Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o top market

Pracowałeś w firmie top market i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
sprawiedliwy - 2012-10-02 22:50:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dokładnie tak, ta firma żeruje na pracownikach,zwolnienia bez uzasadnienia, obowiązek składania wypowiedzenie inaczej konsekwencja zwolnienia dyscyplinarnego, łamanie praw pracownika i to ewidentnie.
Myślę o zgłoszeniu do znajomych inspektorów pracy o tym incydencie który tam się napędza.
Bo po rozmowie ze swoja znajomą która tam pracowała, normalnie opadają ręce.
W 100% zgadzam się ze wcześniejsza opinia, nie chciałem się powtarzać
zdjecie uzytkownika
moniaczek - 2012-10-05 12:07:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a ja tam pracuje od 18 wrzesnia i jeszcze mojej umowy zlecenie na oczy nie widzialam,miało być niecałe 5,5netto na godzinę(z 6zl brutto)a tu okazuje sie z tego co mowia dziewczyny bedzie jakos 4zl z groszami, a pracuje jak na cały etat,masakra
zdjecie uzytkownika
moniq - 2012-11-06 11:04:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To co mnie spotkało ostatnio w jednym z Top Marketów to nawet nie wiem jak nazwać.... Pracowałam w jednym z marketów innej firmy ale że miałam 40 minut jazdy autobusem do niej to postanowiłam poszukać coś innego. Rozniosłam CV w po okolicznych marketach bliższych mojego miejsca zamieszkania, po kilku dniach zadzwoniła pani kierownik z Top Marketu. Zaprosiła mnie na rozmowę. Na rozmowie było jak najbardziej pozytywnie pani była zadowolona i zaproponowała czy mogłabym przyjść już do pracy. Powiedziałam że zwolnię się od wcześniejszego pracodawcy i przyjdę tu do pracy... W poniedziałek 05.11.2012 stawiam się na 7 do pracy. Przez 8 godzin jest, tak mi się wydaje wszystko w porządku. Wynoszę towar z zaplecza myje półki (brudne że aż strach), Po 8 godzinach zapytałam grzecznie czy mogę już się przebrać i na którą mam przyjechać na następny dzień? A pani odwraca się do mnie od biurka i mi mówi \" że jednak mi podziękuje za pracę\"... , a jak ja się zapytałam dlaczego i co źle zrobiłam? to mi powiedziała \"bo tak\". Ja mówię że przecież zwolniłam się z tamtej pracy specjalnie, aby tu przyjść do pracy. A pani mi mówi \"no przecież to nie specjalnie?\" i powiedziała \"do widzenia\" i odwróciła się do biurka.....
Od 1996 roku pracuję w handlu i byli różni pracodawcy ale tak nie potraktował mnie jeszcze żaden pracodawca......
Szok
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-13 21:57:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
witajcie jak obecnie sie prezentuja kwestie zatrudnienia w Top Marketach?czy w calej Polsce sa te same stawki ,czy mozna wynegocjowac indywidualna oferte?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie top market

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy top market ?
Zadaj pytanie
x