Work Force Sp. z o.o.

Zakwaterowanie

Dobre warunki mieszkalne

Dobre warunki mieszkaniowe są podstawą dobrego samopoczucia naszych pracowników. Staramy się aby lokum było zlokalizowane blisko sklepów i banków. Dbamy również o to, aby czas przejazdu z miejsca zamieszkania do miejsca pracy był jak najkrótszy.

Oferujemy zakwaterowanie w domach i hotelu. Dysponujemy pokojami 2-3-4 osobowymi. Każde lokum jest w pełni wyposażone w sprzęt kuchenny – lodówki, kuchenki mikrofalowe, kuchenki elektryczne czy gazowe, czajniki bezprzewodowe, tostery, talerze, kubki, sztućce oraz w pralki, telewizory.

Każda osoba wyjeżdżająca musi jedynie zabrać ze sobą śpiwór do spania lub kołdrę, poduszkę i pościel.

Transport

Transport do Holandii

Od początku naszej działalności w Polsce współpracujemy z firmą Widera Travel z Zimnic Wielkich (woj.opolskie). To sprawdzona firma transportowa, która istnieje na rynku od roku 2000, posiadająca wszelkie niezbędne koncesje i zezwolenia. Widera Travel to bezpieczeństwo i elastyczność , to firma zatrudniająca 21 kierowców, posiadająca 14 busów i 2 autokary. Od stycznia 2009 roku Widera Travel odbiera osoby wyjeżdżające do pracy w Holandii z miejsca zamieszkania.

www.wideratravel.pl

Natomiast nasze biuro w Bydgoszczy obsługują dwie sprawdzone firmy transportowe :
firma Malmi oraz firma Transline.

Malmi świadczy usługi w zakresie przewozu osób na terenie Polski i Europy. Firma posiada wygodne busy z klimatyzacją.

www.bezpiecznebusy.pl

Transline istnieje na rynku od 2004 roku i świadczy usługi przewozu osób w kraju i za granicą oraz wynajmuje mikrobusy wraz z obsługą.

www.transline.net.pl

Obie firmy posiadają niezbędne certyfikaty i licencje.

Wyjazdy do Holandii organizujemy najczęściej w niedzielę w godzinach porannych lub popołudniowych.

W przypadku osób pracujących na stałe, zawozimy bezpośrednio do miejsc zamieszkania a w przypadku osób nowych – do naszego biura Tempsolution Nederland w Oss, gdzie czekają już na Państwa koordynatorzy oraz smaczna kawa lub herbata.

Transport do pracy w Holandii:

Na terenie Holandii zapewnimy Ci dojazd do pracy i z powrotem. Dysponujemy sporą ilością nowoczesnych samochodów osobowych. Tankowanie odbywa się bezgotówkowo, za pomocą kart.

Ubezpieczenie

Jesteś ubezpieczony

Każda osoba wyjeżdżająca do Holandii i pracująca dla nas jest ubezpieczona w holenderskiej firmie ubezpieczeniowej ZZ. Jest to obowiązkowe ubezpieczenie odpłatne.

Work Force Sp. z o.o.