KL-SYSTEM Sp. z o. o.

Etapy Rekrutacji

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, należy zarejestrować się w naszej bazie danych Kandydatów. Najszybszym i najprostszym sposobem zgłoszenia jest wypełnienie zamieszczonego przez nas formularza lub przesłanie gotowego CV. Dokumenty aplikacyjne można przesłać do nas także pocztą tradycyjną, faksem lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy.

1. W momencie pojawienia się odpowiedniej oferty pracy nasi konsultanci kontaktują się z potencjalnym Kandydatem. Jeśli jest On zainteresowany ofertą pracy, zostaje zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

2. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej nasi konsultanci starają się dowiedzieć jak najwięcej o doświadczeni i kwalifikacjach Kandydata. Wspierając się narzędziami rekrutacyjnymi, oceniają predyspozycje Kandydata do pracy na danym stanowisku.

3. Jeśli Kandydat spełnia wszystkie wymagania i odpowiadają mu warunki pracy, jego kandydatura przedstawiana zostaje naszemu Klientowi.

4. Po akceptacji kandydatury przez Klienta, Kandydat kierowany jest na badania lekarskie w celu sprawdzenia sprawności i stanu zdrowia.

5. Zostaje podpisana z nowym Pracownikiem umowa o współpracy.

Podczas całego procesu rekrutacyjnego oraz w czasie zatrudnienia NIE POBIERAMY od Pracowników ŻADNYCH OPŁAT.

www.ksps.com.pl

KL-SYSTEM Sp. z o. o.