Opinie o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów

Co wchodzi w socjal ULTRA PLUS?

Poszkodowany Nowy wpis

Nic ... Może długi.

BYła pracownica Nowy wpis

W skrócie: "Gazela Biznesu" hahaha Mam nadzieję, że Koziołkowi, rozbuchanemu bufonowi, niezrównoważonemu furiatowi los odpłaci za krzywdę tylu osób, które straciły w jego "super" firmie zdrowie i pieniądze...:-((((((((

mechanik Nowy wpis
@BYła pracownica

Naprawdę jest tak źle? Pytam, bo od 24 sierpnia mam podjąć tam pracę. Jestem umówiony już od czerwca.

Nowy pracownik.

Jaka jest szansa pracy na produkcji od sierpnia 2020 roku?

@Nowy pracownik.

Nie ma żadnej szansy , zakład nie isnieje

Zapytanie

Witam, Czy wiadomo coś więcej na temat obecnej sytuacji firmy Ultra Plus? Czy ktoś tam jeszcze pracuje? Czy jest jakakolwiek szansa na kontakt z nimi?

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie profesjonalne, mnie akurat rekrutowała Pani Prezes, widać było, że jest dobrze przygotowana, przedstawiła mi model działania firmy, produkty, pokazała materiały którymi posługują się handlowcy. Z tego co opowiadała firma cały czas się rozwija, wiec są szanse na większe zarobki i dodatkowe premie od wyników.

Raczej bez zaskoczeń, rozmowa była dość luźna, co pozwoliło mi się otworzyć i ustalić wszystkie warunki bez zbędnego stresu, jak ktoś jest pewny swoich umiejętności i ma doświadczenie bez problemu sobie poradzi. Przynajmniej na takie stanowisko jak handlowiec.

#

Czy udalo sie komus skontaktowac z UP? Zadne telefony nie dzialaja, ani emaile. Jak najlepiej sie z nimi skontaktowac?

@#

Nie masz co liczyć na jakikolwiek kontakt,od dnia kiedy pracownicy dostali wypowiedzenia nie ma żadnego kontaktu z nikim. Olali wszystkich.

Jak długo czekaliście na odzew z ULTRA PLUS? Oddzwaniają zawsze?

mm

Na odzew w jakiej sprawie? Przecież firma poszła z torbami, nikt nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na maile, niezależnie czego one dotyczą.

@mm

Wykorzystała coronę , ogłosiła upadłośc i szukaj wiatru w polu. Ludzie pieniędzy nie dostali za swoją pracę i urlopy !!!!! A firma sie po cichu zwija !!!!!

Arek

@Poszkodowany to wszystko jest obecnie już pozamykane na stałe? Ty byłeś pracownikiem?

Poszkodowany
@Arek

Byłem,na szczescie nie jestem. Dostałem info od pracownikow.Najwierniejszy pan został i dogada majątku.Jak chcesz sprawdzić to podejdź i zobaczysz.

Poszkodowany

I na tym forum poinformuję że prezes koziołek pozamykał zakłady, maszyny powywozil, ludzi na pieniądze wydymał. Zapraszam do komentowania osoby które wypowiadały się w superlatywach. Zastanawiam się tylko gdzie do tej pory był prokurator, izba skarbowa i ZUS. Ponoć za nim jeżdżą ale koziołek chyba spierniczyl na Białoruś. Tam jak kogoś przekręci to go w lesie zakopią. Uważaj na siebie prezes,skonczyles się. Karma wraca.

Pan Fakturowy

A ja z kolei nadal czekam na uregulowanie faktury, którą wystawiłem na Ultra - Plus za wykonaną pracę, zgodnie z warunkami umowy. Chyba trzeba będzie zgłosić sprawę do windykacji. Bo z tego co widzę, chociażby po wpisach na tym portalu to ta "firma" bardzo źle traktuje zarówno swoich pracowników, jak i otoczenie biznesowe. Pytanie, dlaczego w związku z tym nie ponosi żadnych konsekwencji?

Fakt
@Pan Fakturowy

Kolejny poszkodowany były pracownik, polecam założyć sprawę, bo już kilka spraw ma ta firma i przegrywa każdą po kolei. Firma podstawia świadków, którzy kłamią, bo sa zależni od szefa i nie maja wyboru. Ale warto walczyc o swoje pieniądze, bo ten Pan tylko wykorzystuje takie osoby i sytaucje i to nie może ujść bez karnie.

Natalia

Czy są na forum osoby obecnie zatrudnione w firmie ULTRA PLUS? Na forum pojawiają się głosy o zaległościach w regulowaniu zobowiązań finansowych - czy ktoś mógłby napisać, czy coś takiego faktycznie ma miejsce w firmie? A może już wszystko się rozwiązało i spraw ma pozytywne zakończenie? Dobrze byłoby mieć jasną tę kwestię.

Kinga
@Natalia

Jestem pracownikiem. Pensje otrzymuje zawsze na czas. Nic wiecej jako pracownika mnie nie obchodzi to sprawy ksiegowe ale skoro produkcja idzie pełna parą a dostawy materialow od Tych samych dostawcow od wielu lat to nie sadze by nie bylo płynności. Żaden dostawca nie dostarczalby towaru gdyby nie mial zapłaconych poprzednich dostaw w terminie.

laluna 60
@Natalia

nic nie wiem o płatnościach z tytułu zobowiązan, i faktycznie mało mnie to obchodzi , otrzymujemy wynagrodzenie na czas- to dla nas pracowników najważniejsze, wynagrodzenie nie jest złe,inne niedociągnięcia to nie nasz , pracowników problem i nie zaprzecze że są,jako pracownicy wykonujemy swoją prace i jesteśmy wynagradzani bey problemu.Są problemy typu socjalego , ale sobie radzimy, co oczywiscie nie znaczy ,że czekamy na poprawe

@Kinga

Dziękuję, że zechciałaś się wypowiedzieć na temat pracy w ULTRA PLUS! Twoja opinia jest bardzo ważna i na pewno będzie przydatna na forum. Mogłabyś napisać kilka słów więcej na temat tego, jak wygląda Twoja praca w tym miejscu? Będę wdzięczna.

Wiedzący Dużo
@Natalia

Ma miejsce, dotknęło to ok. 2-3 osób na stanowiskach kierowniczych w ciągu ostatnich 8 miesięcy. Zresztą popracujesz to zobaczysz.

Pedro2018

Najgorsza firma w okolicy.

@Pedro2018

@Pedro2018, dlaczego tak mówisz? Rozumiem, że wypowiadasz się z perspektywy byłego pracownika firmy. Zaznaczę, że warto zawsze jakoś uargumentować swoją wypowiedź - wtedy jest bardziej wiarygodna i więcej wnosi informacji o pracodawcy.

Natalia

@Przynajmniej szczert, wspominasz o mobbingu, a jest to bardzo poważne oskarżenie. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w ULTRA PLUS? Czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie?

