Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Patio Color (Zacisze)

Pracowałeś w firmie Patio Color (Zacisze) i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownik - 2012-12-28 22:49:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a my w Sochaczewie jesteśmy lepiej traktowani bo dostaliśmy gotówkę ,ale cóż popitkę kupić było trzeba za swoje.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-12 08:08:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
To nie macie jakiegos telefonu zaufania do góry w Patio Color? Moze coś się poprawiło odnosnie przełożonych? Chociaz kasa jest ok?
zdjecie uzytkownika
deska - 2013-08-11 12:12:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
kiedy te pensje obcieli i o ile? 1500 to kwota po obniżkach i to już na rękę czy brutto? nieładnie tak..

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patio Color (Zacisze)

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: