Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
logo PUH

Opinie o PUH"EDEN"

Pracowałeś w firmie PUH"EDEN" i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
lala - 2013-06-20 19:08:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
obecnie tez podobo szuka pracownika a kazał Ci coś podpisywać??
zdjecie uzytkownika
Marzena333 - 2013-06-23 06:32:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
proszę o kontakt na -maila: marzenka21poczta@onet.eu
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-16 23:01:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
marzena 333 możesz powiedzieć jak długo pracowałaś w firmie PUH EDEN? jak duża kwotę ta firma jest ci dłużna?
zdjecie uzytkownika
Marzena333 - 2013-07-17 08:59:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
pracowałam około 3 miesięcy i jest mi dłużny około 4tys
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-08-06 11:37:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
marzena333 możesz powiedzieć czy to z powodu nie otrzymywania wynagrodzenia od firmy PUH EDEN nie pracujesz tam? były jeszcze jakieś inne powody?

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie PUH"EDEN"!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH"EDEN"

Twoj email:
Wiadomość: