Kazex

Rzeszów

Opinie o Kazex

oleg 2012-10-25 10:32
Ludzie udają że pracują właściciel udaje ze płaci nawet z miesiecznym opóźnieniem, praca po godzinach za nadgodziny na czarno, jak kierownik wpisze godziny to zapłacą czasami się tak zdarza , ogólnie w[usunięte przez moderatora] ciecie , ludzie przychodza i uciekają.
I jeszcze wielka ściema że zatrudnia z brata alberta - znalazł sobie darmowych pracowników, dobrze ze nie są głupi to się chociaż napiją.
ja 2014-09-28 19:50
powyższa opinia idealna ludzie uciekaja po 1 dniu stawka 8,9zł godzina nigdy nie wiadomo ile sie bedzie w danym dniu pracowało zazwyczaj od poniedziałku do soboty praca po 12 godzin tylko niedziela wolna jednym słowem syf nie polecam
Rychu 2014-10-26 16:26
Pracowalem w Kazexie prawie 2 lata, zlego slowa na Prezesa nie moge powiedziec. Nigdy nie mialem problemow z wyplata, z praca ktora wykonywalem tez nie bylo problemow Prezes zawsze byl przychylny i pomocny. Zawsze sie znajda ludzie ktorym nigdzie nigdy nic nie odpowiada. Chcieli by byc dlugo w pracy nic nie robic i nadgodziny nabijac. takie moje zdanie i wielu innych
antek 2014-11-09 00:44
Zawsze się znajdzie taki, co mu wszystko pasuje.
W lecie codziennie widzę, jak kierownik wraca firmowym autem z Rzeszowa. Tylko w lecie, bo w pozostałe pory roku jest już ciemno :). Firma ma w moim miasteczku budować basen to będę miał okazję przyjrzeć się, jak praca w niej wygląda.
xyz 2015-02-18 22:40
Nie polecam stawka 8/9 zł praca po 10 h
zenon 2016-04-22 23:52
xyz, to jak rozumiem pracuje się 4 dni w tygodniu, czy tak? bo kodeks pracy jasno mówi o 40 godzinnym tygodniu pracy.
Zostaw swoją opinię o Kazex - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kazex