KR Center Producent Drzwi

Oferta

Trwałe drzwi do mieszkań Bastion

W drzwiach śródlokalowych Bastion wypracowaliśmy połączenie solidnych materiałów, przemyślanej konstrukcji oraz estetyki wykończenia. Dzięki temu oraz różnorodności oferty modele te zdobyły serca Klientów w całej Polsce, a nawet poza nią.

Nasi inżynierowie opracowali szereg rozwiązań przedłużających żywotność drzwi. Wśród nich: wewnętrzne ramiaki usztywniające konstrukcję i przedłużające żywotność skrzydła oraz technologię okleinowania, dzięki której okleina jest perfekcyjnie nałożona i nie ulega przypadkowym zadrapaniom.

Drzwi stalowe własnej produkcji

Stalowe drzwi do domów pozwalają naszym Klientom cieszyć się bardzo dobrymi parametrami, długoletnią pracą oraz lekką konstrukcją. Tworzymy je od podstaw, dzięki czemu jesteśmy pewni za każdy element drzwi: od konstrukcji po wygląd.

Oferta drzwi stalowych jest bardzo rozbudowana: proponujemy drzwi w różnych wersjach: gładkie, z gustownymi dodatkami, ciekawymi szybami, jedno- i dwuskrzydłowe. Jest też atrakcyjna gama oklein, które nakładamy metodą bezprzylgową.

Drzwi wewnętrzne o imponującej estetyce

Oferta drzwi wewnętrznych KR Center wychodzi naprzeciw różnym potrzebom. Jest różnorodna – każdy znajdzie tu model o odpowiedniej stylistyce i kolorze. Oferujemy też wiele usług dodatkowych, wśród nich dopasowanie skrzydła do łazienki czy łączenie w praktyczne systemy przesuwne.

Stawiamy na wzmocnione konstrukcje (ramiakowe i wypełnione płytą wiórowo-otworową), choć dostępne są też lżejsze wersje. Pokrywająca drzwi folia drewnopodobna nałożona jest perfekcyjnie i bezprzylgowo, co gwarantuje odporność na uszkodzenia.

Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować sprawne i uczciwe. Znakomicie sprawdzają się one w codziennej praktyce i dlatego grono naszych Partnerów oraz Klientów stale się powiększa. Zapraszamy do współpracy!

KR Center Producent Drzwi