z JAKĄŚ INNĄ SPÓŁKĄ I INSPEKCJA PRACY NAPISAŁA MI, ŻE NIE WIE NIC W SPRAWIE BYM OPISAŁ BO TA SPÓŁKA PROPURO JUŻ NIE ISTNIEJE. NORWEGOWIE W STOSUNKU DO POLAKÓW TO KRĘTACZE, CWANIACY A WARUNKI BHP MAJĄ WIELE DO ŻYCZENIA. WIECIE, ŻE W SKUTEVIKEN WE DWÓCH NA WYSOKICH DRABINACH KAŻDY NA SWOJEJ MONTOWALIŚMY PŁYTY GIPSOWO-KARTONOWE NA WYSOKOŚCI 3,5 M BEZ ŻADNEGO ZABEZPIECZENIA DLATEGO SIĘ ZWOLNIŁEM I PRZESZEDŁEM DO PROPURO ALE JAK WIDAĆ WPADŁEM Z DESZCZU POD RYNNĘ. PILNUJCIE SIĘ, NIE DAJCIE SIĘ, SPRAWDZAJCIE ICH I SIEDŻCIE IM NA GŁOWIE BY DOPEŁNIALI SWOICH OBOWIĄZKÓW A NAJLEPIEJ WRACAJCIE DO KRAJU, BO LEPIEJ O SUCHYM CHLEBIE ALE U SIEBIE. WYGONILI NAS Z KRAJU ALE WRACAJCIE BO JUŻ CZAS I PLUS MINUS JEST TAK SAMO A MOŻE I LEPIEJ. ZAPISAŁEM, ŻE OPINIA JEST NEGATYWNA I NA PEWNO NIE PUSZCZĄ BO WSZYSTKO INWIGILUJĄ I CO IM NIE PASUJE NIE PUSZCZAJĄ. O SKUTEVIKEN PISAŁEM Z 3 LATA TEMU I NIE PUŚCILI.

Sylwia
@alicija9

Rozumiem, jednak powinieneś pamiętać, że na forum GoWork.pl przestrzegamy zasad netykiety, tj. nie piszemy dużą czcionką, bo to oznacza krzyk. Opisałeś wyczerpująco sprawę wypadku, jednak nadal nie wiemy, jaka jest Twoja opinia na temat pracy w Propuro w Bergen. Dlatego mam prośbę do osób, które tam pracują, aby oceniły zarobki, warunki pracy. To ważne ze względu na osoby, które rozważają podjęcie pracy w Propuro w Bergen.

alicija9
@alicija9

TAK JEST TO KRZYK. PISZESZ, ŻE ZASADĄ JEST PISANIE MAŁĄ CZCIONKĄ TO TWÓJ WYMYSŁ, SPECJALNIE PISZĘ DUŻĄ BY KAŻDY ZWRÓCIŁ UWAGĘ I PRZECZYTAŁ. PRACA U WAS TO SKANDAL. SZEF BIERZE ŁAPÓWKI ZA SKIEROWANIE DO LEPSZEJ PRACY. ZGŁOSZONY WYPADEK NIE JEST ODNOTOWYWANY W SPECJALNEJ KSIĘDZE TAK JAK JEST TO W PUNKCIE EGZAMINU BHP, KTÓRY SIĘ ZDAJE. MIESZKANIA SĄ W DOMACH WASZEJ WŁASNOŚCI I ZDZIERACIE ZA WYNAJEM SKANDALICZNE KWOTY. NAJLEPIEJ JAK PRYWATNIE 3 CZY 4 OSOBY WYNAJMĄ MIESZKANIE W MIEŚCIE TRZY/CZTEROPOKOJOWE I JEST O POŁOWĘ TANIEJ. OSOBY PO WYPADKU SĄ USUWANE Z MIESZKANIA I PRZYMUSZANE DO WYJAZDU DO POLSKI. NAJLEPIEJ CZUJĄ SIĘ TAM RUSCY,RUMUNI,BUŁGARZY BO DAJĄ PRZEŁOŻONYM DUŻE ŁAPÓWKI. JA JUŻ ZGŁOSIŁEM DO NORWESKIEJ KOMÓRKI KONTROLI SKARBOWEJ BY WSKAZANE PRZEZE MNIE OSOBY DOKŁADNIE SPRAWDZIĆ ILE ZARABIAJĄ JAKIE MAJĄ KOSZTY I JAKIE OSZCZĘDNOŚCI NAWET TE ULOKOWANE W DOMACH CZY GDZIEŚ TAM. SKARBÓWKA NORWESKA JEST BARDZO DOCIEKLIWA I OSOBY PRZEZE MNIE WSKAZANE BĘDĄ MIAŁY PROBLEMY - ZA CO - ZA TO, ŻE STRACIŁEM ZDROWIE I MŚCIWIE PRZEŁOŻENI ZASZKODZILI MI BY SIEBIE OCZYŚCIĆ Z ZANIECHAŃ I NIEDOPATRZEŃ ALE JAK NIE PIERWSZY RAZ PRACOWAŁEM W BERGEN I ROBIŁEM NAGRANIA. PILNUJCIE SIĘ, BŻDŻCIE DOCIEKLIWI I PRZY NAJMNIEJSZYM WYPADKU ŻĄDAJCIE WEZWANIA KARETKI A NAJLEPIEJ SAMI WZYWAJCIE, BO W PRZECIWNYM RAZIE ZOSTANIECIE NA LODZIE. MENTALNOŚĆ NORWEGÓW JEST PRAWIE TAKA SAMA JAK JEDNEGO Z PAŃSTW Z NASZEJ ZACHODNIEJ STRONY, KTÓRY BARDZO DUŻO KRZYWDY NAM WYRZĄDZIŁ

@Sylwia

PANI (usunięte przez administratora)TO JEDNA Z TYCH OSÓB, KTÓRE BIORĄ CZYNNY UDZIAŁ W TYM WYKORZYSTYWANIU POLAKÓW I FAŁSZOWANIU PRAWDY. Z DALA OD PRO PURO. RESZTĄ SKUTEVIKEN JEST NIE LEPSZA TAM NATOMIAST WARUNKI BEZPIECZEŃSTWA SĄ JESZCZE BARDZIEJ SKANDALICZNE NIŻ W PRO PURO. TO PO PROSTU NORWEGIA, HISTORIA TEGO NARODU JEST SKANDALICZNA W ŚREDNIOWIECZU DOPUSZCZALI SIĘ ZWŁASZCZA W CZASIE ZIMY KAZIRODZTWA I KANIBALIZMU NIKT O TYM NIE MÓWI ALE TEN NARÓD NAPRAWDĘ BYŁ TAK BIEDNY, ŻE W ZWŁASZCZA ZIMY NIE MIELI CO JEŚĆ, BO I GDZIE MIAŁO TO WYROSNĄ NA TYCH SKAŁACH.DOSTĘP DO RYB PRZEZ SKUTE LODEM FIORDY BYŁ NIEMOŻLIWY ZWŁASZCZA KIEDY ZABRAKŁO ZGROMADZONEJ ŻYWNOŚCI. BIAŁKO TO BIAŁKO JAKA TO DLA NICH RÓŻNICA CZYJE, OKROPNY NARÓD. SAMI LEKARZE W CZASIE STUDIÓW SĄ UCZENI BY WYZBYĆ SIĘ EMPATII I WRAŻLIWOŚCI NA CIERPIENIE LUDZKIE, SĄ PO PROSTU ZWYKŁYMI WYROBNIKAMI.

@Sylwia

A CO TO ZA RÓŻNICA JAKĄ CZCIONKĄ SIĘ PISZE, TAK JEST TO KRZYK, KRZYK OSOBY POKRZYWDZONEJ I OSZUKANEJ NAJWAŻNIEJSZE BY WIADOMOŚCI O WAS DOTARŁY DO POTENCJALNYCH OSÓB ZAINTERESOWANYCH PRACĄ U WAS. KOBIETO STOSUJESZ TEMAT ZASTĘPCZY ABY TYLKO NIE ODPOWIEDZIEĆ SENSOWNIE NA ZARZUTY, BO ICH NIE MASZ PRAWDA TO PRAWDA SAMA SIĘ OBRONI I NIEISTOTNE JAKĄ CZCIONKĄ JEST PISANA. JESTEŚCIE JEDNYM WIELKIM SKANDALEM A POLACY, KTÓRZY PRZEZ NADMIERNĄ SŁUŻALCZOŚĆ, (usunięte przez administratora) I KLAKIEROWANIE ,,DOROBILI,, SIĘ STAŁEGO ETATU WŁAŚNIE TAK SIĘ ZACHOWUJĄ DO POLAKÓW JAK PANI WŁAŚNIE !!!! WSTYD

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

ALICIJA9

NIGDY NIE MA STAŁEJ UMOWY O PRACĘ /TO ICH ZABEZPIECZENIE/, JEST TYLKO TERMINOWY KONTRAKT STALE PRZEDŁUŻANY, KTÓRY W KAŻDEJ CHWILI MOGĄ PRZERWAĆ NATOMIAST JEŚLI TY PRZERWIESZ OBCIĄŻĄ CIEBIE KARĄ. JEST TAK, ŻE CZASAMI PRACUJE 2 TYGODNIE A POTEM PRZEZ TYDZIEŃ, DWA NIE MASZ PRACY ALE ZA MIESZKANIE CI POTRĄCAJĄ, ZRESZTĄ KWESTIA MIESZKANIA JEST DOŚĆ DYSKUSYJNA - MAJĄ ONI SWOJE DOMY I TAM LOKUJĄ PRACOWNIKÓW I OD PENSJI POTRĄCAJĄ DOŚĆ ZAWYŻONE STAWKI CZYNSZU NAJLEPIEJ JAK 3-4 PRACOWNIKÓW WYNAJMIE SOBIE MIESZKANIE. TRZEBA TEŻ UWAŻAĆ JEŚLI ZDARZY SIĘ WYPADEK, MATACZĄ I NIGDY NIE DOJDZIESZ SPRAWIEDLIWOŚCI, NAJLEPIEJ JAK SAM WÓWCZAS WZYWASZ POGOTOWIE I SAM ZGŁASZASZ WYPADEK DO INSPEKCJI PRACY, BO ONI TEGO NIGDY NIE ZROBIĄ I CAŁĄ WINĘ ZWALĄ NA CIEBIE A WRĘCZ WYKPIĄ SIĘ, ŻE WYPADEK NIE BYŁ W PRACY I NIGDY NIE OTRZYMASZ ODSZKODOWANIA. KAŻĄ CI WYJEŻDŻAĆ DO POLSKI UMYWAJĄ RĘCE BAWIĄC SIĘ W PISMA ZA KTÓRYCH TŁUMACZENIE W JEDNĄ I DRUGĄ STRONĘ TRACISZ PIENIĄDZ /Z NORWESKIEGO NA POLSKI, Z POLSKIEGO NA NORWESKI, SAMA PRZESYŁKA KOSZTUJE OD 13 DO 25 ZŁ. STRACILIŚMY NA TO TYLKO OKOŁO 2 TYS. ZŁ WIEM COŚ O TYM MÓJ SYN ZERWAŁ MIĘSIEŃ DWUGŁOWY I USZKODZIŁ ROTATOR W PRAWYM BARKU BO PRZEŁOŻONY KAZAŁ TYLKO WE DWÓCH WNIEŚĆ DUŻE OKNO NA PIĘTRO I SIĘ STAŁO. WYKPILI SIĘ OD WYPADKU NIE ZAREJESTROWALI GO W INSPEKCJI I NIE DOSTAŁ ODSZKODOWANIA. TRZEBA PAMIĘTAĆ, ŻE NORWEGIA TO DOŚĆ SPECYFICZNY NARÓD NIGDY NIE ROZLICZONY Z CZASÓW II WOJNY ŚWIATOWEJ ZE SWOJEJ WSPÓŁPRACY Z RZESZĄ, MAJĄ TAKĄ SAMĄ IDEOLOGIĘ. WARTO ZAUWAŻYĆ JAKI KOMFORT W WIĘZIENIU MA BREWIK PO ZAMORDOWANIU TYLU LUDZI. ZAWSZE I WSZĘDZIE BĘDĘ OPISSYWAŁA CO ZROBILI MOJEMU SYNOWI NIECH WEZMĄ SIĘ SAMI DO PRACY A NIE WYKORZYSTUJĄ INNE NARODY. NIECH ICH PIEKŁO POCHŁONIE !!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Propuro AS (Firma zamknięta). Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
byk

jak jest podstawowa stawka na godz

@byk

aneta@propuro.no, +47 46 86 19 16 odpowiem na wszystkie pytania

Niewolnik 432
@byk

Zarobki 185.5 na godzinę brutto czas pracy 7.5 resztą matematyka mieszkanie koszty życia obecny kurs korony zostanie ci 3000tys zł. I tak to wygląda

skatt
@Niewolnik 432

zapomniałeś dodać że od tego roku po pendlerce...

igoras72

Coś ty napisał 3000 tys. zł. czyli 3 miliony

ringo
@Niewolnik 432

nie wyobrazam sobie odkladac 3000pln miesiecznie. mi takie warunki pasuja.

Życie w No

W 2019 stawka 191kr w Bergen Personal i innych podobnie minus ok. 36% podatku minus 4 - 5 tys kr mies. Mieszkanie. DO tego bilety do pl i dość mało godzin w skali roku jeśli się trafi na projekty po 7.5 h . Do tego ciagle "bledy" w wyplatach oczywiście na ich korzyść np. Ostatnie święta 3 dni. Jeśli się nie upomnisz to nie masz albo jak masz wykorzystany urlop. A do tego dla tych co mają rodziny w pl duże zmiany w podatkach od 2018 r mianowicie zabrali już prawie wszystkie ulgi ta status pendler i 2 kl podatkowa. Także że zwrotu podatku już prawie nic a duze koszty jeszcze rosną. Na dotatkek od 1 stycznia 2019 zmiany w umowach dla pracowników agencyjnych. Agencje są zobligowani dawac stałe umowy. Tyle że dają na 20 40 50 itp % . Więc PRACUJESZ czasem do 18.00 przez 2 5 8 miesięcy A jak im się projekt dla Ciebie kończy to nie mają zobowiązań według Ciebie bo wypracowels już swój % z umowy. Z Prawa do BEZROBOCIA TEZ MOZE BYC PROBLEM w takiej sytuacji. A jeśli wypadek w paracy to lekarz pisze np 30 % bo na tyle masz umowę. Znam wielu ludzi co było tu 6 8 lat i już zjechali z NO bo się nie opłaca już. Pisze to żeby każdy wiedział jak jest. Anie żeby zniechęcić kogoś. Kawaler lub para jeszcze jakoś tutaj wyjdzie JESLI obydwoje będą mieć zawsze prace przynajmniej na 80 %. Mieszkam w NO około 8 lat z rodziną itrzeba się dobrze pilnować żeby oszczędzać A i tak żyje się skromniej niż ludzie teraz w pl. Tyle że jeśli obydwoje pracujemy to coś więcej zaoszczędzimy. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Kokos

Moze dac ktos opinie o tej firmie i byl ktos tam jako monter konstrukcji stalowej (Rusztowania)? Placi sie za mieszkania dojazd do pracy itd?

To ta firma z osobnicy ? Jak tam z warunkami pracy na umowę ? Bo slyszalem jak z zayrudnieniem w firma remontowo budowlana pro Puro ?

Aktualność
Zapraszamy na rozmowe rekrutacyjna w Krakowie.

W dniach 6 i 7 marzec w hotelu Puro w Krakowie bedziemy do Waszej dyspozycji.

Osoby z kwalifikacjami i doswiadczeniem w zawodach:

- ciesla konstrukcyjny / stolarz budowlany

- monter systemow sciennych i sufitowych

- monter fasad

- monter wykladzin podlogowych PVC i linoleum

- malarz

- plytkarz

prosimy o przesylanie swojego CV na adres aneta@propuro.no lub kontakt telefoniczny +47 46 86 19 16 w celu ustalenia indywidualnego spotkania.
Bergenczyk

Widze, ze udziela sie tu przedstawiciel firmy Pro Puro. Bardzo prosze uczulac swoich pracownikow, aby zmieniali ubrania robocze po pracy oraz kupowali bilety komunikacji miejskiej. Niezmienianie ubran roboczych po pracy przy uzytkowaniu komunikacji miejskiej oraz nagminnym uzywaniu pewnego slowa na "k" bardzo zle swiadczy o wizerunku firmy oraz ogolnie o Polakach, ktorzy tu mieszkaja. Jezeli ktos nie wyniosl kultury osobistej z domu, to trzeba ją nabyc. Prosze tez o informowanie pracownikow o zwyczajach panujacych w Norwegii. Mam tu na mysli, ze zle odbierane jest chodzenie w miejscu pracy brudnym, nazbyt czeste przerwy na papierosy oraz prostactwo i chamstwo w stosunku zarowno do siebie jak i do innych pracujacych.

Aktualność
Firma Propuro Bemanning AS z siedziba w Bergen nie prowadzi dzialalnosci na terenie Polski i nie wynajmuje pracownikow do pracy w Polsce.
Wszyscy nasi pracownicy pracuja w Norwegii dlatego komentarze odnosnie projektow w Warszawie lub innych miejscach Europy poza Norwegia sa omylkowo kierowane pod naszym adresem.
Funkcjonuje na terenie Polski firma o identycznie brzmiacej nazwie z ktora my nie mamy nic wspolnego.

