logo Olsa Poland Sp. z o.o.

Olsa Poland Sp. z o.o.

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o.

Cześć 2017-01-30 08:46
Nieroby piszą po kacapsku opieprzaja się lenie a kasę chca jak dyrektor nie podoba się to do domu
cukiereczek 2017-02-01 15:21
Które są już wielkie od tego siedzenia.
setup 2017-02-01 15:27
A Siembida to co lepszy? Jest jak widmo. Wszyscy wiedzą, że ktoś taki jest, a go nie widać bo, zaszywa się w swojej kanciapce jak jest problem. Niech sobie przypomni jaką reklamę miał na zakład ze swoim słynnym zdjęciem z kanciapy. :D Na innych donosi, a zdjęcie skądś się wzięło :D
Ciekawy 2017-02-02 18:10
co sądzicie o ustawiaczach i o wtrysku no i o kierownikach ?????????????
Kukułka 2017-02-04 18:16
CO OCZY BOLĄ JAK SIĘ CZYTA O SOBIE NA FORMUM I USUWA SIĘ EPISY PRAWDA TOMECZKU ???????????????????
wasz pan 2017-02-04 18:30
Brawo kukułka,dobrze piszesz,szacun cycu.
abc 2017-02-05 06:47
Chodzą plotki, że od poniedziałku wielkie zmiany nas czekają ...
Bylu 2017-02-05 08:37
Karolina to sie nadaje!!! Dziwie się że jeszcze pracuje
Pyytalski 2017-02-05 08:54
Jakie zmiany napisz coś więcej
Istawiac 2017-02-07 18:37
Szacunek dla bohaterów Katarzyny, Tomka i Pawła. Brawa dla Was. Mam nadzieje , ze chłopak z tego wszystkiego wyjdzie. Pół godziny reanimacji i wielkiej walki.
To są rzeczy ważne, najważniejsze.
fcn 2017-02-10 11:34
W Gorzowie wlkp. co chwila widzę ogłoszenia że tu potrzebują do pracy na system czterobrygadowy.Taka duża jest rotacja pracowników czy brak chętnych?
Zainteresowany 2017-02-10 16:08
Do Istawiac:
Jakich bohaterów o czym piszesz? Coś słyszałem ostatnio o akcji w Olsie że niby ktoś zmarł to o tym mówisz?
PAULA 2017-02-10 18:02
Byłam świadkiem tego zdarzenia i jestem pełna podziwu dla tych ludzi że zachowali zimną krew i pomogli temu chłopakowi. Dziwi mnie że w Olsie nie docenili tego zdarzenia i nie podali tych ludzi jako przykładu jak powinno się zachować w przypadku zagrożenia życia bo uratowali życie innemu pracownikowi OLSY bezinteresownie. Mega szacunek dla WAS!!!
Zainteresownany 2017-02-10 20:47
To tym bardziej szacunek dla tych ludzi że uratowali chłopakowi życie.
Pola 2017-02-11 18:53
Dla wszystkich zainteresowanych: pracuje tu już ponad rok kasa spoko, ale głównie za dodatek do czterobrygadówki, dużo nowych ludzi na produkcji co chwilę, na pracę nie ma co narzekać, nie ma norm jak w jednej z firm obok. Atmosfera to już inny temat, każdy donosi do brygadzistów. Podwyżki ... jakie podwyżki ?:) ja nic nie widziałam, warunki socjalne ok ale wypłaty sobie trzeba pilnować co miesiąc i sprawdzać , co chwilę kontrola z PIPu, i nic nie wykrywają... to czemu tyle tych kontroli? Kierownictwo siedzi w biurach tylko i przegląda donosy, zatrudnili ostatnio nowego kierownika do jakiegoś działu, jest na czym oko zawiesić chociaż, brygadzistki głównie zajmują się ... rzęsami i plotkami. Dojazd do pracy, firma coś organizuje chyba, ale lepiej się z kimś dogadać i jeździć razem. I to tyle
brygadzistka 2017-02-11 23:02
Jak kaźda kobieta brygadzistka dba o siebie. Jest wizerunkiem firmy i swojej linii. Chyba nie chciałabyś śmierdzącej i pbdartej brygadzistki oglądać. Pozatym pracy jest dużo i czasami nie ma czasu zamienić z kimś słowa. Zostań brygadzistką i zobacz czy będziesz w stanie ładnie wyglądać i tylko plotkować. Kiedy można wtedy można. Jesteśmy też jak zwykli ludzie i mamy prawo do tego.
Sylwek666 2017-02-12 03:29
Brygada i kierowniczka ( zwłaszcza ona;) ) z linii 63 wymiata.. :)
Zenek 2017-02-12 12:54
Słuchaj no laluniu,w pracy masz zajewaniać,jak trzeba to i za miotłę i mopa chwycić "korona" ze łba ci nie spadnie z tego powodu,malowanki,tapetowanki obcinanie szponów itd rób w domu,kumasz?
wasz pan 2017-02-13 13:02
Zenuś Ty się lepiej nie udzielaj bo, się kawką zahłyśniesz :D
Pracuś 2017-02-15 00:02
Ludzie co się dzieje w Olsie? Co to za zmiany się szykują?
Bylu 2017-02-15 06:46
Czartoryjski odchodzi. Bez niego to dopiero będzie syf kila i mogila. Mysle ze jego koordynatoreczki trzebia gaciami ze przyjdzie ktos za niego kto im sie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dobierze
koreki1 2017-02-15 10:37
No na jego miejsce p.Powierza
mala 2017-02-15 11:21
szkoda czartoryjski byl ok naprawde szkoda
nober23 2017-02-15 11:55
Ale idzie gdzies wyzej czartoryjski czy calkiem z olsy odchodzi?
boczek 2017-02-15 13:43
Z tamtąd każdy ucieka. Niedługo zostaną same kadry i ludzie z biura. :D
niesfornaZuzia 2017-02-15 20:45
brygadzistka z lini 63 Kasia N. powinna zostac usunieta ze stanowiska za chamstwo w ktorej w niej drzemie.kawak s..i.ludzie na widlach ja wyprowada.dawid dobrze ze masz ja tylko do r.....ia.
Pppp 2017-02-16 02:16
Slawek odchodzi flage czrna powinni wywiesci. Teraz zobaczą co on potrafił . A tej jego koordynatorki
mala 2017-02-17 23:22
Sławek odszedl pożegnanie bylo teraz zacznie sie burdel a te brygadzistki co nir chca dac urlopu bo zawsze jest jakieś ale to masakra
Bylu 2017-02-17 23:28
Pożegnanie piekne!!! Widac ze mial uznanie wsrod ludzi . Zasłużył sobie swoja postawą na te gromkie brawa ktore dostal
Lalunia 2017-02-18 01:06
No i co robaki Slawka nie ma. Niech wam się teraz do dupy odbiorĄ . Kaśka Dominika chodzenie bez gaci już wam nie pomoże.
Koala 2017-02-18 01:30
Już jedna taka byla chodziła bez gaci i cycki wystawiała prężyła się jak kocica przd kierownikiem ludzi miała za nic i uważała wszystkich za gorszy gatunek i z hukiem wyleciała za bramę i podejrzewam że wszystkie to czeka wielkie koordynatorki
PAN 2017-02-18 14:27
Uważasz się za lalunie, ale chyba masz spore kompleksy???!!!!
Pati 2017-02-18 17:42
Ludzie ale jesteście płytcy szok. Obrabiacie tylko wszystkim tyłki zamiast zająć się robotą. Pracuje już długo w olsie i jeśli chodzi o koordynatorki to Kaśka i Dominika są spoko. Zawsze można z nimi coś załatwić. Jeszcze Aga była wporzadku w ogóle stare czasy były spoko. Teraz za dużo rządzących. Sławka szkoda na maxa szacun był wielkim człowiekiem...
TINA 2017-02-18 21:05
Dorota najlepsza bryg.
PawełekC 2017-02-18 22:50
Są spoko brydzie,nie wszystkie niektóre ciepłe kluchy co ludzie nimi rządzą ale jeśli ktoś chce pracować i wyniósł z domu trochę kultury to ma szacunek do każdego mimo że są młodsze to niektóre mają więcej rozumu jak ci w biurach.
PawełekC 2017-02-18 22:51
Zenek 2017-02-19 14:50
Karolina najlepszą brygadzistka i nie ma to tamto.Poza tym ma coś (co widać) czego inne nie mają.Mniam mniam
Kj 2017-02-19 15:47
Rozumu.Nie ma. Z tym się zgodzę Jeśli mowa o tej sławnej Karolinie zurawskiej
TINA 2017-02-19 18:28
Te co ludzi nie szanują niech się boją, powinny za bramę wylecieć z hukiem!
Nie pomogą nic załatwić, trzeba prosić po kilka razy. Z łaską da pozwolenie aby dorobić do najniższej krajowej na innej linii.bo po co przecież ona zarabia więcej a robolowi po co więcej niż 1800 zl.
Bylu 2017-02-19 22:27
Co takiego ona ma? Chyba tylko krzywe zeby I pusty czerep
P.Pytanie 2017-02-20 01:03
Opłaca się zatrudnić w olsie ?
balcerek 2017-02-20 05:45
zależy czego oczekujesz ;) Prócz garba i rączek do kolan nie dorobisz się niczego więcej , kasa z tego marna ,na skromną wegetacje do następnej wypłaty czasami wystarcza wiec nie jest tragicznie :D ale....jeśli nie nastawiasz się na trzepanie kasiory jedynie to gorąco polecam :D Klimat rodem z PRL-u wraz z typowymi absurdami tamtych czasów, wszystko to co widziałeś w komediach typu 'Alternatywy 4' , 'Miś' i wielu innych możesz przeżyć live ... To co się tu wyrabia trudno opisac słowami , po prostu jest 'inaczej' Wyłącz logiczne myślenie i składaj CV ...bądź hardcorem :D
Ala 2017-02-20 06:39
No i cycki które wystawia na fejsbuku
Bylu 2017-02-20 08:10
A no fakt. Zero wstydu
Anonimus 2017-02-20 18:17
Michale Ratajewski ty skonczony cw*lu . Nie mysl sobie ze jak podj*bales wikinga to ujdzie ci to na sucho. Ludzie cie wkoncu zniszcza. Przestan sie panoszyc na olsie kwadraciaku bo jestes zwyklym pionem a nie kierownikiem.. Magdziak na smyczy cie trzyma a jak sie pojawia to malo co nie klekasz do faji mu. Ps. Dopadna cie konuchu.
Kolorowa 2017-02-20 19:01
On ponoc chodzi po toaletach damskich i meskich i patrzy czy nikt nie spi.... a niech kobieta tam podpaske zmienia czy cos... dajcie spokoj...
A jak sie bierze za robote na ktorej sie nie zna... jak zauwazycie to wiecej smiechu jest hahah :) pajac probuje grac twardego a tak naprawde to pu*da w rurkach. Co prawda Magdziaka jak widzi to lata jak piesek .... lizodupiec i tyle.
Amanda 2017-02-20 20:42
Dajcie sobie spokój . Takich kretynow jak ten to Edek lubi.bo sam się nie zna na niczym. Szacun dla Sławka. wikinga zwolnili kurde wyrabial sie ze wszystkim nawet nie trzeba było trzeba prosić się o boksy a przy tych co niektórych to linie stoją na brak opakowań bo zanim po nie dojadę zapona kodów. Ludzie za bramę można wszystko . Ratajewski jesteś nikim .możesz dupe lizać Strzalkowskiej ona to lubi kolejną sztuką typu Michałek
Dzik 2017-02-20 20:44
Wygląda jak Pani z pod produkcji lamp f48
Kolorowa 2017-02-20 21:13
@amanda
Dziwisz sie ze larysie dupe lize ? Lize , bo sam nic nie potrafi zrobic... slawkowi tez w dupe wlazil jak mial cienki grunt pod nogami.... slawka zabraknie ratajewski zginie. Nic nie potrafi zalatwic. Jedyne co mu najlepiej wychodzi to latanie z dyktafonem i podpuszczanie ludzi do mowienia slow jakich nie powinni powoedziec oraz zdjecia trzaska.. uwazajcie na ta kwadratowa mende bo moze namieszac....
Gienek 2017-02-21 04:04
KURWA MAREK !!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o.