Opinie o Top Market w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Top Market. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Top Market o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Market w Lublin

Klient Nowy wpis

Chcę pochwalić Obsługe w sklepie na Nowym Świecie 38 F Lublin za naprawdę profesjonalne podejście i miłą atmosferę .

Jakie wartości są cenione w Top Market?

Aaa Nowy wpis

Najgorszy pracodawca z jakim kiedykolwiek miałam styczność! Sieć sklepów spożywczych, w których pracodawca nie zapewnia pracownikom nawet wody, gdzie jest ona normą w każdej firmie, nie mówiąc już o luksusach jak kawa, herbata, czy czajnik... Praca oczywiście za najniższą krajową, brak możliwości skorzystania z normalnej przerwy, codzienne przeszukiwania pracowników. Tragedia!!

Xxx Nowy wpis

Praca oczywiście za najniższą, zero szacunku dla pracowników, wykorzystywanie na każdym kroku. Brak przerw, zostawanie po godzinach, przeszukiwanie pracowników w standardzie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Top Market się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
BYŁA STAŁA KLIENTKA

JESTEM OBURZONA ZACHOWANIEM PANI Z TOP MARKETU NA UL. KRĘZNICKIEJ, PANI (usunięte przez administratora) NIE WIE CHYBA, ZE DECYDUJĄC SIĘ NA PRACĘ W TAKIM MIEJSCU TO ONA JEST DLA KLIENTÓW A NIE KLIENT DLA NIEJ.PANI PROWADZĄC ROZMOWĘ Z KOLEŻANKĄ SPOTKANA W SKLPIE ZOSTAŁA GRZECZNIE POPROSZONA PRZEZEMNIE CZY MOZE PODEJŚĆ DO KASY I MNIE OBSŁUŻYĆ NIEMILYM TONEM ODPOWIEDZIAŁA CZY NIE NA CZYNNEJ KASY I DALEJ PROWADZIŁA KONWERCACJE ŚMIEJĄC SIĘ I MNIE IGNORUJĄC PO UZYSKANIU ODPOWIEDZI NIE, KAZAŁA MI ZACZEKAĆ, I POTEM Z MINĄ"ZA KARĘ", OBSŁUGUJĄC MNIE Z WIELKĄ ŁASKA, PRZY CZYM ZIEWALA NIE ZACHOWUJĄC PRZY TYM ZASAD KULTURY JAKIE POWINNY BYĆ ZACHOWANE. PO CZYM WSTAŁA OSTETACYJNIE OD KASY NIE ODPOWIADAJĄC NA DZIĘKUJĘ, DOBRANOC. BYŁAM STAŁA KLIENTKA TEGO SKLEPU OD KILKU LAT, JEDNAK ROBIĄC CODZIENNIE ZAKUPY NIE CHCE CZUC SIĘ JAK INTRUZ, I ZASTANAWIAC SIĘ CZY OWA PANI BĘDZIE NA ZMIANIE

@BYŁA STAŁA KLIENTKA

W czym problem? Jak nie może pani poczekać w kolejce 5 min to proszę chodzić do Lidla lub biedronki - tam się czeka ok godz

Stały klijent

Top Marker ul niepodległosci, co się tam wyprawia to jakiś żart,kpina,za grosz kultury co nie którzy nie mają zupełnie,ķakretnie chodzi o wysokiego pana z brodą i blądynke oboje zachowuja się tak jakby oni byli dla klijenta, spojrzenia mierzące od góry w dół czuje się jak intruz w tym sklepie chłopak nie patrzy jak chodzi zupełnie i najlepej schodzić mu z drogi jestem oburzona ????tych państwa zachowaniem A może to koleini znajomi np Pani kierownik Pani kordynator itp skoro pozwlaja sobie na tak wiele,tracicie klientów na własne życzenie ja już nigdy nie wruce do was srraciliście stała klijentke

@Stały klijent

Ojoj ???????? większość klientów na niepodległości to (usunięte przez administratora) - zwłaszcza starsze osoby, alkoholicy i prostacy. Nic dziwnego że tak patrzy na nich personel

Kunegunda

Bardzo ciężka praca za bardzo małe pieniądze. Przy tym straszne naciski z góry i ciągły stres. Dziewczyny dają z siebie wszystko, zero docenienia że strony kierownictwa. Nie polecam..

xyz
@Kunegunda

Wolne żarty! Top Market, Bukowa 15 Lublin, na stoisku mięsnym przeważnie nikogo nie ma, nawet gdy się poprosi obsługę to Panie mają czas.... Kilka razy odechciało mi się czekać. Nowe kasjerki mega nieuprzejme, jakby łaskę robiły że pracują

@Kunegunda

To prawda . Jest to wyzysk . Jedna osoba robi za trzy . przy tym bardzo nie miła atmosfera . Kierownicy mają wszystko gdzieś i sami siedzą w biurze wysługują się pracownikami. Wspomnę jeszcze o zwolnieniu lekarskim wracając z owego L4 patrzą z pogardą człowiek ledwo stoi na nogach ale nie pozwolą wyjść wcześniej chociaż mają obstawę. Syf nie Firma . Nie Polecam.

@xyz

Bardzo dobrze. Pracownicy nie są tylko od stania na wędlinie ale odpowiadają też za cały sklep. Jak coś paniusi nie pasuje to jest multum innych sklepów co może kupić sobie wedlinkę ???????????? nie polecam takich klientów

Czy nowo zatrudnione osoby w Top Market otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Elka

Nie, umowa zlecenie, później umowa o pracę na krótki okres czasu

Gosia66gaj

(usunięte przez administratora) Stoi przy kasie jak za karę. Łaskę robi że obsługuje klientów. Traktuje klientów jak zło konieczne. Często będąc na stoisku mięsnym robi sobie prywatną degustację przy klientach. Pani kierownik nic z tym nie robi chociaż miała zgłaszane jak ona się zachowuje.Kiedyś było czuć od niej alkohol. Nie skorzystam więcej z usług tego sklepu i nie polecę znajomym

Alicja

Widziałam, że Top Market poszukuje aktualnie pracowników na stanowisko: Kasjer/Sprzedawca: https://www.topmarkety.pl/kariera/ Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć. Polecacie złożyć CV na to stanowisko?

Mira

Mam nadzieję, że dobra praca to powód, że nikt nie zagląda na forum?

Zetks

Niestety pani pracująca już kilka lat na dziale mięsnym na ul. Bukowej Lublin już swą arogancją przechodzi samą siebie.Robi łaskę że coś sprzeda, nie raz przy klientach obmawia inna pracowniczkę do koleżanki obok! A kolejka stoi i słucha.

Alicja

@Zainteresowany, znalazłam kilka ogłoszeń na wiodących serwisach z ofertami pracy. Czy jesteś w dalszym ciągu zainteresowany pracą w tym miejscu? A może złożyłeś już swoje CV? @Zadowolony z zycia czlowiek!, czy możesz wypowiedzieć się odnośnie możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia? Jak wygląda ten aspekt w Top Markecie?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Zadowolony z zycia czlowiek!

Po przeanalizowaniu wszystkich komentarzy sądze, ze wiekszosc pracownikow, ktorzy sie tu wypowiadali przyszli do pracy zeby nic nie robic. Zastanowmy sie szczerze... Jezeli nalezycie wykonujemy swoje obowiazki to jest szansa na krytyke? Tyczy sie kazdej pracy. Dostajemy to Co dajemy - jak W zyciu. Pracuje W tej firmie troche czasu I co raz bardziej przekonuje mnie jej caly (tak mysle) zamysł : tj POLSKA, rodzinna firma, ktora doszla do takich osiagniec wylacznie swoja praca. Gdyby wiecej ludzi Mialo takie zaciecie I wytrwalosc mielibysmy wiecej takich firm! Wiadomo, ze idealnie zawsze nie bedzie bo nie da sie doslownie wszystkiego upilnowac. Uwazam ze cala !stała! ekipa jest super ( bo nie ma potrzeby zmian jesli cos dziala) PS kordynatorka nie jest zołzą I kobietki z Krėżnickiej rzādzą!

Pedro

To jest forum głównie dla pracowników a nie klientów. Jak ktoś nie lubi pracy w handlu to nie powinien tu pracować. Narzekają tylko niektórzy.!!

Zdzisław

Jestem zaskoczony poziomem obsługi i kompetencją załogi sklepu przy ulicy Krężnickiej w Lublinie. W szczególności Panie zatrudnione w dziale mięsnym są niezwykle miłe i kompetentne. Znają składy poszczególnych wędlin i na każdą prośbę klienta potrafią fachowo doradzić. Obsluga jest przy tym niezwykle miła, a sposób pakowania wedlin estetyczny. Mięso i wedliny są świeże i estetycznie wyłozone. Gratuluję obsady tego Top Marketu. Tutaj wszystko jest na tip-top. Powyższe stwierdzam na postawie wielomiesięcznych obserwacji, w tym dzisiejszej tj. 06.11.2017 r.

Scoti

Nie polecam kupowania , czegokolwiek w tym sklepie . Produkty wychodzące z terminu , mięso nie świeże. Top Market ul. Nowy Świat.

Alicja

@klient, nie ma się co oszukiwać też pod tym względem, że teraz trudno znaleźć pracownika na stałe, który będzie wywiązywał się ze wszystkich obowiązków. Co do pracy w top markecie, to wcześniej zadawałam parę pytań dotyczących warunków pracy, ale niestety brak odpowiedzi. Jeśli ktoś by się do tego odniósł to może wtedy byłoby to nam ocenić.

klient

Co dzień inne twarze . Nie jest to zachęcające dla klienta...

Zostaw merytoryczną opinię o Top Market - Lublin

• Jak się pracuje w Top Market?

Zobacz opinie na temat firmy Top Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Top Market