Opinie o POLIMEX-PROFIL Marlena Latoń w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POLIMEX-PROFIL Marlena Latoń. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLIMEX-PROFIL Marlena Latoń na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLIMEX-PROFIL Marlena Latoń w Solec Kujawski

Krysia Nowy wpis

Wyświetliło mi się, że swego czasu zatrudniali ludzi z niemieckim. Sporo czasu od tamtej oferty zleciało, ciekawa jestem, jak teraz to wygląda. W ogóle wymagają, żeby przechodzić jakieś testy językowe, jakiego poziomu teraz oczekują? Nawet jakbym się chciała zasugerować tym starym ogloszeniem, to treści nie ma juz.

Panna

Pytam ja się, czy to jeszcze istnieje? Już dawno było źle i zmieniali się kierownicy żeby temat ogarnąć. Na moje firma bez przyszłości w takim składzie. Więcej biurowych niż fizycznych, i zwolnionych niż zartudnionych.

OoO

Jaki piękny wpis... I jak bardzo na temat firmy:) Dobrze, że są jeszcze ludzie którzy wiedzą jak jest i nie bawią się w ocenianie innych!!! Polecam zająć się swoim życiem, na bank jest nudne i wrażeń brak!!!

Ooooo Nowy wpis

Jaki czas musi upłynąć żeby nikt nie pisał o takich rzeczach????

@Ooooo Nowy wpis
@Ooooo

Jaki masz cel w tym, żeby podbijać temat, który ucichł? Portal nie służy do oceny prywatnego życia pracowników, tylko warunków jakie stwarza zakład pracy. Nie pomagacie tym, którzy szukają rzetelnych informacji, tylko siejecie zamęt. Jak Wam mało plotek to umówcie się na piwko i obrabiajcie d*pę komu chcecie.

Pytanie?

Ile można zarobić w tej cudownej firmie? Kiedyś miałem podjąć pracę w POLIMEX niestety proponowali stawkę poniżej godności człowieka. Pytam z czystej ciekawości. Jak jest teraz?

Pytanie?

Pytałem z czystej ciekawości bo ludzie na mieście gadają... No ja ominełem Polimex szerokim łukiem i dziś pracuje w dobrze prosperującej Soleckiej firmie zarabiając na produkcji trochę ponad 10tys brutto na miesiac

???
@Pytanie?

W firmie polimex ludzie na hali zarabiają podobnie. Mają roczne premie i uznaniowe co miesiąc, świąteczne premie też oczywiście. Wszyscy pracują w rodzinnej atmosferze i spotykają się nawet po pracy. Dostać się do załogi tworzącej firmę to zaszczyt.

Krycha
@???

Dawno się tak nie uśmiałem. Brak słów na ludzi i na atmosferę, która tam panuje. Nie polecam tego zakładu.

!!!
@Krycha

Dokładnie! Śmiechu wart wpis, nie wiem co ty brałes czlowieku! Pewnie te pieniądze ci zaszkodziły :D

Zuzanna Nowy wpis
@Krycha

To skąd takie rozbieżności w ocenie? Możesz napisać jak to wygląda z Twojej perspektywy? Dlaczego nie polecasz pracy tutaj?

Łukasz

Tam pracują bardzo fajni ludzie, a zwłaszcza dziewczyny... Pomocne, uśmiechnięte aż się chciało do roboty chodzić. Pozdrawiam Czarną, Jolkę, Paulinę i Bladą

Teresa
@Łukasz

Super jak masz pozytywne wspomnienia! Czemu już tam w takim razie nie pracujesz? Napisałeś ,,chciało''.

Łukasz
@Teresa

Pojawiła się oferta pracy za granicą, takie czasy. Ale miło wspominał będę polimex profil. Zarobki jak wszędzie, kierownik przyjazny i szefostwo też pozytywnie. Jedno co bym zmienił to brygadzistę mega nie na miejscu człowiek. (usunięte przez administratora)

Nie
@Łukasz

Tam pracowali fajni ludzie, już nie pracują!

@Nie

Na podstawie czego pada taka ocena? Co się takiego zmieniło w takim razie, że już nie są niby tacy "fajni"?

Nie
@Anna

Już nie pracują, zostali zwolnieni. Czytaj ze zrozumieniem,, Anna,,

Magda

Zero szacunku do pracownika

Lenon
@Łukasz

Wojtasa zwolnili a ja myślałem że brygadzistom będzie. No ale za bystry był i by rozpracował że nie warto być na tym stanowisku za te pieniądze

Yes
@Łukasz

Jak tam nadal pracuje Sławek Piotrek i Milena to dziękuję bardzo, przez nich tam już nie pracuje. Innym też nie polecam, fałszywce

@Nie

No tak, pytam w kontekście co z tymi nowymi jest nie tak. Trudno będzie się tu odnaleźć po zatrudnieniu?

