Opinie o Paracross SP. Z O.O. S.K. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Paracross SP. Z O.O. S.K.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paracross SP. Z O.O. S.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paracross SP. Z O.O. S.K. w Warszawa

Aro123 Nowy wpis

Powiem krótko. Nie Polecam. Banda cwaniakow. Za tą kasę na kontrakcie lepiej wyjdziesz.

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o Paracross SP. Z O.O. S.K. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Ciuciubabcia Nowy wpis

Oczywiscie ze moglbyl. Skoro bylem w Anglii to sie wypowiem. W wielkim skrocie paracross z reguly jest uczciwy, ale zazwyczaj tutaj podaje stawki z gornych limitow lepszych kontraktow. Ogolnie Anglia jest drogim krajem do zycia, drogie sa pokoje mieszkania , ubezpieceznia aut. Wymagania by dostac mieszkanie na wynajem tez niektore agencje srubuja. Jezeli ktos chce mieszac z Anglikami lub rumunami na pokojach to jego sprawa . Pokoj to koszt w granicach 400-500funtow. Zarabiajac 12-13 brutto (typowa stawka dla kierowcow w Anglii , swoja droga super smieszna jesli chce sie przywiezc funty do Polski i tu je sprzedac za PLN by obecnym kursie) na reke zostaje 9,5-10,5 funta po podatkach corp dywidendy ksiegowej itp. Niech sobie kazdy obliczy czy sie oplaca, z reguly przy normalnej pracy (do 50 godz / tydz ) siedzac ciagle w Anglii i niechorujac idzie odlozyc w granicach ok 4-5tys PLN miesiecznie czyli ok tysiaca funtow. Jezeli ktos nie ma do siebie szacunku i pracuje jak osiol po 70-80 godzin w tyg, choc moze przesadzilem bo rozne motywy kieruja ludzmi by zarobic duzo pieniedzy w krotkim czasie, to jest w stanie odlozyc wiecej. I podkreslam tutaj niechorujac i niejezdzajac do Polski. Bo jesli zechesz jechac na chocby tydzien przy zarobkach rzedu 2,5tys funtow miesiecznie to zarabiac juz 1,8tys funtow placisz przelot , parking na lotnisku lub ewentualny transport i zostaje tyle co bys zarabial w Polsce. Najlepszy czas na wyjazd to okolice lipca sierpnia , wtedy jest najwiecej pracy duzo anglikow idzie na urlopy i agencje korzystaja ze swoich kierowcow. Ten czas trwa zazwyczaj do grudnia. W styczniu, lutym pracy nie jest wcale mniej ale sa mniejsze stawki. Paracross nie placi overtimeow a wiec nadgodziny. Przepracujesz 15godzin masz placone 15x 12 funtow zalozmy. A powinienes 8x12 i 7x18. Paracross nie ma chorobowego, wiec jak zachorujesz przeziebisz sie powiesz agencji , ze dzis nie mozesz bo musisz cos zalatwic przepadaja Ci gwaranty. A wiecj w pierwszym tygodniu zalawiasz sprawy mowisz ze nie mozesz isc i w nastepnych dwoch mozesz dostac prace lub nie i nie wiesz ile zarobisz. Ogolnie sa pomocni bo doja z Ciebie hajs to normalne, ze beda Ci pomagac. Dodam jeszcze, ze glownym motywem wyjazdowym oczywiscie jest kasa, potem doskwiera samotnosc, tesknota, zaczyna wkurzac jezyk, zaczyna denerwowac to ze nie mozesz siezawsze dogadac, zalatwiac sprawy nie w swoim jezyku czy kulturze. Najlepiej wyjechac i sprobowac na wlasnej skorze.

Maja Nowy wpis

@Abcdefg, chciałabym Tobie przypomnieć o regulaminie forum GoWork.pl. Na forum nie podajemy danych osobowych pracowników. Rozumiem, że Twoja opinia o firmie Paracross jest negatywna, ale czy mógłbyś ją wyrazić w bardziej rzeczowy sposób lub podać argumenty? Czy miałeś na myśli poziom organizacyjny firmy?

Mirek

Czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Podpowiedzcie mi kilka wskazówek?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Paracross SP. Z O.O. S.K., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
nick

Nie polecam, nie zaplacili za ostatnie dwa tygodnie pracy. Poniesli koszty 5tys bo zachorowalem :) Jestes w tej firmie niewolnikiem, prace dostajesz od ADR'ow - angielska agencja, paracross to tylko posrednik. Slabo slabo

Paracross
@nick

Panie Tomaszu, W Pańskim przypadku nałożenie kary finansowej spowodowane było porzuceniem pracy z dnia na dzień, bez poinformowania wcześniej kogokolwiek oraz braku odpowiedzi na nasze wielokrotne próby skontaktowania się z Panem. Kontrakt, który Pan podpisał zawiera informacje o obowiązującym okresie wypowiedzenia. Przedstawiony przez Pana powód zniknięcia, nie tłumaczy porzucenia pracy, bez możliwości przepracowania okresu wypowiedzenia. Z poważaniem, Zespół Paracross

Paracross sp. z o.o. sk.

@Maja 2017-07-07 09:15 Witamy, Wszystkich niezbędnych informacji na temat naszej oferty może Pani również uzyskać pod numerem tel. +48 22 653 66 89, na naszej stronie www.paracross.pl bądź zapraszamy bezpośrednio na nasz kurs rekrutacyjny, który odbywa się cyklicznie w okolicach Warszawy. Zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy, Zespół Paracross

Maja

Pracujesz w Paracross? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Czym wyróżnia się ona na tle innych pracodawców? Dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które rozważają wyjazd do pracy właśnie w tej firmie.

Prawo uk

dokladnie witek Pan @Emil kłamie jak z nut. Koledzy praca w paracross sie skonczyla. Wiekszosc odchodzi a teraz werbują nowych. Niezasdroszcze tym co tu przyjada, nie ma jak na mine trafic przez rodakow. o ale prowizja najwazniejsza. Pracy nie ma, liche zarobki. Firma paracross sie sprawdza jak jest w ciul roboty czyli od maja do konca grudnia ale to laski nie robia bo tak wszedzie jest i za lepsze stawki. A od conajmniej stycznia do marca/kwietnia wiecej wyciagniesz u DZIADTRANSA z Polski. Odradzam

Paracross Team
@Prawo uk

Witamy, Przez cały rok gwarantujemy Kierowcom zmiany przy ich pełnej dyspozycyjności. Nasi kierowcy mają zagwarantowaną pracę bez względu na to czy są to miesiące o wzmożonej ilości dostaw czy okresy gdy jest ich mniej. Stawki, które proponujemy są rynkowe. Nie zarejestrowaliśmy również masowych odejść od nas. Warunki współpracy są jawne, każda osoba decydująca się na wyjazd może w prosty sposób porównać stawki naszej firmy z tymi proponowanymi na rynku UK. Zespół Paracross

help

Skoro pracujesz @emil napisz ja wygląda u nich sprawa zakwaterowania, oni na to płacą?

Emil

Witam , ja pracuje przez firmę Paracross , od roku czasu przebywam w Bridgwater i jestem bardzo zadowolony, moim Menagerem wprowadzającym był Pan Tomasz który pomagał mi we wszystkim co mógł .Obecnie przebywam w UK z rodziną , bardzo często Pan Tomasz potrafi zadzwonić do mnie i zapytać się czy jest wszystko ok. Chciałbym powiedzieć iż polecam tą firmę z pełną odpowiedzialnością , firma podchodzi do człowieka profesjonalnie i świadczy pomoc w każdej chwili jeżeli jest to z ich strony możliwe , proszę również wziąć pod uwagę iż każdy kierowca po przybyciu do UK powinien zdać egzamin z Jazdy , Bez zdanego egzaminu nie otrzyma pracy , nie wolno pod czas egzaminu najechać na krawężnik ani nawet go dotknąć , Egzaminy są prowadzone przez egzaminatora Brytyjskiego , Proszę również nie sugerować się opiniami osób które nie potrafią zdać egzaminu i obwiniają niesłusznie zespół Paracross. Dziękuję Emil

Emil

Witek
@Emil

Co Ty piszesz za pierdoły...zapłacili Ci za taką ścieme?

Paracross Team

Nowa, przejrzysta strona jest w przygotowaniu. Ruszy niebawem. Zachęcam do wizyty.

Zostaw merytoryczną opinię o Paracross SP. Z O.O. S.K. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Paracross SP. Z O.O. S.K.