Opinie o BALTIC WORKFORCE w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BALTIC WORKFORCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BALTIC WORKFORCE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BALTIC WORKFORCE w Gdańsk

Dawid

Ktoś poleca teraz wyjazd? Ktoś się wybiera?

@Dawid

Dostępność ofert pracy jest imponująca, a podejście do kandydatów bardzo indywidualne. Dzięki nim znalazłem idealną pracę!

Rocky

Szukam roboty i myślę żeby z nimi jechać. Powiecie coś więcej?

Viver
@Rocky

Dzięki agencji Baltic znalazłem pracę, która nie tylko oferuje dobre warunki finansowe, ale również świetne możliwości rozwoju. To była doskonała decyzja.

Doma Nowy wpis

Obecnie na sezon przyjmują kelnerki? Tak jak w 2022 była jakos oferta ale został szkielet już widzę w serwisie tylko. Nawet nie da rady przeczytać ile godzin pracy. 8 czy więcej?

Jaras Nowy wpis

Wszystko zgodnei z ustaleniami, zero problemów na miejscu. Dla mnie spoko opcja na wyjazd za granicę

Rocky

Szukam roboty i myślę żeby z nimi jechać. Powiecie coś więcej?

@Rocky

Ja jestem teraz. Wyjechałem na początku listopada i jest wszystko ok. Warunki pracy bardzo dobre.

@Rocky

Ja wróciłem, ale planuje wyjazd na początku grudnia. Dobre warunki zgodnie z tym co podają w ofertach.

tivolti
@Rocky

jak na obecne czasy to dobra opcja na wyjazd, dobre pieniądze

@Rocky

Firma godna polecenia, uczciwa. Oferuje dobre wynagrodzenie, dużo ofert pracy. Obsługa miła i chętna do pomocy

Nike
@Rocky

Ja byłem dwukrotnie z Baltic i było ok. Warunki zgodne z tym co w ofercie. Planuję kolejny wyjazd na grudzień/styczeń.

Mustang
@Rocky

Jestem teraz i jest ok. Warunki nie zmieniły się w czasie tego wirusowego zamieszania. Płacą tak jak wcześniej.

Olek
@Rocky

W skali 1-10 dam mocne 8 a nawet 9. Bardzo fajna praca, mili ludzie, na miejscu wszystko ok, pieniądze płacone na czas.

Jazz
@Rocky

Jak dla mnie agencja zdecydowanie na plus. Pieniądze fajne, warunki bez zastrzeżeń.

@Rocky

Jestem od początku listopada i jest dobrze. Warunki zgodne z tym co było w ofercie, którą znalazłem na Facebooku

Night
@Rocky

ile ludzi tyle opinii, ja Baltic polecam, bo znalazłem tam miejsce w którym pracuję i mam pewne zatrudnienie oraz pieniądze płacone na czas

patec
@Rocky

dacie znać coś jeszcze? też mam podobny problem - chce jechać i każda opinia na temat tego jak jest teraz będzie pomocna

Ferek
@Rocky

Robota ok, ludzie też, pieniądze lepsze niż tutaj, język się szybko łapie

marek
@Rocky

jedź! dobra agencja pracy i solidne stanowiska, dobra kasa i do tego sporo można się nauczyć

@Rocky

Mija kolejny miesiąc jak pracuję dzięki tej agencji, wszystko jest tak jak zapewniali. Idzie się z nimi dogadać

@Rocky

Wyjechałem z nimi dwukrotnie i było dobrze, jechaliśmy większa ekipą wiec tym bardziej było spoko

Lewy
@Rocky

Jak szukasz pewnej roboty i dobrych pieniędzy to śmiało jedź.

@Rocky

Jedź śmiało, lepszych w PL nie znajdziesz

Sanczo
@Rocky

Sprawdzona agencja, znają się na rzeczy, no i oczywiście pomogą załatwić wszystkie formalności, warto sprobówac swoich sił z nimi.

Barry
@Rocky

To jest według mnie dobra firma. Płacą dobrze, można się sporo nauczyć.

Kazik
@Rocky

Ja odbyłem już pierwszy wyjazd z firmą Baltic, bradzo polecam! Spoko kasa, w przeliczeniu naprawdę się opłaca.

jozek
@Rocky

robilem na budowie w Danii przez agencej baltic. bardzo fajna opcja zdecydowanie lepsza niz na własną reke. bardzo dobra kasa. polecam sie z nimi skontakwoac osobiście wszystko wytłumacza, bardzo mili ludzie

dino
@Rocky

praca dobra, z pieniędzmi nie ma problemów, formalności załatwione bardzo szybko

Cyran
@Rocky

Jedź, w Polsce takiej kasy nie znajdziesz

jest dobrze na miejscu

@Rocky

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Nie mogę narzekać ani na wynagrodzenie, ani na warunki zatrudnienia.

@Rocky

Jak nic tutaj nie możesz znaleźć to na pewno można jechać. Dobre warunki jeśli chodzi o kasę. Na pewno w Polsce coś takiego łatwo nie jest znaleźć.

@Rocky

Warto wyjechać, bo dobre warunki jak na agencję. Pewna praca i jest bezpiecznie, a akurat w tej branży która ja wybrałem to jest konieczna kwestia.

Ralf
@Daniel

Witam.a powiedz mi jak wyjeżdzasz do pracy przez ta agencje to na jakiś dłuższy okres ? Jak to wyglada ?

Liche
@Rocky

Firma jak najbardziej godna polecenia. Dobre warunki współpracy, fajna kasa, ludzie też z którymi idzie się dogadać.

@Rocky

Dobre miejsce do pracy, gdzie możesz liczyć na dobre pieniądze.

Fabio
@Rocky

Dobra agencja, proste warunki rekrutacji, dobre pieniądze I fajna atmosfera.

Rafał

Dobra opcja

Pedri
@Rocky

Agencja bardzo uczciwa. Oferują dobra robotę za fajne pieniądze. Wyjazd opłacalny i pod względem finansowym jak i rozwojowym, bo można zdobyć duże doświadczenie.

@Rocky

Jedź, opcja na ten moment najlepsza.

@Rocky

Tak, dobra robota, sporo się można nauczyć. Komfortowe warunki pracy.

@Rocky

Jest dobrze. Dobre pieniądze, da się dogadać w każdej kwestii.

Igor
@Rocky

Spoko warunki, ludzie ogarnieci którzy załatwiają dobra prace

@Rocky

Dóbr opcja na wyjazd za granicę. Nie ma co się łudzić - w Polsce nie dostaniesz takiej kasy. Ludzie na miejscu przynajmniej w moim przypadku ok.

Yuko

Dobrze jest. Śmiało jedź

@Rocky

Dobre oferty mają i śmiało można jechać. Ja trafilem na Baltic z polecenia kumpla i nie żałuję.

Remek
@Rocky

Robota w Danii to tylko z nimi. Dobre pieniądze I dobre oferty. Można się dużo nauczyć.

Vertez
@Rocky

Dobra kasa, pomoc, możliwość zdobycia doświadczenia

@Rocky

Ja polecam, Baltic polecił mi kumpel i jestem zadowolony że się zdecydowałem

@Rocky

Dobre oferty i dobra opcja na wyjazd

Jest ok

Porządna agencja

@Rocky

Jak dla mnie firma jak najbardziej warta polecenia. Współpraca ok

Janek
@Rocky

Śmiało. Dobre oferty pracy i dobra kasa.

Damik

Pewna i sprawdzona agencja

@Rocky

Jak jechać za granicę to Baltic jest dobrym wyborem. Kasa, warunki na miejscu, ludzie - mogę polecić.

@Rocky

Pewna kasa, dużo roboty ale idzie też się sporo nauczyć

Konrad
@Rocky

wszystko jak w umowie, a dodatkowo co bylo dla mnie plusem - nie dodawali wiecej zadan niz bylo mowione

JayBee
@Rocky

jak dla mnie - ok. nie było żadnych nieporozumień, wszystko zawsze na czas wypłacone a poza tym to co na umowie to wszystko było zapewnione

Kamila
@Maciek

Maćku, napiszesz coś o tych dobrych warunkach mieszkaniowych ? jaki lokal jak pokoj, ilu osobowy itp?

Dobek
@Rocky

Moim zdaniem agencja daje radę i oferuje dobre warunki. Pracowałem przy zbiorach najpierw, teraz przy przetwórstwie. Jest dobrze!

@Rocky

Dobre pieniądze, fajne warunki na miejscu. Nie ma do czego się przyczepić.

Piotrek
@Rocky

Śmiało można jechać, dobre warunki i możliwość zdobycia doświadczenia.

Domino
@Rocky

Jeżdżę regularnie z nimi i nie narzekam na warunki co mają. Dużo ciekawych ofert zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Język też nie zawsze jest wymagany.

@Rocky

Warunki w porządku jeśli chodzi o kasę. Normalna ekipa na miejscu, normalne obowiązki, bez zajeżdżania człowieka, polecam

Gabriela
@Arrow

A daleko jest do pracy od miejsca zamieszkania? Macie jakiś transport w razie czego?

Bongos
@Rocky

Wystarczy odpalić stronę i sprawdzić oferty. Podpasuje - jechać, nie podpasuje - szukać dalej. Tyle w temacie. Pozdro!

Hammer
@Rocky

Fajna agencja i dobra kasa.

Martos
@Rocky

Pewna robota I dobre pieniądze. Z agencji z którymi wspolracowalem to są najlepsi.

@Rocky

Ja trafiłem przypadkiem na ich ofertę na FB i nie żałuję bo warunki są bardzo dobre

Sambor
@Rocky

Dobra agencja i pewne warunki.

Śmiało, dobre warunki

Olti
@Rocky

Dobra agencja która zapewnia fajne warunki

Lechu
@Rocky

Jeździłem z kilkoma agencjami. Kierunki różne - Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja. Najlepiej wypada Baltic, bo nie kręcą tylko dobrą robotę zapewniają. Nie ma spin o kasę, o warunki na miejscu. Wszystko jasno i konkretnie. To mi pasuje i się ich trzymam.

U mnie się sprawdzili

Sami

Pewna I sprawdzona agencja

Ombo
@Rocky

Warto z nimi jechać. Pewni i sprawdzeni.

@Rocky

Zobacz oferty i obczaj czy Ci to pasuje. Jeśli tak to nie będziesz żałował bo Baltic to pewna agencja.

@Rocky

Jak szukasz pewnej agencji i dobrej kasy to odpowiedni wybór

Ranos
@Rocky

Warunki są w porządku, można dobrze zarobić, popracować w miłej atmosferze, miejsce przyjazne młodym osobom.

Adaśko
@Rocky

Jak na razie spoko. Myślę że jak kierunek północ to lepszej opcji jak Baltic nie ma.

@Rocky

Ja powiem konkretnie, żebyście wiedzieli na czym stoicie - profesjonalna firma, dotrzymuje umów i wywiązuje się z tego co proponuje, żadnych machlojek nie robią i każdego kandydata czy pracownika traktują poważnie.

Benek
@Rocky

Na szklarni dobra robota, wystarczy robić swoje i nie ma problemów, ludzie tez byli nawet ogarnięci wiec nie trzeba było po kimś poprawiać

Sławomir
@Benek

Powiesz jaki kontrakt ma się pracując na szklarni? Podpisujesz na kilka miesięcy czy dłużej? To sezonowa robota czy można zaczepić się na cały rok?

Gaco
@Rocky

Dobrze jest. Pewna kasa i fajne warunki na miejscu.

Dobra agencja

@Rocky

Jadę w poniedziałek. Sporo kumpli polecilo więc sprawdziłem temat, zgłosiłem się i ogarnęli robote. Dam znać jak trochę popracuje jak sytuacja wygląda.

Wojtek

Warunki dobre

@Rocky

Dobra kasa i jasne warunki. Człowiek jedzie na spokojnie, bo wiadomo że cudów nie będzie.

kasa
@Rocky

Mi dali dobre warunki, jestem zadowolony ze współpracy. O wiele bardziej mi się to opłaca niż etat w PL.

@Rocky

Warto , jedź sie przekonać. Fajna kasa jest , robote też spoko mi znaleźli i dlatego jeżdżę z nimi już któryś rok

@Rocky

Jeżdżę regularnie od kilku lat i jest dobrze. Oferty ciekawe, dobra kasa, nie ma co narzekać.

Krychaa19
@Rocky

Opyla się, sam sprawdź . Ja byłem w zeszłym roku i mega fajnie się to opłaca. Wszystko na plus

@Rocky

Wróciłem niedawno i jestem zadowolony. Pewnie ruszę kolejny raz jakoś w kwietniu. Warunki są ok.

Kamila
@Patryk

dużo wczesniej załatwiasz formalnosci wyjazdowe by wyruszyc w kwietniu ? starczy na poczatku marca sie do nich zglosic i da sie ogarnac temat w ponad miesiac by jechac? tez mysle o wyjeździe wtedy ale byby to moj 1 raz z nimi

Aga
@Kamila

a o jakim sektorze myslisz?

@Rocky

Byłem z nimi dwa razy i mogę polecić. Teraz mam kontrakt w Niemczech, ale jak się skończy to nie wykluczam że znów z nimi pojadę.

Wolny
@Rocky

Jest naprawdę dobrze, a ja jestem wymagający i przerobiłem już mnóstwo agencji. Kasa, atmosfera, umowa. Leci kolejny rok jak pracuję i jestem zadowolony.

@Rocky

Byłem z nimi i pracowałem w Danii. Warunki dobre. Szybkie załatwienie formalności.

Iceman
@Rocky

Bardzo dobre miejsce na zarobek oraz zdobycie doświadczenia.

praszko
@Rocky

z tych ktorymi jechalem to so najlepsi, robota ogarnieta spoko, nie bylo trzeba znac jezyka, normalne wymagania, ja akurat robilem w szklarniach

lobo
@Rocky

Ja się zdecydowałem na nich po namowie kolegi który wcześniej z nimi pojechał. Nie żałuję, bo warunki mam dużo lepsze niż w Polsce.

Andrzej L.
@Rocky

Praca z agencją była dla mnie wyjątkowo pozytywnym doświadczeniem. Cały proces od pierwszego kontaktu aż po podpisanie umowy przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Doradcy personalni byli bardzo życzliwi, profesjonalni i zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na moje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Dzięki ich pomocy udało mi się znaleźć pracę, która idealnie pasuje do moich umiejętności i aspiracji zawodowych. Jestem wdzięczny agencji pracy za ich zaangażowanie i polecam ich usługi wszystkim, którzy szukają satysfakcjonującej pracy.

Igor
@Rocky

W Baltic oferują wsparcie i poradę podczas procesu rekrutacji. Mogą pomóc w tworzeniu profesjonalnych CV, udzielać wskazówek dotyczących rozmów kwalifikacyjnych oraz dostarczać informacji na temat rynku pracy i trendów rekrutacyjnych. Ja polecam w 100%, już kilka wyjazdów do pracy z nimi zaliczyłem i jest naprawdę nieźle

Kordi
@Rocky

Baltic to agencja pracy zapewniająca doskonałą obsługę klientów i pracowników. Zawsze gotowi służyć pomocą i znaleźć odpowiednie rozwiązania. Warto z nimi jeździć

Olek
@Rocky

Wszystko jest ok, są bardzo skuteczni w negocjowaniu wynagrodzenia i warunków umowy. Pomogli mi uzyskać korzystne warunki zatrudnienia, które były satysfakcjonujące dla mnie.

Albert
@Rocky

Polecam, angażowali się w rozwijanie moich umiejętności poprzez organizowanie szkoleń i warsztatów dzięki czemu czułem się bardziej pewny i kompetentny na rynku pracy. Warto z nimi jeździć

@Rocky

Byłem i jest dobrze. Jasne warunki, na miejscu wszystko zgodnie z tym co oferują.

@Rocky

Agencja Baltic zapewniła mi doskonałą pracę, która odpowiada moim umiejętnościom i oczekiwaniom.

@Rocky

Jak szukasz pewnej roboty to tutaj ją znajdziesz.

Appis
@Rocky

Agencja godna polecenia, dużo ofert pracy. Wszystko się zgadza z tym co oferują, jak to mówią – kasa też się zgadza

J.C.
@Rocky

Agencja pracy Baltic to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie rekrutacji. Od momentu, kiedy zdecydowałem się na skorzystanie z ich usług, otrzymywałem regularne i dopasowane oferty pracy, które doskonale wpisywały się w moje kwalifikacje i oczekiwania. Ich doradcy są niezwykle zaangażowani, co świadczy o wielkim poziomie indywidualnego podejścia do klienta. Na każdym etapie współpracy czułem się wspierany i dobrze poinformowany. Zdecydowanie polecam agencję Baltic wszystkim, którzy poszukują pracy w profesjonalnym otoczeniu

@J.C.

Na miejscu też miałeś takie wsparcie koordynatora? Jeśli chodzi o sprawy papierkowe i załatwienie zakwaterowania? A jak z językiem? Był wymagany?

Juras
@Rocky

Z agencją Baltic współpracuje się po prostu przyjemnie. Ich kompetentny zespół zapewnia pełen profesjonalizm, a także ciepłe i ludzkie podejście. Dzięki nim nie tylko znalazłem pracę, której szukałem, ale także zdobyłem wiele cennych porad dotyczących rozwoju zawodowego. Współpraca z Baltic to gwarancja satysfakcji i skuteczności w dziedzinie rekrutacji. Bez wątpienia polecam ich usługi

Mariusz Stępień
@Rocky

Od pierwszego kontaktu z agencją pracy Baltic byłem mile zaskoczony ich profesjonalnym podejściem do klienta. Konsultanci są niezwykle kompetentni, a ich rozumienie rynku pracy pozwoliło mi szybko znaleźć stanowisko, które spełniało moje oczekiwania zarówno pod względem zarobków, jak i warunków pracy. Co więcej, proces rekrutacji przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Cenię sobie również regularny kontakt i wsparcie, jakie otrzymuję od mojego doradcy. Dzięki Baltic moja ścieżka zawodowa nabrała nowego kierunku!

marcin
@Rocky

Baltic nie ogranicza się tylko do znalezienia dla Ciebie pracy. Ich wsparcie rozpoczyna się od analizy CV, przez doradztwo w zakresie rozmów kwalifikacyjnych, aż po pomoc w pierwszych dniach na nowym stanowisku. Współczujący i pomocny zespół sprawia, że czujesz, że masz obok siebie partnera w tym ważnym etapie zmiany zawodowej. To nie tylko agencja, to zespół ludzi, którzy naprawdę troszczą się o Twoją karierę. Polecam

Bartłomiej
@Rocky

Współpraca z agencją Baltic to dla mnie prawdziwe odkrycie. W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć firmę, która naprawdę stawia na jakość usług i zadowolenie klienta. Baltic jest właśnie taką firmą. Ich zaawansowane metody selekcji i głębokie zrozumienie rynku pracy pozwoliły mi przejść przez proces rekrutacji bez stresu i z poczuciem, że jestem w dobrych rękach. Dziękuję za wspaniałe doświadczenie i gorąco polecam

sylwek
@Rocky

Zwróciłem się do Baltic w trudnym dla mnie momencie, kiedy szukałem nowych możliwości zawodowych. Udało mi się znaleźć świetną pracę i poczułem, że moja kariera zawodowa znów nabiera sensu. Baltic to nie tylko agencja, to zespół ludzi z pasją, którzy naprawdę chcą pomóc

rasiek
@Rocky

jak wyjazd za granice to z nimi smialo mozna jechac, pewna kasa i dobre ofertty

Darco
@Rocky

Ja z nimi jechałem na początku tego roku i było w porządku. Z braciakiem więc zawsze raźniej. Zapłacone tak jak się umawialiśmy.

@Rocky

Praca na szklarni w porządku, zgodnie z tym co jest napisane u nich na stronie. Możliwość pracy krótko jak i długoterminowo.

@Rocky

No ja byłem i jak najbardziej ok. Pracę ogarniają dobrą, nie było problemów z kasą, warunki dokładnie takie na jakie się człowiek umawia.

@Rocky

Dają pewną robotę w dobrych firmach. Umowa konkretna, człowiek wie na czym stoi. Jak poszły u mnie w robocie zwolnienia to sporo ludzi pojechało właśnie z nimi, nie trzeba było jakoś mega długo czekać.

@Rocky

Załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem było łatwe i bezproblemowe.

Foxx
@Rocky

Uważam, że można polecić bo i warunki i zarobki są godne polecenia

tomek
@Rocky

wyjazd oceniam pozytywnie, wiadomo daleko od domu, ale rodzina w PL, ale trzeba było jechać

Pastek

Dobra Agencja 5 Gwiazdek

@Foxx

O, to zakwaterowanie też jest zapewnione? Czy firma opłaca je w całości? No i na jakie zarobki można liczyć? Jesteś w stanie podać widełki? :)

@Rocky

Jak szukasz pewnej kasy i poważnego podejścia to tutaj je znajdziesz. Formalności ogarnięte sprawnie, bez konieczności załatwiania tego tygodniami.

@Rocky

Zespół jest bardzo pomocny i zawsze gotowy do wsparcia. Praca, którą mi zaproponowali, naprawdę ok.

@Patryk

Czyli da się z firmą wyjechać za robotą od zaraz? Bo ja szukam czegoś dosłownie na już. Wszystko w umowie się zgadza potem, tak? Nie ma żadnych kruczków za do jakichś potrąceń z wypłaty itp? ;) Są jakieś wytyczne co do czasu pracy? Np. po zakończonym projekcie musisz trochę odczekać, żeby znowu wyjechać? Czy nic z tych rzeczy i jest ciągłość w zatrudnieniu?

Bartek

Obczaj strone i sie z nimi skontaktuj, jak coś na szybko beda mieli to na pewno pomoga.

macias
@Rocky

przejrzyj oferty i jak cos podpasuje to startuj, ja dwukrotnie z nimii jechalem i ogolnie spoko jest, na miejscu wszystko zgodnie z tym co w ofercie

@Rocky

jezdze z nimi od 2020 roku i jest dobrze, na stronie aktualizuja oferty na biezaco, kasa zgodna z tym co w umowie

Remoa
@Rocky

Praca jak praca bywa momentami ciężko ale myślę że warto dla lepszych pieniędzy niż w Polsce.

forza juve
@Rocky

firma wywiązuje się z umowy wszystko się zgadza. pieniądze są zawsze wypłacane w terminie

Kasia i Przemek
@Rocky

Jest dobrze i można śmiało jechać. Ludzie konkretni i przede wszystkim nie ma kręcenia jakiegoś. Konkretnie wiesz jaka praca, za ile itp

igor
@Rocky

Jest dobrze. Planowałem wyjazd z inną agencją, ale kumpel polecił Baltic i ostatecznie wybrałem właśnie ich.

@Rocky

W zeszłym roku byłam z nimi i jest dobrze. Wszystko zgodnie z ustaleniami.

@Marta

Hej mam zamiar z nimi wyjechać do Danii do pracy w szklarni. Trochę się obawiam bo nie znam w dobrym stopniu języka, w ofercie piszą że wymagają jedynie stopnia podstawowego i że w razie czego jest dostępna pomoc koordynatorów. Zastanawiam sie czy faktycznie mozna liczyc na wsparcie firmy juz po wyjezdzie. Wiesz może o co chodzi z tym 12,5% na fundusz wakacyjny?:)

@Rocky

Oferta pracy, którą otrzymałem, była dokładnie taka, jak opisano. Profesjonalizm i transparentność na każdym kroku.

Erok
@Rocky

Znaleźli dla mnie idealną ofertę pracy, która spełniła wszystkie moje oczekiwania. Niezwykle profesjonalne podejście.

Viver Nowy wpis

Viver Nowy wpis

Doskonałe warunki, zgodność oferty z rzeczywistością i profesjonalizm – to właśnie znalazłem dzięki tej agencji.

Brałeś udział w rekrutacji do BALTIC WORKFORCE. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Erok

Zdecydowanie polecam Baltic wszystkim, którzy szukają solidnej i uczciwej agencji pracy. Oferują atrakcyjne i zgodne z opisem oferty.

Dawid

Ktoś poleca teraz wyjazd? Ktoś się wybiera?

Aztek
@Dawid

Obecnie są oferty. Ja teraz jadę do Vejen na ogrodnika.

Paula
@Dawid

Są oferty. Sprawdź ich fb. Ja się zgłosiłam dzisiaj, czekam na info

Tadek
@Dawid

Robiłem w sortowni metali i wiem że teraz też kogoś szukają do takiej roboty. Jak ktoś chce porządnej roboty to na pewno nie będzie żałował.

@Aztek

wiem, wiem widzialem na stronie, ale ja bardziej na magazyn, ale dzieki.

@Tadek

To robota na magazynie jest? Jeśli tak to podeslesz więcej szczegółów? Bo bym może spróbował.

Tadek
@Dawid

Taaa, na magazynie. Ogólnie praca nie jest jakaś mega ciężka, no ale też nie ma co się nastawiać na jakiś odpoczynek. Za prace dobrze placa, warunki mieszkaniowe ok. Sporo Polaków było więc też atmosfera w porządku była.

Kobe24
@Dawid

No ja w połowie lipca jadę, ofert jest dużo i można śmiało jechać

@Dawid

Witaj imienniku. No ja jestem teraz i jest wszystko ok. Wiadomo że człowiek się martwił jak to będzie w tej nowej rzeczywistości, a się okazało że nie ma się czym martwić. Jak to mawiał pewien znany polski piłkarz - cały czas do przodu :)

Wojtek
@Dawid

Ja byłem w tamtym roku, może na jesień pojadę, ale to zobaczymy. Ogólnie jak byłem to warunki bardzo dobre.

@Dawid

no ja chce jechac teraz na jesien, bo pojawiły się oferty

@Dawid

Ja wróciłem teraz. Chwila przerwy i znów będę jechał.

judi
@Dawid

Ja wrocilem miesiac temu, ogolnie bylo normalnie bez jakichs tych covidowych problemow, jak teraz to mi akurat ciezko powiedziec, ale zostalo troche znajomych, podpytam i dam znac

Dziku
@Dawid

Te oferty co puszczajana FB to te same co na stronie?

kremo
@Dawid

Ja jestem obecnie i jest ok.

Ronaldo
@Dawid

Ja jadę na początku lutego. Wczesniejszą umowę skończyłem w październiku Warunki są naprawdę dobre.

rothen
@Dawid

Wróciłem na początku grudnia i warunki są spoko. Nie ma co się martwić tylko jak się chce jechać to śmiało.

Broos
@Dawid

Ja jadę na początku przyszłego tygodnia. To już trzeci wyjazd. Jak na razie te dwa udane, wszystko zgodnie z tym na co się umawialiśmy.

loki
@Dawid

Na warunki nie narzekam, bo jest dobrze

Zizou
@Dawid

Jestem teraz i powiem szczerze że jest dobrze. Ludzie naprawdę konkretni i ogarnięci. Załatwiają dobrą robotę.

@Dawid

Bylem w Danii dzieki Baltic i udało mi sie trafic na naprawde spoko oferte. Warunki naprawdę spoko. Byłem już w wielu krajach za granica i dzieki Baltic poznałem Danie i nie załuję. Na pewno bede tu przyjezdzal. Finansowo wychodzi najlepiej sposrod wszystkich innych panstw.

marek
@Dawid

Niedawno wróciłem. Warunki są w porządku. Trochę obaw miałem jak to będzie ale wszystko git. To był trzeci wyjazd z Baltic, ale pierwszy w pandemie. Teraz planuje jechać jakoś na początku czerwca.

Spider
@Dawid

Polecam! Współpraca jak na ten moment układa się bardzo dobrze.

@Dawid

Pewna i sprawdzona firma, więc jechać warto

Gago
@Dawid

Jadę na początku przyszłego tygodnia. Wróciłem pod koniec marca. Warunki nadal są ok, jak dla mnie nic się nie zmieniło w ostatnim czasie.

Lewy
@Dawid

Dobrze jest, na miejscu wszystko ok, warunki o jakie w PL nie ma co marzyć, smutna prawda, ale prawda.

@Dawid

jest dobrze, warunki godne polecenia i jak planujesz się zatrudnić to śmiało

Werte
@Dawid

Jestem od początku maja, warunki na miejscu spoko, ludzie też ogarnięci. Roboty sporo, ale płacą dobrze.

@Dawid

jestem i jest ok, zero problemów

Witek
@Dawid

Ogólnie to firma jest godna zaufania, jeśli masz okazję to próbuj i sie nie zastanawiaj. Zapewniają najlepsze warunki do komfortowego życia oraz pracy.

Fabio
@Dawid

Jest ok, to mój czwarty wyjazd z Baltic i mogę zdecydowanie polecić

Leo
@Dawid

Polecam! Dobra praca, bardzo dobre zarobki. Moim zdaniem jak najbardziej opłaca się podjąć współpracę

seni
@Dawid

witam ja polecam , wedlug mnie dania jest najlepszym krajem zeby dobrze sobie zarobic - polecam wyjazdy z baltic

Cyran
@Dawid

Jestem obecnie, okolice Kopenhagi, fajne warunki

@Dawid

jest ok, na miejscu wszystko git, dobra kasa

Ikone
@Dawid

Na miejscu wszystko git. Dobre warunki jeśli chodzi o kasę. Wszystko tak jak w ofercie.

Liche
@Dawid

Zero problemów jeśli chodzi o współpracę, płacą dobrze i bez opóźnień, robota całkiem przyjemna, ekipa też ma ze sobą dobry kontakt i dogadujemy się :)

Juve
@Dawid

Pracuje tu trochę i jestem zadowolony. Marudzą ci co są ciency pracownicy, ale zawsze tak jest. Pozdro Mordo! Jedź jak masz szansę

@Dawid

Ja jestem obecnie i polecam. Na miejscu dobre warunki zarówno jeśli chodzi o pieniądze jak i zakwaterowanie. Na ten moment nie mam uwag, jakby coś się działo odezwę się.

Bungeer
@Dawid

Jestem od początku października i jest dobrze. Wszystko zgodnie z tym co w ofercie. Na miejscu dobre warunki mieszkaniowe, na pieniądze też nie ma co narzekać, bo na takie w Polsce nie ma co liczyć.

Rafał
@Dawid

Braciaka jest, a ja niedawno wróciłem. Na miejscu wszystko ok. Nie było żadnych problemów.

Antek
@Dawid

Wyjazd spoko. Na miejscu fajnie ludzie i Polacy i Duńczycy. Sporo się nauczyłem i trochę podszkoliłem. Praca godna polecenia.

Ramos
@Dawid

Ja polecam, jestem teraz i nie narzekam bo wszystko dobrze. Fajne warunki mieszkaniowe, dobre pieniądze.

Bogdan
@Dawid

Jest dobrze i nie narzekam na ten moment

@Dawid

Wróciłem teraz. Warunki ok, agencja nie zostawia na pastwę losu tylko pomaga jak są jakieś wątpliwości czy pytania. Na pewno pojadę jeszcze raz.

Robb
@Dawid

Pracuje się dobrze. Wszystko co potrzebne do pracy jest. Ogólnie bywa ciężko ale tak branża i nie ma co się spinać. Jak dla mnie dobre miejsce do rozwoju.

Fifos
@Dawid

jestem teraz, oferta naprawdę w porzadku

@Dawid

Tak, dobra agencja i dobra robota

Okis
@Dawid

Byłem trzy razy, teraz jadę po raz czwarty. Nie ma co narzekać bo robota pewna, problemu z kasą nie ma, ludzie też się trafiają jak na razie spoko z którymi idzie sie dogadać.

@Dawid

Jestem i jest w porządku. Trafiła się ciężka robota ale z normalnymi ludźmi więc idzie ok.

@Dawid

Ja jadę w przyszłym miesiącu. To już trzeci wyjazd x Baltic

Eternos
@Dawid

Jest ok, jestem od początku grudnia a to mój kolejny wyjazd z nimi

Ziko
@Dawid

Jestem teraz. Jest dobrze. Śmiało można jechać:)

@Dawid

Wróciłem niedawno. Wszystko tak jak miało być.

Yuko
@Dawid

Jestem od prawie trzech miesięcy. Jest dobrze i nie ma co narzekać. Z różnymi agencjami wyjezdzalem i jak na razie z nimi najlepiej jest

Juras
@Dawid

Jestem od początku lutego. To już kolejny wyjazd z Batic i mi pasuje.

Zaza
@Dawid

Pracuje od trzech miesięcy i wiem że będę dalej z nimi współpracował

@Dawid

Jestem teraz i moim zdaniem Baltic to porządna agencja z którą warto pojechać.

Majorek
@Dawid

U mnie już kolejny wyjazd. Na razie wszystko zgodnie z tym co ustalaliśmy.

seto
@Dawid

Jasne i klarowne zasady współpracy. Wyjazd jak najbardziej opłacalny.

@Dawid

Jestem od miesiąca. Dobra oferta i fajne pieniądze. Roboty naprawdę dużo ale daje radę

Matti
@Dawid

Jezdze z nimi od ponad dwóch lat. Mi się podoba to że robota pewna, na miejscu bez zaskoczeń jesli chodzi o ilość obowiązków. Kasa w porządku.

Gamis
@Dawid

Pracowałem przez kilka agencji i ta zdecydowanie jest najlepsza jak do tej pory

Annter
@Dawid

Jest dobrze, jestem już drugi raz w Danii w robocie i jestem zadowolony

ForzaMilan
@Dawid

wyjazd spoko, jestem od początku kwietnia i to mój trzeci wyjazd z nimi już

Łukasz
@Dawid

Wyjazd z Baltic do pracy się po prostu opłaca. Teraz jadę trzeci raz. Gdyby coś było nie tak to bym nie jechał. Formalności, kasa, warunki godne polecenia.

Dee
@Tadek

A można coś więcej o warunkach mieszkaniowych?

Ciko

Też planuję jechac teraz

@Dawid

Jadę na początku lipca. To będzie już trzeci wyjazd z Baltic i jest dobrze. Na ten moment nie było żadnych krzywych akcji i problemów

Damik

Dobrze jest!

@Dawid

Dobrze jest, kasa fajna i dobre warunki współpracy

Kinger
@Dawid

Niedawno wróciłem i ogólnie mogę polecić. Kolejny wyjazd pewnie wrzesień-październik. Oferty non stop mają więc się coś znajduje bez problemu.

Ruszam za 2 tygodnie, drugi wyjazd z Baltic, pierwszy spoko

@Dawid

Jestem od początku maja i jestem zadowolony. Warunki zgodne z tym co w ofercie.

Dziękuję za współpracę! Polecam

@Kamil

Jakieś warunki współpracy? Umowa o pracę? Na jakiś okres czasu?

Drabek
@Dawid

Jezdze regularnie od paru lat i trzymają wysoki poziom

Pilllot

Polecam! Jest dobrze.

Maszo

Jestem od ponad 2 miesięcy i jest ok

@Dawid

Jestem i na miejscu wszystko dobrze.

Werkon
@Dawid

Jestem już kolejny miesiąc i jest dobrze. Roboty sporo, ale ekipa się fajna trafiła.

Ann
@Dawid

byłam już na dwójch wyjazdach z Baltic i nie miałam żadnych problemów, a warunki takich w Polsce nie doświadczyłam, nie mówiąc o pieniądzach:P

Remek
@Dawid

To już trzeci wyjazd z Baltic i powiem szczerze że nie ma do czego się przyczepić. Pewna kasa, dobre warunki na miejscu.

Dobek
@Dawid

Śmiało można z nimi jechać. Trzymają się ustaleń, nie kręcą jeśli chodzi i kasę.

piotrek
@Dawid

bylem i ogolnie jest dobrze, fajna kasa, na miejscu spoko, co do samej pracy to robilem w rolnictwie, dobry sprzet, ludzie tez w porzadku

Piotrek
@Dawid

Jestem i polecam. To już kolejny wyjazd z nimi i jest naprawdę ok

Sager
@Dawid

ja wrocilem i pewnie pojade jakos blizej listopada, warunki sa dobre, ludzie spoko

Świder
@Dawid

Tak, w moim przypadku się sprawdzają

Darek
@Dawid

Fajne warunki i dobra kasa

Martos

Jestem teraz i to już drugi wyjazd z Baltic. Polecam

Karnos
@Dawid

Jestem już po raz trzeci z nimi i warunki jak były dobre, tak nadal są.

kamil
@Dawid

jest ok, wyjazd opłacalny, bo dobra jest kasa i to mi pasuje

Sambor
@Dawid

Wybieram się na początku listopada i to mój trzeci wyjazd z nimi, poprzednie dwa extra i mam nadzieje że trzeci też będzie spoko

@Dawid

Mi pasuje i kasa jest git

@Dawid

Baltic to porządna agencja, nie mam uwag na ten moment.

@Dawid

Tak, jadę za tydzień, drugi wyjazd z Baltic

@Dawid

Jadę teraz i na tą samą miejscówkę co wcześniej. Jeśli chodzi o kasę jest dobrze. Ekipa też ok.

Mino
@Dawid

Mi tam pasuje na razie i trzymam się ich bo kasa jest dobra, warunki też są zgodne z tym co obiecują. Na miejscu bez zaskoczeń. Wracam niedługo ale w przyszłym roku kolejny wyjazd

Ombo
@Dawid

Jestem od ponad 2 miesięcy. Ogólnie warunki na miejscu bardzo dobre, kasa też taka, na którą nie narzekam. Robota ciężka ale jest dobrze.

@Dawid

Jezdze regularnie z nimi od ponad 3 lat i jest dobrze. Kasa spoko, oferty mają też i pod ludzi z doświadczeniem ale i młodzi się odnajdą. Ogólnie warto sprawdzić jeśli coś się wypatrzyło.

Noras
@Dawid

Warto jechać. Jestem od początku października, robota przy instalacjach elektrycznych, dobra kasa.

Grzesiek
@Dawid

Umowa jasna, praca w porządku i co najważniejsze realne możliwości zarobku

@Dawid

Ja polecam, bo można zarobić fajna kasę i do tego zdobys sporo doswiadczenia

Adaśko
@Dawid

Jestem od początku października i jest dobrze. Oferta znaleziona na FB. Płacą tak jak się umawialiśmy. Nie obcinają.

@Dawid

Wróciłem tydzień temu. To był drugi wyjazd z nimi. W lutym jadę znowu. Warunki są dobre. Zarówno kasa, warunki mieszkaniowe, jak i możliwość zdobycia doświadczenia.

@Dawid

Jadę w styczniu. Robota pewna, kasa ok.

Niko
@Dawid

Ja polecam. Jestem już 2 raz.

Karmo
@Dawid

Wróciłem pod koniec listopada. Warunki na miejscu zgodne z tym co mówili. Ogólnie nie było żadnych problemów.

@Dawid

Jadę na początku przyszłego tygodnia. Wszystko dograne bardzo szybko.

@Dawid

Ja polecam bo jezdze z nimi regularnie od trzech lat.

Bogos
@Dawid

Jestem od początku stycznia. To już kolejny wyjazd z Baltic i jest dobrze. Ludzie na miejscu w porządku, da się normalnie pogadać, a sama robota idzie dobrze. Obowiązków sporo, ale na spokojnie do ogarnięcia.

@Dawid

Jeżdżę regularnie i jest dobrze.

Sebek
@Dawid

Byłem z nimi już 3 razy. Teraz na początku marca będę jechał. Poszanowanie pracowników i ludzkie podejście.

Krychaa19
@Dawid

Niedługo właśnie szykuje mi się drugi wyjazd z nimi, w tamtym roku byłem pierwszy raz i naprawde super , wszystko sprawnie załatwili, mega fajna robota sie trafila i zarobki .

Łukasz
@Dawid

Byłem i było dobrze. Jasno określone obowiązki, to co mi powiedzieli to było na miejscu, także bez jakichś dodatkowych niespodzianek.

Favro
@Dawid

Profesjonalne i rzetelne podejście, bardzo polecam współpracę

Monte
@Dawid

Firma godna polecenia, profesjonalne podejście z szacunkiem do pracowników

@Dawid

Jestem teraz, to już czwarty wyjazd z nimi i jest dobrze. Fajnie, że są takie agencje.

@Dawid

Wróciłem jakoś tydzień temu. Robota na miejscu dobra, nie ma nawału roboty i jakoś to wszystko idzie. Na hali nas kilku było, każdy miał określone obowiązki i robił swoje.

Blacko
@Dawid

Jestem już nimi trzeci raz. Dobrze jest.

@Dawid

Jeżdże z nimi już od lat, nie wyobrażam sobie innej pracy. Już się tak przyzwyczaiłem i dobrze zarabiam. Polecam spróbować każdemu kto chce się takiej pracy za granicą podjąć

@Dawid

Polecam w 100%. Mam już wiele współprac z agencjami i firmami organizującymi pracę za granicą. Baltic wygrywa, jeżdżę już od dwóch lat z nimi i nie zamierzam przestac.

Olo
@Dawid

Jestem teraz i jest dobrze. Oby tak dalej, bo warunki są w porządku.

@Dawid

Widziałem ofert sporo u nich na (usunięte przez administratora). Ktoś rekrutował w taki sposób?

Które oferty polecacie?

Byłem dwa razy z Baltic w Danii i było ok

@Artur

Zależy co Ci podpasuje, ale ja pracowałem w gospodarstwie i mogę polecić pracę.

Anita Filosek
@Dawid

Nie polecam nie ubezpieczają swoich pracowników

@Dawid

Opłaca się jechać. Wracam ale na krótko. Pewnie jakoś w połowie maja kolejny wyjazd. Dobrze płacą.

@Paweł

Dobrze płacą to znaczy ile? Kiedyś były stawki bardzo niskie, trochę więcej niż wtedy płacili w Polsce. 58 koron duńskich co dawało trzydzieści parę polskich złotych!!!

lukas
@Dawid

Wszystko ok, rektuterzy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, pomagając mi w znalezieniu pracy, która spełniała moje oczekiwania. Dzięki nim miałem dostęp do szerokiej bazy ofert pracy, które były dopasowane do mojego doświadczenia i umiejętności. Ich wsparcie było nieocenione i dzięki niemu czułem się pewniej w procesie poszukiwania pracy. Gorąco polecam tę agencję wszystkim, którzy potrzebują pomocy w znalezieniu odpowiedniej pracy.

mily
@Dawid

Polecam!Oferują różnorodność możliwości zatrudnienia. Dzięki temu możesz wybrać spośród różnych branż oraz stanowisk co zwiększa szanse na znalezienie pracy idealnie dopasowanej do ciebie

Borys
@Dawid

Fajne jest to że u nich pracownicy służą pomocą w procesie poszukiwania pracy. Udzielają też porad co do cv, mogą udoskonalić umiejętności rozmowy kwalifikacyjnej oraz zapewnić informacje na temat rynku pracy. To się ceni, to ich wyróżnia , polecam kazdemu

Jerzy
@Dawid

Planuję bo nasłuchałem się sporo dobrych opinii i mam nadzieję że rzeczywiście tak dobrze jest. Z tego co porównywałem to baltic naprawdę fajnie wypada

@Dawid

Byłem dwa razy i ogólnie warunki ok. Teraz wróciłem w połowie czerwca. Kolejny wyjazd pewnie jakoś w drugiej części roku. Co do ofert to czy styczeń czy maj czy listopad są różne i ciekawe więc coś się znajdzie.

Julek
@Damian

No właśnie ja teraz przeglądam te oferty i rzeczywiście jest ich sporo. Coś konkretnego polecasz?

Zakrzew
@Dawid

Ja jestem od początku maja i jest dobrze. Wszystko sprawnie załatwione, bez kombinacji i problemów. Pomogli też z dokumentami i za to szczególnie dziękuję bo za bardzo nie jestem oblatany w tym.

Adek
@Dawid

Ja wróciłem niedawno, ale kolejny wyjazd już planuję ze szwagrem. Warunki do pracy dobre, ludzie na miejscu spoko, robota ciężka (na farmie) ale idzie zarobić dobrą kasę. Też na fajnym sprzęcie robota więc doświadczenia można złapać.

@Dawid

Dobre oferty, kasa pewna i na miejscu jest tak jak w ofercie. Ja jestem od końca maja i jestem zadowolony że się zdecydowałem.

@Dawid

Jestem od początku lipca i warunki są dobre. To mój trzeci wyjazd z Baltic.

Lukasz
@Dawid

Od początku mojej współpracy z agencją pracy Baltic byłem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i zaangażowania. Drużyna jest niezwykle pomocna i dobrze zorganizowana. Dzięki ich wsparciu szybko znalazłem pracę, która idealnie pasuje do mojego profilu zawodowego. Polecam Baltic wszystkim, którzy szukają zaufanej agencji pracy

Julek S
@Dawid

Od pierwszego kontaktu z agencją pracy Baltic byłem zdumiony ich podejściem do klienta. Ich zespół składa się z profesjonalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem i empatią podchodzą do każdego kandydata. Dzięki ich wsparciu udało mi się znaleźć nie tylko pracę, ale również miejsce, w którym czuję się doceniony i mogę rozwijać swoje umiejętności. Agencja Baltic to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu na najwyższym poziomie

Jędrek
@Dawid

Zaczynając współpracę z agencją Baltic nie spodziewałem się że proces poszukiwania pracy może być tak płynny i bezstresowy. Ich zespół jest nie tylko bardzo kompetentny ale także posiada niesamowitą zdolność do słuchania i zrozumienia potrzeb . Dzięki nim nie tylko znalazłem pracę w krótkim czasie ale także dostałem wsparcie w kwestiach związanych z relokacją i adaptacją w nowym miejscu pracy. Jeśli chodzi o profesjonalizm i ludzkie podejście, agencja Baltic jest dla mnie numerem jeden !

Roman
@Dawid

Przez lata współpracy z różnymi agencjami pracy, Baltic wyróżnia się na tle innych swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dzięki nim nie tylko zdobyłem stabilne zatrudnienie, ale również rozwijałem się w obszarach, które wcześniej były dla mnie nieosiągalne. Także w stu procentach polecam! Romek

Julia
@Roman

Jakie to były obszary i jak często miałeś szkolenia lub kursy? Pisząc o stabilnym zatrudnieniu masz na myśli stałą umowę? Po jakim czasie można ją dostać?

Bartłomiej
@Dawid

Agencja pracy Baltic od samego początku zaskoczyła mnie swoim profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Pracownicy są niezwykle zaangażowani w proces rekrutacji, zwracając uwagę na najdrobniejsze detale, co pozwoliło mi znaleźć pracę idealnie dostosowaną do moich umiejętności i oczekiwań. Również komunikacja z drużyną Baltic jest na najwyższym poziomie - zawsze dostępni, gotowi do udzielenia odpowiedzi na wszelkie pytania i wsparcia w trudniejszych momentach. Z czystym sumieniem polecam tę agencję każdej osobie, która chce efektywnie i bezproblemowo znaleźć nowe wyzwanie zawodowe

Witus
@Dawid

Wyjazd opłacalny, na miejscu wszystko zgodnie z tym jak zapowiadali, dobra kasa, polecam

jacek
@Dawid

mi pasuje, bylem i niedawno wrocilem, planuje wyjazd na poczatku listopada

daniel
@Dawid

jestem i jest ok, dobra kasa i pewne warunki na miejscu, ludzie tez tacy z ktorymi da sie dogadac

@Dawid

Jestem od początku października i warunki są dobre. Ekipa na miejscu też w porządku. Bez problemu można się dogadać. Wcześniej byłem z nimi w 2021 i też było dobrze.

Dambos
@Dawid

Byłem z nimi 2 razy i polecić mogę. Ofert sporo mają, roboty jest dużo to prawda, ale też jest do ogarnięcia. Kasa mi pasowała, teraz jestem na kontrakcie w Holandii, ale po powrocie raczej znów ruszę w rejony Danii bo tam jednak lepiej.

Kajtek
@Dawid

Wyjazd opłacalny, wszystkie formalności załatwione bardzo szybko i bezproblemowo. Żadnych problemów z ta firmą nie miałem.

Darej
@Dawid

Ja wyjazd mogę polecić, byłem dwa razy i teraz nawet brat z nimi pojechał

@Dawid

Agencja konkretna, umowa ok, szybko wszystko załatwiają bez zbędnego marnowania czasu, dobra opcja jak ktoś chce spróbować sił za granicami

@Dawid

Jestem od początku września i warunki są dobre. Wcześniejszy wyjazd miałem w 2020 i też było ok, potem się trafiła fucha w Niemczech, ale po powrocie zdecydowałem się znów na Baltic i nie żałuję.

@Dawid

Dobre pieniądze i fajne warunki na miejscu. Byłem już nimi dwa razy i planuję trzeci wyjazd na początku 2024.

Roberto
@Dawid

Dobra robota. Ludzie w porządku, chętnie pomagają.

Dazzi
@Dawid

Już trzeci raz będę jechał w styczniu. Dobre warunki, pewna umowa, słowni i uczciwi.

@Dawid

Jestem od początku grudnia i mi warunki pasuja

@Dawid

Byłem na początku 2022 i pod koniec 2023 i mogę polecić na przestrzeni tych dwóch lat utrzymali wysoki poziom i wykazali się dużym profesjonalizmem. W razie jakichś pytań można liczyć na wsparcie i pomoc, a to naprawdę ważne w przypadku pracy poza granicami Polski.

Karola
@Dawid

wrocilam niedawno i jest fajnie, trzy razy juz z nimi jechalam i za kazdym razem spoko

Ertos
@Dawid

Bardzo dobra firma, świetny kontakt, dobre warunki jeśli chodzi o wyjazd za granicę

@Dawid

ja planuję wyjazd koniec maja/początek czerwca, jeżdżę z nimi regularnie od trzech lat i jest dobrze, oferty ciekawe, roboty sporo ale idzie ogarnąć wszystko

Tompo

Znalezienie dobrze płatnej pracy było dla mnie priorytetem i dzięki nim udało mi się to szybko i bezproblemowo.

Agencja pracy Baltic to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Znalazłem u nich ofertę pracy, która nie tylko spełniała moje oczekiwania finansowe, ale też dawała możliwość rozwoju.

Dobra agencja z fajnymi ofertami pracy

paweł

Każdy może coś dla siebie ogarnąć, bo mimo że wiele ofert wymaga jakiegoś doświadczenia to są i takie na które można lecieć z czystą kartą

Warunki ok, na miejscu wszystko zgodnie z ustaleniami. Baltic jest ok

Robert

Wyjazd mi pasował, planuję koło czerwca/lipca kolejny. Ogólnie wszystko zgodnie z tym na co się człowiek umawia.

Kasia i Przemek

Współpracujemy od kilku miesięcy i wszystko załatwione jak trzeba i na czas. Agencja godna polecenia.

Ertos

Dużo się można nauczyć co teraz w moim przypadku procentuje. Polecam pracę tutaj

forza juve

ja polecam baltic, daja pewna robote, bede jechal blizej maja drugi raz

Karola

mi pasuje, jestem już trzeci raz tutaj w Danii i warunki są dobre do pracu

@Karola

Na jak długo otrzymujesz umowę, że jesteś już w Danii 3 raz? Opowiedz proszę coś więcej o tych warunkach pracy. Co cenisz sobie najbardziej?

Pracownik kuchenny

witam pracuje jakona kuchni, zarobki tu sa fatalne jak dunczycy uslyszeli za ile pracuje to nie chcieli uwierzyc. nie wiem ile biora za posrednictwo ale raczej nie malo szczerze przez ta firme nie zarobicie wiecej niz w polsce pozdrawiam

Lemon

Z agencją Baltic współpracuje się naprawdę komfortowo. Dzięki ich wsparciu w załatwianiu formalności, mogłem skupić się na nowej pracy. To świetna firma dla osób szukających dobrze płatnej pracy za granicą.

ohico
@Lemon

czy konieczne jest duze doswiadczenie czy na przyuczenie tezmozna?

Fox
@ohico

No to zależy od oferty, tam masz wymagania co do doświadczenia czy znajomości języka

@Lemon

Ooo, uważasz, że jest to dobrze płatna praca? To może podasz widełki wynagrodzenia, na które można liczyć? Dodatkowo, skoro jest to praca za granicą, to otrzymuje się darmowe zakwaterowanie, które zapewnia firma? Jak to jest? :) Wyjaśnij.

Agencja pracy Baltic zasługuje na najwyższe uznanie za profesjonalizm i zaangażowanie. Pracownicy są niezwykle pomocni i zawsze gotowi służyć radą, co znacząco ułatwia proces rekrutacji.

ohico
@Tomek

a jak z ofertami? tylko pod specjalistow?

Pawel

fajna opcja na wyjazd, dobra kasa i fajne warunki na miejscu, mozna tez jezyk podszkolic, a co do samej pracy to mozna sporo sie nauczyc

Zostaw merytoryczną opinię o BALTIC WORKFORCE - Gdańsk

• Jak się pracuje w BALTIC WORKFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy BALTIC WORKFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 588.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BALTIC WORKFORCE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 549, z czego 481 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BALTIC WORKFORCE