Lear Corporation Poland II

Legnica

Opinie o Lear Corporation Poland II

Tomasz 2016-10-12 09:55
Podaj proszę adres mail to opiszę Tobie całą sytuację dość szczegółowo.
Niestety ten Pan bardzo często próbuje wymusić swoje racje poprzez zastraszanie.
Ma on na prawdę bardzo dużo wrogów i wierzę, że w końcu to cało zło do niego wróci.
ilonka 2016-10-12 17:52
za tego kierowniczka z haba to powinna sie gora zabrac moze wkoncu przejrza na oczy dobrych pracownikow przez niego ubywa a on bez doswiadczenia na takim stanowisku no ale z drugiej strony to taki podpierdalacz im potrzebny powinni mu chlopaki wpierdolic to by moze zrozumial pustak ze nie ma dla niego miejsca w tej firmie
JA 2016-10-12 17:58
ogolnie w firmie nie jest zle daja zrobic a praca jak praca za darmo kasy nie dostaniesz KIEROWNIK Z HABA MARCINEK SPIERDALAJ Z LIRA BO TRACA PRZEZ CIEBIE PRACOWNIKOW KTORZY CHCA PRACOWAC I SIE STARAJA A TY DZIALASZ NA NIEKORZYSC FIRMY SWOIM POSTEPOWANIEM WIECEJ SZACUNKU DO LUDZI BO KARMA WRACA.....
o Marcinku 2016-10-16 01:00
Znalezione w necie:
"Pozdro dla stojanowiczaa i jego zajebistych mioteł ktoree na niektorych dzialach wogole sa bezuzyteczne... ale glupota nie zna granic... Dac mu kur..a miotle na stanowisko o godzinie 13:45 i niech zamiata cieć malinowy"

"Jezeli chodzi o stojanowicza... to jest ci...,ktora sie pucuje na górze..."

"To pizduś czyli Stonanowicz jeszcze tam pracuje. Najwiekszy podpie...cz i bajerant na dodatek"

"nie wygramy z tymi z gory, pozdro dla Stojanowicza i jego nowych miotel i tych datownikow"

Sam zaczynał jako operator, braku szacunku do ludzi i lizania [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y nauczył się w AAM w ten sposób się wybił, dalsza kariera nie jest oszałamiająca, nigdzie nie zagrzał miejsca dłużej niż rok. Rok 2016 powinien być jego ostatnim w Lear.
ccc 2016-10-23 11:47
Kierownik Marcin z haba to niedoswiadczony facet bez jakiejkolwiek wiedzy na temat tego co robi....zresztą co on robi nic chodzi o obczaja kogo by tu podpierdolic a po pracy robi w tacie żeby mu nie wpierdolili!!!!!
stary 2016-10-26 17:56
A jak tam Area na zmianach, który dobry a który nie.
FACET 2016-11-05 13:54
Dużo jest tam takich lasek , znam też tam Kaśkę brygadzistkę co też z nią nie trza chodzić za rękę.
piter 2016-11-06 08:23
A ty to chyba zazdrosny jesteś. Albo niemasz szans )))
piter 2016-11-08 11:21
Nawet jeśli to co.Co cię to ochodzi
Koleś 2016-11-18 17:50
Nie chciałbym mieć z nią nic wspólnego może i nawet nie mam szans nie oceniałem tego ale nie ma miejsc dla puszczalskich cichodajek w tej firmie a jeszcze przez wykorzystywanie swojego stanowiska .
Stary 2016-11-21 18:30
A ty skad wiesz nieoceniaj jak niewiesz. Pomówienia są karalne.
kaska co niemca nie chciała 2016-11-21 19:13
nikt jej nie ocenia inne tez tak robią, ona widziała to w TV , sama o sobie mówi że w kibelku spełnia sie największa fantazja z dzieciństwa i to przy swoich podwładnych , nawet jak sedes jest zpchany
BASTEK174 2016-11-28 20:15
Praca mało sympatyczna kazdy prawie szuka innego miejsca pracy a tą traktuje jako czasowe rozwiązanie. Obecnie przed świętami z racji mającego być wypłaconego dodatku świątecznego i jak mizerna premia jest rąbana przez dyrekcję bez powodu -czyste złodziejstwo nazywając po imieniu rzeczy i do tego dodatkowe restrykcje pieniężne za byle pierdoły nawet urlop n/ż -50 zł. innymi słowy zwykłych pracowników traktuje się tutaj jako zwykłą siłę roboczą bez żadnych praw, która ma tylko zapier...NIE POLECAM
bobo 2016-12-03 14:08
Wymyslili nowy system okradania ludzi ,za 1reklamacje zabieraja z premii 150zl druga reklamacja 0zl premia powyzej musi zostac specjalnym papierkiem uzasadnionia hmmm , l4 powyzej 3dni zero premii . N,n zero premii . Jesli nikt w tej firmie sie nie odezwie i pracownicy sie nie postawia beda okradac ile sie da . Korzeniowski i Mazur robia kariere na ludzkiej krzywdzie wraz ze swoja banda nierobow . Ludzie jesli myslycie o wyzysku w tym bagnie to prosze bardzo.
ziomek z dzielni 2016-12-05 01:28
Jestem pod wrażeniem ze to jeszcze sie trzyma ze im maszyn nie pozabierali skąd oni mają jeszcze ludzi do prACY CHcących tam robić fakt że niektórzy ida na żywioł a dopiero z czasem jak poczują ból zaczynają myśleć tak byli wychowywani bici i to sprawiało i sprawia im przyjemność, to ze dymasz tam jestes fajny gość, takich tam trza tępych zdesperowanych bez ambicji, którym spodnie d...pa wciąga i można po nich jeżdzić a oni płacza na forach,
zly 2016-12-09 12:07
Ostanio zabieraja pieniadze swiateczne powod wyplacona z naszych skladek pracowniczych czyli z funduszu kase dla pracownikow agencji i ukraincow . Ludzie co tu sie dzieje jeszcze takiego bajzlu nie widzialem ,oddajemy z naszych wplat na fundusz oni okradaja nas nawet z tego zeby miec jakies godziwe pieniadze na swieta. Nikt nic tu nie robi pan mazur , pan korzeniowski i caly hr do wymiany .napisac wspolna petycje i wyslac do centrali w kilku jezykach aby bylo zrozumiale dlavwszystkich.
Stary 2016-12-12 06:56
Człowieku co ty za głupoty piszesz. Nikt nie okrada bzdura. Premi niema jest nagroda jak już możesz dostać a nie masz dostac a to duża różnica.
blacha 2016-12-12 22:46
Brak ludzi z doświadczeniem i myślących z szacunkiem o ludziach pracujących.
Jeżeli nie znajdzie się mądry który wymieni Kadrę Kierowniczą a przede wszystkim Korzeniowskiego , Kierownictwo HR-u i całej reszty z wyścigu szczurów., to nic się nie zmieni.
Tam brakuje normalnych ludzi. Wszyscy powinni być przeszkoleni z empatii do ludzi.
powodzenia.
stary człowiek i lear 2016-12-18 09:44
blacha- ty szukaj pracy w organizacji charytatywnej z takimi poglądami, to jest patola na kryształkach obsadzona, korzenioski pompuje radzIA Z BO,wyczaił go jak łowca talentów. Stwierdził że zainwestuje trochę w niego, zrobią mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i hiszpański akcent będa cwiczyć, radzio czyja jesteś na dzień dzisiejszy księżniczką i czy jazda na nowym kucyku nie ociera zbytnio, siodełko odpowiednio dopasowane luzów nie ma
Szpieg Szoguna 2017-01-10 00:15
Siema wszystkim...
Właśnie zastanawiam się czy aby przyjąć się do tej firmy... Lecz zdziwiło mnie to że szukają rąk do pracy przez kilka agencji pracy, proponują darmowe autobusy dla tubylców i chcą zatrudniać Ukraińców wszystko to wygląda tak jakby każdy trzymał się z daleka od tego zakładu... Teraz czytam wasze komentarze i maluje się obraz nędzy i rozpaczy : dupilizy , cichodajki , dynastie itp . Proponuje któremuś mądrzejszemu z was zabrać do tyry telefon z włączonym dyktafone i nagrać tego platfusa jak się piłuje na ludzi. Pózniej można opisać całą sytuacje załączyć nagranie i rozesłać do wszystkich odziałów w Polsce z prośba o zapoznanie się ze sprawą i zarządzenie audytu w oddziale Nowa Wieś rodzinna :) Kolejny krok PIP na ul. Sejmowej zgłosić fakt ze nakładają na pracowników kary pieniężne , a wisienką na torcie to pójście do tłumacza i opisanie w j. Ang tego całego syfu i wysłanie poleconym do głównej siedziby w US ( jeśli dużo nerwów kosztowała Cię praca w tym zakładzie to nieszczędz 100zł na tłumacza ). Z autopsji wiem, że wtedy któryś z tych odtylcowych wyjadaczy kału straci prace a na jego miejsce przyjdzie inna Suka w rui. A wtedy historia się znów zacznie powtarzać i dojdziecie do wniosku że tak ich modelują i tego właśnie oczekują na górze... Walka z wiatrakami ??? Niekoniecznie bo jak się zgracie i każdy kto został w jakikolwiek sposób obciążony za zwroty bez wcześniejszego takiego zapisu w umówię o pracę pójdzie do PIP wtedy zaczną się przyglądać panującym tam praktyką. A jak ktoś ma czas to niech podjedzie na Hutę do solidarności zapytać czy mogą się za wami wstawić , a na dolewkę można też zadzwonić do kopalni w Lubinie i też zapytać związkowców czy mogą jakoś pomóc. Można im narobić syfu zarówno czynnie tam pracując jak i po zwolnieniu... Mam nadzieje że zrobicie z nimi porządek zanim się tam przyjmę :) bo INNACZEJ ja ich ujajam ale najpierw przeczyszcze otwory wszystkim dupodajką pracującym w tym Kołchozie :)

P.S
A ten geriatryk co pisze jako STARY niech nie bedzie taki cwany bo już taki był przodownik z Nowej Huty co 200% normy robił i wiemy jak to się dla niego skończyło .
Pracownik Lear 2017-01-21 21:36
Teraz cos mowili ze to Laboratorium CMM poszukują czy ktośwue jakie tam wymagania są
D. D 2017-01-22 08:13
Wejdź na stronę Lear tam są oferty.
Lacky 2017-01-25 19:54
ale w Kadrach już chyba coś pozmieniali. Jednego chłopaka tego napakowanego nie ma i kierowniczki chyba też. Długo nie porobili.
Gość 12234 2017-01-25 23:24
Witam, ja pracuje w zakładzie około 2 lat, moim zdaniem jest tutaj podobnie jak w reszcie innych zakładów, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
pan 2017-01-27 23:37
Lear to firma w której pracują ludzie bez zasad(może nie wszyscy 98,99%) mają tak wysokie mniemanie o sobie ,że aż zapominają co należy do ich obowiązków w pracy . Jest tam kilka pracowników administracji i nie tylko którzy ciągle palą i zajmują się donoszeniem i plotkowaniem i tak ich kariera kwitnie. Menadżerom odpowiadają bo jak jest się takim maluczkim to lubi się ludzi tego pokroju.
Kadry to powinien być dział w który pracują ludzie z wiedzą, doświadczeniem , pomocni , kulturalni , lubiący pracę z ludźmi. A tam jak w Pendolino co wypłata inny menadżer inny płacowy , inna kadra.Teraz to nastała Pani Menadżer . Przecież ta Pani zna się na prowadzeniu rozmów a nie zarządzaniu działem kadr i płac. Gdzie te doświadczone dyrektorki i menadżerki z Tych one powinny odpowiedzieć za ten bałagan. Jak dyrektor personalny nie potrafi ustabilizować sytuacji kadrowej ,to znaczy ,że trzeba -no właśnie chyba wiemy Drogie Panie co zrobić. Tam każdy najpierw powinien zrobić rachunek sumienia ze swojej pracy . Z mojej obserwacji wiem na 100% tam trzeba ludzi z doświadczeniem i wiedzą praktyczną i kulturą osobistą , bo mówienie wszystkim po imieniu to żadna kultura , dlatego tam wszystko jest na takim miernym poziomie .
praktyk
pp 2017-02-04 08:49
Ciekawe po czym to stwierdzasz. Wydaje mi się że nie jest żle a pracuje już tu pare lat.
NN 2017-02-04 21:42
Witam. Widze, ze wiekszosc forumowiczow nie ma zielonego pojecia o firmie. Tak naprawde wypowiadaja sie tu osoby, ktore nie wiedza co jest podstawa produkcji w Lear. Jakie wartosci i wymagania posiada nasz zaklad. Jezeli nie jestes osoba zdyscyplinowana i sumienna, to zawsze bedzie Ci cos przeszkadzac.
operatorka 2017-02-12 16:51
To właśnie osoby sumienne i zdyscyplinowane negatywnie oceniają pracę w Lear. Jakie wartości posiada firma, w której za zaangażowanie i dążenie do zrealizowania celów operator dostaje ,,baty"? Tzn: im bardziej się starasz tym gorzej jesteś traktowany, pokaż nieudolnym liderom czym mistrzom, że myślisz to Cię zniszczą i w ,,najlepszym" wypadku przerzucą na inny dział, a w pesymistycznej wersji zrobią z Ciebie wrak człowieka. Większość Area chętnie próbuje komplikować i utrudniać pracę niż skupiać się na realizacji zadań. Awanse rozdawane są po znajomości albo przez podlizywanie, a najlepsze jest to, że gdy człowiek idzie na pierwszy dzień pracy i na szkoleniu słyszy od pani kadrowej: ,,Wiemy, że mistrzów mamy jakich mamy..."
s.d 2017-02-14 14:00
Teraz i tak jest lepiej jak było nie narzekajcie.
odradzam 2017-02-15 13:19
Odradzam pracę w tym zakładzie, szczególnie pracownikom biurowym :)
dafu 2017-02-15 18:21
Pytanie pracowałem kiedyś w tej firmie i "bez nadgodzin"(z chyba 3 sobotami) wyszło mi w miesiąc 2k netto(w podfirmie). Teraz myślę czy by nie wrócić, ale chciałbym wiedzieć jakie pensje są obecnie i czy dalej dają premie za soboty itp.
so 2017-02-16 15:31
Dzwoń do agrencji to się dowiesz jakie stawki. na + się zmieniło.Dzwoń i się dowiaduj.
Mm 2017-02-23 06:27
Jak wyglądają zarobki operatora wózka widłowego ,bezpośrednio zatrudnionego w firmie nie przez agencję?
Seweryn Cieplak 2017-02-24 23:08
Na wózki nie masz podfirm. Coś około 2.5brutto
dlaczego 2017-03-09 12:17
Dlaczego odradzacie prace w Learze szczególnie na stanowiskach biurowych? Właśnie szukam firmy do odbycia stażu w dziale kadr i pomyślałam o Learze
Paulina 2017-03-09 13:18
A jak to jest w Lear Corporation Poland II? Czy po odbycia stażu w firmie jest możliwość dalszej współpracy?
gość123 2017-04-04 13:06
Ktoś mi kiedyś mówił że spawaczy przyjmują zaraz po kursie dalej tak jest? Jak wyglądają stawki dla spawaczy?
Paulina 2017-04-04 13:12
@gość123, myślisz o aplikowaniu?
Spawacz 2017-04-09 12:21
Mało Płacą dla spawaczy brak nadgodzin żeby dorobić ogólnie wielka olewka w stosunku do pracownika.
Ale czego się spodziewać.
zainteresowany 2017-04-11 01:06
Mało płacą to znaczy ile? Z tego co słyszałem kiedyś to nadgodzin(podobno wręcz obowiązkowych) jest ogrom
Paulina 2017-04-11 11:38
Zainteresowani pracą w Lear Corporation Poland II? Na stronie firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.lear.pl/kariera/oferty_pracy_praktyk_stazy.html
Lear corp 2017-04-14 23:54
Hahahah najgorszy syf w Lear Legnica! Ale widzę ze już go work z Lear moderują!! Niech się za robotę wezmą :)
zdradzona 2017-04-15 22:23
Mogę wiedzieć imię tej dziecwczyny lub tego chlopaczka ? Bardzo proszę o odpowiedź.
nikinick 2017-04-17 20:55
Przyjmuja odrazu po kursie praca nie jest skomplikowana troche od siebie i bedziesz spawal
Zxcv 2017-04-17 21:11
A co Cię to interesuje ? Weź się do roboty, a nie sensacji szukasz. Nie Twoja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie Twoja sprawa.
A jeśli szukasz kochanki swojego lubego (sądząc po nicku) możesz być spokojna to nie oni
123 2017-04-17 21:11
Zajmij się praca albo jej szukaniem pustaku żałosne żal mi takich ludzi jak ty żyjących cudzym życiem .
Vxrjb 2017-04-17 21:25
Zenek i Halina z firmy sprzątającej
Zainteresowany 2017-04-17 22:49
Ciągle nikt konkretnie nie odpowiedział jakie są zarobki :/
Więc jakie zarobki na start, na godzinę, brutto ma:
-operator(czy jak oni zwykłego pracownika nazywają)
-wózkowy
-spawacz?

I jak wyglądają nadgodziny?
Tak wiem że odradzacie, ale gdzieś trzeba zacząć.
NIKINICK 2017-04-19 02:55
operator 2100 wozkowy z 2300-2400 spawacz 2700 wszystko oczywiscie BRUTTO
Paulina 2017-04-20 13:57
@zdradzona, @Zxcv, @123, proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Lear Corporation Poland II. Pamiętajmy, że forum nie jest miejscem do obrażania innych.
Zostaw swoją opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lear Corporation Poland II