Olsa Poland Sp. z o.o.

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o.

Praca 2016-08-23 08:58:55
One wiedzą co robią kasę i tak dalej ludzie dajecie się to macie buntujcie się bo oni nie mają planu jak to podnieś dajecie ludziom godnie zarobić i godne warunki pracy a będą lampy
Praca 2016-08-23 09:03:52
Musimy zacząć mówić o tym że mamy dość więcej osób nas pilnuje i pomaga nami niz osób pracujących to jak ma być dobrze wizytówką olsy jesteśmy my pracownicy nas się pytają jak jest w nie wyspecjalizowanych kard
Jaml 2016-08-23 15:20:25
Ktos cos wie co za fabryka sie buduje naprzeciwko olsy
Obozy 2016-08-23 23:04:56
Witam serdecznie każdy dzień jest gorszy brak ludzi uciekają że Masakra wszędzie syf taki że szok każdy nic nie wie albo ma wy__bane a na zwykłych szarych ludzi a my teraz musimy pokazać co znaczy a nie dzisiaj ktoś puścił dane że będą podwyżki tak w styczniu z najniższą krajową
wasz pan 2016-08-24 13:04:56
Ja wam dam podwyżki nieroby wstrętni,głupiej lampki nie potraficie skręcić a kasa wam sie marzy? Chwytać majzle,chwytać młoty brać sie pasozyty do roboty.
Twój pasożyt 2016-08-24 22:55:52
Dobra motywacja panie tylko wynika że wszyscy to pasożyty bo wszystko się wali od biorą do produkcji to nasz panie pokaż sam nam jak się robi dobrą lampę
montazysta z olsy 2016-08-26 17:49:15
wiecej ukraincow juz pracuje jak polakow.ha ha co za patologia .syf kila i mogila.
mala 2016-08-26 23:34:49
dobre kadra i montaz haha a brygadzistki lewe rece maja zwlaszcza jedna ....siedzi pszy biurku i ciagle co tam sie dzieje masakra stan i montoj leniwcu7 nowych nie pszeszkoli bo sama nie umie tego projektu ale po co jak ma plece wyzej
poniedziałek 2016-08-29 14:27:19
co usunęli wpis boli ???? powtarzam brygadzistki koordynatorki kierownicy behapowcy włacznie z prezesem do składania lamp a zwykły montazysta niech stoii i straszy nagana upomnieniem i zabroni wyjść do toalety albo po wode ludzie czytajcie bo ze wstydu usuwaja wpisy PRAWDA W OCZY KOLE?????????????
arek 2016-08-29 16:21:16
Witam, wiele tutaj dość agresywnych wpisów pisanych raczej pod wpływem emocji..a ja chciałbym dowiedzieć się czegoś tak na chłodno i bez przyklejonej metki. Stanowisko Koordynator IT ktoś wie co firma tutaj oferuje? Bo w ogłoszeniu same wymagania i lista obowiązków..
Wawa 2016-08-29 17:44:35
Zabzwon do biura i sie dowiesz od osób kompetentnych jeżeli cie tak interesuje
KryCha 2016-08-29 20:01:42
Kto widział taką premię - ręka do góry . szczerze mówiąc to chyba za czasów panowania wielkiego brata Alberta M. było lepiej niż jest teraz. wtedy człowiek jak szedł do pracy na weekend to przynajmniej wiedział jakiej wypłaty może się spodziewać, a teraz...? poprostu brak słów.
nico 2016-08-29 20:35:45
dobry wpis ja również jestem ciekaw jak kulili by uszy te wszystko wiedzące " czarne wrony " czy umiały by trzymać śrubokręt ????? jak nie jedna nie potrafi przeszkolić miłego
uloa 2016-08-30 13:58:54
Pewnie, że doświadczenie jest dość istotne @adrian, bo cenią sobie profesjonalizm nie tylko wśród pracowników, ale i kandydatów. Wiadomo jaka teraz jest atmosfera?
mala 2016-08-30 18:15:51
atmosfera masakra a premie nigady juz nie bedzie takich wyplat jak byly gdy mozna bylo w likend dorobic a teraz syf i masakra
Jak żyć 2016-08-31 14:56:06
Teraz walka o lampy bo Wszystkiego brakuje i tylko szybciej dawaj dawaj jak coś zrobić jak nie ma z czego jakie normy premia wydajnościowa tak dalej to o Ukraińców nie wystarczy
Eeeee 2016-09-01 22:06:43
Gdzie jest kierownik zeby zrobił porządek nowymi brygadzistkami bo tylko siedzą przy biurku i nie ma zadnych pożytków znich bo nic nie potrafio nawet zastopic jak chcemy skorzystać wc.jest masakra ludzie maja juz dosyc i będą uciekać.
A co mi tam 2016-09-02 00:15:33
Syf syf. Brat Alberto brakuje. Cud miód porządek był. 5 braków i szum był. Teraz jedna Magdalenka 200 ponad lamp wyrzuci i jest ok. Nie szanuje czyjesc pracy nie zna się na tym co robi. Ale cóż kierownicy brawo biją jej. Patologia. Zwolnić nią.
Das 2016-09-02 04:54:40
Szkoda gadac.kierownik niech sie bieze za te Nowe brygadzistki bo przez to ludzie uciekaja.nasza tez nie kumata zadnego pojecia nie ma.tylko straszy nagana i lekramacja.a siedzi 8godz przy biurku i nic wieciej bo nic nie potrafi.a ma na karcie ze umi na wszystkich stanowiskach.my nawet nie możemy isc do wc bo nie stanie zanas.kierowniku wes sie przejdz i popatrz co sie dzieje z tymi nowymi brygadzistkami.
ma_rze_nka 2016-09-02 11:07:40
Jak pracownik siedzi to nikogo w oczy nie może kuć. Dopiero jak brygadzistka siądzie bo, coś musi zrobić przy komputerze to w oczy kłuje strasznie. Skoro nawet te nowe nic nie robią to może sam/a zostań brygadzistą/ką i wtedy ocenisz czy tak naprawdę nic nie robią. Bo, znam osoby co też myślały, że się brygadzistki opier... zanim sam nie spróbował/a i po niecałym tygodniu był płacz, że wraca na montaż bo, nie ogarnia. Może z perspektywy waszej wygląda to tak jakby nic nie robiły, a tak naprawdę jest jedna wielka masakra. Użerać się z marudzącymi ludźmi, magazynem i dostawać codziennie zjeby za ludzi za nie wyrobiony plan. Miodów tak naprawdę nie ma i te co są krócej czy dłużej brygadzistkami z chęcią by zrezygnowały gdyby mogły.
olsioł 2016-09-02 11:41:45
Wprowadzić samokontrole,precz z brygadzistkami co wy na to ludkowie?
Jak żyć 2016-09-02 15:03:11
Wszystkie tym samym piurem pisane brygadzistki to faceta brakuje to morze by było inaczej jak to kobieta wedle kobiety zawsze będą zgrzyt a facet by kombinuje jak by bylo dobrze
piatek 2016-09-02 15:08:04
pracownik nie ma prawa siedzieć bo zaraz jest straszony nagana albo upomnieniem ma tylko zapie.....c to wam można chodzic gdzie się chce i kiedy się chce ty marzenka słuchaj jeżeli wam wszystkim tak zle to czego się tak pchacie na te stanowisko rozpychając się lokciami powiedz ???ze względu na czarna koszulke piszesz ze z checia by zrezygnowaly no to co was trzyma podpisalyscie cyrograf z diablem ???? nie rozumie odchodzę i fenito ale widać ze się to wam -ci podoba
Jak żyć 2016-09-03 04:52:25
Nigdy nie odejdą jak się dopchaly do koryta to będą aż ich nie wywala gadają że by odeszła a co ma powiedzieć nic nie umiem jestem po to aby był człowiek na stanowisku powini nakazać brygadzistką aby pomagały chociaż komponenty sprawdzać aby bubli nowi ne puszczali ale jak same nie wiedzą to o czym pisać większość nie wie jak zrobić wlasna lampę żenada
lol.... 2016-09-03 15:01:42
Gdybyś był straszony "pójściem za bramę" bo, chcesz zrezygnować z bycia brygadzistką, to nadal byś nią był. Z przymusu....
uloa 2016-09-03 23:23:29
Widocznie wszystkim odpoaiwda atmosfera w firmie @słońce.
Jak żyć 2016-09-05 06:40:05
Co tu da inspekcja pracy przecież tylko widzi to co może zobaczyć to wy musicie pokazać że jesteście potrzebni że potraficie dobrze pracować ale coś za coś a gadania że tyle ludzi jest na wasze stanowisko to bujda braki kadrowe są ogromne to góra niech zacznie szanować ludzi którzy zostali a nie ich wykorzystywać na maksa bo brak ludzi szanujcie ich bo malo zostało
Jamjgjmb 2016-09-05 07:16:09
Dobrze ze jes. Jeszcze ukraina bo by niebylo komu robic
lulu 2016-09-05 22:29:49
uloa a masz może jakieś pomysły własnie dlaczego ona może nie odpowiadac? od razu możesz też jakieś rozwiązanie konstruktywne tego problemu podać uważam
Jak żyć 2016-09-06 01:41:04
I Ukraina po 8 godzin Nie będzie pracować za 1500 zl
uloa 2016-09-06 15:54:41
Hej, a jakie teraz dają zarobki? Dzięki za odpowiedź.
wasz pan 2016-09-06 18:55:37
Nie pytaj się cycu jakie dają zarobki zapytaj co Ty dasz z Siebie w Olsie.
wasz pan 2016-09-06 18:56:07
Nie pytaj się cycu jakie dają zarobki zapytaj co Ty dasz z Siebie w Olsie.
winnica 2016-09-06 20:02:01
Już hossa na olsę minęła teraz pośrednicy już na klatkach schodowych kleją ogłoszenia ..jak ruszą dwa zakłady obok to czarno widzę olsę...
UA. 2016-09-06 20:48:33
Dobre nas ciesy slub tamilly z bartka to bedo cyrk po slubi ale bedze plakl bartek
sdfgn 2016-09-06 22:28:51
no ale może ktoś po prostu jest ciekaw na jakie mniej więcej tutaj zarobki można liczyc..ja to powiem wam ze widzielem ze oni keidys na staz platny szukali to mnie ciekawki bo można doświadczenie zdobyc
mala 2016-09-07 13:28:45
a czemu ma plakac bartek tamilla jest najlepsza brydzia jaka mialam do tej pory a bylo ich troche
karol 2016-09-07 13:59:09
Najpierw dowiedz sie czy po tym stażu to z pewnsocia możesz liczyć na jakieś zatrudnienie u nich, bo nie zawsze po stażach zatrudniają. Zalezy może na jakie stanwosiko beda miec miejsce i czy beda poszukiwali kogoś. Chociaż jako Magazynier to pewnie miejsce sie nzjadzie
piekna 2016-09-09 21:40:25
za caly msc roboty dostalam dzis 520zl to skandal!!! zwolnilam sie msc temu i na koniec jeszcze taka wyplata to skandal!!! czlowiek charuje caly msc i jeszcze taka wyplate dostac popierdolilo ich!!!!!!!!!!
jhbhjjk 2016-09-09 22:31:21
@ p;iekna - ale na jkakiich zasadach ty pracowałaś? To była umowa zlecenie? No bo nie wyobrażam sobie zarobić tak małych pieniędzy. W ogóle powiedz proszę na jakim stanowisku pracowałaś? czekam na odp
Jak żyć 2016-09-10 20:50:17
Po co piszesz o tym że Cię oszukali jak ktoś chce ci pomóc to piszecie takie głupoty miej pretensje to pracodawcy a nie do ludzi z forum
maria 2016-09-11 18:27:15
lipa brakuje fachowców, zwalniają się ludzie z kwalifikacjami bo za brata Alberto to byli sznowani i każdy wiedział kto za co jest odpowiedzialny a teraz jak nie dajesz d... to maja cie i tak w du... możesz robić na 300% toi tak tego nie szanją
o lek 2016-09-12 15:42:54
Może jednak jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Pewnie jest szansa, żeby oprócz podstawy są jeszcze jakieś premie co jest dobrym znakiem teraz że się dobrze dzieje. To dobry znak. Dzięki
nowa inspektorka 2016-09-13 13:12:01
napiszcie proszę o pracy inspektora jakości, jak wyglada praca? jak zarobki? itp?
Jak żyć 2016-09-14 07:01:22
Naprawdę każdy zarabia inaczej idźcie na rozmowę to sie dogadaće to wy macie karte przetargową bo brakuje ludzi
obserwatorka 2016-09-14 14:32:30
Jak chcesz pracowac jako konfident to polecam.....bedziesz miala obowiazek robienia zdjec i donoszenia hahahahahahaha sa takie co łażą z telefonami po liniach i robią ludziom zdjecia i donoszą do dyra.....zenada ta firma. Kto w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e włazi ten sie tam nadaje.....
Jak żyć 2016-09-15 06:52:09
Czyli wszyscy są konfidentami to sam nim jesteś bo tam pracujesz zawsze ktoś taki znajdzie ale jak robisz swoje to niestety nie ma problemu
uloa 2016-09-18 22:31:58
Wydaje mi się, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @dyplom, bo wiadomo, że dbają o zadowolenie wśród pracowników, żeby atmosfera opierała się na przyjacielskich stosunkach. A wypłata jest u nich terminowa? Dziękuję za szybką odpowiedź.
Jak żyć 2016-09-29 14:57:57
Czyżby wszystkich zwolnili z olsy bo na forum nie piszecie
3er 2016-09-29 17:07:30
no nie wydaje mi się bo bylaby jakas wieksza rekrtuacja a teraz to widze ze szukają tylko kierownika logistyki w Kostrzynie i to jakos oferta jest chyba sprzed tygodnia wiec jaknajbardziej aktulane jest
Zostaw swoją opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o.