Opinie o Private Care Home Services w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Private Care Home Services. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Private Care Home Services o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Private Care Home Services w Warszawa

Chce dowiedzieć o firmie czy jest wyplacalna

ja jestem u pani Ani, ale chyba nie można wybierac

Mam dwa pytanka. Na stronie można słać cv ale ciekawi mnie czy ktoras z was pojechała do pacjenta mając a2 niemiecki? Przyznam ze nie mówię super ale jestem w stanie się dogadać. I czy faktycznie tak jak piszą ma stronie, można liczyć w firmie na dodatki jesli wyjeżdża się np teraz w okresie świątecznym ?

Chce dowiedzieć o firmie czy jest wyplacalna

Bogusia

pracuję już 3 rok, pieniążki zawsze na czas

@Opiekunka

Chce się dowiedzieć czy jest wypłacalna

@Opiekunka

u mnie pieniążki zawsze są na czas

Jolanta
@Grazyna

Nawet do dziś? A jest tak właściwie na co tu narzekać?

@Jolanta

Ja nie narzekam. Mam fajna koordynatorkę, pieniazki się zgadzaja

Jolanta
@Grazyna

A zdradzisz jaka? Zastanawiam się czy można tutaj sobie ewentualnie wybrać?

Grazyna Nowy wpis

ja jestem u pani Ani, ale chyba nie można wybierac

Remi

Czy ta firma jeszcze istnieje?

Marzena
@Remi

Podbijam pytanie. Czy ta firma jeszcze istnieje? Ponieważ znalazłam w internecie o podobnej nazwie, ale siedzibę mają w Toruniu, a nie w Warszawie. Ktoś tam pracuje obecnie? Proszę o informację. Bardzo mi zależy.

Danuta Nowy wpis
@Marzena

Istnieje, istnieje, byłam z nimi na zleceniu w kwietniu. Zmienili siedzibę na Toruń

Czy urlop w Private Care Home Services jest płatny 100%?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

Opiekunka

Chce przez firmę Care wyjechać pmuscie

Opiekun

Za święta wielkanocne i boże narodzenie są bonusy

Malgorzata

Firma to oszuści, nie wypłacają zgodnie z umową, oszukują co do warunków pracy, nie odbierają telefonu, nie polecam

Joanna
@Malgorzata

A jak wypłacają? Co się nie zgadza z umową? I w jakich kwestiach są nieścisłości jeśli chodzi o te warunki pracy?

Jadwiga

Mam spore doświadczenie w opiece, a dopiero teraz udało mi się trafić na firmę, która dba i interesuje się losem opiekunki. Polecam całym sercem!

Ilona
@Jadwiga

Znaczy co masz na myśli dokładnie, kiedy piszesz, że się interesuje losem opiekunki? W sensie pomagają jakoś czy coś w tym stylu?

podbijam
@Ilona

pytanie:) jak wyglada w tej firmie test na wiadomego wirusa oraz czy oplacaja wybranego przez opiekunke busa? wyplata do kiedy wplywa od nich? z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

witam
@Jadwiga

jest Pani zadowolona, a jakie firma proponuje stawki? bo w ofertach swoich pisza tylko "do uzgodnienia"...

Ewik
@Jadwiga

Nie prawda .Po dwóch latach współpracy właśnie z tego powodu zrezygnowałam pracować dalej. Pieniążki były na czas ,ale często musiałam upominać się o 50€,bo Panie pomyliły się w liczeniu.Na dzień dzisiejszy stawki niskie.No i najważniejsze kłamią w sprawie podopiecznego.Powiedza tylko dobre rzeczy ,które chcesz usłyszeć a o złym np.ze jest agresywny przemilczą tłumacząc się, że nie wiedziały.

witam
@Ewik

dziekuje Pani za wpis. no wlasnie, "nie wiedzialy", a na stronie firma sie chwali, ze "monitoruje sytuacje w domu podopiecznego"! co do wyplaty upominanie sie o pieniadze, ktore nam sie naleza jest niedopuszczalne

Jadwiga

Pracuje z firmą już drugi rok. Jestem zadowolona, wypłata na czas. Sztele zgodne z opisem.

Polecam te firmę. Można jechać z nimi na zlecenie. Umowa jest czytelna, bez żadnych kruczków. Pieniądze się zgadzają, wybierają dobre sztelle. Koordynatorka jest w stałym kontakcie ze mną.

opiekunka
@Ewa

dokładnie tak jak piszesz. Zawsze są sprawdzone informacje na temat zlecenia, czy robia konferencje z opiekunkom na miejscu. Zawsze mi się wszystko zgadza no i obsługa tez mila jest zawsze

Olga
@Ewa

A jak wygląda kwestia tych pieniędzy? :) Jak wysokie są wypłaty w Private Care Home? Czy prócz stałej pensji obowiązują jakieś dodatki - premie, inne benefity?

Krystyna

Sprawdzone sztelle, nie wysyłają opiekunek na miny. Wypłata na czas.

Maria
@Krystyna

Proszę mówić za siebie , bo ta firma to moralne (usunięte przez administratora) , po podpisaniu umowy .

Teresa
@Krystyna

Pracuje od kilku miesiecy i tez jestem zadowolona, i pieniadze sie zgadzajom. W poprzedniej firmie to bylam niezadowolona, a teraz moge polecic wszystkim swoim kolezankom.

Firma (usunięte przez administratora) . Omijać szerokim łukiem . Zwyrodnialcy nastawieni tylko na zysk . Niemiec jest bogiem choćby i najgorszy a opiekun traktowany jak (usunięte przez administratora), autentycznie .

Firma tragedia. Uciekajcie. Jest w Polsce tyle dobrych firm szanujących opiekuna.

Elżbieta
@Andrzej

Andrzej, podałeś zero konkretów. Uważam, że Twoja opinia nic nie wnosi.

byly pracownik
@Andrzej

Prawda jak sie robi problem firmy nie ma nikt nie oddzwania

Nokol
@Andrzej

Skoro piszesx tyle dobrych firm czemu nie dasx namiarow.kazda zawsze co ma nie tak

SZANUJCIE SIE

A NIE TYŁKI STARYM NIEMCOM PODCIERACIE

Zakres obowiązków

Do zadań opiekunki należy: 1) Pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach jak mycie go, ubieranie, przebieranie, rozbieranie, przewijanie (o ile nie płaci on za tą pracę pomocnikom powołanym specjalnie w tym celu). 2) Bieżące sprzątanie po sobie i po podopiecznym (większe sprzątanie i mycie okien domu/mieszkania, piwnicy, strychu, garażu, ogrodu, schronu przeciwlotniczego wykonuje sprzątaczka). 3) Pranie bieżące. 4) Prasowanie bieżące ubioru podopiecznego (większe prasowanie i/lub prasowanie koszul/bluzek partnera podopiecznego - wykonuje punkt usługowy tzw. pralnii). 5) Gotowanie podopiecznemu bieżące (pieczeniem ciast zajmuje się cukiernik, gotowaniem dla gości podopiecznego zajmuje się kucharka). 6) Robienie zakupów spożywczych bieżących osiągalne pieszo, ewentualnie zakupienie niezbędnych sprzętów medycznych (większe tj. cięższe zakupy np. na zapas na wypadek III Światowej lub wizyty gości podopiecznego wykonuje specjalna firma przeznaczona do tego typu działalności). 7) Spacerowanie z podopiecznym nieopodal jego miejsca zamieszkania (opiekunka nie jest zobligowana wyjeżdżać na wczasy z podopiecznym (dla podopiecznego jest to czas relaksu, a dla opiekunki jest to dodatkowa praca i dodatkowy stres z nią związany)). 8) Opiekunka nie jest zobligowana do wykonywania zabiegów manicure, pedicure, depilacji, mechanicznego oczyszczania twarzy, make - up, fryzur. Obowiązkiem opiekunki jest jedynie mycie, golenie, suszenie, balsamowanie ciała i włosów podopiecznego, czyszczenie okularów, aparatu słuchowego. 9) Odbywanie bieżących wizyt u lekarza. 10) Czynności medyczne są zabronione przez niemieckie prawo do wykonywania przez opiekunkę (karmienie sondą, opróżnianie stomii, cewników, iniekcje, bandażowanie, układanie leków). Tym zajmują się służby medyczne. Opiekunka jest jednynie zobligowana do przypominania (nie wolno zmuszać) podopiecznemu że należy zażyć leki. 11) Opieką nad podopiecznym obłożnie chorym, po wyjściu z hospicjum/szpitala zajmują się służby medyczne.

Gosiak
@Zakres obowiązków

Za mniej niż 2-2,5 tysiąca euro netto bym się nie podjęła, zwłaszcza że łatwo znaleźć w Niemczech lżejszą i wdzięczniejszą pracę. Ta praca opiekunek to jest dla desperatek nieznających języka.

Luda
@Gosiak

Podaj namiar na taką pracę.

Almira

BRAWO ! :))

K
@Zakres obowiązków

W większości bardzo dobrze napisane. Ale nie warto robić z siebie człowieka niemadrego równiez przez powtarzanie kto coś tam powiedział o prawie niemieckim którego się nie zna. W żadnym znanym mi kraju europejskim nikt np Pani nie zabroni opróżniania stomii czy cewnikow. Mam nadzieję że kran potrafi Pani odkręcić.Zapewne miała Pani na myśli wymianę cathethera A opieka po wyjściu ze szpitala jak najbardziej zajmują się opiekunki z hospicjum również ale z niego rzadko się niestety wychodzi. W Anglii opiekun jest opiekunem w Niemczech co niektórzy usiłują przekwalifikowac na pomoc domowa, jak ktoś się na to zgadza jego sprawa ale niekoniecznie tak musi być.

Kasiaczek

Zmieniłam firmę na private Care i nie żałuję tej decyzji :)

Agnieszka

Mam dobre doświadczenia z ta agencją. Przyzwoite stawki, normalne koordynatorki, żadnych min.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Private Care 24?

wiolka

Pytasz o pracowników administracyjnych czy na opiekunkę osób starszych?

dudu

Od dawna nikt nie zostawił na forum opinii o pracy, zarobkach i zastanawiam się dlaczego?

Ktosik
@dudu

Ooo to jak nic pytanie znowu od pracowników GoWorku. Zarobki są prpzecież ogólnodostępne przy ofertach pracy zamieszczanych przez firmę.

Czy Private Care 24 oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ktosik

To pytanie to ewidentnie od pracowników GoWorku, pojawia się w każdym wątku. Wystarczyłoby przyjrzeć się działalności firmy i byłoby wiadome, że jest tutaj zbędne.

Teresa

Private Care 24 działa na rynku już od blisko dekady. Swoim gwarantuje chociażby: bezpieczną i legalną pracę za granicą, organizację wyjazdu, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, dopasowanie oferty pracy do preferencji i możliwości opiekunki, rzetelną informację i zgodność oferty z rzeczywistymi warunkami pracy, a także, co bardzo ważnie, opiekę i wsparcie osobistego koordynatora. Konkretne oferty znajdziecie, odwiedzając tę stronę: https://privatecare24.pl/o-private-care/ Nie znalazłam jedynie informacji o tym, czy firma wymaga podstawowej znajomości języka obcego. Może ktoś z Was wie coś na ten temat?

Tataaaataaaa tsranie w banie
@Teresa

Hhhhhh tak opieka i wsparcie ładne mi wsparcie jak zadzwoniłam do koordynatorki bo się źle poczułam bo mam astmę i miałam duszności bo mnie podopieczna bardzo zdenerwowała takie mi dały zlecenie wstertne ja się takimi osobami nie zajmuje złamały moje ustalone zasady wkopaly mnie w niezła minę to zamiast mi pomuc to mnie (usunięte przez administratora)dobiła jeszcze bardziej chorym tekstem ze ja panikuje na corona virusa co ja miałam atak (usunięte przez administratora)ładne mi wsparcie i opieka i pomoc to kłamstwo fałszywe nigdy więcej na takie zlecenie i od takiej firmy no bym się na tym zleceniu u takiej podopiecznej wykończyła psychicznie tfuuu

Małgorzata
@Tataaaataaaa tsranie w banie

Nikt nas nie zmusza do wyjazdu, jak można telefonicznie pomóc osobie z astmą? myślę że rada żeby się uspokoić była jak najbardziej trafna, stres może powodować problemy z oddychaniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Private Care Home Services - Warszawa

• Jak się pracuje w Private Care Home Services?

Zobacz opinie na temat firmy Private Care Home Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Private Care Home Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Private Care Home Services?

Kandydaci do pracy w Private Care Home Services napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Private Care Home Services
2.4/5 Na podstawie 114 ocen.

Private Care Home Services