Opinie o Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. w Karczew

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. w Karczew

Bobek

Pracowałem w tej firmie w latach 1995-2008 i powiem szczerze nie mogę złego słowa powiedzić nic złego,fajni ludzie pracowali ze mną i wiem że dalej tam pracują.Pozdrawiam wszystkich pracowników Marflex Karczew.

aa Nowy wpis
@Bobek

to była wtedy zupełnie inna firma... nie to co teraz!

Szymon

A skąd decyzja o przejęciu? W jaki sposób pracownicy zostali podzieleni? Czy poza atmosferą coś jeszcze uległo zmianie, tak jak np. kwestia finansowa?

gr

chaos i kompletny rozkład... tzw. "kierownictwo" nie panuje nad sytuacją!

Lidia
@gr

czy po przejęciu się to zmieniło, znaczy że jest nowe kierownictwo które nie ogarnia czy po prostu poprzednie do zmiany się nie może dopasować ?

@Lidia

nowe??? ha, ha, jakie nowe???? skąd?

Bożena Nowy wpis
@gr

no nie wiem a jak kierowników się u was wybiera? jest opcja na awans czy raczej z zewnątrz wolą? wgl trudno się załapać na takie stanowisko?

aa Nowy wpis
@Bożena

nie trzeba się znać na robocie ale trzeba się znać z derektorem - warunek konieczny

Jesteś z Łodzi? Wbijaj do Marflexu! Od ręki dostaniesz stanowisko co najmniej kierownicze.

Natalia

Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Z Twojego nicku łatwo wywnioskować można, że pracujesz obecnie w Marflex - M.J. Maillis Poland. Skoro tak jest, to może napiszesz jakieś konkrety o pracy w tej firmie? Wszelkie informacje dotyczące chociażby formy umowy, atmosfery, wynagrodzeń są mile widziane na forum!

@Natalia

odnoszę wrażenie, że ruch na tym forum jest przeważnie generowany - prowokowany przez moderatorów. czyżby mały kryzys? :)

GDZIE JEST MOJA OPINIA?

TyżPracownik

Nic w tym złego ale lepiej żeby już udawali rzeczywistych zainteresowanych. Przed moderatorem nikt się nie otworzy, nie będziecie Państwo mieć szczerych opinii.

@TyżPracownik

Jesteśmy obecni w wielu wątkach na forum i nie mamy problemu z tym, aby uzyskać ciekawe wypowiedzi pochodzące od pracowników firm. Może jednak skusisz się na to, aby napisać kilka słów swojej szczerej opinii o pracy w Marflex - M.J. Maillis Poland? Zachęcam.

@Natalia

To może wiesz, czy prowadzą rekrutację obecnie?

obecny pracownik

Droga K., nie maskuj swojej niekompetencji frustracją na otoczenie i innych pracowników firmy po zakończeniu współpracy. Jeśli myślałaś że zostaniesz dyrektorem HR po 1 miesiącu, to Twoje wnioski były błędne, a plany chyba nadto ambitne. Odpowiedz sobie sama w zgodzie z prawdą, czy zrobiłaś wszystko żeby dobrze przepracować czas w firmie? Czegoś się nauczyć? Czy tylko ogarniałaś swoje prywatne tematy w czasie pracy?

aa
@obecny pracownik

ale nie zmienia to faktów, które "Droga... " a może "Drogi K." opisał/a :)

obecny pracownik Nowy wpis
@aa

a jakie są niby te "fakty"?

Przemek

Przestaliście być obecni na forum bo jest tak dobrze w pracy c zy też jest jakiś inny powód?

@Przemek

Bo jest tak dobrze. Serio.

Łucja

a na jakim stanowisku jesteś? bo ja szukam czegoś lekkiego :)

a ty to może z łodzi?

@gr

Firma jest w Karczewie wiec czemu pytasz o Łódź? Też jest tam jakiś oddział czy co?

właśnie, o ci chodzi?

@gr

To tobie o co chodzi? Chcesz iść tu do pracy? Ja myślę żeby aplikować szczególne że ktoś napisał że jest ok. Tylko przydałoby mi się info o zarobkach. Da się tu wyciągnąć 3 tysiące netto na początek?

prik
@Szymon

3 tysiące netto? oczywiście... kilogramów na godzinę...

@Szymon

Tak da się wyciągnąć 3000 netto na początku.

Emilia

A po okresie próbnym na ile można liczyc?

Czy rekrutacja na stanowisko Zatrudnię pracownika na budowę w firmie Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Leszno

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o.?

znick

wujowy

Chetn

Jak na prdukcji w Marflex? warto aplikować?

Moonlajcik
@Chetn

Nie warto, jeśli lubisz siedzieć w telefonie i dlubac w nosie.

Były Pracownik

Witam. Jako były pracownik produkcji Pet/PP także wystawiam negatywną opinię. Firma rzadzi sie swojimi prawami mam tu na mysli zmiany wstawiane jak leci , bez konsultacji z pracownikiem, niejedno krotnie zdażało sie że będąc w domu na "wolnym" okazało sie że ktoś wstawił zmiane za co pózniej zabierana byla premia przez "wielce" pożal sie Boże kierownika . Co do samej premi to z tego co pamietam jest uznaniowa , takze spoznienia nieobecnosci = zabierany jakis procent. Urlopy tez wystawiane sa przez kierownika przez wskazany przez niego termin.. (chcesz urlop w lipcu , ok dostaniesz w październiku) . Na nocnych zmianach operatorzy śpią i wszystko zostaje na glowie pomocników . Stale rosnąca wydajność , chociaż nikt nie rozumie ze szybciej na zawsze znaczy lepiej (stare maszyny , ciezko o dobry towar końcowy, duzo reklamacji ) . Słowne zniewagi to tez raczej norma , nie raz szkoda bylo pewnych mechanikow gdy widzialo sie poniżanie od strony technologa .. , w ostatnim roku zaczeli odchodzić ludzie pracujący po 5/10 lat twierdząc że firma schodzi na psy , wnioski same sie nasuwają . Pozdrawiam

może pracownik

a strecz?

@Były Pracownik

Na streczu sytuacja troche lepiej , inni mistrzowie inny kierownik , nowsze maszyny , ale generalnie na strecza ciężko sie dostać.

@Były Pracownik

Były pracowniku trochę przestrzeliłeś zrobiłeś focha i myślałeś że będą cię prosić, a tu zgodzili się na twoje odejście. Co za niefart .

Gazela

Jakaś racja w tym jest

Gazela

Troche sie z tym zgadzam, lekkie zamieszanie w firmie jest . A kamery najlepsze , nie ten sam klimat już :/

Znajomy
@Były Pracownik

Ostatnio duzo sie zmienia ale i tak dalej jest to samo g*wno co było :p

Grzegorz

Kolego chyba pomyliłeś osoby... Kulturą i godność polega na tym że Odchodząc z firmy zamykasz rozdział i jedziesz dalej a nie robisz byłym kolegom z pracy koło nosa... więc sorry bonzo focha nie strzeliłem Pozdrawiam Panów PET 3 i 5 :)

@Grzegorz

Przypominam Ci, że na forum Gowork.pl nie ma miejsca na prywatne rozmowy nie na temat. Dyskutujemy tu o warunkach pracy i obecnych rekrutacjach. Jeśli masz takie informacje na temat Marflex zachęcam Cię do zostawienia obiektywnej opinii o pracodawcy. Dodawajcie swoje wpisy o obecnych rekrutacjach, gdyż takie informacje najbardziej interesują wchodzące tu osoby.

Jacek
@Szymon

Ktoś pytał o stawkę godzinowa , a jaka obecnie obowiązuje , czego się spodziewać? Płacą nadgodziny?

Szymon

"Stała stawka" niezbyt wiele nam podpowiada, napiszesz ile ta stawka dokładnie wynosi lub przynajmniej podasz przedział? Jak to Marflex nie płaci za nadgodziny, tzn., że pracownicy realizują je bezpłatnie, bez możliwości odebrania ich np. w formie dnia wolnego?

kand.
@Były Pracownik

wiadomo co z tym pożal sie Boże kierownikiem?

Jak się pracuje z ludźmi z Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o.?

Moonlajcik

Zależy na jakim dziale i na jakiej zmianie, no i zależy jakie Ty masz podejście do pracy.

@Moonlajcik

Dziękuję, że odpowiadasz, chodzi o pracę na produkcji, bo teraz jest rekrutacja dla pomocnika operatora linii i przy zdejmowaniu rolek. Może podpowiesz, czy te widełki z ogłoszenia (3.500-4.500) są realne?

Zz

Nadgodzin nie było i nie będzie płatnych. Praca musi być zrobiona nie ważne czy w administracji czy na produkcji. To jest wieloletni problem tej firmy.

Arek

@Szyja czyli pakiet medyczny się tu otrzymuje?

grzech

witam na ile mozna liczyc na starcje

Jak jest z pakietem medycznym w Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Szyja

Można

Ciekawski

Witam mam pytanie na jakie obecnie na początku może liczyć pracownik produkcji i czy są przyjęcia do firmy marflex ?

Pieter
@Ciekawski

Odradzam pracę w tej firmie, byłem pracownikiem prawie 13lat po zmianie stawek żenada robisz jak wół a kasa za to niewielka. Premi grosze całej niedostaniesz a piszą do 18 procent i to jest możliwe co 3 miesiące. Szkoda czasu i do tego nocki święta w robocie z wyjątkiem gwiazdki oczywiście

Zainter

na jaką stawkę można liczyć w Marflex?

@Zainter

Kilka miesiecy temu 14zł/h brutto (pomocnik) , łączne zarobki "na ręke" wynoszą okolo 2500 tys (wszystko zalezne od premi/ilości zmian) raz zarobisz więcej raz mniej , chodzą słuchy że w tym roku stawka będzie uzależniona od stażu pracy ;). Pozdrawiam

@Zainter

Widzę, że interesuje Cię praca w Marflex - M.J. Maillis Poland. Czy stawka, jaką podał Ci @Były Pracownik, jest dla Ciebie satysfakcjonująca i zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu? A może już to zrobiłeś? Daj znać, czy rozważasz podjęcie pracy w Marflex - M.J. Maillis Poland.

@Były Pracownik

a nadgodziny są dostępne?

przyjaciel obory
@Zainter

Jest teraz cyrk z sposobem naliczania wynagrodzenia. Mamy przejść ze stawki godzinowej na stałą pensję i część premii ma być doliczona do podstawy, a ile i jak to na razie nie wiadomo. Może tak się zdarzyć że będzie bardzo dużo wakatów na produkcji. Będzie to uzależnione jak potraktują ludzi. O nad godzinach to możecie zapomnieć cięcie kosztów pracy próbują bardziej eksploatować ludzi pomocnik bywa na dwóch maszynach i młynie.

Jozin Z Bazin
@Były Pracownik

Szukam pracy - ale to 2500 zl skutecznie mnie zniechecilo :/ Pracowalem na tego typu produkcjach. Nie wyobrażam sobiecsiedziec tam po 12 h za takie pieniądze. Także Cv sobie odpuszczę A za 2500 to sobie wole iść na ciecia. Pozdrawiam wszystkich

Jas

Robić trza wszędzie ale nikomu nie polecenia tej firmy do pracy

@Jas

Możesz napisać skąd takie złe zdanie o Marflex? Szanuję Twoją opinię ale warto napisać coś więcej, powiedz proszę co konkretnie nie pasowało Ci w pracy w tym miejscu, będę wdzięczny za odpowiedź.

aut

A jednak na żądanie pracodawcy usuwacie nie pochlebne opinie.

neutralny
@aut

opinie są usuwane szybciej niż ktokolwiek zdąży je przeczytać!

@neutralny

Opinie na forum nie są usuwane. Każdy ma prawo napisać co sądzi o pracodawcy i czy warunki zatrudnienia mu odpowiadały. Nawet negatywne opinie jeśli są napisane konstruktywnie, także wnoszą wiele do wątku. Może mógłbyś podzielić się swoją wiedzą o firmie Marflex i przybliżyć warunki pracy?

Olo

Czy zarząd firmy nie widzi problemu że ludzie się zwalniają!!!!!!!!!

@Olo

Rotacja pracowników może mieć różne podłoże, więc nie należy generalizować. Nikt nie pisał na temat wynagrodzenia i przysługujących dodatków takich jak premie lub szkolenia. Może mógłbyś przybliżyć te aspekty zatrudnienia. W sieci jest sporo ofert pracy w szczególności na produkcję i do magazynu. Warto według Was aplikować?

rob.

Jest teraz sporo ogłoszeń że szukają pomocników przy produkcji foli. Warto tam iść? ktoś coś?

Trash
@rob.

Jak chcesz być traktowany jak śmieć to przyjdź

rob
@Trash

ale przez kogo? w którym dziale?

Trash
@Trash

We wszyskich działach firma dzieli się na dwa obozy: biuro i robole a kto kogo jak trktuje to sobie dopowiedz

rob.

racja!

Białe Buty

Nie polecam lepiej tam nie startować no chyba że ma się mocne nerwy pracowałem tam troche i nie doceniają prawdziwych fachowców.

Automatyk

Witajcie, słyszałem że szukają automatyka warto startować ? Dużo jest maszyn?

• Jak się pracuje w Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o.