Przynajmniej szczert

szukanie winnych wśród pracowników co bardzo mocno zalatuje mobbingiem, gdyż nie są to pojedyncze przypadki ]. Gdyby w Polsce istniały procedury regulujące mobbing w pracy, wówczas Ultra-Plus nie istniałby już od długiego czasu. - Ludzie zatrudnieni w tym dziale nie pracowaliby tam z dnia na dzień, gdyby znaleźli sobie alternatywę. Prawie każdy jest tam niezadowolony z pracy oraz z atmosfery. Nikomu nie zależy na pracy na rzecz tej firmy, bo każdy widzi i słyszy. To cytat kogoś kto na pewno nie kłamie. Ale od początku zateudnilem się tam w Rusku w tej firmie gdzie panuje totalny chaos Pani dyrektor bluzga na ludzi wzywając ich na całej Hali wytykajac ich prywatne rzeczy na cały głos. Kto ma komornika kto gdzie pracował itp.... To jest osoba która zostawiła swój mózg w łaźni razem z mydłem. Zamiast wziąść pracownika na bok i porozmawiać Pani hmm jedzie do jak burom ...... .Człowiek który zamiast rozmawiać z ludźmi normalnie w każdym z nich widzi uposledzonego człowieka.Kazdy kto tam pracuje ma swojom opinie na paniom hmm Ale nikt nie potrafi jej odpowiedzieć przynajmniej większość tego nie umie.Pani hmm bo kto to k.... Jest miała pretensje że mój kolega się pyta kiedy umowę podpisze a Pani hmm bo kto to ku....Jest że zapomniała . Jest tyle rzeczy złych tyle brudu tyle fałszu że ludzie tam glupiejom bojąc się że stracone prace tak jak by tylko ta firma istniała na świecie. Weźcie się też tak jak mój kolega który miał jaja i się postawił bo dla czego ma obrażać krzyczeć to jest MOBBING PANI hmm czy jak tam na paniom mówiono. Nie umie Pani sobie poradzić ze swoimi problemami to wyrzywa się Pani na ludziach i za cytuję tu cytat kolegi jak (usunięte przez administratora) ... Wogóle to jestem ciekaw co Pani mówi Panu Prezesowi Miłoszowi i w Ogóle gdzie jest prezes który jest odpowiedzialny za rozwój firmy i ludzi jest tam gospodarz z jajami czy po prostu mięka faja... Może w końcu pan prezes by porozmawiał z ludźmi skoro jest prezesem i ma jaja . P.s...każdy zasługuje na szacunek ...

Roberto
@Przynajmniej szczert

Zoataw powiedz koledze ze sa instytucje ... i zatakich mozna sie wziasc

Natalia

@Rozliczenie, jak aktualnie wygląda Wasza sytuacja? Czy wszystkie zaległe wynagrodzenia zostały już wypłacone? @doswiadczony2, rozumiem, że pracujesz w ULTRA PLUS, tak? Możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

Doświadczony2
@Natalia

natalia,kimkolwiek jestes,opisze wszystko po sprawie sadowej.

Dla dobrego pracownika to jest dobra firma. Może trzeba zacząć lepiej pracować?

@Paweł

Czyzby pan Jacek??? ;))))))))

doswiadczony2

Nick to pan Jacek pan Jacek,probuje to jakos ogarnac,jak to ma w zwyczaju mowic

Pozdrawiam.

Na temat pracy w biurze sprzedaży w Świdnicy. Szkoda mojego czasu na elaborat, więc postaram się uwypuklić, jakie są tam codzienne i typowe problemy [ piszę w oparciu o funkcjonowanie wyłącznie "Działu Sprzedaży" ]: - Rotacja ludzi jest w tym dziale zjawiskiem stałym, - Każdy, kto rozpoczął pracę, szybciej lub dłużej spostrzega, że to była zła decyzja i zaczyna szukać innej pracy, - brak współpracy, brak jasno wytyczonych celów, delegowanie zadań i brak późniejszej weryfikacji / współpracy. [ Zamiast klarownego dialogu, wywiązują się enigmatyczne porównania, pół-żarciki, puste pytania, które nie idą w parze z wolą zrozumienia odpowiedzi, etc. ]. - postawa osoby zarządzającej działem sprzedaży, wywołuje zażenowanie u jednych i nie uzasadniony strach u innych. Bardzo niski poziom kompetencji managerskich tej osoby. Brak umiejętności zarządzania zasobem ludzkim, brak woli by budować wynik w oparciu o pracę zespołową. Zainteresowanie tylko i wyłącznie wynikiem [ co prawdopodobnie bierze się z faktu, że to przedsiębiorstwo ma na ten moment PIĘĆ aktywnych spraw komorniczych, co zostało potwierdzone przez odpowiednią jednostkę organizacyjną ]. Krótkowzroczność, brak umiejętności łączenia podstawowych faktów: Pracownik zmotywowany, czyli taki który "wie i chce" -> generuje zysk. Brak szkoleń, brak wsparcia merytorycznego. Ucieczka od odpowiedzialności, cedowanie negatywnych zdarzeń na innych [ szukanie winnych wśród pracowników co bardzo mocno zalatuje mobbingiem, gdyż nie są to pojedyncze przypadki ]. Gdyby w Polsce istniały procedury regulujące mobbing w pracy, wówczas Ultra-Plus nie istniałby już od długiego czasu. - Ludzie zatrudnieni w tym dziale nie pracowaliby tam z dnia na dzień, gdyby znaleźli sobie alternatywę. Prawie każdy jest tam niezadowolony z pracy oraz z atmosfery. Nikomu nie zależy na pracy na rzecz tej firmy, bo każdy widzi i słyszy. - Firma nie rozliczyła się z kilkoma osobami i teraz ma założone sprawy windykacyjne o wypłatę należnych honorariów. Z tego co wiem, są przynajmniej trzy takie osoby. - Firma od pierwszego kontaktu sprawia negatywne wrażenie. Zła Karma. Złe energie. - Bezustanne problemy organizacyjne, problemy z rozliczaniem delegacji, problemy z odzyskaniem prywantych pieniędzy wydanych na rzecz firmy, etc. - Właściciel firmy angażuje się i raz na jakiś czas się zjawia siejąc terror wśród poddanych. [ Bo trudno te sytuacje inaczej zilustrować ]. - Osoba zarządzająca zespołem sprzedaży [ o ile ta sama nadal tam pracuje w tej roli ], szuka sobie pracy ale jest najbardziej zaangażowana, wywołując u poddanych przerażenie swoją osobowością. Pracę w tej firmie polecam osobom, które: - lubią chaos i wulgaryzmy na codzień w biurze, - lubią poczucie tymczasowości, [ rotacja, brak stablizacji finansowej firmy / działu sprzedaży ], - lubią być okradane, - lubią słuchać pół-żarcików i docinek [ polecam zwłaszcza młodym, niedoświadczonym pracownikom, a nade wszystko kobietom, które są głównym celem - "rozmów" z panem zarządzającym ], - lubią stwierdzać, że wydawało im się, że już wszystko widzieli i słyszeli a tu taka niespodzianka, - lubią pracować w atmosferze niepokoju i w poczuciu niepewności, - lubią mieć na codzień do czynienia z ignorancją i demagogią w pakiecie, - lubią rozwiązywać nierozwiązywalne, - lubią masochizm / sadomasochizm, - lubią poczucie wspólnoty, [ wszyscy szukają pracy - jeden cel ], - lubią żyć nadzieją i tylko nadzieją [ że znajdą jednak inną pracę ], - lubią się hartować w poczuciu zagrożenia i obawami, że powiedzą prawdę i w konsekwencji stracą pracę [ która i tak do pracy nie jest podobna ], - lubią się codziennie zastanawiać i niezmiernie dziwić w pracy, co tu jeszcze robią, Pozdrawiam.

Rozliczenie
@Pozdrawiam.

Szukam osób z którymi firma UP się nie rozliczyła, proszę o kontakt. Można złożyć wniosek zbiorowy. pozew-zbiorowy@prokonto.pl

Rozliczenie

Natalia

@Paweł, Możesz udzielić nam informacji jak aktualnie rozwija się firma Ultra Plus i czy w planach jest dalsze tworzenie nowych oddziałów w Polsce? Może masz wiedzę na temat benefitów oraz dodatków w tej firmie? Zachęcam Cię do rozbudowanej opinii w tych kwestiach, mogą się one bardzo przydać osobom, które rozważają pracę firmie ULTRA PLUS.

Iza

Warto składać cv do biura? Też szefowie tak męczą i wyzysk? Mam syna i boję się, żeby go przez pracę nie zaniedbywac.

hipster

Pracowalem. powiem tyle Stres, darcie geby, nerwy i wymaganie od ludzi poswiecenia rodziny i zycia prywatnego dla (tonacej) firmy, niestety bez platnych nadgodzin i ludzkiej umowy o prace. 0 szacunku do ludzi a nawet glosne nazywanie pracownikow debilami, idiotami, ludzmi z "biedronki" Jesli jestes w kropce i nie masz alternatyw, idz do Ultra plus i dalej szukaj czegos normalnego, bo dlugo tam nie wytrzymasz.

• Jak się pracuje w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

Zobacz opinie na temat firmy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

Kandydaci do pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI