Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o FACHMONT SERVIS

Pracowałeś w firmie FACHMONT SERVIS i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
tomasz.gb1@gmail.com - 2012-10-16 12:52:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Firm ogólnie wypłacalna,ubezpieczenie jest,przejazdy busami bezpłatne,spanie tez,kasa co miesiac na koncie,mysle ze nie jest zle,pracowałem w Naftomaontazu tam to dopiero maja roz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w głowach.masakra.a u Sroki jakos leci.
zdjecie uzytkownika
???? - 2013-01-11 18:00:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A w Naftomontażu nie płacili? spania nie było?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-08 15:26:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
bin75, jak to nie płaci urlopów, a deklarowałes, że jedziesz na płatny? Ktoś miał podobnie w Fachmont Servis? Za nadgodziny płaci?
zdjecie uzytkownika
filet - 2013-10-07 00:43:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
To prawda....nie płaci za urlop,nadgodziny po tej samej stawce co masz na umowie...ale ogólnie lepiej niż u Żaby...przynajmniej to.(z kasą)
zdjecie uzytkownika
feler - 2013-10-07 10:34:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
filet, ale chyba za ten urlop powinien płacić według standardowych umów? jest jakiś zapis w umowie, który o tym mówi w Fachmoncie?
zdjecie uzytkownika
111 - 2014-02-04 22:49:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
jak chodzi o kase to jest ok ale pasowaloby zmienic kierownictwo wtej firmie
zdjecie uzytkownika
jurek - 2014-02-21 20:46:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Fachmon servis jak na firme z kapitałem 800 tysięcy chyba całkiem nieźle sobie radzi. Może spróbuje do nich się zrekrutować.
zdjecie uzytkownika
młody - 2014-03-26 16:40:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam, młody chłopak po kursie 141 8gr materiałowa hl045 ma szanse się dostać? Brak mi doświadczenia i wszędzie jestem odprawiany z kwitkiem :)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FACHMONT SERVIS

Twoj email:
Wiadomość: