Contact Sales

O nas

Telekadra to agencja zatrudnienia, działającą na polskim rynku od 2009 roku. Staramy się zapewnić młodym ludziom lepszy start w kierunku pewnego zatrudnienia pokazując jednocześnie najważniejsze kierunki rozwoju zawodowego. Nasze oferty, poprzez szeroki wybór stanowisk i wymagań dają pewność odpowiedniego wykorzystania wiedzy i predyspozycji kandydatów do pracy.

W kontaktach z osobami szukającymi pracy, najważniejsze jest dla nas odkrywanie ich atutów, które na konkretnym stanowisku okażą się najbardziej przydatne. Wierzymy, że największą wartością są ludzie, dlatego wszystkim osobom zainteresowanym współpracą z nami, udzielamy szczegółowych informacji i odpowiadamy na wszystkie pytania. Nie staramy się szukać pracy - my ją zapewniamy.

Współpracujemy także małymi i średnimi przedsiębiorstwami na terenie Małopolski, na rzecz których świadczymy usługi związane z rekrutacją pracowników. Naszą wiedzę i umiejętności łączymy z indywidualnym podejściem do każdego projektu. Stawiamy na elastyczne dopasowanie naszych usług do potrzeb Klienta.

Contact Sales