Opinie o CLPB w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CLPB. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CLPB o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLPB w Jastrzębie-Zdrój

Rekrutacja

@Pracodawca Na spotkaniu rekrutacyjnym usłyszałem, że dostanę odpowiedź niezależnie od decyzji. Minęło już sporo czasu a odpowiedzi brak. Czy zgodnie z informacją podaną podczas spotkania dostanę feedback? Rozumiem że niedostałem tej posady jednak jeżeli informujecie że kandydat dostanie odpowiedź również odmowną, poczym takiej odpowiedzi brak to jest to mało profesjonalne.

@Rekrutacja

Jemu to chyba o oddziały chodziło? Mimo wszystko raczej od kandydata się tego i tak nie dowiesz? Są tu osoby z innych rejonów i by się odniosły? Tam inaczej rozmowy wyglądają? Ja i tak tutaj chciałem aplikować po nowym roku ale teraz to już sam nie wiem czy jest sens. Cos w warunkach się zmieni?

Do czego tak w praktyce będzie konieczne to czynne prawo jazdy kat. B z opisu inspektora ze strony. Czy w jakiejś konkretne miejsca faktycznie się jeździ? czym?

obserwator Nowy wpis

Wymagania są adekwatne do poziomu firmy i zarządzania firmą które jest na niskim poziomie.I doprowadziło do chaosu wewnątrz firmy, co utrudnia efektywną pracę zespołów. To z kolei doprowadziło do niskiej wydajności ,dezorientacji wśród pracowników i braku skierowania na wspólne cele. Przekłada się na marnotrawstwo zasobów finansowych firmy i nadmiernych kosztów. I niestety braku motywacji do działania pracowników i poczucia, że ich wysiłki są cenione, dlatego nie zostają i poszukują pracy gdzie indziej.

Mam jeszcze z tydzień by móc aplikować na laboranta. Ktoś już widzę pytał o proces rekrutacji, również oczekuje tej odpowiedzi. Piszą także w treści, że firma jest nowoczesna. W jakim zakresie?

Proszę o opis z warunków pracy Rzeczoznawcy ds. Ruchu Zakładu Górniczego. To także oferta skierowana do Jastrzębia, o które zostało przedtem zadane pytanie. opis zdaje się być raczej jasny, a co z opinia z zatrudnienia? Jakie zarobki?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
BS

Rozważam złożenie aplikacji na stanowisko laboranta w Jastrzębiu. Z tego co przeglądałem opinie nie dzieje się najlepiej… Jak wygląda rekrutacja, rozmowa + test merytoryczny? Ile etapów rozmowy? Pozdrawiam

Ktoś odszedł jakiś czas temu, że taki komentarz, że kogoś „mniej” jest, wleciał? To w zasadzie na którym dziale lub ogólnie stanowiskach można teraz zaobserwować największą rotację? Są co do tego jakieś szczególne przyczyny?

@Rekrutacja

W sumie czy to będzie tez zależne od lokalizacji gdzie ten feedback wleci gdzie nie? Inne osoby rekrutują? Podawali może stawki? Kiedyś w jednym wątku po rozmowie ktoś na forum się nimi podzielił. Premia dalej 20%? I czy na każdej lokalizacji tak samo się mimo wszystko zarabia?

Rekrutacja

Premia 20%, jednak stawki nie podali. Pytali tylko ile chce. A feedback, nie rozumiem co miałeś/aś na myśli odnośnie lokalizacji, jednak jeśli rekruter informuje Cie że dostaniesz odpowiedź poczym jej nie dostajesz... to nie jest to uczciwie zachowanie.

@Rekrutacja

Jak szefostwo w CLPB traktuje ludzi?

Sonia

Jedyne? A da radę je jakoś rozwinąć? Już w czerwcu ktoś wstępnie widzę, że odradzał. A powiedzcie czy to też zależy od lokalizacji? Jakby nie patrzeć prócz Jastrzębia są też inne miasta do wyboru. Laborant ma wszędzie taką samą stawkę? Ile teraz wynosi?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje CLPB dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Laborant.

GA

Płaca jak i warunki, atmosfera, traktowanie są nie warte aplikowania tam.

Po rozmowie

Straszna bida 3500brutto + 20%

@Po rozmowie

ta rozmowa miała miejsce gdzieś teraz niedawno? ciekawa jestem lipcowych podwyżek. a jakie jest rozwinięcie tej wspomnianej kwoty? za jaki konkretnie zakres obowiązków tyle wychodzi? i co potem? to jest uzgodnione jako na start? i ten procent czego konkretnie dotyczy?

Artur

Pojawiły się 2 oferty na stanowisko laborant i chciałbym złożyć CV. Proszę o informację czy to praca zmianowa? Czy sytuacja w firmie zmieniała się w ostatnim czasie na lepsze?

@Artur

Praca zmianowa. Nie jest lepiej, niskie place, mnostwo pracy....

@Pola

A dookreślisz te dwa aspekty? Mnóstwo pracy tzn., jakie rzeczywiste codzienne obowiązki masz przy tym na myśli? To samo odniesiesz do kwoty gwarantowanej za ich wykonanie? Mimo że chyba oceniasz trochę negatywnie to wciąż pracujesz, z jakich przyczyn?

@Iwona

A kto powiedział, że nadal pracuje? Ale nadal wiem co się tam dzieje. Serdecznie polecam aplikuj i przekonaj się sama! ;)

@Pola

ok dzięki za info. Jesteś w stanie mimo wszystko polecić najlepsze stanowisko w firmie do podjęcia się ewentualnej pracy? Znasz warunki na każdym?

Pola

Czy ktoś ma świeże opinie na temat firmy? Rozpatruje stanowisko inspektora. Wszystkie opinie nie wyglądają za wesoło :)

Jola
@Pola

Opinie, które wcześniej napisano są niestety prawdziwe. Tak naprawdę, dzisiaj mało kto boi się zaryzykować zmianę pracy, pomimo panującego u nas chaosu, który niestety zaczyna się od góry. Nie zniechęcam, nie zachęcam.

@Jola

czyli coś jednak musi być tu w obecnych warunkach, co pozwala ludziom zostać i pracować. A wiadomo coś na temat planów firmy na kolejny rok? Będziecie mieć jakieś szczególne zmiany?

Jola
@Iwona

Raczej to, że każdy boi się kryzysu i nie chce ryzykować. Tu jest stabilnie (słabo ale stabilnie)

@Jola

aha czyli to w ten sposób, więc alternatywy w okolicy raczej nie ma? to skoro tak stabilnie to kiedy w ostatnim czasie doszło do jakiegokolwiek zwolnienia pracownika? Musiałby to być dość konkretny powód? dyscyplinarka kiedykolwiek jakaś była?

@Iwona

Oczywiscie, ze byla i to na wysokich szczeblach! Ale nie tylko

@Pola

O proszę. A powody? Ciekawa jestem co na wyższym szczeblu można zrobić a raczej jaki byłby tego efekt. Wpłynęło to na obecne warunki pracy?

Ola
@Iwona

Pracuja na tabletkch uspakajajacych niestety.

@Ola

A tego to nie sprawdzę to nie wiem. Czyli z opieką medyczną obecnie dobrze tu stoją? Dodatkowo nawet jeśli używaliby jakichś wspomagaczy to tym bardziej wskazywałoby, że mimo wszystko zależy im na pracy w tym miejscu?

Leszek

Nikt nic nie może powiedzieć jak teraz wygląda praca w tej firmie? Ciekaw jestem czy laboranci też pracują zmianowo jak to tu było na innym stanowisku podane?

Ex ex
@Leszek

Nie ma odpowiedzi, bo wszystkie wpisy są moderowane. Czy wpis się pojawi czy nie, to zależy od szanownych pań zarządzających.

Witam. Chciałabym zapytać jak wygląda praca w laboratorium w Radlinie? Opłaca się tam starać o pracę?

Neniio
@Kandydat

Też byłbym ciekawy .

Roman
@Neniio

Nie warto aplikowac

Teresa
@Roman

Ale nie warto z jakiego powodu, zarobki czy atmosfera nie bardzo. Pracowałeś lyb pracujesz u nich i możesz się podzielić opinią, bo każda wypowiedź cenna jak to na forum pracowniczym. A różnie tu pisali.

Laborant

Na jak dział teraz szukają laboranta?

Julia
@Laborant

Może sprawdź na stronie? Próbowałeś?

W CLPB trwa rekrutacja na stanowisko Laborant. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

pracownik sumienny, były

Nie polecam, odradzem z całego serca

@pracownik sumienny, były

Czemu? Bo żeby odradzać to przydałoby się żebyś napisał o co konkretnie chodzi. O wysokość wypłat? Bo zwykle ludzie na to narzekają. To co? Wyjaśnisz mi?

rumcajs
@Mariusz

Już sam sobie odpowiedziałeś.

Aleksandra
@rumcajs

czyli chodzi o kasę... to podasz może widełki aby to uzmysłowić ile tam można dostać i dlaczego ludzie narzekają?

Cinek 24

Rowniez dostałem oferte pracy jako inspektor w Dg. Czy ktos orientuje sie czy to praca 4-ro brygadowa?. Jakie są zarobki itd

garfield
@Cinek 24

Zarobki na początek na poziomie płacy minimalnej... Szukają ludzi młodych i chętnych do stałej pracy, z tego co wiem to praca na 1 lub 2 zmiany

Cinek24
@garfield

A jaka płaca po okresie probnym?? Czy są jakies zyski,premie roczne,grusza itd??

Daria
@Cinek24

Jest dodatkowa kasa kilka razy w roku

x
@Cinek 24

4-ro brygadówka.Płaca w ok.2300 brutto +premia(jak zasłużysz).Są też jakieś dodatkowe pieniądze z racji wypoczynk,świąt.Praca wymagająca wysiłku fizycznego.

Jan
@Cinek 24

Szumnie nazwany" inspektor" to ciężka praca fizyczna w pyle koksowniczym, pobieranie z koksowni brudnych prób.

M
@Jan

Chyba zależy na której koksowni, wykonywałam te pracę przez prawie rok i nie nazwałabym jej ciężką fizycznie.

@M

Mógłbyś napisać jaką umowę o pracę miałeś na tym stanowisku? Interesuje mnie czy kontrakty są stabilne i długoterminowe, czy raczej pracodawca na początek oferuje umowę zlecenie.

M
@Mariusz

Nie ma żadnych zleceń, umowy o pracę, na początek chyba pół roku

Aga
@Jan

Zgadza się, przynosisz z wydziałów, smoły, oleje, wody, wiadra koksu,które mielisz, suszysz, ciągle w brudzie.

@Aga

Czyli ciężka praca i do tego można się ubrudzić. A jak z zarobkami? Rekompensują te niedogodności? Jesteś zadowolona?

Aktualność
Drodzy przyszli oraz byli Pracownicy!

Dziękujemy za wszystkie opinie. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i ciekawi tego, jak nas postrzegacie. Śledzimy wszystkie komentarze, zarówno pozytywne jak i negatywne i staramy się wyciągać z nich wnioski.

Pamiętajcie jednak, że dyskusja - również na trudne tematy zawodowe - powinna się toczyć kulturalnie, z zachowaniem zasad fair play. Najlepiej twarzą w twarz.

Dlatego postanowiliśmy nie wchodzić w żadne spory. Nie komentujemy opinii anonimowych Internautów, którzy czerpią satysfakcję z publikowania czasem niesprawiedliwych osądów - często po prostu pomówień.

Wolność słowa jest bezcenna, jednak nikomu nie daje prawa do świadomego naruszania czyjejś godności osobistej. Komentarze zawierające treści niezgodne z polskim prawem będą usuwane przez Administratora. Pamiętajcie również, że wszelkie pytania i uwagi możecie zgłaszać bezpośrednio do nas. Pragniemy zaznaczyć, że będziemy reagować, korzystając z pomocy prawnej, na wpisy niezgodne z faktami, których wyłącznym celem jest działanie na niekorzyść firmy, godzące w jej wizerunek oraz reputację osób w niej pracujących.

Jesteśmy otwarci na zmiany, dlatego będziemy wdzięczni za konstruktywne komentarze, które są dla nas cennym źródłem informacji. Chcielibyśmy, aby była to przestrzeń wolna od hejtu, jednocześnie informujemy, że każdy komentarz niezgodny z prawem lub naruszający dobre imię naszych Pracowników, będzie usuwany zgodnie z regulaminem serwisu lub zgłaszany do odpowiednich służb. Ponieważ nie wszystkie poruszane przez Państwa tematy mogą być komentowane na forum publicznym - zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem dedykowanej skrzynki mailowej, liczymy szczególnie na kontakt ze strony naszych obecnych Pracowników – to dzięki Wam nasza firma może stawać się coraz lepsza każdego dnia. W przypadku naruszenia danych osobowych pragniemy zaznaczyć, że będziemy reagować, korzystając z pomocy prawnej. Należy pamiętać bowiem, że za słowa pozostawione w Internecie ponosicie Państwo odpowiedzialność.
k(T)osia

Bardzo ładnie, zgrabnie napisany tekst. PR-owo... Piszecie Państwo o rozmowie twarzą w twarz, tylko dziwnym trafem są to tylko słowa pisane, rzeczywistość ma się nijak do jakiegokolwiek dialogu. Większość decyzji z ostatnich miesięcy, które spowodowały obecną "gorącą" sytuację była podejmowana właśnie bez dialogu! Zerojedynkowo! Nie będę przytaczał(a) konkretnych decyzji, bo to nie o to w tym momencie chodzi. Każdy zarząd ma prawo do zmian, natomiast to, jak odbywało się to za tej kadencji jest karygodne. Zero szacunku dla człowieka. Narzekacie, że ludzie mogą pewne rzeczy powiedzieć tutaj, anonimowo - oczywiście! Przecież większość z nas boi się stracić pracę i źródło utrzymania, jednocześnie wewnętrznie buntując się widząc to wszystko. Całokształt jest kompromitujący dla firmy. O innych patologiach nie napiszę, bo one nie dotyczą portalu pracowniczego jakim jest Go Work. Możecie Państwo kasować niewygodne opinie, natomiast ziarenko się już zasiało - liczymy, że po prostu zmienicie swoje podejście do NAS. Bo to MY pracujemy na Państwa pensje.

Lab

Ładnie napisane , ale jak nie to straszenie konsekwencjami ... To ma być dialog ???

kinoman

"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu… Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było."

Społeczny Doradca Zarządu

Firma o ogromnym potencjale i szerokim zakresie świadczonych usług. Wysokiej jakości sprzęt i wyposażenie. Wydawało by się, że Pracodawca powinien opędzać się od potencjalnych pracowników. Jest jednak inaczej. Ciągłe braki kadrowe i ciągłe łatanie etatów… Powód? Powszechnie panujący brak szacunku. Dotyczy to każdego szczebla od personelu niższego do Dyrektorów, niezależnie od wykształcenia, stanowiska, doświadczenia czy stażu pracy. Zarząd liczy na radę? Rady padają na forum bardzo często i są pisane jasnym językiem. Wystarczy przeczytać przed usunięciem. Szanujcie ludzi!! Te dwa słowa się przebijają w większości wpisów. Zadbajcie o atmosferę bo atmosfera gwarantuje rozwój (lub upadek) firmy. Średnia ocena Pracodawcy wynosi 2.1 na 5.0, co pokazuje bardzo jasno jaka jest opinia o CLPB, mimo że ocena jest moim zdaniem zawyżona. Wyciągnijcie Państwo wnioski z ocen na tym forum. To równia pochyła. Najłatwiejszym do wyciągnięcia „wnioskiem” w „dyskusji”, po tak niepochlebnych opiniach, byłaby likwidacja konta przez Pracodawcę. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Wpis Pracodawcy odebrać można jasno jako cenzurowanie opinii oraz próbę zastraszenia użytkowników. Może zmiany należy rozpocząć od przemyślenia tego kuriozalnego wpisu? P.s. „Szczerość w naszym klubie to norma!” - jak mówił prezes R. Ochódzki w „Misiu”. Nie wiem dlaczego mi się to przypomniało!

Czy firma CLPB w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Szkolenia? Finansuje? Dla pracowników? Haha wolne żarty ???? a tak na poważnie, teoretycznie istnieje coś takiego jak możliwość odbycia szkolenia, ale firma jeżeli już to deleguje na nie wybranych. Generalnie masz robić i nie wychylać się

Zostaw merytoryczną opinię o CLPB - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w CLPB?

Zobacz opinie na temat firmy CLPB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLPB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLPB?

Kandydaci do pracy w CLPB napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLPB