Opinie o PROMAG POLSKA SP z.o.o w Robercin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PROMAG POLSKA SP z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PROMAG POLSKA SP z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMAG POLSKA SP z.o.o w Robercin

Michał Rajchert

Polecam zainteresowanym, fajne warunki dla serwisantów i sprzęt firmowy całkiem dobrej jakości mysle ze mozna polecic innym

Fs
@Michał Rajchert

A przepraszam. Temat serwis. Auto służbowe z klimą czy bez?Bo zmienia nam się klimat a część pracy to jazda. A reszta? Jakie narzędzia dostaje serwisant? Telefon służbowy?

Grażyna Nowy wpis

Administrator it naprawdę tylko z biura ma pracować? Tak zdawkowo w ogłoszeniu napisali, ale chciałabym zrozumieć, bo w poprzedniej firmie nie było problemu z home office. No i trochę się przyzwyczaiłam.

GG Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Dzień dobry. Jest ktoś w stanie się wypowiedzieć odnośnie pracy serwisanta w firmie PROMAG? czym dokładnie się zajmuje , jakimi autami jeżdżą, jak są układane trasy itd.. ?

Witam, próbuję ocenić moje szanse na dostanie pracy na stanowisko Specjalisty ds administracji infrastruktury i czytam, że wymagają doświadczenia, a orientujecie się może ile lat konkretnie oczekują. Jeśli macie jakieś swoje przemyślenia o procesie rekrutacyjnym, zarobkach dajcie znać:) Tak w ogóle to awans wchodzi w grę? Tez nie wiem jak mam rozumieć jeden z benefitów dotyczącego programu emerytalnego, nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Z góry wielkie dzięki za pomoc

Michał Rajchert

fabain
@Michał Rajchert

jakie auto ? i warunki cos wiecej?

Mariusz
@Michał Rajchert

warunki okej naprawde, ja nie pracuje juz u nich ale moge polecic bo mozna się dogadac

Skot
@Michał Rajchert

Możesz powiedzieć coś więcej na czym polega taki serwis? Ile trzeba wyrobić by załapać się ma bonusy?

M.K.
@Michał Rajchert

Również uwazam ze mozna polecic fajna sprawa

Kris
@Michał Rajchert

Potwierdzam bardzo fajne warunki i praca lekka a premie można dostać nie wysilając się za bardzo

@Michał Rajchert

Też byłem zadowolony ze współpracy, zrezygnowałem jednak z powodu przeprowadzki.

niki
@Michał Rajchert

Też mam dobre wspomnienia z pracy w promagu niestety sytuacja rodzinna zmusiła mnie do wyprowadzki ale do dziś miło powspominać Pozdrawiam pracowników Marek.Z

Fs Nowy wpis

Olga

Pisano coś o pracy jako serwisant. Widzę, że ktoś już o tę posadę dopytywał, ale ja chciałabym zapytać jeszcze o coś innego... Jak z tymi zarobkami? Jakiś czas temu wspominano, że są słabe. A teraz? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? :) Pytam dla męża, bo chciałby się tutaj przyjąć.

Jaki taki

Jakie widełki zarobków jako przedstawiciel?

Czy oferty pracy na stronie firmy są aktualne? Trochę ich jest, jedna z nich mnie zainteresowała — Asystent ds. handlowo technicznych i nie wiem, czy mogę mieć pewność, że rekrutacja jeszcze trwa? Podpowiecie mi, na jakie zarobki mogę liczyć mając roczne doświadczenie i znając program AutoCad? Firma jest przychylna do negocjowania stawek, czy raczej mam się na to nie nastawiać? ;) Jak tam atmosfera w biurze, kontakt z przełożonymi? Pracujecie w 100% z biura, tak?

Drejk

Posiadam 2 instalacje pv od 8 lat i teraz pompę ciepła. Ceny mają naprawdę atrakcyjne a sprzęt petarda pv pracują tyle lat i jestem bardzo zadowolony. Pompa zamontowana sprawnie i narazie po połowie sezonu działa elegancko. Polecam firmę w 100%

Henryka J

Posiadam instalacje 8 sezon i muszę powiedzieć że jestem naprawdę bardzo zadowolona zarówno z działania jak i obsługi . Pozdrawiam Promag

No dziwne. Może firma działała wcześniej pod inną nazwą czy coś? Ale ja tam nie wiem, bo w sumie jestem tutaj tylko dlatego, że za pracą się rozglądam. Ktoś narzekał wcześniej na kontakt - wiadomo czy zatrudniają kogoś do telefonicznej/mailowej obsługi klientów?

Brakuje może teraz kogoś na serwisie? Oferty z teraz nie widziałem, ale właśnie jeden klient pisał cos o tym, że te serwisy chyba teraz nie są realizowane? jeśli tak to czemu? była niby wcześniej wzmianka o tych słabo układanych trasach, ale zastanawiałem się czy może coś się nie zmieniło w tej kwestii?

Łukasz

(usunięte przez administratora), brak kontaktu, nie realizują serwisów, nie usuwają usterek, instalacja zrobiona niezgodnie ze sztuką, kasa zainkasowana brak chęci współpracy. (usunięte przez administratora)

Justyna

Na praktyce lub stażu ktoś z was był? Mają taką możliwość i się zastanawiam jak wygląda taki staż? To przysłowiowe robienie kawy czy czarnej roboty, czy realnie można się czegoś nauczyć i rozwinąć? Zaproponowali komuś po zakończeniu stażu etat? Mam na myśli dział księgowości jak coś :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PROMAG POLSKA SP z.o.o?

stefan

Chciałem przestrzeć wszystkixh klientów przed tom firmą założyli mi pompe ciepła obiecali dofinansowanie że załatwią a pół roku bylo dla nich za mało według mnie to jest kpina z klienta.

Były

Praca jako serwisant (usunięte przez administratora)płaca grosze nie da się dogadać z dziewczynami odnośnie tras

Roxi
@Były

A jak te trasy Twoim zdaniem powinny być układane, co z nimi nie tak, gdy dziewczyny je układają? Są jakieś długie, więcej czasu w pracy wychodzi? Weź napisz też ile oznaczają te "grosze" na stanowisku serwisanta, a najlepiej jakbyś podał może jakieś widełki płacowe u nich na daną chiwlę, jeżeli się orientujesz? ;)

Inny

A jaki sprzęt oferuje firma dla PH , jakie auto służbowe , czy zapewnia pozostały sprzęt do pracy ?

Chorąży

(usunięte przez administratora)montowano u mnie pompę ciepła. Dwa miesiące po zamontowaniu i opłaceniu założono sterownik i uruchomiono pompę. Gdy zrobiło się zimno okazało się, że pompa ciepła nie działa, przez dwa tygodnie nie są w stanie przysłać serwisu. Problem z komunikacją, perzekładają terminy, a co będzie zimą. Nigdy więcej jakiego kontaktu z tą firmą.

Agnieszka
@Chorąży

Co będzie zimą? Przecież już teraz zdarzają się niższe temperatury. :( To chwilka Państwo aktualnie wciąż oczekujecie na reakcję? Za ten dodatkowy serwis to się już nic nie płaci?

Bartosz

Opowiesz coś więcej? Co zostało niedokładnie wykonane? Chciałbym poznać więcej szczegółów.

Jacek
@Chorąży

Mam tak samo. Zero serwisu,(usunięte przez administratora)Po tygodniu wiem więcej o pompie i sterowaniu niż Ekipa montującą. Do programu czyste powietrze musiałem sam zgłosić pc, bo pomimo telefonów i e-mail nic nie robili

robi
@Jacek

u mnie zjawili się w 24 h od zgłoszenia może nie zgłosiłeś tego odpowiednio .

Maria

Sporo tu opinii klientów i opinii o ekipie montującej :) To spoko, ale może dla odmiany ktoś z aktualnych pracowników firmy wypowie się na temat pracy? Jak wam się pracuje, firma dba o pracowników przy tej szalejącej inflacji? Interesuje mnie stanowisko Specjalisty ds. umawiania spotkań handlowych lub Handlowca. Często firma rekrutuje do działu handlowego? Macie jakieś rady co do ewentualnej rozmowy rekrutacyjnej?

RIKI
@Maria

Mogę się wypowiedzieć na temat pracy w terenie . Pracuje 2 lata jako PH nie jest to moja pierwsza firma w branży oze ale muszę przyznać że jedyna w której tyle zabawiłem . Na początku dostałem słabsze na narzędzia na okres próbny ale po tym okresie dużo się zmieniło. Wymienili mi furę i zwiększyli prowizje nawet chcieli mi dać stanowisko kierownicze żebym miał swój zespół ale do tego nie nie nadaje więc odmówiłem . Musze przyznać że ich produkty sprzedaje się naprawdę prosto ze względu na cenę która jest naprawdę MOCNO KONKURENCYJNA (wiem co mówi bo to moja 3 firma w OZE w której pracuje). Ja osobiście napewno nie mam zamiaru zmieniać zresztą jak widzę jak nowi się wdrażają tzn po okresie próbnym to też zostają . Więc jeżeli chodzi o PH to napewno polecam

Barbara
@RIKI

I tak od razu po okresie próbnym chcieli cię zrobić kierownikiem? To ile ten okres próbny u nich trwa, bo ciężko mi uwierzyć że po standardowych 3 miesiącach by takie propozycje padły ;p Jeśli chodzi o kasę... ile miesięcznie realnie można wyrobić razem z podstawą? Tak bez ściemy ;) I czy ten samochód służbowy można też używać prywatnie?

RIKI
@Barbara

Jeżeli chodzi o moją konkretną sytuacje to u mnie okres był krótszy niż 3 miesiące z tego względu że nie byłem zupełnie zielony w branży i posiadałem doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej tego typu produktu . Ciężko ci uwierzyć bo nie widziałaś moich wyników na tle innych dłużej pracujących osób :D Znam sporo PH z Promagu i wiem że kasa dla każdego jest zupełnie inna ze względu na różne wyniki w moim przypadku to przedział 8 tys a niecałe 17 tys w zależności od sprzedaży (oczywiście podstawa + lwia część to prowizja ). Co do samochodu to sam nie miałem i nie słyszałem żeby ktokolwiek miał problemy z tym że używa go prywatnie . To co jest moim zdaniem bardzo istotne to fakt że na swoim terenie nie biega ci 30 osób z tej samej firmy tylko mają bardzo dużo stałych PH i teren też spoko podzielony że nie nie bijesz między sobą (przynajmniej ja tak mam) oraz ceny które są naprawdę konkurencyjne a wiem co mowie bo tak jak pisałem wcześniej przerobiłem kilka firm zresztą jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz ja ze swojej strony mogę polecić ale wiadomo każdy ma swoje kryteria pracy.

Ola
@RIKI

A powiedz mi jakie samochody mają PH , i czy dostajesz inny sprzęt do pracy ?

Malinka

Hej :) Chcialabymsprobowac swoich sił jako PH , obecnie pracuje na etacie, na początek myslalam o pracy jako dodatkowe zajęcie, żeby się wdrożyć, sprawdzić się ,czy w ogóle to praca dla mnie a przy tym nie tracic etatu , bo wiadomo różnie może być . Czy w ogóle istnieje taka opcja współpracy???

bolo
@Malinka

Wiem że ludzie pracują na różnych zasadach ale to indywidualnie musisz rozmawiać .

krok

Zamontowali mi 10 kw cenowo bardzo atrakcyjnie wypadli na tle konkurencji natomiast sama instalacja przebiegła bez problemowo . W zeszłym tygodniu otrzymałem dofinansowanie a teraz pozostaje czekać na efekty które mam nadziej pokryją się z założeniami i za jakiś czas poinformuje o efektach

Zostaw merytoryczną opinię o PROMAG POLSKA SP z.o.o - Robercin

• Jak się pracuje w PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy PROMAG POLSKA SP z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 58 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Kandydaci do pracy w PROMAG POLSKA SP z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROMAG POLSKA SP z.o.o