Lear Corporation Poland II

Legnica

Opinie o Lear Corporation Poland II

piter 2016-11-06 08:23
A ty to chyba zazdrosny jesteś. Albo niemasz szans )))
piter 2016-11-08 11:21
Nawet jeśli to co.Co cię to ochodzi
Koleś 2016-11-18 17:50
Nie chciałbym mieć z nią nic wspólnego może i nawet nie mam szans nie oceniałem tego ale nie ma miejsc dla puszczalskich cichodajek w tej firmie a jeszcze przez wykorzystywanie swojego stanowiska .
Stary 2016-11-21 18:30
A ty skad wiesz nieoceniaj jak niewiesz. Pomówienia są karalne.
kaska co niemca nie chciała 2016-11-21 19:13
nikt jej nie ocenia inne tez tak robią, ona widziała to w TV , sama o sobie mówi że w kibelku spełnia sie największa fantazja z dzieciństwa i to przy swoich podwładnych , nawet jak sedes jest zpchany
BASTEK174 2016-11-28 20:15
Praca mało sympatyczna kazdy prawie szuka innego miejsca pracy a tą traktuje jako czasowe rozwiązanie. Obecnie przed świętami z racji mającego być wypłaconego dodatku świątecznego i jak mizerna premia jest rąbana przez dyrekcję bez powodu -czyste złodziejstwo nazywając po imieniu rzeczy i do tego dodatkowe restrykcje pieniężne za byle pierdoły nawet urlop n/ż -50 zł. innymi słowy zwykłych pracowników traktuje się tutaj jako zwykłą siłę roboczą bez żadnych praw, która ma tylko zapier...NIE POLECAM
bobo 2016-12-03 14:08
Wymyslili nowy system okradania ludzi ,za 1reklamacje zabieraja z premii 150zl druga reklamacja 0zl premia powyzej musi zostac specjalnym papierkiem uzasadnionia hmmm , l4 powyzej 3dni zero premii . N,n zero premii . Jesli nikt w tej firmie sie nie odezwie i pracownicy sie nie postawia beda okradac ile sie da . Korzeniowski i Mazur robia kariere na ludzkiej krzywdzie wraz ze swoja banda nierobow . Ludzie jesli myslycie o wyzysku w tym bagnie to prosze bardzo.
ziomek z dzielni 2016-12-05 01:28
Jestem pod wrażeniem ze to jeszcze sie trzyma ze im maszyn nie pozabierali skąd oni mają jeszcze ludzi do prACY CHcących tam robić fakt że niektórzy ida na żywioł a dopiero z czasem jak poczują ból zaczynają myśleć tak byli wychowywani bici i to sprawiało i sprawia im przyjemność, to ze dymasz tam jestes fajny gość, takich tam trza tępych zdesperowanych bez ambicji, którym spodnie d...pa wciąga i można po nich jeżdzić a oni płacza na forach,
zly 2016-12-09 12:07
Ostanio zabieraja pieniadze swiateczne powod wyplacona z naszych skladek pracowniczych czyli z funduszu kase dla pracownikow agencji i ukraincow . Ludzie co tu sie dzieje jeszcze takiego bajzlu nie widzialem ,oddajemy z naszych wplat na fundusz oni okradaja nas nawet z tego zeby miec jakies godziwe pieniadze na swieta. Nikt nic tu nie robi pan mazur , pan korzeniowski i caly hr do wymiany .napisac wspolna petycje i wyslac do centrali w kilku jezykach aby bylo zrozumiale dlavwszystkich.
Stary 2016-12-12 06:56
Człowieku co ty za głupoty piszesz. Nikt nie okrada bzdura. Premi niema jest nagroda jak już możesz dostać a nie masz dostac a to duża różnica.
blacha 2016-12-12 22:46
Brak ludzi z doświadczeniem i myślących z szacunkiem o ludziach pracujących.
Jeżeli nie znajdzie się mądry który wymieni Kadrę Kierowniczą a przede wszystkim Korzeniowskiego , Kierownictwo HR-u i całej reszty z wyścigu szczurów., to nic się nie zmieni.
Tam brakuje normalnych ludzi. Wszyscy powinni być przeszkoleni z empatii do ludzi.
powodzenia.
stary człowiek i lear 2016-12-18 09:44
blacha- ty szukaj pracy w organizacji charytatywnej z takimi poglądami, to jest patola na kryształkach obsadzona, korzenioski pompuje radzIA Z BO,wyczaił go jak łowca talentów. Stwierdził że zainwestuje trochę w niego, zrobią mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i hiszpański akcent będa cwiczyć, radzio czyja jesteś na dzień dzisiejszy księżniczką i czy jazda na nowym kucyku nie ociera zbytnio, siodełko odpowiednio dopasowane luzów nie ma
Szpieg Szoguna 2017-01-10 00:15
Siema wszystkim...
Właśnie zastanawiam się czy aby przyjąć się do tej firmy... Lecz zdziwiło mnie to że szukają rąk do pracy przez kilka agencji pracy, proponują darmowe autobusy dla tubylców i chcą zatrudniać Ukraińców wszystko to wygląda tak jakby każdy trzymał się z daleka od tego zakładu... Teraz czytam wasze komentarze i maluje się obraz nędzy i rozpaczy : dupilizy , cichodajki , dynastie itp . Proponuje któremuś mądrzejszemu z was zabrać do tyry telefon z włączonym dyktafone i nagrać tego platfusa jak się piłuje na ludzi. Pózniej można opisać całą sytuacje załączyć nagranie i rozesłać do wszystkich odziałów w Polsce z prośba o zapoznanie się ze sprawą i zarządzenie audytu w oddziale Nowa Wieś rodzinna :) Kolejny krok PIP na ul. Sejmowej zgłosić fakt ze nakładają na pracowników kary pieniężne , a wisienką na torcie to pójście do tłumacza i opisanie w j. Ang tego całego syfu i wysłanie poleconym do głównej siedziby w US ( jeśli dużo nerwów kosztowała Cię praca w tym zakładzie to nieszczędz 100zł na tłumacza ). Z autopsji wiem, że wtedy któryś z tych odtylcowych wyjadaczy kału straci prace a na jego miejsce przyjdzie inna Suka w rui. A wtedy historia się znów zacznie powtarzać i dojdziecie do wniosku że tak ich modelują i tego właśnie oczekują na górze... Walka z wiatrakami ??? Niekoniecznie bo jak się zgracie i każdy kto został w jakikolwiek sposób obciążony za zwroty bez wcześniejszego takiego zapisu w umówię o pracę pójdzie do PIP wtedy zaczną się przyglądać panującym tam praktyką. A jak ktoś ma czas to niech podjedzie na Hutę do solidarności zapytać czy mogą się za wami wstawić , a na dolewkę można też zadzwonić do kopalni w Lubinie i też zapytać związkowców czy mogą jakoś pomóc. Można im narobić syfu zarówno czynnie tam pracując jak i po zwolnieniu... Mam nadzieje że zrobicie z nimi porządek zanim się tam przyjmę :) bo INNACZEJ ja ich ujajam ale najpierw przeczyszcze otwory wszystkim dupodajką pracującym w tym Kołchozie :)

P.S
A ten geriatryk co pisze jako STARY niech nie bedzie taki cwany bo już taki był przodownik z Nowej Huty co 200% normy robił i wiemy jak to się dla niego skończyło .
Pracownik Lear 2017-01-21 21:36
Teraz cos mowili ze to Laboratorium CMM poszukują czy ktośwue jakie tam wymagania są
D. D 2017-01-22 08:13
Wejdź na stronę Lear tam są oferty.
Lacky 2017-01-25 19:54
ale w Kadrach już chyba coś pozmieniali. Jednego chłopaka tego napakowanego nie ma i kierowniczki chyba też. Długo nie porobili.
Gość 12234 2017-01-25 23:24
Witam, ja pracuje w zakładzie około 2 lat, moim zdaniem jest tutaj podobnie jak w reszcie innych zakładów, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
pan 2017-01-27 23:37
Lear to firma w której pracują ludzie bez zasad(może nie wszyscy 98,99%) mają tak wysokie mniemanie o sobie ,że aż zapominają co należy do ich obowiązków w pracy . Jest tam kilka pracowników administracji i nie tylko którzy ciągle palą i zajmują się donoszeniem i plotkowaniem i tak ich kariera kwitnie. Menadżerom odpowiadają bo jak jest się takim maluczkim to lubi się ludzi tego pokroju.
Kadry to powinien być dział w który pracują ludzie z wiedzą, doświadczeniem , pomocni , kulturalni , lubiący pracę z ludźmi. A tam jak w Pendolino co wypłata inny menadżer inny płacowy , inna kadra.Teraz to nastała Pani Menadżer . Przecież ta Pani zna się na prowadzeniu rozmów a nie zarządzaniu działem kadr i płac. Gdzie te doświadczone dyrektorki i menadżerki z Tych one powinny odpowiedzieć za ten bałagan. Jak dyrektor personalny nie potrafi ustabilizować sytuacji kadrowej ,to znaczy ,że trzeba -no właśnie chyba wiemy Drogie Panie co zrobić. Tam każdy najpierw powinien zrobić rachunek sumienia ze swojej pracy . Z mojej obserwacji wiem na 100% tam trzeba ludzi z doświadczeniem i wiedzą praktyczną i kulturą osobistą , bo mówienie wszystkim po imieniu to żadna kultura , dlatego tam wszystko jest na takim miernym poziomie .
praktyk
pp 2017-02-04 08:49
Ciekawe po czym to stwierdzasz. Wydaje mi się że nie jest żle a pracuje już tu pare lat.
NN 2017-02-04 21:42
Witam. Widze, ze wiekszosc forumowiczow nie ma zielonego pojecia o firmie. Tak naprawde wypowiadaja sie tu osoby, ktore nie wiedza co jest podstawa produkcji w Lear. Jakie wartosci i wymagania posiada nasz zaklad. Jezeli nie jestes osoba zdyscyplinowana i sumienna, to zawsze bedzie Ci cos przeszkadzac.
operatorka 2017-02-12 16:51
To właśnie osoby sumienne i zdyscyplinowane negatywnie oceniają pracę w Lear. Jakie wartości posiada firma, w której za zaangażowanie i dążenie do zrealizowania celów operator dostaje ,,baty"? Tzn: im bardziej się starasz tym gorzej jesteś traktowany, pokaż nieudolnym liderom czym mistrzom, że myślisz to Cię zniszczą i w ,,najlepszym" wypadku przerzucą na inny dział, a w pesymistycznej wersji zrobią z Ciebie wrak człowieka. Większość Area chętnie próbuje komplikować i utrudniać pracę niż skupiać się na realizacji zadań. Awanse rozdawane są po znajomości albo przez podlizywanie, a najlepsze jest to, że gdy człowiek idzie na pierwszy dzień pracy i na szkoleniu słyszy od pani kadrowej: ,,Wiemy, że mistrzów mamy jakich mamy..."
s.d 2017-02-14 14:00
Teraz i tak jest lepiej jak było nie narzekajcie.
odradzam 2017-02-15 13:19
Odradzam pracę w tym zakładzie, szczególnie pracownikom biurowym :)
dafu 2017-02-15 18:21
Pytanie pracowałem kiedyś w tej firmie i "bez nadgodzin"(z chyba 3 sobotami) wyszło mi w miesiąc 2k netto(w podfirmie). Teraz myślę czy by nie wrócić, ale chciałbym wiedzieć jakie pensje są obecnie i czy dalej dają premie za soboty itp.
so 2017-02-16 15:31
Dzwoń do agrencji to się dowiesz jakie stawki. na + się zmieniło.Dzwoń i się dowiaduj.
Mm 2017-02-23 06:27
Jak wyglądają zarobki operatora wózka widłowego ,bezpośrednio zatrudnionego w firmie nie przez agencję?
Seweryn Cieplak 2017-02-24 23:08
Na wózki nie masz podfirm. Coś około 2.5brutto
dlaczego 2017-03-09 12:17
Dlaczego odradzacie prace w Learze szczególnie na stanowiskach biurowych? Właśnie szukam firmy do odbycia stażu w dziale kadr i pomyślałam o Learze
Paulina 2017-03-09 13:18
A jak to jest w Lear Corporation Poland II? Czy po odbycia stażu w firmie jest możliwość dalszej współpracy?
gość123 2017-04-04 13:06
Ktoś mi kiedyś mówił że spawaczy przyjmują zaraz po kursie dalej tak jest? Jak wyglądają stawki dla spawaczy?
Paulina 2017-04-04 13:12
@gość123, myślisz o aplikowaniu?
Spawacz 2017-04-09 12:21
Mało Płacą dla spawaczy brak nadgodzin żeby dorobić ogólnie wielka olewka w stosunku do pracownika.
Ale czego się spodziewać.
zainteresowany 2017-04-11 01:06
Mało płacą to znaczy ile? Z tego co słyszałem kiedyś to nadgodzin(podobno wręcz obowiązkowych) jest ogrom
Paulina 2017-04-11 11:38
Zainteresowani pracą w Lear Corporation Poland II? Na stronie firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.lear.pl/kariera/oferty_pracy_praktyk_stazy.html
Lear corp 2017-04-14 23:54
Hahahah najgorszy syf w Lear Legnica! Ale widzę ze już go work z Lear moderują!! Niech się za robotę wezmą :)
zdradzona 2017-04-15 22:23
Mogę wiedzieć imię tej dziecwczyny lub tego chlopaczka ? Bardzo proszę o odpowiedź.
nikinick 2017-04-17 20:55
Przyjmuja odrazu po kursie praca nie jest skomplikowana troche od siebie i bedziesz spawal
Zxcv 2017-04-17 21:11
A co Cię to interesuje ? Weź się do roboty, a nie sensacji szukasz. Nie Twoja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie Twoja sprawa.
A jeśli szukasz kochanki swojego lubego (sądząc po nicku) możesz być spokojna to nie oni
123 2017-04-17 21:11
Zajmij się praca albo jej szukaniem pustaku żałosne żal mi takich ludzi jak ty żyjących cudzym życiem .
Vxrjb 2017-04-17 21:25
Zenek i Halina z firmy sprzątającej
Zainteresowany 2017-04-17 22:49
Ciągle nikt konkretnie nie odpowiedział jakie są zarobki :/
Więc jakie zarobki na start, na godzinę, brutto ma:
-operator(czy jak oni zwykłego pracownika nazywają)
-wózkowy
-spawacz?

I jak wyglądają nadgodziny?
Tak wiem że odradzacie, ale gdzieś trzeba zacząć.
NIKINICK 2017-04-19 02:55
operator 2100 wozkowy z 2300-2400 spawacz 2700 wszystko oczywiscie BRUTTO
Paulina 2017-04-20 13:57
@zdradzona, @Zxcv, @123, proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Lear Corporation Poland II. Pamiętajmy, że forum nie jest miejscem do obrażania innych.
Hah 2017-04-28 18:55
Złotoryi"
Rafał 2017-05-10 16:19
Czy ktoś wie o której godzinie (np rano) jest autobus do Lear z Głogowa ?
pp 2017-05-17 22:19
pewnie koło 4
Ciekawy 2017-05-30 13:42
Czy faktycznie mogą zabronic nam wychodzić przed zakład się przwietrzyc w czasie przerwy? Przecież podczas przerwy nie świadczymy usług pracodawcy więc dlaczego mamy wykonywać jego polecenie. Przecież na naszej stołówce nie da się często wysiedzieć. Po pierwsze nie ma miejsca na pierwszych zmianach a po drugie ten odurzających smród! A teraz doszły jeszcze upały!
Hwała Kożeńowi 2017-06-04 13:09
Nie mogą to zwyczajny straszak
Pracownik 2017-06-06 15:35
Qrwa to są jakieś jaja!! 30 stopni na hali zero wiatraków a jak są to kradną jak leci... W każdym bądź razie tragedia.. 5 min przerwy zakaz wychodzenia na powietrze ! Ukraińcy padają jak muchy a w biurach siedzą przy Klimie i się śmieją.. żałosna firma ogólnie tak z dnia dzisiejszego!
KOKO 2017-06-12 22:14
Brak ludzi kompetentnych w zarządzaniu ,zostali mały człowiek KorzeŃ i Personalna Kierownik mało kompetentna PaulA i tak oni traktują ludzi , to nie nowość.
Zostaw swoją opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lear Corporation Poland II