Opinie o M&M GASTRO GROUP w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy M&M GASTRO GROUP. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w M&M GASTRO GROUP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&M GASTRO GROUP w Katowice

Jak tu sprawa z terminowością dokumentów generalnie wygląda? ktoś napisał niedawno opinię o tym, że świadectwa pracy od około dwóch miesięcy nie dostał. Trzeba faktycznie dłużej poczekać? A co z umowa? kiedy się ja podpisuje? Udało się komuś od razu po rozmowie?

Slawomiroslaw Nowy wpis

Jeśli chodzi o podpisanie umowy to sprawnie, bez większych problemów...

Gośka Nowy wpis

Czy spotkał się Pan przy tym z jakimś szerszym wyjaśnieniem? Zastanawiam się nad przyczyną takiego opóźnienia. Czy to okres w którym więcej osób odchodziło teraz w firmy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy w M&M GASTRO GROUP zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Agacia

Ciekawe czy już sprawa finansów została wyjaśniona? Bo jeśli tak to opowiecie o tegorocznej pracy montażysty mebli i urządzeń gastronomicznych? chłopak od jakiegoś czasu interesował się ta oferta ze strony. Może będzie aplikował. Ale jak zarobi? i przy jakich warunkach?

M&M GASTRO GROUP

Szanowny Panie, bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt w celu wyjaśnienia wątpliwości związanych z wynagrodzeniem.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w M&M GASTRO GROUP. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Doradca / Handlowiec w Salonie Sprzedaży?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Ktoś jeszcze tak miał żeby mu nie wypłacono wynagrodzenia gdy dochodzi do rozwiązania umowy „za porozumieniem stron”? ten komentarz po prostu zwrócił moją uwagę i ciekawią mnie okoliczności. O która część wynagrodzenia mogło chodzić? co się na nie składa?

Czarna

O podwyżkę można faktycznie ubiegać się co roku tak jak ktoś już napisał? czemu nie częściej? Mocna uwagę zwracają na wyniki z pracy czy raczej liczy się tylko sam staż? po ile lat tu ludzie w zasadzie pracują? na jakich stanowiskach są największe rotacje?

Co jaki czas w M&M GASTRO GROUP można ubiegać się o podwyżkę?

Jak wygląda rozmowa w M&M Gastro na stanowisko Pomoc Kuchenna? Z iloma osobami się rozmawia? 17 lipca pojawiło się ogłoszenie.

Firma M&M GASTRO zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem sprzętów gastronomicznych. Nie prowadziliśmy i nie prowadzimy rekrutacji na pomoc kuchenną.

M&M Gastro wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Lento.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Pomoc Kuchenna.

Firma M&M GASTRO zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem sprzętów gastronomicznych. Nie prowadzimy rekrutacji na pomoc kuchenną.

Nie polecam tej firmy

Justyna

Naprawdę z tymi produktami tak jest, że deklarują się jako producent co mija się z prawdą? Bo chyba w takich sytuacjach to nie problem, żeby to zgłosić?

Citymen1

Dlaczego ??? Proszę rozwinąć ten temat ....

Była pracownica

Witam pracowałam parę lat w M&M Gastro i lubiłam tą pracę. Można liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek z dz handlowego i jeżeli lubisz pracę w handlu to powinieneś być zadowolony z pracy. Jestem im wdzięczna za współpracę, bo sporo się tam nauczyłam. Mimo, że nasze drogi się rozeszły to dobrze ich wspominam i polecam! Pozdrawiam

Czy M&M Gastro narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Ludzik

W każdej firmie grafik jest ustalany-tak samo pewnie tam. W każdym dziale musi być obsada minimalna żeby firma mogła funkcjonować

marek1970

Firma nie jest profesjonalna. Podczas telefonicznych uzgodnień podano inny kod produktu chociaż wyjaśniałam konkretnie o co chodzi i w jakim kolorze. Wprowadzono mnie wbłąd nie wyjaśniając podczas uzgodnień że każdy kolor to inny kod produktu. Na stronie internetowej nie było produktu który chciałem kupić, więc zaufałem firmie.

Olek

@Klient MM Gastro Akurat to forum służy pracownikom żeby mogli napisać swoją opinię o pracy natomiast klienci uwagi dla firmy powinni kierować na inny adres.

Jak długo czekaliście na odzew z M&M Gastro? Oddzwaniają zawsze?

Klient MM Gastro

Na swoim przykładzie mogę się wypowiedzieć troszkę. Byłem dwukrotnie ostatnio i widziałem, że stacjonarnie mają dużo klientów w Salonie sprzedaży. Doświadczenia pozytywne dwukrotnie. Nie ignorują klientów a w razie potrzeby proszą o dodatkowego handlowca żeby klient nie czekał. Obsługa miła i kompetentna. Mój przyjaciel otwierał lokal kontaktował się z firmą i jest zadowolony. Dzwoniąc do nich trzeba mieć na uwadze to, że obsługują mnóstwo klientów i kontakt może być wydłużony ale zawsze był i temat został załatwiony zgodnie z oczekiwaniami. Z tego co mi powiedziano firma jest producentem ale i dystrybutorem wiodących na rynku produktów i z dostępnością różnie bywa szczególnie po wakacjach do końca roku-budżety itd Ja i mój kolega nie możemy nic złego powiedzieć.

Norbert

Podpowiedzcie jaką umowę firma proponuje nowym pracownikom?

Ja pracuje do dzisiaj i złego słowa nie powiem... Jak się robi to co do ciebie należy i robisz to dobrze, to nie ma problemu. Jak ktoś się obija i myśli, że tego nikt nie widzi to sie grubo myli. Tutaj wynagrodzenie jest za pracę a nie za lenistwo. Chcesz robić i się nie narobić a zarobić 4000 zł to idź leżeć gdzie indziej... ciekawe ile Cię będą tam trzymać.

@mixmus Powinieneś ponaglać dział serwisu M&M Gastro pisząc e-mail do serwisu bezposrednio serwis@mmgastro.pl ale dodatkowo do biura firmy na adres biurommgastro@mmgastro.pl

Pfff
@Karolina

Doinformuję się zanim się wypowiesz. Adres biurommgastro@mmgastro.pl nie istnieje

Zostaw merytoryczną opinię o M&M GASTRO GROUP - Katowice

• Jak się pracuje w M&M GASTRO GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy M&M GASTRO GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M&M GASTRO GROUP?

M&M GASTRO GROUP
2.7/5 Na podstawie 25 ocen.