Opinie o Ekert NAils Małgorzata Ekert w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ekert NAils Małgorzata Ekert. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ekert NAils Małgorzata Ekert o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekert NAils Małgorzata Ekert w Warszawa

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Ekert NAils Małgorzata Ekert?

Małgorzat Ekert

W chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji nowych osób,proszę o doprecyzowanie czego dotyczy pytanie? pozdrawiam Małgorzata Ekert

Miła

Na konto wpływa podstawa tzn to co masz na umowie czyli najniższa krajowa , a reszta pieniążków po cichu , bez podatków . (usunięte przez administratora)pracowników . Praca 8,5 godz za śmieszne pieniądze . Szkoda ze za ten luksus płacą pracownicy swoimi pieniędzmi które powinni mieć na umowie

@Miła

Jeśli piszesz opinie to udokumentuj to ,że nie dostawałaś pieniędzy na konto. Jako pracodawca przelewem wysalamy co miesiąc,ustaloną kwotę zgodną z umową na konto,mamy na to wszystkie dokumenty. W ostatnim czasie,przed samą pandemia zatrudniliśmy tylko jedną osobę,która pracowała na stanowisku recepcji.Nie zwolniliśmy jej w pandemii po mimo ciężkiego dla wszystkich czasu. Pensje podczas pandemii pomimo ,że nie pracowała po tyle godzin ile się umówiliśmy dostawała całe wynagrodzenie. Pracownica spędzała swój czas z dzieckiem. Wykorzystała urlop ponad to co jej przysługiwało. Pracownik ,który jest na zwolnieniu lekarskim dostaje 80% pensje zgodnie z wyliczeniem księgowym. I tyle w temacie.

@
@Małgorzata

Jak udokumentować coś , co się dostawało do ręki poza umową ? ! Oczywiście , że podstawa wpływa na konto , ale nadwyżka już do rączki . Za urlop płatna tylko podstawa . Można zarabiać 5 tysięcy , ale na umowie jest 2600 brutto

@@

Mogę się domyślać, ze już nie pracujesz w tej firmie, ale zastanawiam się, że idąc do pracy każdy podpisuje umowę i zgadza się na dane warunki, więc po co ludzie robią gównoburze, tak jak Ty, jak się na coś zgodzili i zapewne podpisali umowę, a po czasie im coś nie pasuje. Ludzie..

Ola Nowy wpis
@@

Osobiście ci wierzę bo te wszystkie prywaciary z pod siebie by zeżarły i oszczędzałoby jak Mogą aby za dużo składek nie zapłacić okropne babsko i wizualnie i charakterologicznie

Jaki dress code obowiązuje w Ekert NAils Małgorzata Ekert?

Małgorzata Ekert Nowy wpis

w jakim celu to pytanie ? Kto pyta?

Zuzanna Nowy wpis
@Małgorzata Ekert

ja bym nawet chciała wiedzieć, bo chciałabym się tutaj zatrudnić.

Małgorzata Ekert Nowy wpis
@Zuzanna

Dziękuje za zainteresowanie moją firmą, jednak mam obsadę i na tym etapie nikogo nie szukam. Życzę powodzenia .Pozdrawiam Małgorzata

Kamil

Dzień dobry jak wygląda praca u pani w firmie

Ooo

Byłam w firmie Ekert na rozmowie kwalifikacyjnej . Typowa rodzinna firma , którą prowadzi mamusia zakochana w swoich dzieciach i synowej . Propozycja jaką otrzymałam to : Praca od 8 do 16:30 , pensja 2200 zł netto , ale na umowie najniższa krajowa . Urlop płatny ale tylko pensją z umowy ( w roku 2020 było to Ok 1920 zł netto ) . Pani właścicielka mało profesjonalna , ponieważ podczas trwania naszej rozmowy kwalifikacyjnej , ciagle odbierała tel od Roxi - swojej córki . Makijaż w pracy musi być delikatny , włosy spięte i koszulka z logo firmy w kolorze białym lub czarnym . Pani szefowa chyba boi się , że pracownica będzie wyglądała lepiej niż ona . Po wysłuchaniu propozycji nawet nie starałam się zabłysnąć na rozmowie , bo wiedziałam , że nie chce tam pracować ! Pozdrawiam

Roksana Ekert
@Ooo

Dzień Dobry, Bardzo się zastanawiam kiedy była Pani na rozmowie. Czy może Pani podać termin? Czy to wpis konkurencji? :) Bardzo miło czytać, ze widzi Pani miłość Matki do Dziecka. Wszystkiego dobrego i dużo miłości. :)

@Ooo

Dzień dobry czytając takie opinie zastanawiam się, kto ma tak mało swojej wartości i jest taki nieszczęśliwy. Informuje ,że od kilku miesięcy nie prowadziłam ,żadnego spotkania rekrutacyjnego. Nie bardzo rozumiem ten wpis. Mając mocne poczucie Swojej wartości ,nie boję się jak to Pani napisała konkurencji ,że będzie lepiej wyglądać niż Ja. Dla mnie ważny jest strój firmowy aby był spójny z zasadami polityki firmy. Co do firmy rodzinnej to absolutnie prawda. Jestem bardzo dumna Mamą i Teściową lecz w procesach rekrutacji nie opowiadam o swojej Rodzinie. Mogę tylko życzyć Pani ,takiej samej miłości ,którą mam w stosunku do moich wspaniałych Dzieci. Następnym razem proszę pisać prawdę ,która i tak się sama obroni. Z wyrazami szacunku Małgorzata Ekert

O

We wrześniu , stanowisko recepcjonistka

Hahaha
@Roksana Ekert

Boże kto to pisze ;D jak chcecie ratować wizerunek to nie takimi marnymi próbami odwracania rzeczywistości :D

@Hahaha

Odwracania rzeczywistości? Niczego nie odwracam, po prostu stwierdzam fakty ;) Po pierwsze nikt nie zamierza ratować wizerunku firmy , bo nic nie jest zniszczone. Wydaje mi się, że zbędna jest dyskusja z Panią lub Panem, skoro mam rozmawiać z kimś anonimowym. Nie wiem, czy po drugiej stronie ekranu jest faktycznie ktoś, kto miał kontakt z naszą firmą, czy nie jest to konkurencja, czy dziecko, któremu się nudzi na lekcjach informatyki... nick wskazuje na to ostatnie ;) Z całego serca życzę wszystkiego dobrego i otaczanie się pozytywem! Pozdrawiam, Ekert Roksana

Przedstawiciel Handlowy

Jest kilka etapów rozmowy kwalifikacyjnej- trzeba się wykazać np. tworząc prezentację na temat produktu lub odbyć rozmowę sprzedażową. Warto- są spore możliwości, szczególnie jeśli ktoś jest Przedstawicielem z powołania- niektóre produkty sprzedają się niemal same..

Leszno

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Ekert NAils Małgorzata Ekert odbywa się w siedzibie firmy?

Tak rekrutacja odbywa sie w warszawie na ul.Rudnickiego 3a lok 5h

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Ekert NAils Małgorzata Ekert?

Roksana Ekert

Zapraszamy do wysłania CV na adres bok@ekertnails.pl

Czy w obrębie jednego działu w Ekert NAils Małgorzata Ekert są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Małgorzata

Na dzień dzisiejszy nie ma wewnętrznych rekrutacji liderów.

@Małgorzata

Czy takowe rekrutacje się zdarzają? Przykładowo, jak w firmie Ekert NAils Małgorzata Ekert zwolni się jakieś miejsce pracy to czy jest realna szansa na to, aby móc tam awansować będąc już pracownikiem, czy firma bardziej preferuje rekrutację osób z zewnątrz?

@Adam

Dzień dobry p.Adamie ,jest możliwość aby pracownik awansował. Korzystamy również w procesie rekrutacji z osób zewnętrznych najczęściej związanych z branżą. pozdrawiam Małgorzata

Żaneta

W firmie Ekert byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, dniu próbnym, poza tym byłam w kontakcie telefonicznym z p.Małgosią. W firmie panuje super rodzinna atmosfera, wszyscy odnoszą się do siebie z szacunkiem. Pani Małgosia jest bardzo ciepła osobą, widać tez ze kocha to co robi, ciągnie w górę swoich pracowników.

@Żaneta

Dziękuje ,bardzo mi miło. Pani Żaneto ,życzę powodzenia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Ekert NAils Małgorzata Ekert?

Małgorzata Ekert

Dzień dobry ,wszystkie spotkania rekrutacyjne ,odbywają się w siedzibie firmy na ul. Rudnickiego 3a lok 5h w Warszawie. pozdrawiam Małgorzata

Na jakie benefity można liczyć w Ekert NAils Małgorzata Ekert?

malgorzataekert

Co dokładnie ma Pani/Pan na myśli?

Maja

Aż się nie dobrze robi jak się czyta te wszystkie słodkie opinie o firmie... dziwne że kilka lat temu gdy tam pracowałam firma miała 90% opinii negatywnych, gdzie się one podziały? Ta pewnie też zniknie... praca wctej firmie to była porażka... upomnienie się o swoje pieniądze, na umowie pół etatu, realnie 5dni w tyg po 9h pracy, wieczne pretensje że strony szefowej, poniżanie niektórych pracowników.... No chyba że przez te kilka lat aż tak wiele się zmieniło.... choć mocno w to wątpię bo rotacja pracowników była tak duża że szczerze wątpię że cokolwiek mogłoby się tam zmienic na plus.

malgorzataekert
@Maja

Dziękujemy za Pani komentarz, z tego co Pani napisała pracowała Pani u nas kilka lat temu ,niemniej jednak doceniamy ,że się Pani z nami tym podzieliła. Jednocześnie zachęcam również , do zapoznania się z bardziej aktualnymi opiniami poniżej.

Zuzka

Bardzo dobre opinie w internecie i zadowolenie z pracy w firmie dało efekt taki, że nikt nie pisze od dawna.

zadowolona;)

Super firma – każdemu polecam pracę tutaj :) Nie ma drugiej tak rodzinnej firmy z tak wspaniałą atmosferą!

Marzena

Witajcie, Bardzo polecam pracę w tej firmie. Niestety nie pracuje tu już, ze względu na moj wyjazd na studia o których marzyłam. Szefowa jest bardzo pomocna, wszystko tłumaczy, sama prowadziła nam szkolenie produktowe. Jest to firma stawiająca na profesjonalizm i da się to odczuć pracując w Ekert. Polecam!

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę propnują na początek?

xoxo

Chyba nie mialam lepszej pracy.... az zaluje, ze odeszlam:( skusily mnie pieniadze, a nie bylo warto...

Iwona

@Aneta czy możesz napisać w jaki sposób można rozwinąć swoje umiejętności w Ekert NAils Małgorzata Ekert? I jak podnoszone są kompetencje pracowników? Czy można liczyć tu na awans zawodowy? @Marcela a za co Ty polecasz pracę w tej firmie? Atmosfera jest ważna, bo to dzięki niej z chęcią przychodzi się do pracy, ale co jeszcze jest warte polecenia w Ekert NAils Małgorzata Ekert, jeśli miałabyś zachęcić innych do podjęcia decyzji o złożeniu dokumentów aplikacyjnych?

Marcela

Super praca ze świetnymi ludźmi! Polecam! ;)

Aneta

TO SWIETNE MIEJSCE PRACY, ALE DLA OSOB, KTORE KOCHAJA BRANZE!!! JESLI TWOJA PASJA SA PAZNOKCIE I CHCESZ SIE W TYM ROZWIJAC TO LEPIEJ NIE TRAFISZ!!!! EKSTRA SA PRZEDE WSZYSTKIM PRODUKTY I STALE PODNOSZENIE KOMPETENCJI!!

ano

Polecam pracodawcę

Zostaw merytoryczną opinię o Ekert NAils Małgorzata Ekert - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekert NAils Małgorzata Ekert?

Zobacz opinie na temat firmy Ekert NAils Małgorzata Ekert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekert NAils Małgorzata Ekert?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekert NAils Małgorzata Ekert?

Kandydaci do pracy w Ekert NAils Małgorzata Ekert napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekert NAils Małgorzata Ekert
3.2/5 Na podstawie 190 ocen.

Ekert NAils Małgorzata Ekert