Opinie o Stalbudowa Kazex Andrzej Bajor w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stalbudowa Kazex Andrzej Bajor. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stalbudowa Kazex Andrzej Bajor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalbudowa Kazex Andrzej Bajor w Rzeszów

Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem Kazex lub z nią współpracował kiedyś, to może moglibyście napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

xyz Nowy wpis

Praca po 10 godz. płaca na godzinę od 12 do 17.5 (spawacze i monterzy na hali) na budowie gorzej. Wypłata rzadko w terminie (ogólnie z wypłatą problemy) Teraz firma nosi nazwę RESHAL. Nie polecam nikomu pracy u tego oszusta! Chyba że się nie szanujesz i masz zapas gotówki na min. 3 miesiące. To można próbować. Ciągle brakuje materiału, niektóre elementy się stykuje ze złomu, bo nikt nie chce dowozić materiału bo szanowny "Biznesmen Podkarpacia" nie ma z czego zapłacić, a jak uda mu się wyciągnąć zaliczkę od inwestora to moment i już nie ma, a inwestor niech se czeka. Nie płaci dostawcom, pracownikom wypłaca na konto (jak ma) wypłatę tylko w części reszta pod stołem (ale jak pisałem wcześniej ciężko o pieniądze). Jeżeli ktoś by chciał się tam przyjąć na halę to musi się liczyć że w każdej chwili może jechać gdzieś na budowę, bo brak pracowników. Prezes jest dobrym mówcą i potrafi wcisnąć kit lepiej niż nie jeden poseł. Pracownicy są w porządku, ogólnie dobrzy ludzie choć na niektórych trzeba uważać. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to proszę pisać

zenon

xyz, to jak rozumiem pracuje się 4 dni w tygodniu, czy tak? bo kodeks pracy jasno mówi o 40 godzinnym tygodniu pracy.

Były pracownik Nowy wpis
@zenon

Jaki kodeks pracy? U Bajora takie coś nie ma miejsca, jest to człowiek który najlepiej by zamęczył robotników a później nie zapłacił za wykonaną pracę.

Wiktoria Nowy wpis

@Pokrzywdzony, jakie jest Twoje doświadczenie z Kazex? Dlaczego uważasz, że zostałeś przez tę firmę oszukany? Proszę Cię o przedstawienie merytorycznej i rzetelnej opinii w związku z sytuacją, która Cię spotkała.

Pokrzywdzony Nowy wpis

Co tu dużo pisać : OSZUST.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stalbudowa Kazex Andrzej Bajor? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Pokrzywdzony

Co tu dużo pisać, OSZUST.

usługa wykonana a faktura nie zapłacona. STALBUDOWA to LIPA

Adrian

Uwaga dostawcy: Andrzej Bajor nie płaci!!!

xyz

Nie polecam stawka 8/9 zł praca po 10 h

antek

Zawsze się znajdzie taki, co mu wszystko pasuje. W lecie codziennie widzę, jak kierownik wraca firmowym autem z Rzeszowa. Tylko w lecie, bo w pozostałe pory roku jest już ciemno :). Firma ma w moim miasteczku budować basen to będę miał okazję przyjrzeć się, jak praca w niej wygląda.

Rychu

Pracowalem w Kazexie prawie 2 lata, zlego slowa na Prezesa nie moge powiedziec. Nigdy nie mialem problemow z wyplata, z praca ktora wykonywalem tez nie bylo problemow Prezes zawsze byl przychylny i pomocny. Zawsze sie znajda ludzie ktorym nigdzie nigdy nic nie odpowiada. Chcieli by byc dlugo w pracy nic nie robic i nadgodziny nabijac. takie moje zdanie i wielu innych

powyższa opinia idealna ludzie uciekaja po 1 dniu stawka 8,9zł godzina nigdy nie wiadomo ile sie bedzie w danym dniu pracowało zazwyczaj od poniedziałku do soboty praca po 12 godzin tylko niedziela wolna jednym słowem syf nie polecam

oleg

Ludzie udają że pracują właściciel udaje ze płaci nawet z miesiecznym opóźnieniem, praca po godzinach za nadgodziny na czarno, jak kierownik wpisze godziny to zapłacą czasami się tak zdarza , ogólnie w[usunięte przez moderatora] ciecie , ludzie przychodza i uciekają. I jeszcze wielka ściema że zatrudnia z brata alberta - znalazł sobie darmowych pracowników, dobrze ze nie są głupi to się chociaż napiją.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalbudowa Kazex Andrzej Bajor - Rzeszów

Stalbudowa Kazex Andrzej Bajor
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 18
    35-301 Rzeszów