@Anna

Nowych nie ma! Nikogo nie zatrudniają tylko zwalniają!! Odnaleźć trzeba będzie się w siedlisku żmij!!! I, że na to pozwalają!!!! Gratuluję Milenie, dopięła swego RZĄDZI NA CAŁEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POLIMEX-PROFIL Marlena Latoń? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Xxx

show must go on

Teresa
@Xxx

A jaki cel ma ten wpis? Jak się odnosi do pracodawcy?

Tak jest
@Teresa

Że zabawa się dopiero zaczyna, będzie wesoło i zabawnie. Chyba autor to właśnie miał na myśli Tereso

Upsik

Mogę się dowiedzieć od kogoś dlaczego tyłu ludzi zostało zwolnionych w tym roku? To nie dobrze świadczy o firmie, czy w takim razie stać ich na utrzymanie pozostałych?

Jack
@Upsik

Oczywiście że nie bo budują dom na chrosnie

Bobek
@Jack

Kto bogatemu zabroni, pracowałem tam, wiem jakim autem szefowa w hale wywaliła :D

Heniu
@Bobek

Teraz ma lepszy ????

Ja to chyba bym nie chciała być na jej miejscu skoro wszyscy jej tak nie lubicie. :/ A co, myślicie, że taka opinia pomoże w tym zwolnieniu?

Pani Xxxx

Praca jest fajna polubiłam czułam się dobrze. 30 .09.2021 ostatni dzień mojej poprzedniej pracy . Po 8 latach odeszłam z pracy, od 4 .10.2021po zapewnieniu mnie że na mnie poczekają dostałam pracę w Plimex Profil 28.10 wezwali mnie do biura i powiedzieli że są ze mnie zadowoleni nawet wystawili referencje pozytywną ale firma ma mało zamówień i muszą mnie zwolnić. Obecnie zostałam bez pracy

Małgorzata
@Pani Xxxx

Kurczę to słabo, mam nadzieję, że już znalazłaś coś nowego! Udało Ci się chociaż dobrze zarobić w Polimexie?

Edyta

Jaki jest telefon do kadr ?

Magazynier

Witam jak wygląda praca magazyniera i ile można na początek liczyć wynagrodzenia ?

Bd

Jest spoko. Dobrze się pracuje. Ludzie nie zmieniają roboty jak już sie zatrudnią.

@Bd

Czy atmosfera w firmie nadal jest taka dobra? Z jakich jeszcze powodów polecacie pracę w tym miejscu?

Lidia

@Bd czyli generalnie wszyscy pracownicy są zadowoleni z pracy w firmie POLIMEX-PROFIL? Czy zatem możesz napisać co wpływa na to zadowolenie? Atmosfera, benefity czy może coś jeszcze jest w firmie, co powoduje, że pracownicy zostają?

@Lidia

Tez jestem zadowolony!

Lidia

@Poltek czyli jak ktoś się zastanawia nad aplikacją do firmy POLIMEX-PROFIL to warto? Czy chciałbyś powiedzieć coś więcej o pracy i jej zaletach? To tym bardziej przekona bezrobotnych do pracy tam.

Poltek

Pracuje się na luzie w miłej atmosferze. Płaca wiadomo ale jest przyjaźnie. Właściciele mają ludzka twarz. Polecam

bogas

Fajna rodzinna atmosfera, czysto, wszystkie świadczenia zapłacone

pixel

porażka.....

Czy ktoś mógłby mi przybliżyć aktualną sytuację firmy na rynku? Od kilku dni szukam pracy i trafiłem na POLIMEX-PROFIL, jednak trudno mi ustalić jakie są u nich warunki zatrudnienia, tym bardziej, że powyższe opinie są dość stare, więc może się coś zmieniło.

on

Brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o POLIMEX-PROFIL Marlena Latoń - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w POLIMEX-PROFIL Marlena Latoń?

Zobacz opinie na temat firmy POLIMEX-PROFIL Marlena Latoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLIMEX-PROFIL Marlena Latoń?

POLIMEX-PROFIL Marlena Latoń
2.9/5 Na podstawie 13 ocen.

POLIMEX-PROFIL Marlena Latoń