Opinie o One Solution Logistics w Kornwestheim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie One Solution Logistics. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w One Solution Logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o One Solution Logistics w Kornwestheim

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w One Solution Logistics?

Katastrofa Nowy wpis

Nie polecam. Tragedia! Auto przyjeżdża na załadunek, czeka godzinę aby dostać się do biura, po czym się okazuje ze nie załadują bo na załadunku wymagane są nowe pasy. Według Pana Sebastiana w ten dzień ładowały tam jego 4 auta i nie było problemu (typowe kłamstwo każdego spedytora) jednakże nie wiedział ze wymagają tam nowe pasy. Także albo nie jest świadomy wyposażenia aut które tam wysyła albo wymagań załadowcy. Nie wspomnę już o tym że nie było żadnej informacji ani przed wzięciem od niego zlecenia ani tez w samym zleceniu ile wymaganych jest pasów i w jakiej jakości. Oczywiście Pan Sebastian nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności. Zaraz zaczął straszyć tysiącami euro kosztów i że będą się sądzić. Kiedy wyjaśniłam mu, ze to w jego gestii leży ustalenie z załadowcą wymaganego wyposażenia auta i ze jest to jego niedopatrzenie, tysiące euro zmieniły się na auto zastępcze i 200e kosztów -które oczywiście nie zostaną zaakceptowane. Koniec końców anulował zlecenie o godzinie 16:30 w dzień załadunku nie ponosząc żadnej odpowiedzialności za swoje niedopatrzenie. Firma powinna zmienić nazwę na No Solution Logistics. Szkoda czasu i nerwów na tą firmę. Omijać szerokim łukiem. Firma założona w Niemczech przez Polaków, więc praktyki przez nich stosowane są z typowo „januszowych” polskich spedycji.

Byly Nowy wpis

Jak ktoś będzie chciał mam dok Sebastian jest ok do momentu aż będziesz chciał odejść odeszłam to już niewyplacil wygrałem z nim w sadzie oddał razem z kosztami pozytywy piszą od niego

Czy istnieje możliwość rozwoju w One Solution Logistics?

Aplikowałeś do firmy One Solution Logistics? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w One Solution Logistics?

Ostrzegam kazdego kto chciaby sie podjac pracy badz stazu w tej firmie!!!! omijac szerokim lukiem, jedyne czego mozna sie nauczyc to oszustwa, klamsta i chamstwa...... wlasciciel uwaza sie za katolika ale kazdego z 10 przykazan nie przestrzega i wyzywa wszystkich innych a siebie uwaza za czlowieka bez skazy..... potrafi sprzedac ladunek , a jak juz auto sie zbliza po 2 godz dolotu na zaladunek to stornuje bo znalazl kogos tanszego o 20€!!! jezeli ktos bieze zlecenia od tej firmy to dobrze czytajcie za kazda (usunięte przez administratora) ucina z frachtu , dodtakowo dochodza do tego inne sytuacje jak np. brak szacunku do przewoznikow do kierowcow i do siebie samego!!!! NIE POLECAM WSPOLPRACY ANI PRACY Z TA FIRMA !!!!!!

Robert
@Anonim

A ostatnia pracownica w one solution wyleciala z hukiem z firmy... ktora pewnie teraz wypisuje plotki na forach... jak sie jest na bezrobociu to trzeba sie czyms zajac : ) P.s. jak nie potrafilas nawet adresu posalc i nie mialas pamieci? Nie ogarnialas sprawy poprostu a kierowcy na ciebie wyzywali! Siedz w domku lepiej! Albo wroc do swojego pierwotnego zawodu krawcowej! Niepozdrawiam, kierowca Robert

Bob
@Anonim

Wszystko jak w opisane doświadczyłem jako przewoźnik. Część kasy do tej pory nie zaplacił za pracę. Nie polecam omijać.

@Robert

@Robert jestes kierowca? to ty masz ksywke maruda i dzwonisz ciagle bo siedzisz bez pracy i ciagle sie odgrazasz ze zjezdzasz do PL bo masz w d...e taka prace? a pan wlasciciel rzuca sluchawka bo nie moze cie sluchac badz nie odbiera bo udaje ze go w biurze nie ma.... gratuluje i zycze owocnej wspolpracy :)

Uwaga !!! Uwaga!!!! Uwaga!!! Pan Sebastian bardzo miły powie Ci wszystko co chcesz usłyszeć aby dostać auto!!! Później jesteś w czarnej (usunięte przez administratora) Dostaniesz nawet nr tel do tych zadowolonych co się zarzekają że jest tak ok a później …. Zobaczyć Hiszpanie…, jak weźmiesz mapę do ręki , zobaczysz 2,5-3 tyś km na tydzień jak świnia niebo za to na Bank nie zobaczysz wszystkich km w rozliczeniu i kasy za frachty. Dostajesz adres załadunku i rozładunku zlecenie na drugi dzień brakuje od 20 nawet do 100 km na każdej trasie!!! Termin płatności 3 dni tak tylko jak odchodzisz to się robi 1 miesiąc i nie wypłaca kasy bo szuka obciążeń!!!! Auto miesiąc w trasie bez zjazdu do PL 7 tyś km zrobiło . Chcesz tu zainwestować ? Zamknij oczy i się rozpędź ściana sama się znajdzie

Beata

No to faktycznie kiepsko.. Zrobiłeś coś z tym dalej? Zgłosiłeś gdzieś poza forum?

Były przewoźnik

Czyli to już jest standard w traktowaniu przewoźnika przez Sebastiana. (usunięte przez administratora)kłamstwem pogania, stawka w miarę wysoka ale skutecznie odebrana w kradzionych km.

Alexander, Firma Ridef

Dlaczego piszesz jako anonim? Przedstaw sie, napisz imie i nazwisko swoje oraz z jakiej firmy jestes? Piszesz anonimowo bo klamiesz! 3 lata bezproblemowa wsplopraca, polecam

Poszkodowany

To ten (usunięte przez administratora)jeszcze istnieje i wkręca innych na swoje cudowne transport ? Szok !

Aleksander
@Poszkodowany

Ten nick mnie niepokoi... opiszesz co się stało? Jestem ciekaw!

@Aleksander

dokładnie do co sie tu stalo? ?

Waldemar Koń

Pan Sebastian to miły bezpruderyjny Pan Bardzo miło wspominam naszą randkę. Był bardzo czuły i ciepły Lubię patrzeć jak poprawiał okulary i przeczesywał grzywkę na bok . Uroczy pan z tiktaczkiem

Paulina
@Waldemar Koń

To chyba nie jest miejsce od tego, żeby poruszać kwestie prywatnego życia pracowników, nie sądzisz?

Ja osobiście zrobiłam dobre oświadczenie, moje auta jeżdżą co drugi tydzień do Hiszpani, wracamy do Hamburga, ale najczęściej do Stuttgartu. One solution płaci już po 2 dniach, nie mam do tej pory żadnych zaległych płatności. Co jeszcze one solution daje naszym kierowcom, którzy zjeżdżają na bazę premie „na zakupy” dla ich rodzin. Miły gest i tego jeszcze nie znałam w żadnych spedycjach. Pozdrawiam i proponuje! Anna, Cargo Solution

Jogi

Pan Sebastian (usunięte przez administratora) super spedytor Trochę za szybko wrócił po kadrze do pracy Mam nadzieję że żona przestała pana zdradzać trzymam kciuki za pana związek

Olek Ridef Trans

ludzie większość negatywów to konkurencję którą boli *, nie mogą zapłacić tyle co one solution, zrobić takiego show jak oni więc gadają tylko, z one solution co roku jeździ coraz więcej ludzi a dalej te same komentarze głupie hahah

Paweł z Sieradza

ja pracuję z one solution już 3 rok wystartowaliśmy z 3 firanami, teraz mam 6 przez pierwszy rok skakałem z jednym autem po różnych spedycjach i się przejechałem czekam na hejty ludzi co będą szydzili ze mnie, że przez 3 lata mam tylko 6 aut że za mało zarabiam itp itd. mi starczy... wiem że niektórzy chcą się powiększać w jakimś super extra tempie, mi starczy to co mam, ważne że dobrze zarabiam.

Eskomets

przeczytaj recenzje na maps.google.pl opłacono nam przez pobranie i odliczenie Nie zostawię pana Downa z tobą, musisz odpowiadać za swoje sprawy.

Ja mogę polecić firmę one solution z Kornwestheim. Solidni, terminowi, świetnie znają się na swojej pracy. Można być w pełni spokojnym - współpraca z nimi to gwarancja sukcesu :)

One solution płaci stawkę normalna jak wszyscy, to co daje to pewność kasy i normalne warunki. Już trochę przepracowałem z nimi. Sprawdziłem wiele spedycji i z czystym sercem mogę polecić ich

Mariusz

Nie rozumiem skąd bierze się, aż tyle niepochlebnych opinii pod adresem one solution. Jestem przewoźnikiem od niecałego roku. Szczerze - nie pracowałem w lepszej firmie. Podejście do przewoźnika 10/10 - tutaj poczujesz się doceniony. Stawka 1,05€/km w kółkach Polska-Hiszpania-Francja jak na niemieckie realia dobra. No i nie znam innej firmy co płaci po każdym transporcie wysyłając tylko zdjęcie CMR 100%!!! Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Gorąco polecam każdemu kto jeszcze się waha.

Kamil

Właściciel przez telefon i w mailach obiecuje wszystko. Codziennie telefony kiedy można zacząć współpracę, negocjacja stawek, skonto po wysyłce dokumentów, miód malina. Kiedy tylko dostanie auto, zupełnie inny człowiek, zmiana o 180 stopni a zawartą umową, Pan Sebastian podciera się po porannej kawie. Nie będę się produkował, bo szkoda czasu na tą firmę dlatego ujmę to w dwóch słowach: Nie polecam.

Belek
@Kamil

Masz racje mnie tez zrobił Nie polecam tej firmy

Byly
@Kamil

Niebendzie sie ja wygrałem poszedl na ugodę w niemieckim sądzie musi mi zapłacić przed sądem niemieckim przegrał niejest taki cwany jak przez tel choc ma adwokata niejest nietykalny zachęcam do zakładania spraw ktos chce szczegóły podam chetnie

Paldini
@Kamil

Masz rację jeździłem u nich zakłamanie i faszyzm do tej pory nie wypłacił mi za fracht

Firma z Polski

Witam Nie polecam , facet (usunięte przez administratora) nie płaci ostatnich faktur . Zero zjazdów do Polski. Frachty często po 200 km Rozładunki z Awizo często jeden dwa dni czekania. No i oczywiście obcina km.czesto jedziesz i po czasie wysyla zlecenie po stawce 0,7 centa mówi że wiecej nieda bo niema z czego .rozladunek 2-5 miejsc to standard no i 24 tony. Kierowca jeździ dwa tygodnie i na koniec wyjdzie za każdy km 0,8 albo i mniej i wiadomo jazda najwięcej po Francjia. Dramat jak nie chcesz wpaść w kłopoty omijać faceta, pozytywne opinie widać że sam pisze . UWAŻAJCIE (usunięte przez administratora)

Tomek od Edyty

Jeździłem dla Sebastiana z przerwami prawie rok, były czasami zgrzyty i faktycznie byłem u niego w biurze i to ze jest w bloku w ogóle nikomu nie powinno przeszkadzać, a uważam że to skromność Sebastiana bo nie panoszy się ! Jak komuś przeszkadza ze ma biuro w tam gdzie ma to polecam Waltera z Austrii tam wszystko odjebane bo na żywca dorabiają się na przewoźnikach! Proponuje tym co tak narzekają na Sebastiana spróbować np tam w Austrii. Mi Sebastian wypłacił co do centa , nawet płacił przed czasem, i często dawał zaliczki co nie zdarza się prawię w ogóle w żadnych spedycjach a kilka przerobiłem. Nawet jak odszedłem od niego to usłyszałem ze zapłaci po 60 dniach , ale i tak przelał kasę po 7 dniach. Jak ktoś ma jakieś pytania to nie będę się ukrywał i zostawiam swój nr tel +48608250570. Jak znajdę odpowiednich kierowców to podstawie mu auta

Wiecie może czy w One Solution Logistics szukają chętnych na staż?

Bob C.

Co to za pytanie ? Przeczytaj opinie chyba że chcesz nauczyć się kraść. Ale myślę że to administrator wrzuca głupie pytania bez czytania co tu się dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o One Solution Logistics - Kornwestheim

• Jak się pracuje w One Solution Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy One Solution Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w One Solution Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

One Solution Logistics