Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Młyn Malinie Dziewit sp. z o o.

Pracowałeś w firmie Młyn Malinie Dziewit sp. z o o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Barbara - 2013-12-13 12:31:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam serdecznie.Pracowałam w Firmie 'Młyn Malinie Nie długo bo nie cały miesiąc.
Szef tej Firmy kazał mi jeździć samochodem który był po wypadku i nie do końca naprawiony.Pojechałam do serwisu gdzie stwierdzono iż samochód ten nie nadaje się w ogóle do jazdy.Były uszkodzone drążki po obu stronach,gumy,w ogóle cały przód do zrobienia.Opony łyse.Powiedziałam szefowi że ja takim samochodem nie będę jeździć to po prostu mnie zwolnił,bez wypłaty sugerując jeszcze że ja mu nie zwróciłam utargu.Cały utarg został mu oddany.To nie jest człowiek u którego można pracować.UWAŻAJCIE!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Regina - 2013-12-13 18:30:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
UWAGA!!!!

Nie ufajcie nigdy szefowi 'Młyn Malinie' u niego pracuje się bez wypłaty.
zdjecie uzytkownika
elka - 2013-12-19 15:22:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Regina,ale jak to bez wypłaty??? przecież tak nie można traktowac ludzi !! a próbowaliście może złożyć sprawę do sądu ??
zdjecie uzytkownika
Rychu - 2014-02-14 15:19:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Sąd Rejonowy Wydział V Gospodarczy Sekcja Upadłościowa w Tarnobrzegu, postanowieniem z dnia 03 lutego 2014 r. w sprawie sygn. akt V 1 GU 28/13 ogłosił upadłość obejmującą likwidację majątku dłużnika Młyn Malinie Dziewit Spółka Jawna z siedzibą w Maliniu. KRS 0000298907.
W ramach ww. postepowania wyznaczono sędziego-komisarza w osobie SSR Michała Dudzica oraz syndyka masy upadłości w osobie Macieja Szarka.
Wzywa się wierzycieli upadłego do zgłaszania wierzytelności sędziemu-komisarzowi w terminie trzech miesięcy od dnia obwieszczenia o ogłoszeniu upadłości. Wzywa się osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomości upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłaszania sędziemu-komisarzowi w terminie trzech miesięcy od dnia obwieszczenia o ogłoszeniu upadłości pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym.
Zgłoszenia należy kierować pod adres: Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu, Wydział V Gospodarczy Sekcja Upadłościowa, ul. Sienkiewicza 27, 39-400 Tarnobrzeg, podając sygn. akt. V 1 GUp 1/14
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Młyn Malinie Dziewit sp. z o o.

Twoj email:
Wiadomość: