logo Olsa Poland Sp. z o.o.

Olsa Poland Sp. z o.o.

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o.

pała 2016-10-30 08:41:51
mała nie fikaj nie fikaj pracując 1 Listopada od rana do nocy przynajmniej nie będziesz miała okazji sponiewierać się nalewkami .Trzezwy pracownik to wydajny pracownik a u nas norma,normą pogania i nie ma to tamto.Kumasz mała?
czech 2016-10-31 07:48:53
Co się dzieje z Olsą jeszcze trochę i powstanie banda UPA. a dowódcą będzie no tak wiecie o kogo chodzi Pani Tamila co złapała Pana Bartka.Żal mi tylko tych z 58 linii .ale jak którejś nocy się postawią i zatrzymają produkcję to się będzie działo ,i tego im życzę LUDZIE ODWAGI a ta ukraina wyleci...
mala 2016-10-31 10:51:18
produkcja na 58 smiechu warte ciagle czegos nie ma ale pracowac tszeba nawe 1 listopad idziemy do pracy ciekawe czy bedzie co robic masakra
lol.... 2016-11-01 18:41:29
Najpierw zapoznaj się z historią UPA zanim coś napiszesz na forum....
Bad 2016-11-02 09:49:57
A co na temat tamili dajcie jej spokuj bo sie juz zmienila.a jak sie nie chce pracowac tak to sie ma i jak ona muwi tak sie robi a nie sie odwala.a brak komponetow to normalne.wogule co sie dzieje w tej Olsie ze przyjmują kogos z ulicy i nie tylko..........
SRAWBERRY 2016-11-02 12:32:49
zwyczajne świństwo i chamstwo to, że pracownicy wtryskarek, metalizacji i 3 linii montażowych musieli iść 1 listopada do pracy. Dlaczego kierownicy nie stanęli po stronie swoich ludzi i nic w tej sprawie nie zrobili. Co niektórzy z nich byli do niedawna zwykłymi pracownikami i też buntowali się przeciwko pracy w niedzielę , i w ogóle nie chcieli pracować na 4- brygadówce, zapomnieli już ? teraz będąc wyżej nie musicie pracować w święta i w niedziele ! Poza tym ile jeszcze ta 4- brygadówka potrwa ?bo jesteśmy zmęczeni i też chcemy spędzać niedzielę i święta z rodzinami .Może czas zacząć coś działać w tej sprawie. PIP ?
Hag 2016-11-02 14:37:11
A na temat bonow tak na zebraniu muwili ze bedzie dobrze a teraz wymyslili z tymi bonami a tak mialo byc dobrze a robi sie innaczej.dlaczego nie moze byc jak w tamtym roku.a nie juz cos kręcą.....
Jak żyć 2016-11-02 15:15:04
Bony robią tak aby dać jak najmniej a podwyżki niestety nie wszyscy a święta Bożego Narodzenia to dopiero będzie wolne
olga 2016-11-03 12:30:36
najgorszy zakład 2 raz cie nie przyjma krzycza pensje bardzo małe agencja zabiera wysmiewaja sie z ludzi gorszy od tpv gorzuw pracownik zmieniam prace na faurencjaok super ciesze sie na wuzki darmo daja kurs praca od razu we faurencji popzdrawiam was piekna
olga 2016-11-03 12:31:15
wasz pan 2016-11-03 14:05:50
Olsiołki nie narzekać nie narzekac -norma norma i jeszcze raz norma a jak nie to po grzbiecie karwasz wasza barabasza.
Jak żyć 2016-11-03 14:53:03
Nasz panie ogarnij się bo zostaniesz sam jak ten osiołek z Ukrainą
Stokrotka 2016-11-09 13:39:32
Cos wiadomo o bonach??
............ 2016-11-09 19:06:56
Nie prościej spytać w kadrach?
wasz pan 2016-11-10 18:01:22
Zamiast bonów będzie list gratulacyjny od kierownika,
Pppp 2016-11-10 22:03:24
Ludzie jesteście zajebisci.co oni pozwalają sobie te kadry kierownicze
Ga 2016-11-12 09:27:00
Hey.tu jest prawda z tymi Bonami ze kreca bo moglo byc jak w tamtym roku wszyscy dostali po równo a teraz tymyslaja.......
asia123 2016-11-12 16:42:02
mam pytanie ile tak na reke dostaje sie wyplaty ?
