Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Zawiedzony

co to było bo tego nie można nazwać Wigilio.Marne jedzenie zero klimatu,jeszcze tak biednej Wigili nie bylo -tak właśnie firma dba o pracownikow i im dziękuję za ich ciezko prace czesto kosztem czasu dla swojej rodziny bo trzeba przyjsc bo wysylka.Na nocnej zmianie to ostatnia tura pracowników miala tylko do jdzenia rybe po grecku pierogi i barszcz bez smaku i pezesuszone ciasto i wiecznie krzyczoco panio z obslugi.DZIEKUJEMY ZA TAKO WIGILIE-pracownicy.

Spawww

jak wygląda praca spawacza na firmie? Znalazłem ogloszenie o pracę z kursem i zastanawiam się nad aplikowaniem

Mechanizmy
@zainteresowany

Idąc tokiem twojego rozumowania powinienem być w HR conajmniej raz w tygodniu , tylko po co ? Każdy myślący widzi i wie ,że lider dla 5 - 6 osobowego zespołu to przerost formy nad treścią. Chodzą i się nudzą.

Piter

Czemu na tej hali tak śmierdzi?..

@Elein

Bardzo zła wentylacja , słaba , nieczyszczona .Kilka pożarów wentylacji .Zaniedbania były są i będą taka firma. Zmieność kadr w BHP też o czymś świadczy . Pracana i w obecności maszyn spawalniczych zawsze odbija się na zdrowiu .

anetka

Biurowa praca w Learze - świetna. Firma daje duże możliwości rozwoju, wspiera i docenia pracownika. Atmosfera również w porządku, raczej luźna i swobodna, większość współpracowników bardzo sympatyczna i pomocna

Mechanizmy

Jedni kierownicy patrzą w kamery i zwalnianiają inni skrzętnie ukryci mają 5 - 6 osób pod sobą ( pani W ) na nockach głównie jedzą i drzemią.

Tik tok Nowy wpis
@Mechanizmy

Nooo niestety wybrali kierowników którzy tylko literami się wspierają . Kierownik co boi się sam przyjść na week bo nie zna procesu. Widzi tylko czubek własnego nosa. Wiadomo bylo że jak najlepsi kierownicy sie zwolnili to zostaną tylko pokroju P.K i GJ . Którzy liderów mają za nic l. Tutaj koledzy później na palarni tylko płoty. Oby tak dalej to zostaniecie sami.

Cyprian Nowy wpis

W co mają zrobić ? Jak za kasy błąd są przez nich punktowani? Oprócz tych s przywilejem czyli co jedzą z nimi obiadki i pija kawę papierowek kierownicy pana od dużych projektów . Trzeba pracować ale w takiej atmosferze się nie da . Bardzo dużo ludzi szuka pracy

Worker Nowy wpis
@Cyprian

Bycie liderem w Lear to zazwyczaj mistrzostwo świata w lawirowaniu , kłamaniu , donoszeniu na innych . Widzi to każdy rozgarnięty pracownik , dlatego też szacunek dla lidera w tej firmie nie istnieje.

Spawww

Były spawacz
@Spawww

Nie polecam pracowałem kazali mi robić na 2 stanowiskach. Małe kabiny spawalnicze bez wentylacji nic nie działa. Patolgia.

Nikt
@Były spawacz

Jak cały Lear ,wielki eksperyment społeczny . Wcisną Ciebie jak cytrynę, legiony dziwnych liderów i niekompetentnych kierowników.

Assa
@Nikt

To prawda lider teraz to jak kierownik ,pomiata tobą, ciągle krzyczy, człowiek się stara a i tak dostaje po (usunięte przez administratora) nie pozdrawiam pana lidera taki człowiek powinien pracować w samotności gdzie nie ma stycznosci z ludźmi może jemu to pasuje gnębić osoby i wykorzystywać

zainteresowany
@Assa

CZy zgłosiłeś kiedyś mten fakt do kierownictwa ? lub do działu HR ? czy tylko tak pitolisz pod nosem ?

Mechanizmy Nowy wpis
@zainteresowany

Zawiedzony

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Lear Corporation Poland II?

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Assa

Dzień dobry czy,ktoś się orjentuje kiedy firma planuje oddać Dzień wolny za 11 listopada

Piter

Czemu na tej hali tak śmierdzi?..

Elein
@Piter

Śmierdzi niemożebnie od spawalni smarów, jest dużo pyłów zawieszonych w powietrzu. No ale to wszystko jest w normie i BHP twierdził, że to nie jest szkodliwe.

@Elein

Taa jasne w normie, przecież wiadomo że BHP musi tak mówić że w normie, co zakład zamkną? Prędzej zwolnią ludzi z BHP

Mega

A kogo to interesuje? Nie podoba się to się zwolnij

Zielony
@Mega

Nie zwalniajcie się, tylko, jak macie czerwone plamy na skórze (alergia na chłodziwo) to do sanepidu, potem ZUS wypłaci za to odszkodowanie ;)

Elein
@Mega

Młodym ludziom, niepalącym po kilku latach pracy wychodzi źle spirometria. Przypadek? Nie sądzę! A tu robią wszystko, by nie płacić szkodliwego.

Technik UR

Bo nie płacą!!!! Do tego co byś nie zrobil czy dobrze czy źle i tak dostaniesz manto i nie mówiąc tutaj o premi prawie przy każdej okazji tobie ją zabierają

@Technik UR

Dokładnie, jak by nie było zrobione to co chwila jest źle. W dodatku teraz przez ich firmę nie mogę znaleźć pracy. Ponieważ rozpowiadane są plotki na mój temat. Strata czasu jeśli ktoś daje rade pracować w tym (usunięte przez administratora) gospodarczym to go podziwiam. Przychodzi kobita od jakości i mówi że wszystko jest w porządku za chwilę przychodzi liderka i że wszystko źle, do tego stawiali po 3 osoby na linie i co chwila że mamy się bujać bo norma musi być wyrobiona a każda latała z jednego końca Lini na drugi żeby wszystko zrobić. Jak dla mnie ta firma to eksperyment społeczny.

Czy w Lear Corporation Poland II możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Kris

Ty masz żyć a nie siedzieć na okrągło w zakładzie, żadne pieniądze zycia ci nie zwroca

UR

Kordynator UR jest już ich tam tylko garstka zwalniają się dalej idą do lepiej płatnych Firm Myślę że do końca roku to tylko mistrzowie zostaną tam tylko nawet nie próbują ich zatrzymywać

Ak

Orientuje się ktoś kiedy wypłacane są Wczasy pod gruszą?

anetka

Ak

Gdzie LEAR odprowadza składki na PPK?? Z kim mają umowę ?

Ile jest zmian w Lear Corporation Poland II?

Jacuś

Lear pracuje na trzy zmiany

Nowa898

Proszę o opinie na temat firmy jaka atmosfera jest i czy praca jest ciężka dla kobiet i jak z zarobkami w firmie

Trac
@Nowa898

Praca w większości nie dla kobiet . Atmosfera w większości też fatalna , Preferowani lizusi , (usunięte przez administratora) , donosiciele, Chore układy , przypadkowa kadra zarządzająca. Zarobki w porównaniu z innymi zakładami na strefie żadna rewelacja .

Kajtek
@Nowa898

3800+300 btutto na produkcje na start

Jak wyplacic pieniądze z ppk ? Z jakim bankiem lear ma umowę?

Pieniądze z ppk wypłacasz logując się na swoje konto ppk Allianz

Upamecano
@Marta

W lear ppk jest w pzu a ubezpieczenie mamy w uniqa dawniej alianz

Hej, czy to prawda że od kwietnia ma się zmienić firma zewnętrzna z utrzymania czystości? Ponoć szukają jakiejś lokalnej firmy

Taką możliwość
@Karolina

Ile będzie premi za miesiąc luty ktoś wie ?

@Taką możliwość

300 brutto

Za każdy miesiąc jest premia w wysokości 300zl już od lat

MATEUSZ L.

widać lear jak i ludzie w nim sa bardzo specyficzni. odwazni w pracy - szkoda tylko ze w pracy a poza jej murami juz nie. jak supervizorzy , ci z logistyki i inni jak S.N dla przykladu. ile byscie nie usuwali i tak kazdy wie jakie beda tego skutki i jakie jest podejscie do was jako do ludzi karma wraca a nikt nie zapomina pozdrawiam i milej pracy mateusz

Były Pracownik
@MATEUSZ L.

Przez tego osobnika z Logistyki S.N poszedłem pracować do konkurencji ;) Gościu jest strasznie opryskliwy i męczący .(usunięte przez administratora) 1. Dlaczego Zlikwidowali Stanowisko Mistrza na produkcji a na Logistyce nie ??? 2. Po co na Logistyce Mistrzowie skoro liderzy ogarniają cały temat .

Wzk
@Były Pracownik

Ci.. Kazał tobie pracować i gonił bo szybciej schodziles do szatni. Wszyscy to wiemy. A teraz piszesz bzdury jaki on zły.

Worker

Wątpię zbyt wielu" odważnych do arzekania po kątach . Widząc zle zachowania boją się napisać na forum są zbyt dużymi konformistami . Po co się narażać .

Czy to prawda że tylko jakaś cześć ludzi dostanie aneksy jeżeli tak to brawo brawo he Firma ma tam super ludzi w HR

Prawda, niektórzy już dostali aneksy

Worker

Co do tego ma HR ? To polityka firmy , trochę sprawa kierowników .

(usunięte przez administratora) to mistrz hali, takie resztki zostały, jakiś nowy przyszedł, (usunięte przez administratora) go oprowadza

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II