Jezeli maja Panstwo jakies pytania lub watpliwosci odnosnie warunkow pracy i wspolpracy
z Propuro Bemanning AS pozostaje do dyspozycji, moga Panstwo pisac na adres e-mail aneta@propuro.no

Pieknych Swiat i wszelkiej pomyslnosci w Nowym Roku

PROPURO AS
rjs

przecież dobrze wiecie kto pod szyldem Propuro działa na terenie powiatu jasielskiego i innych rejonach kraju.;)

MirXXX

Tragedia ta firma , uciekac jak najdalej . Sciągneli mnie z Polski , rzuciłem prace a okazało sie że zamiast kontraktu na pol roku dostałem na 2 tygodnie a pozniej drugie dwa w domu. Ledwo zarobiłem na powrót !

NORBERT
@MirXXX

wogole nie ma pracowników sami pomocnicy i stolarze strasznie kiepska firma odradzam.

Norweska firma PROPURO BEMANNING AS
w Bergen zatrudni:
STOLARZY BUDOWLANYCH /
CIEŚLI KONSTRUKCYJNYCH

Start projektow: styczen 2018
OPIS STANOWISKA:
- Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
- Wykonywanie zewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian
elewacyjnych
- Wykonywanie wewnętrznych konstrukcji drewnianych
ścianek działowych
- Montaż okien i drzwi
- Montaż płyt gipsowo-kartonowych
- Izolacja watą lub styropianem
- Listwowanie
- Prace wykończeniowe
- Prace przy kledningu (siding)

WYMAGANIA:
- Dyplom czeladniczy w zawodzie stolarz lub
udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub
norweskiego jest warunkiem koniecznym
- Dobra sprawnosc fizyczna

Osoby zaiteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:aneta@propuro.no
lub kontakt telefoniczny +47 46 86 19 16
Patrycja

@rjs jeżeli uważasz inaczej możesz napisać opinię, bo trafia tu każda. Ale jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy Propuro AS albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają.

Patrycja

Czemu pracownicy Propuro AS nie wypowiadają się na temat firmy? Czy może jednak znajdzie się jakaś osoba, która z chęcią odpowie na moje pytania. Pamiętajcie, że odpowiadając możecie pomóc osobom zainteresowanym pracą.

rjs
@Patrycja

Odpowiadaja ale tu trafiają tylko pozytywne opinie;)

Patrycja

Rekrutacja do pracy w Norwegii ciągle trwa https://secure.webtemp.no/WebtempCVPortal/default.aspx?k=95&langset=44, czy ktoś może był na spotkaniu w marcu z firmą Propuro AS i chciałby powiedzieć innym użytkownikom jak wyglądała? Czego można się spodziewać i jak się przygotować?

jerry

Jeśli ktoś jedzie do Norwegii i spodziewa się że to raj na ziemi to muszę go rozczarowań, jeszcze trochę brakuje. Ale jak ktoś pracował u nas to, to co proponuje propuro to jak raj. Pracowałem przez kilka miesięcy, kasa zawsze na czas albo przed czasem, skrzynka z narzędziami z serii profesjonalnej, do tego sprzet dewalta i ciuchy na każdą pogodę. Pokoiku taki sobie, zadnej grozy nie było. Towarzystwo - zależy jak trafisz, ja nie narzekałem. Trzeba wziąć tylko żarełko, minimum ciuchów, kosmetyki i chęci do roboty. Jak ktoś liczy że bez doświadczenia jakoś to będzie to niestety długo nie powiedzie - potem wypłacie się na forum. Jaki to Kitel zły, wszyscy chleją, mieszkanie ch.... a inni będą glupieli czytając te pierdoly. No ale wiadomo trzeba się zemścić. Zasada jest jedna - pracujesz normalnie, to normalnie cię traktują, walisz głupia, to nie licz na szczęście.

xyz
@jerry

tak hm piękny sen....

kajtek

Chłopaki chcac miec dobrze płatna pracę za granica i negocjować warunki pracy, język topodstawa za granicą wiec mnie to wcale nie dziwi. Norweski jest potrzebny bo z agnielskim sie raczej nie dogadasz oni nie suzkaja ludzi z angielskim gdzie pracuja sami norwedzy.

Kiko2

Tak, tylko biegła znajomość Języka Norweskiego. Najlepiej po filologii norweskiej na Uniwersytecie SWPS, do tego wymagany jest dyplom czeladniczy lub udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Dyrektora Naczelnego. Padam ze śmiechu, hahaha

oki

A czy to prawda ze przyjmuja do tej firmy ludzi znajacych jezyk angielski albo norweski?

Propuro AS (Firma zamknięta)