Ukraina 2016-11-12 17:28:27
Jesteście żałosne polacy bo patrząc na was to konkretne leni! Pierdolić na Ukraińców każdy może ale kto z was za granicą awansował jak w Olse Ukraińcy? Gówno! Siedzicie i narzekacie bo pokończyli szkoły średnie i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w życiu potrafili zdobyć czy do czegoś dojść! Tyle są tu Ukraińców z wykształceniem i po 2-3 języka znają a wy co? Polskiego nawet potrafić nie możecie! Tylko słyszę na co dzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Co nie, co nie? nie nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i t.d. Nie potraficie normalnie rozmawiać wiosniaki srane. Przed tym jak pisać o nas to najpierw na siebie spójrzcie należny! Gadacie tu o kierownikach a same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w życiu warte. Historii nie znacie a o Banderach gadacie, siedzicie na przerwach i disko polo albo jakieś pierdoly oglądacie i po godzinie na stołówce. Debili!
Ukraina 2016-11-12 22:29:55
Na wszystkich bez wyjatku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a wśród was nie nie mniej tępych!!! Czego osiągnąć w życiu? Brigadzista srany jesteś? Hahaha kariera to? Jesteś taki sam żałosny
Praca 2016-11-12 23:13:16
Ty jesteś żałosny bo prawda jest bolesna ale nie oceniam was skąd pochodzi cię ale jak pracują większość proszę daj sobie spokój bo polska to polska a nie Ukraina jak się nie podoba to Zmień zakład lub kraj a szanuj to co marż albo daswidania rebiata pa pa nikt nie będzie pamiętał że byliście żałosne u siebie zarabia 1000chrywien i jest ok to szanuj to co ci tu dają
Obiektywnie 2016-11-12 23:27:34
Kariera? Pfff... Lepiej zaistnieć jako osoba przerzucana między stanowiskami i działami w poszukiwaniu sponsora dla hrabiny ze wschodu. Ostatecznie skończyć jako tłumacz języka którego nawet Ukraińcy ani nie używają ani nie rozumieją. Myślisz że twoja kariera potrwa dłużej niż zapotrzebowanie na kolegów ze wschodu? heh... Już bym szukał pracy na twoim miejscu bo wraz z czterobrygadowka skończy się era translatorow
Obserwatorka 2016-11-14 07:46:57
Inteligent się znalazł. Nie Spinaj się tak bo niedługo era ukraincow wygaśnie w tym zakładzie hahaha jak wasze pozwolenia na pobyt. Na Ukrainie tyracie za marne grosze a tu dostałeś tysiąc piecset i myślisz że jesteś pan? Praca w olsie czy awans w olsie to dla Ciebie jakieś osiagniecie? Zapraszam do innej międzynarodowej firmy.....sprawdzimy przy okazji wasze języki obce które znacie na poziomie dziecka z przedszkola. Z wami to ani po polsku się dogadać ani po niemiecku czy angielsku bo nawet gramatyka jest dla was nie do ogarnięcia A kali jeść i kali pić to tam przy sprzątaniu w poziomie.....A nie na produkcji czy w biurze hahaha
Praca 2016-11-14 23:59:53
Niech Ukraina jedzie do domu to polska docenią i kasa będzie jak prędzej
Boss 2016-11-15 17:52:06
Nie pasuje ? Znajdź lepszą prace :]
Riddik 2016-11-15 22:37:13
Witam. Chy byla wyplata 15/11/2016 ?
ppaciakowaty mlyn 2016-11-16 14:49:23
jak tak mozna boze kiedy ktos zrobi z ta metalizacja porzadek ukraina zadzi polakami nikt nic nie widzi naprawde?
motyl 2016-11-16 14:56:19
na tej metalizacji to wogule widzialem jak co niektore same zapierniczaja po 2 3 ramy a brygadzisty lala ma pomoc nawet do jedngo dramu i tylko normy normy i normy zero organizacji ja sie dziwie ze tam wytrzymuja dziewczyny co same maja po 3 dramy a ukraina luz naa spoko robi po 2 na stanowiskuu brawo !!!!!!
metal c 2016-11-16 18:39:33
o co ci chodzi, ja pracuję na metalizacji i nie wiem o co come on ?
mar87 2016-11-16 19:13:23
Wes sie za robote a nie marudzisz.
Marny 2016-11-17 10:37:05
Słyszałem cos od kierownika ze ma byc wolne od swiat do nowego roku.Cos wiecie ?
nerwowa 2016-11-17 13:28:41
ppaciakowy ty jak tak nasza metalizacje opserwujesz to moze za malo pracy masz kur...za prace sie wezcie a nie opserwator sie znalazl
nerwowa 2016-11-17 13:30:43
a czy wiadomo coś na temat tego wolnego od świąt że zaklad rusza po nowymm roku?
Wasia 2016-11-17 14:03:13
No szto wy,rebiata .Kakije wolne,kakije,nada rabotać,rabotac i jeszczo raz rabotać.Dziengi nam trzeba mnoho dzienguw,panimajetie rebiata.
ABC 2016-11-17 16:20:46
metalizacja to najgorszy dział w całej olsie- tzn. ludzie tam mają naprawdę ciężką pracę nie wspominając o szkodliwych warunkach, o których nic się nie mówi. Chodzi konkretnie o związki , które powstają w procesie spalania aluminium, a które dostają się do organizmów poprzez oddychanie- wdychanie oparów, czy też wchłaniane są przez skórę. Dlatego proszę nie mówić źle o pracownikach metalizacji bo i tak mało kto chce tam pracować.
Marny 2016-11-17 19:16:20
Cos słyszałaś o tym
?
Marny 2016-11-17 19:32:45
Dajcie znac co z tym wolnym od 24 do 2 stycznia
boczek 2016-11-18 15:00:50
Ojojoj...biedna metalizacja. Takie szkodliwe warunki pracy, a prawie każdy woli tam pracować niż na wtryskarkach i montażu. Myślisz, że na innych działach nie ma szkodliwych substancji czy zapachów? Po to są na metalizacji czepki i jeszcze maski, a że ktoś woli swoje zdrowie tracić na robieniu w samym czepku to już jego problem.
patrzyk 2016-11-18 16:05:02
hm jakie szkodliwe substancje niby na metalizacji sa bo z tego o wem to bylo przeproadzane i nic szkodliwego nie ma wszystko w normach jest co wy gadacie owszem nie da sie wytrzymac czasem przy konserwacji i to nam szkodzi fakt bo kiedys bylo wolne i nikt nie wachal smrodu
Marny 2016-11-18 16:25:11
Wiesz cos moze na temat wolnego od 24??bo cisza na ten temat tutaj
wasz pan 2016-11-21 11:01:55
Olsiołki czy już odebraliście osobiście listy gratulacyjne na święta zamiast bonów?
Pytam się ,odebraliście?
maniolo 2016-11-21 15:45:31
Sądząc po stopniu zaawansowanej bezinteresownej nienawiści do drugiego człowieka większość pracujących w OLSIE to lemingi o niewolniczej mentalności pochodzeniu fornali z czworaków . Tak to jest jak się wyjdzie z wiochy i nie dojdzie do miasta . Pozdrawiam.
wasz pan 2016-11-24 12:58:45
Co olsiołki,brykacie jeszcze aby wykonać normę? Brykajcie olsiołki brykajcie
były niebieski 2016-11-24 17:27:43
Widać po ostatnich tekstach kto (bez urazy ale w większości) tam pracuje :)
Dobrze że już mnie tam nie ma. Pewnie sam bym sobie takie piosenki pod nosem nucił :)

Pozdrawiam.
John Rawls 2016-11-29 20:33:58
Aneksy do umów - konkurencyjna forma motywowania pracownika.
Najniższa krajowa od 1 stycznia 2017 roku będzie wynosić 2 tys. zł brutto.
Podwyżka płacy minimalnej oznacza wzrost o 8,1 proc. (150 zł brutto) w stosunku do 2016 r.
Co oznacza iż każdy pracodawca zobowiązany jest do podniesienia wynagrodzenia co najmniej o ww. wartość każdemu pracownikowi posiadającemu min. wynagrodzenie niezależnie od zakresu oraz stopnia skomplikowania powierzonych czynności i obowiązków.
Drogi pracodawco - Aneks ze wzrostem wynagrodzenia wysokości 150 zł brutto doświadczonemu, zaangażowanemu pracownikowi jest wyłącznie brakiem jakiegokolwiek szacunku.
Działa wysoce demotywująco oraz nakłania do poszukiwań korzystniejszych warunków zatrudnienia.
Każdego można zastąpić - jednak nie każdym...
Przyszły magazynier 2016-11-30 10:51:11
Czy ktoś mi powie jak z magazynem g5 (nowa hala) bo mam iść tom do pracy... jacy tam ludzie pracują?
montażystka 2016-11-30 15:30:03
czy już mozna odbierać w biurze swiateczne listy gratulacyjne zamiast bonów?
Obsrwatorka 2016-12-04 23:24:08
Najciezej na magazynie g1... chlopaki czasu na nic nie maja..
Produkcja 2016-12-06 05:29:23
G1 zawsze zarobione, jutuby, imprezki. Nie ma kiedy rozładować..kanbana wydać..
Obserwatorka 2016-12-06 11:25:47
No co ty... ciagle praca
Zostaw swoją opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o.