Opinie o MGI Polska Sp. z o.o. w Ostróda

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MGI Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MGI Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MGI Polska Sp. z o.o. w Ostróda

Zorro Nowy wpis

Pracowałem dla spółki MGI ale nie jako pracownik Bricomarche tylko jako osoba otwierająca sklepy Brico i ten czas wspominam dobrze jeśli chodzi o finanse. Co do reszty czyli traktowanie zatrudnianych osób do nowo powstających sklepów to inna historia (tej pracy w samym markecie bym nie polecał nawet bym odradzał). Ale to już stary etap mojego życia i minęło tyle lat ze wszystko mogło się zmienić:)

Czy w MGI Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Specjalista Nowy wpis

Tak, chociaż nagrody jako takie są raczej rzadką praktyką. Funkcjonuje natomiast premia roczna. Jest ona oczywiście zależna od realizacji celów na dany rok.

Hanna

@Cezar77 piszesz m.in. o tym, że Bricomarche nie traktuje swoich pracowników z odpowiednim szacunkiem. Co według Ciebie to oznacza? O jakim traktowaniu wspominasz? Czy możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację?

She Nowy wpis
@Hanna

Zauważyłam, że odpowiada Pani na wiele negatywnych opinii chcąc się dowiedzieć szczegółów. Proszę nie traktować mojej uwagi jako negatywnej, natomiast mam wrażenie, że jest Pani kimś zwiazanym z MGI. Tutaj się Pani raczej takich rzeczy nie dowie. Nawet gdyby człowiek chciał opowiedzieć o swoich negatywnych przeżyciach związanych z tą pracaz to na forum publicznym tego nie zrobi. Pozdrawiam i życzę zdrówka

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w MGI Polska Sp. z o.o.? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

She

Ciężko wypowiadać się o samym MGI, jeśli spółek jest aż tyle.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MGI Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Jak oceniasz pracę w przedsiębiorstwie MGI Polska Sp. z o.o.? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Xxxx

Nie polecam tego pracodawcy mam na myśli Wyszków brak poszanowania pracownika.Zarobki 1740 zł urlop wstrzymywany z dnia na dzień ciągle poprawiany grafik nie zachowywanie odstępu 11 godzin po między 1 ,a 2 dniem pracy.

She

Jeśli chodzi o Morąg to dramat. Nie ma poszanowania dla pracownika. Właściciel spółki traktuje pracownikowi jak tanią siłę roboczą.

A to ile jest aktualnie oddziałów firmy ?

Remik

Ten wątek jest o oddziale w Ostródzie. Jakieś podpowiedzi?

mirek

szanowni panstwo, od pewnego czasu jestem niejako zmuszony do zakupow w sklepie bricomarche we wschowie, moja dezaprobata w stosunku do czesci personelu w tym kierowniczego jest calkowita, mam 64 lata i jestem inwalida z powodu dolegliwosci kregoslupa, przejscie pracownikow kojarzy mi sie z zadawanym bolem, wielokrotnie bylem poszturchiwany przez pracownikow a na moja uwage uslyszalem ze nie zostalem szturniety jecz musniety, a mnie to boli, slowo przeraszam, chce przejsc jest nieznane w tym sklepie,, pozdrawiam je vais ecrir en francaise et au service client en france,,

@mirek

Opinie klientów danej firmy są tu równie ważne. Próbowałeś zgłaszać ów problem Kierownikowi sklepu? Jest to forum, na którym pracownicy powinni opisywać danego pracodawcę. Jeśli zatem znajdzie się tu osoba zatrudniona w MGI Polska, to niech zabierze głos. Czy poziom wynagrodzenia podstawowego w ostatnim czasie uległ poprawie?

mirek

Dorota

Sklep brico marshche Wągrowiec sprzedaje same buble, kupiłam sprzęt popsuty, uszkodzony i nie było możliwości zwrócenia, bo pracownicy i dyrekcja wprowadzili swoje prawa, a o gwarancji nie ma mowy, nie polecam tego sklepu.

Jan

WITAM. JESTEM KLIENTEM BRICO MORĄG. ZAKUPY TAM ROBIE W SEZONIE LETNIM GDYŻ JESTEM W WARSZAWY. NIE LUBIE TEGO SKLEPU, JEDNAK W ZESZŁYM ROKU ZMIENIŁEM ZDANIE. MIŁA OBSLUGA CZYSTO JEDNAK W TYM ROKU MASAKRA PRACOWNICY NADASANI Z NOSAMI W TELEFONACH BRUD I NIC NIE MA I NIE MA KOGO ZAPYTAC. TOTALNA PORAŻKA

Sylwia

Witam. Często omijałam ten sklep w Morągu ze względu na jego opinię, jednak musiałam sie tam wybrać i dlatego postanowiłam napisać. Sklep w Morągu zmienił się diametralnie, czysto, obsługa pomocna, jestem zszokowana. A dodatkowo mają fajne artykuły duży wybór obrazów i wiele innych ciekawych. Będe odwiedzać, a ludzie głoszący opinie o tym sklepie niech sobie je w buty wsadzą. Każdy sklep ma jakieś wady jak im się Morąg nie podoba to niech jadą do innego Brico byłam w kilku i nasz Morąski nie jest taki zły jednak.

tomasz

brico morąg miła i pomocna obsługa

hhdsks

Bricomarche - Carlota- Śrem - nie stosują cen z gazetki chociaż są w niej wymienieni , wykręcają się że w gazetce jest inny towar. obsługa klienta leży i kwiczy, kompetencje - większość załogi chyba po szkołach specjalnych, albo po hufcach pracy (nie mówię że wszyscy bo są wyjątki, ale znakomita większość to tępe sztuki) , no i teraz doszło jeszcze , nie bójmy się tych słów: marketingowe cwaniactwo i oszustwa. Bez żalu pożegnam ten market ( jest spora konkurencja, więc płakał za nimi nie będę)

klient z grupą

W Tczewie na ul. Jagiellońska 55A, dnia 28.04.2017 około godziny 11, chciałem zaparkować na parkingu dla inwalidów bo mak uprawnienia, że mogę parkować . a stało się dziwne , że w tym miejscu jakiś facet rozstawił sobie stoisko z W40 i nie mogłem zaparkować, bo zwróceniu uwagi był na jego twarzy uśmieszek kpiący się można powiedzieć z inwalidy , więc w sklepie powiadomiłem Panią w informacji , że facet zajął miejsce z stoiskiem na inwalidów A Pani odrzekła jak stoi to znaczy ze ma prawo tam stać A od kiedy miejsca dla inwalidów sa miejscami na stragany Widać ze w waszej sieci sklepów inwalidzi to są nie mile widziani i popieracie takiego faceta co sobie kpi z oznakowania I od dzisiaj na pewno żaden sklep waszej sieci mnie już nie zobaczy i będę powiadamiał wszystkich co zaszło żeby omijali takie sklepy jak wasze dziękuje nie miłej obsłudze

Cezar77

Sklep to tylko z nazwy dobrze wygląda,kierownictwo w tym sklepie to jakieś matoły ,pracowników traktują jak zero a sami nie potrafią obsługiwać ludzi .Nie mają zielonego pojęcia na temat obsługi klienta .Towar w sklepie to parę sztuk z jednego produktu a jak chcesz więcej to obiecują że zamówią po czym na telefon czeka się w nieskończoność a gdy dzwonisz to że już nie ma lub nie będzie .Sprzedają uszkodzone pompy a jak się reklamacje robi to głupie odzywki i nie chcą uznawać reklamacji .Obsługa pracownicza tego sklepu to totalne zero .Nikomu nie polecał bym tego sklepu bo nawet przy wydawaniu testy kantyka .Sklep do zamknięcia

Cezar77

Hanna

@Jacek ale rozumiem, że Twój stan zdrowia nie przeszkadzał Ci w żaden sposób w wykonywaniu pracy?

Jacek

, zostałem kilka dni temu zatrudnionych Bricomarche niestety już po trzech dniach danymi do zrozumienia że rzekomo mojej stan nie nadaje się do pracy A wszystko przez to że od bardzo dawna mam przez psychiatrę przepisane leki które Muszę regularnie brać ich to nic zupełnie nie obudzić nie obchodziło i zupełnie wywalili mnie z pracy bez prawa dania w ogóle do głosu takie sytuacje są nie do pomyślenia kiedy próbowałem wytłumaczyć sytuację zamknięte drzwi do hali i nie miałem nawet prawa wejścia

Romek i Atomek

Witam Ostatnio napotkała mnie dziwna sytuacja jaki ze byłem pracownikiem Brico w Ostródzie po roku czasu zwolniłem się dlatego że Pan prezes ustala takie zasady co się w głowie nie mieści(Na pełne 8h pracy 15min przerwy w czym mozna isc przez te 15min zjesc albo wyjść 3x zapalić papierosa a no i o zapisywaniu się w zeszyciku u ochroniarza) Ale dobra mniejsza o to wczoraj 05.11.2016r o godzinie 20:41 zadzwonił do mnie numer 572***744 po odebraniu przedstawił się Prezes BM w Ostródzie po chwilowej rozmowie powiedział że przychodzę do Brico i Rozmawiam z Pracownikami i jeżeli on mnie zobaczy to mnie wyprosi phahha ja na to ble ble i spytałem czy ma coś jeszcze do powiedzenia to się rozłaczył. Przypominam Ci prezesiku ze nie możesz mnie wyprosic z sklepu bo jest to publiczne miejsce jak i PARKING A co tam będę się więcej rozpisywać Odwiedzać będę was codziennie Pozdrawiam Krzysiek

gibbi
@Romek i Atomek

Krzysiu z "budowlanki"! Pozdrawiamy cie i trzymamy kciuki! Nikt nie ma prawa Cie ze sklepu wyrzucic jesli juz tam nie pracujesz. Jestes normalnym klientem. To ze cos nawet jeszcze kupujesz cos u nas bedac NIEPRACOWNIKIEM, swiadczy o tm ze swoj poziom masz, a prezes nie chcąc Ciebie widziec..... ... bez komentarza....

biala88
@Romek i Atomek

taka sama opinie wyrazil o mnie pan prezes dlatego tez zreszta zostalam zwolniona...podobno przychodzilam na plotki a nie pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o MGI Polska Sp. z o.o. - Ostróda

• Jak się pracuje w MGI Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MGI Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MGI Polska Sp. z o.o.