Piotrowski Juist

O nas

Firma Bau – Haus – Garten Maciej Piotrowski istnieje od 2008r., swoje usługi świadczymy na wyspie Juist, która jest atrakcyjnym miejscem turystycznym i wypoczynkowym.

Podstawowym obszarem działalności naszej firmy jest świadczenie następujących usług :

• Usługi remontowo – budowlane (malarskie, glazurnicze, stolarskie, zabudowy lekkie z płyt GK, prace ziemne , polbruk itp.)
  • Pielęgnacji zieleni (przycinanie krzewów i trawników, drobne prace sezonowe, dbanie o dobry wizerunek ogrodów)
  • Usługi kompleksowego utrzymania czystości, począwszy od hoteli, mieszkań, pomieszczeń biurowych po klatki schodowe.

Dzięki doświadczeniu w zakresie realizacji prac o różnym charakterze tj. remonty, adaptacje i prace wykończeniowe, jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej kompleksowe usługi.

Nasz potencjał pozwala realizować wszelkie inwestycje . W ramach oferowanych usług ogólnobudowlanych, firma Bau – Haus – Garten Maciej Piotrowski dba o każdy detal, mając na względzie satysfakcję swoich Klientów, ale także troskę o środowisko naturalne i bezpieczeństwo pracowników. Stosujemy wysokie standardy prowadzonych przedsięwzięć, dbając o ich ekonomiczną optymalizację. Poprzez umiejętne zarządzanie projektami oraz szybkie terminy realizacji inwestycji udowodniliśmy już, że jesteśmy wiarygodnym i stabilnym partnerem w biznesie.

Piotrowski Juist