Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Geiger Automotive

Pracowałeś w firmie Geiger Automotive i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
jkhkjh - 2013-02-14 08:13:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
A najbardziej pracowity w tej firmie jest Darek.
Żeby wszyscy tak pracowali to firma byłaby w rozkwicie!
zdjecie uzytkownika
Dzieki Bogu juz tam nie pracuje - 2013-02-25 22:21:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zgadzam sie co do joty Mnie rowniez obiecywali umowe,podwyzki Bylam przerazona ta lojalka ,ale dzieki Bogu postawilam sprawe jasno Zaklad sie nie wywiazal wiec czemu ja mam byc lojalna wobec zakladu Jak tak dalej pojdzie to w takim tempie w jakim ludzie sie zwalniaja niedlugo nie bedzie mial tam kto pracowac I dobrze Moze jak sie obudza z reka w nocniku to docenia ciezka prace na produkcji Pozdrawiam C7 wytrzymajcie ile sie da i szukajcie czegos innego Mnie sie udalo
zdjecie uzytkownika
inod - 2013-05-01 18:27:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Nigdzie nie widzialem tylu asystentów i ludzi do robienia niczego śmieciowe umowy jak wszedzie i brak szacunku do pracownika. Ciesze sie, ze zmienilem otoczenie.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-27 13:16:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
inod czy wiesz ilu obecnie systentów jest zatrudnionych w firmie Geiger Automotive? żaden pracownik nie ma tam umowy o prace?
zdjecie uzytkownika
marek - 2013-12-19 13:48:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej wszystkim! wiecie może czy do Geiger Automotive przyjmują studentów bez doświadczenia ? chciałbym aplikować ale nie wiem czy mam szanse... ?
zdjecie uzytkownika
Insta - 2014-04-10 10:41:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jaki pośrednik tam zatrudnia????????
zdjecie uzytkownika
welcome - 2014-04-10 16:01:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Posrednik to GiGroup
zdjecie uzytkownika
Insta - 2014-04-11 15:12:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dziękuję bardzo za odp:-) A czy są obecnie jakieś przyjęcia???
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geiger Automotive

Twoj email:
Wiadomość: