Opinie o Capital Work Sp. z o.o. w Warszawa

Firma Capital Work Sp. z o.o. wspiera zatrudnienie osób niepełnosprawnych. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną i nie możesz znaleźć pracy to skontaktuj się z nami. Dlaczego warto do nas dołączyć? - Pomagamy w znalezieniu i utrzymaniu atrakcyjnego zatrudnienia, odpowiedniego do posiadanych kwalifikacji i umiejętności oraz rodzaju niepełnosprawności - Radzimy jak zaplanować rozwój zawodowy, - Zapewniamy opiekę naszych koordynatorów, - Respektujemy prawa osób niepełnosprawnych, - Doceniamy finansowo pracowników - Jesteśmy dla Was Capital Work Sp. z o.o. działa na terenie całego kraju i współpracuje z wieloma firmami prowadzącymi różnorodną działalność gospodarczą. Pozwala nam to znaleźć odpowiednie stanowisko pracy dla osób z różnymi schorzeniami i o różnym stopniu niepełnosprawności.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capital Work Sp. z o.o. w Warszawa

Była Nowy wpis

Na rozmowie kwalifikacyjnej niby wydają się mili, ale... Bardzo niskie zarobki, firma zgarnia od Pracodawcy 3 krotnie wyższą kwotę miesięcznie. Brak szacunku, niespełnione obietnice np o podwyżce, na szczęście udało mi się później trafić do porządnej firmy.

Czy Capital Work Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Marcin Nowy wpis

Dzień dobry. Jestem byłym pracownikiem. Jak można uzyskać dawne dokumenty? Kontakt obecnie jest utrudniony.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Capital Work Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Sprzątanie Hoteli

Witam. Posiada ktoś informacje jak wygląda praca przy sprzątaniu pokoi hotelowych w miejscowości Ratekau? I jak wygląda samo zakwaterowanie w tej miejscowości? Zastanawiam się nad wyjazdem do pracy.

Urszula
@Sprzątanie Hoteli

A podpowiesz, gdzie znalazłaś ogłoszenie? Oni nie mają nawet strony, skąd wiadomo, do których krajów i do jakiej roboty biorą?

Sprzątanie hoteli
@Urszula

Ogłoszenie na Facebooku

Aneta

Ile trzeba czekać na ich odzew po rozmowie ?

Anita
@Aneta

U mnie odbyło się to dosyć szybko, za co jestem bardzo wdzięczna bo mogłam rozpocząć super pracę od zaraz. Chyba ok. tygodnia. Polecam! :)

Nikola
@Anita

U mnie również szybko sie odezwali. I bardzo się cieszę! Mam super pracę, adekwatną do moich możliwości, a do tego nabieram doświadczenia i się uczę.

Zainteresowała mnie oferta pracy dla analityka zasobów internetowych, praca zdalna. Bardzo mi to odpowiada ale podpowiedzcie czy warto?

@Zainteresowany

Warto spróbować przygodę na tym stanowisku, dzięki temu nabierzesz sporo doświadczenia. Polecam

Roza
@Zainteresowany

Warto uderzać do pracy z Capital Work, wszystko szczegółowo wyjaśnią i załatwią. Można się rozwijać.

sandra
@Zainteresowany

bardzo polecam, jak dla mnie warunki naprawdę konkurencyjne, wynagrodzenie również

Romuald

Firma daje solidne zatrudnienie, przede wszystkim stałe. To jest bardzo istotne w obecnych czasach i w wielu miejscach nie jest o to tak łatwo. Wynagrodzenie adekwatne do obowiązków, całkiem spore plus szanse na benefity i inne dodatki

Jak dla mnie ok, można zdobyć cenne doświadczenie i przy tym nieźle zarobić, dzieki capital work wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Polecam.

Elwira

Polecam. Firma naprawdę wywiązuje się z umowy. Wszystko na plus.

Aplikowałam na inne stanowisko, jednak zachęcona "bajkami" zgodziłam się na inną ofertę. Organizacyjnie wszystko było dobre, jednak firma na miejscu okazała się porażką. Zupełne nieprzygotowanie co do zasad pracy, żadnego szkolenia, wszystko trzeba było samo ogarniać a na wszelkie pytania wielkie zdziwienie że mam czelność jako nowy pracownik o coś spytać. Jak się dowiedziałam, rotacja na tym stanowisku jest duża i się wcale nie dziwę. Firmy teraz zarabiają na niepełnosprawnych a nie dają nic w zamian oprócz 7 godzinnego czasu pracy. Powtarzające się wkoło te same oferty tej agencji też na coś wskazują.

aatomunio

Niestety,moja przygoda z tą firmą będzie miała zakończenie w sądzie pracy,interpretacja przepisów prawa i kodeksu pracy w tej firmie pozostawia wiele do życzenia,stwierdzenie,że gdyby nie ta firma to bym nie pracował nie usprawiedliwia nieprofesjonalnego podejścia do zatrudnionego ,przecueż zarabia firma dzięki takim jak ja niemałe pieniądze.Jeżeli ktoś chce więcej wiedzieć w tym temacie podam swój namiar.Nie będę udawał ,traktowanie przez tę firmę moich spraw uważam za uwłaczające godności ,praca w firmie zewnętrznej gdzie pracuję jest ok.Życzę Capital Works aby swój poziom(czyli ludzi)podnosiła,zajmuje się pracą dla ludzi niepełnosprawnych i trochę uwagi im i ich sprawom powinna poświęcać.

agent
@aatomunio

Witam też pracowałem w firmie Capital Work proszę o kontakt.

@agent

@agent, skoro, jak sam piszesz, pracowałeś w Capital Work, to może napiszesz coś więcej o pracy w tym miejscu? Czy masz podobne zdanie o tym pracodawcy jak użytkownik @aatomunio i czy Ciebie również spotkały tego typu sytuacje? Może zupełnie inaczej oceniasz pracę w tym miejscu.

Patrycja

@aatomunio, rozumiem, że piszesz z perspektywy byłego pracownika Capital Work. Długo byłeś związany z tym miejscem? Przykro mi, że spotkały Cię jakieś niemiłe sytuacje podczas współpracy z tą firmą. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się rozwiąże! Czy ktoś z Was niedawno podjął współpracę z tą firmą? Jak oceniacie współpracę z nią?

Patrycja

@prawdomówny, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum. Komentarze pisane w wulgarnym czy obraźliwym tonie nie będą tolerowane na forum. Rozumiem, że byłeś zainteresowany współpracą z Capital Work. Może po prostu ktoś zapomniał "zdjąć" ogłoszenia o pracę na interesujące Cię stanowisko. Myślę jednak, że warto co jakiś czas próbować - a nuż zwolni się miejsce i będziesz mógł podjąć pracę.

Patrycja

@OM, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Capital Work? Ta kwestia może być bardzo istotna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu. @ON, czy brałeś udział w rekrutacji na to stanowisko? Jeśli tak, to powiedz proszę coś więcej na temat rozmowy kwalifikacyjnej, w której brałeś udział.

OM
@Patrycja

@Patrycja, widzę że bardzo interesujesz się tą firmą. Na ich stronie jest do nich kontakt. Zapewne jak im zadasz pytanie to, to dostaniesz odpowiedź.

Patrycja

@kRZYSZTOF, po Twoim komentarzu wnoszę, że pracujesz w Capital Work. Czy mógłbyś napisać, jaka atmosfera panuje w firmie i czy jest jakiś socjal dla pracowników? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w Capital Work w Warszawie? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Patrycja

@Nie idźcie tą drogą, rozumiem, że pracowałaś w Capital Work. Długo byłaś związana z tą firmą? Jaki rodzaj umowy ona oferuje? @Halina, dziękuję za Twoją opinię. Czy podczas Twojej pracy w Capital Work pracownikom przysługiwały jakieś dodatkowe benefity socjalne? @Zainteresowany, i jak, zdecydowałeś się nad podjęciem pracy w Capital Work?

Może stok podpowie coś o pracy w administracji? Jaka atmosfera w firmie?

anna

Właśnie idę podpisywać umowę o pracę...miła atmosfera przy przyjęciu...a jeśli piszecie że wiele firm zatrudnia na ciekawych stanowiskach ,to może byście podali takie firmy...bo ja choć mam prawie doświadczenia 33 lata pracy jako księgowa miałam problem ze znalezieniem pracy....owszem proponowano mi pracę za 1700 zł.netto przy 240 godzinach pracy na recepcji...

Może ujednoznacznij.
@anna

Ale to agencja capital work proponuje Ci te prace z wynagrodzeniem poniżej minimum i praca na półtora etatu?

Ex pracownik.

Praca przez Agencję jest OK,pod warunkiem że to pierwsza praca,da się wytrzymać z rok żeby zdobyć doświadczenie i iść dalej Polecam tylko na początek drogi zawodowej, da się zacisnąć zeby na ten rok i znieść wszelkie niedogodności.

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Work Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Capital Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Work Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Capital Work Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Work Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Piękna 28/5
    00-547 Warszawa