Opinie o PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k w Częstochowa

Firma PRES MEBEL istnieje od 1991 r. Doświadczenie zdobyte przez wszystkie te lata pozwoliło nam na tworzenie mebli zgodnych z najnowszymi trendami. W ciągu kilkudziesięciu lat firma odniosła ogromny sukces na rynku krajowym jak i zagranicznym. Z każdym rokiem zwiększamy dynamikę sprzedaży poprzez wprowadzanie coraz to nowszych modeli i rozwiązań w segmencie mebli tapicerowanych. Jakość i konkurencyjna cena to główne czynniki sterujące naszym rozwojem .

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k w Częstochowa

luz

Firma przeszła do historii!!

Karin Nowy wpis
@luz

A co sievstalo że ich nie ma na rynku? Działają może pod jakąś inną nazwą? Ja byłam, adowolona z ich produktów.

Czy PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k organizuje staże dla studentów?

Fil Nowy wpis

Firma nie istnieje od 2 lat,przestańcie sie wygłupiać takimi pytaniami....

Marta Nowy wpis

Ojej @Ad, zawsze tak pomagasz komuś, kto potrzebuje przed startem w pracy się dowiedzieć, jak tą maszynę obsłużyć? Brawo! :) Tylko się zastanawiam, czy to nie powinno być szkolenie już w pracy, po zatrudnieniu człowieka :) Jest takie?

AS

Witam, poszukuje osoby , która pracowała na maszynie do cięcia tkanin w tej firmie, zaznajomionej ze stanem technicznym maszyny i jej obsługą. pozdrawiam AS

Ad
@AS

Ja pracowałem 783074936

Tapicer

Normalnie rzut okiem na CV zadanie kilka podstawowych pytań i po sprawie. Przyjdź pan w poniedziałek do pracy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
M.

Ciekawe kiedy będzie kasa miala reszta a już czekamy miesiąc do końca miesiąca świadectwo pracy miało być a tu nie ma Od luty do teraz nie ma świadectwo pracy Tez nie ma Historii Tez nie ma kim rozmowy Albo zalatwic skarga do sądu...

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Q

W żaden ponieważ firma zbankruowała

Sp

Ciekawe kiedy będzie kasa miała być a już czekamy miesiąc do końca miesiąca świadectwo pracy miało być a tu nie ma też

DG
@Sp

Ja też nic nie ma długo nic od marzec do teraz nic nic nic nic też nie ma długi o wynagrodzenie :( Nie wiem co bedzie dalej ......

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k?

Proponuję poczytać niżej...firma przeszła do historii.

Darecki

Sąd Rejonowy w Częstochowie, VIII Wydział Gospodarczy, zawiadamia, iż postanowieniem z dnia 22 sierpnia 2018 roku, otworzył przyspieszone postępowanie układowe "Pres Mebel sp. z o.o. sp. k. w Częstochowie i wyznaczył Sędziego komisarza

Lack

Firma tragedia - zero szacunku do ludzi, dewizą szefa jest praca za darmo w tragicznych warunkach. Nie polecam A odradzam.

Nikt nie wspomni o pani (usunięte przez administratora)która była najsłabszym ogniwem zarządzającym?

obecny pracownik
@ja

Teraz pracuje w pewnej firmie w Bielsku Białej a tam takich ludzi potrzebują którzy tylko przytakują Szefom...

Me
@ja

Dokładnie zero kompetencji tylko przytakiwanie

Katarzyna
@Me

@Me Rozumiem, że jesteś zatrudniona w PRES Mebel. Jak oceniasz ogólną atmosferę pracy w tym miejscu? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Byly pracownik
@obecny pracownik

Już tam też zakończyła karierę????

Poszkodowani

Proszę o kontakt osoby poszkodowane przez tą firmę

@Poszkodowani

Witam, jestem osobą poszkodowaną przez tą firmę, proszę o kontakt.

Wiecie czy w PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k szukają chętnych na staż?

Nie.

Stanisław Mimośrud

Bylo to jakiś czas temu.. Wchodze ci ja do firmy gdyż chciałem przyjąć się do pracy i chciałem zobaczyć jak wygląda praca na zakładzie.. Otworzyłem drzwi.. Odrazu wiedziałem że coś jest nie tak.. Coś wisiało w powietrzu.. Mimo to wszedłem, do środka.. Czulem na plecach sowity podmuch zimnego powietrza.. Jakby lodowate sztylety przebijały moje trzewia na wskroś.. Nie domknąłem drzwi.. Ide dalej.. Z oddali słychać było strzały i zgrzyt zębów.. Lekko przerażony tymi dźwiękami miałem pomysł aby wrócić do domu.. Dlatego poszedłem więc dalej. Zza winkla wyłonily sie ludzkie (usunięte przez administratora) zbijające stelaże mebli potężnymi takerami (stąd odgłosy strzałów) chwila chwila pomyślałem.. Skąd zgrzyt zębów? Patrze na starszego pana w wieku na oko 65 lat i widze jak dygocze z zimna.. (stąd zgrzyt zębów) pytam go jak, dlugo już cierpi te katusze.. Biedak odpowiedzial że ma 19 lat i pracuje tu drugi tydzień.. Odpowiedzcie sobie sami jak szybko wróciłem do domu :) Rozczaruje was.. Nie wrocilem do domu.. Pracuje tu po dziś dzień.. Już 4 miesiąc. Ktos powie że mało ale ja mu odpowiem że przyjmując sie do pracy mialem 25 lat.. Dzisiaj fizycznie powinienem świętowac trzynastke od pisu. Pozdrawiam :)

Piermut Małachaszi

Tak sobie czytam niekture komentarze i sobie myślę (hihi ale niekturzy to nieladnie muwią na Pana Czarka) Chcecie wiedzieć prawdę? Nie nie nie nie powiem wam.. Nie powiem.. Ale jedno wam powiem ze zimno tam jest co ino.. Co do wyplat? To prawda dostajemy na raty.. A komentarz Pana Sergieja Napletowa.. Prosze Pana czy Pan wie co Pan muwi? Widać po komentarzu że nie do końca umi Pan mowić po polsku i chyba nie wie co Pan muwi jak pan pisze.. Pracuje w tej firmie juz szmat czasu i wiem jedno.. Nie lubie grzybów. Odkad się tam przyjąłem miesiąc temu to ich po prostu nie zjem. Tyle moge wam, powiedzieć. Pozdrawiam Mirka Paczesia i Ksenię Fąfiradło trzymajcie sie i ubierzcie sie cieplo do pracy :D

Henryk

Może trzeba bardziej pilnować swoich obowiązków a zarządzanie firmą pozostawić szefostwu?

Rafal P

Najlepszym komentarzem bedzie to jak sami pracownicy nazywaja te wspaniala firme i szefa "STRES MEBEL" I Cezary HYTRYS

@Rafal P

Bardzo trafne określenia - p. Cezary ma węża w kieszeni, choć teraz to tych pieniędzy po prostu w firmie nie ma - przeinwestował, ale najgorsze jest to że oddał władzę swojemu synowi, który totalnie nie ma doświadczenia, wykształcenia i wiedzy na temat zarządzania firmą, a mądruje się i szuka oszczędności tam gdzie ich nie ma. Szkoda bo na początku była to fajna firma a szef spoko gość.

Łukasz

Na stronie internetowej firmy PRES MEBEL w zakładce kariera znalazłem najświeższe ogłoszenia o pracę, które dodał pracodawca. Wśród poszukiwanych pracowników firma poszukuje tapicerów oraz stolarzy monterów. Ktoś z Was mógłby opisać, na jakie wynagrodzenie można liczyć na tych stanowiskach? Zachęcam do przedstawienia, jak to wygląda w rzeczywistości.

Paulina

@były pracownik, mimo sytuacji, którą przedstawiłeś w swoim komentarzu na temat pracy w firmie PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k to firma zatrudnia nowych pracowników? Zauważyłeś ostatnio, aby do pracy przyszły nowe osoby?

@Paulina, od stycznia i nie wskazuje na to by się polepszyło

Zostaw merytoryczną opinię o PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k - Częstochowa

• Jak się pracuje w PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k?

Kandydaci do pracy w PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k
1.9/5 Na podstawie 66 ocen.

PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k