Opinie o Am Okna Sp. z o.o. Sp.k. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Am Okna Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Am Okna Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Am Okna Sp. z o.o. Sp.k. w Gorzów Wielkopolski

Paula Nowy wpis

Moja opinia dotyczy obsługi salonu przy ul. Mieszka I. Mimo uiszczenia opłaty za pomiar i chęci złożenia zamówienia - brak kontaktu ze sprzedawcą (nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maile) . Jeśli ktoś ma ochotę wydać 50 zł za przyjazd niby specjalisty od pomiarów... wówczas polecam tę firmę... Dodatkowo byłam pracownikiem tej firmy... System zarządzania postawiał wiele do życzenia, patrząc na aktualne opinie - nic się nie zmieniło... System zarządzania leży ????????‍♀️

Czy pracownicy w Am Okna Sp. z o.o. Sp.k. dogadują się między sobą?

Jakie godziny pracy obowiązują w Am Okna Sp. z o.o. Sp.k.?

Mój nick

6-14

Karolina Nowy wpis
@Mój nick

Zawsze pierwsza zmiana? Słabo jak ktoś ma problemy ze wstawaniem.. nie ma opcji pracy na drugą albo nockę chociaż? :/

Mój nick Nowy wpis
@Karolina

@Karolina z tego co wiem to nie. Jest tylko jedna zmiana od 6 rano i mogą się zdarzać nadgodziny również.

Faktycznie nie ma jasnego zakresu obowiązków ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Am Okna Sp. z o.o. Sp.k..
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Glinek

Bardzo słaby pracodawca. Brak jasnego i przejrzystego zakresu obowiązków. Duża część pracowników zawistna i niepracująca zespołowo - trudno uzyskać informacje od pracowników na pytania klientów, w ten sposób firma wiele traci. Ale wynika to z kiepskiego zarządzania i tego, że szefostwo nie ma pojęcia co dzieje się w firmie i jakie są problemy.

Człowiek

Jestem pracownikiem AM Okna , polecam pracę w naszej firmie . Miła atmosfera , pozytywni ludzie , dobre zarobki , liczne szkolenia , imprezy integracyjne, paczki dla dzieci . Zawsze można liczyć na pomoc , zarówno pracowników jak i kadry zarządzającej .

Laura

Hej, na stronie znalazłam ofertę pracy na stanowisko handlowca z j.niemieckim. Jak wyglada praca? czy jest mozliwsoc calkowitej pracy zdalnej? wynagrodzenie? szanse awansu na wyzsze stanowisko? interesuja mnie widelki 4500-5200 prosze kogos kto pracuje na tym stanowisku o odpowiedz. Szanujmy swoj czas i siebie nawzajem w czasach pandemii. Dodam ze pracuje na tym samym stanowisku tylko w innej branzy. mam wyksztalcenie wyzsze mgr.inz., biegly niemiecki

AM OKNA
@Laura

Zapraszamy do wysłania CV s.zmudzinski@amokna.eu na spotkaniu opowiemy jak wyglądają warunki zatrudnienia i odpowiemy na wszystkie Pani pytania.

Hej, ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy na stanowisku specjalisty ds exportu z językiem niemieckim lub angielskim? pakiet socjalny? rodzaj umowy? jakiś przedział wynagrodzenia? Dodam, że mam doświadczenie w tej branży na takim samym stanowisku ale w związku z obecną sytuacją jestem zmuszona zmienić pracę. In

@Ania

Pani Aniu zapraszamy do aplikowania CV proszę przesłać na s.zmudzinski@amokna.eu - na spotkaniu chętnie opowiemy o wszystkich szczegółach pozdrawiam

Mirek

Ostatnio spokojnie zrobiło się na form. Czy firma wprowadziła jakieś obostrzenia w związku z pandemią?

Gdzie można znalezc aktualne oferty pracy? I czy firma potrzebuje osób z doświadczeniem w branży?

Pomocny
@Tomek

Wyślij CV na Info@amokna.eu lub kadry@amokna.eu

Czarek

Jaka umowę proponują na start ? Można starać się po czasie o umowę o prace?

Dariusz
@Czarek

Po okresie próbnym umowa pracy na czas nieokreślony

Obrońca

@Bartek To jest forum pracownicze więc jeśli są uwagi do firmy to tam należy je kierować.

Zuzanna

@anonymous, możesz zdradzić więcej szczegółów, dlaczego odradzasz pracę z tą konkretną osobą? I co masz na myśli, pisząc, że "firma ok"? Jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu? Jakie stanowisko zajmujesz? Napisz, czy podoba Ci się atmosfera.

Firma ok ale uwaga na wspolpraca (usunięte przez administratora)

Zuzanna

@AM Mastera Ty długo już pracujesz w Am Okna? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia/benefity może obecnie liczyć pracownik?

ypoa

Pewnie, że wszystko zależy od pracowników, ale skoro atmosfera dopisuje, to obowiązki się prościej wykonuje.

AM Master

Jeśli nie jesteś oporny na wiedzę techniczną i nie masz problemu z nawiązywaniem relacji z klientem, myślę, że jak najbardziej. Trzeba próbować!

on

Super atmosfera, zgrani ludzie, polecam!

AM Master

Różnie w zależności od stanowiska i jakości wykonywanej pracy. Jest OK, potwierdzam.

LOT

Miło zaskoczony ;-) jest OK

Zostaw merytoryczną opinię o Am Okna Sp. z o.o. Sp.k. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Am Okna Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Am Okna Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Am Okna Sp. z o.o. Sp.k.?

Am Okna Sp. z o.o. Sp.k.