Opinie o A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH w Bonn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH w Bonn

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Obecnie A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Spawacz. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 27 sierpnia.

Marek R Nowy wpis

Na siłę szukają ludzi do pracy nikt o zdrowych zmysłach nie przyjdzie do nich pracować i zostać(usunięte przez administratora)chamskie baby szczególnie z AIM zero rozmowy sama nie oddzwoni czeka na twój telefon i twój koszt tak ma ustawiony telefon w niczym ci nie pomoże Pamiętaj o opiniach zanim zaczniesz szukać pracy

Od czego uzależniona jest premia w firmie A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH? Jakie są progi premiowe? Dodali 27 sierpnia na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Spawacz.

Marek R Nowy wpis

W najbliższym czasie AIM będziei miało szczegółową kontrolę

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Elektryk - Elektromonter? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Janek

Też pracowałem z kolegą w tym (usunięte przez administratora) zero komunikacji bezczelne baby wchodzą po palcu swojemu szefowi w (usunięte przez administratora) mnie na kasę bo śmiałem iść na zwolnienie lekarskie nigdy więcej takich podstępnych pseudo agencji omijać z daleka szkoda na nich telefonu niemieckie dziadostwo tfu!

Jak wygląda sprawa grafiku w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH. Czy pracodawca idzie na rękę?

Trzymać się od tych (usunięte przez administratora) jak najdalej, właśnie z kolegą zostaliśmy (usunięte przez administratora) na dość dużą sumę pieniędzy.. po mc pracy wypisaliśmy wypowiedzenia, mieliśmy 30km do pracy, a zakwaterowanie kosztowało nas 25€, we dwóch na kilku metrach kwadratowych, dosłownie, bez podstawowych warunków do bytowania, żadnej lodówki, pralki, nic.. więc zrezygnowaliśmy bo znaleźliśmy inną lepszą firmę, zaliczki nam dawali na pokrycie kosztów zakwaterowania, pracowaliśmy do ostatniego dnia mają, na dniach dostaliśmy wynagrodzenie, po 700€, kpina totalna, wczoraj dzwoniliśmy w tej sprawie, kobieta w biurze powiedziała że wszystko uczciwie, miała wysłać na maila rozliczenie, nic nie dostaliśmy, zgłosimy tą sprawę do inspekcji pracy, pozwy złożymy, nw, zostaliśmy przez tych złodziei (usunięte przez administratora) każdy jak z naszych wyliczeń wynika, na jakieś 1300€.. maj miał 23 dni robocze, 2 dni nas nie było więc mieliśmy 21dni przepracowanych, za to otrzymaliśmy po 170(usunięte przez administratora)€, ta firma to kpina

Poszukiwano osoby na stanowisko Spawacz. Czy ktoś był w firmie A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 4800 ?

Spawacz

Wszystkie te złe opinie zgadzają się co do joty. Zero organizacji, jeździsz do zleceń które mogą nie mieć, nie pokrywać się z faktycznym zapotrzebowaniem na spawaczy. Ja sam osobiście pojechałem 1500km w obie strony, żeby dowiedzieć się, że nie mam uprawnień do tej metody. Co tydzień zmiana miejsce zlecenia, zero.nadgodzin, zaliczki jeśli wypłaca, to z taką prowizją, że się w głowie nie mieści. Przykład??? 210€ zaliczki, a na koncie 175€ bo reszta to prowizja. Nie polecam, fatalna firma, totalne (usunięte przez administratora) Nie wierzyłem w prawie.żadne słowo tu w opiniach, ale już po tygodniu zgadzało się co do joty wszystkie mankamenty tej firmy. W pierwszym tygodniu przepracowałem 15h i koniec. W drugim 15h i zmiana zlecenia. A w trzecim tygodniu pojechałem na zlecenie nie na moją grupę spawalniczą, a czwarte zlecenie to był skandal i nawet nie podjąłem pracy, kiedy na.zakładzie kazano mi się przebierać w kiblu, przy pisuarach. Omijać szerokim łukiem, szczerze.

Kameleon 38
@Spawacz

Masz racje zero organizacji obiecali złote góry a wyszlo w praktyce.za dojazdy musisz sam płacić kwatery z Bułgarami itp.skandal omijać z daleka

xxx
@Spawacz

uwaga matacze poszukują nowych naiwniaków na rok 22 we wszystkich 30 filiach .cielaki z aim work faktory idealjobs work in time i inych siostrzanych firm maja tą samą umowe celowo skonstruowaną pod nich/ nie mozliwie (usunięte przez administratora) poprzez rozne kruczki.

T....M...R )
@Spawacz

Pracowalem az dwa miesiace tzn do pierwszej wyplaty ;) Za pelny miesiac ( 21 dni roboczych po 8 godzin ) zamiast obiecanych 2700 wyszlo 2400 ;) i jeszcze z tego za mieszkanie trzeba placic .....pomijam inne lekko niedopowiedziane kwestie jak oplata za mieszkanie w dzien przyjazdu . 100 razy lepiej jest w Daar i Abacent .pomimo ze na l4 zwalniaja ale zaraz po przyjmuja ;)

Patryk Jawor

Nie polecam za (usunięte przez administratora). Wypłata nie na czas.... 0 organizacji 0 profesjonalizmu , jeżeli do nich piszesz wiadomość nie odpisują nigdy a jak odpisują to z wielką łaską i po tygodniu czasu.... Zostałem oszukany na około 100€ A doprosić się o świadectwo pracy to jest w ogóle kaplica... Szczerze nie polecam. Polecam iść mieszać (usunięte przez administratora)w betoniarce i na pewno ktoś inny za to zapłaci...

Gabriela
@Patryk Jawor

Nie wiem za co konkretnie nie polecasz, chociaż reszta argumentów wygląda nieciekawie... Z tymi euro to o co chodzi?

Czy w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

kmieć dariuszowy

tak zmiany są na gorsze a filie szukają nowych (usunięte przez administratora) co uwierzą w umowę / aż dziwne ze jeszcze im nikt okien nie powybijał w tych biurach ale to kwestia czasu .

Jarosław
@kmieć dariuszowy

To czym się różni rzeczywistość od tego co jest wpisane w umowę?

Niedoszły Pracownik

Aplikowałem do A.I.M. w Bonn na instalatora, zadzwoniła Pani, Ustaliliśmy warunki pracy i termin wyjazdu. Następnie dostałem na maila plik dokumentów wraz z umową o pracę. Niestety przesłana umowa nie pokrywała się z wcześniejszymi ustaleniami. Bez wdawania się nadmiernie w szczegóły, haczyk tkwił w aneksach do umowy. Umowa o pracę przewidywała 11,15 Euro /h + dieta 14 euro/ dzień pracy + zwrot kosztów podróży 20 EURO / dzień. Aby spełnić umówione wcześniej warunki, do umowy był aneks podnoszący w/w kwoty do: 12 Euro /h + dieta 14 euro + zwrot kosztów podróży 70 EURO / dzień. NIESTETY w aneksie był zapis, że dotyczy tylko PIERWSZEGO Zlecenia u klienta ( cyt.:"für den ersten produktiven Einsatz beim Kunden nach Arbeitsvertragsbeginn") , a później pewnie powrót do umowy i 50 euro dziennie mniej (nawiasem mówiąc, obniżenie diet po tygodniu pracy jest tu gdzieś na forum już opisywane). Paradoksalnie, po delikatnym przyciśnięciu, firma zaczęła twierdzić, że ten zapis zmniejszający diety z 70 do 20 euro jest dla mojego dobra, aby mi mogli wypłacać WIĘCEJ !!!! . Ostatecznie umowy nie podpisałem, a ocenę zachowania firmy pozostawiam czytelnikom, ale zalecam bezwzględnie dokładne czytanie aneksów zwłaszcza zwiększających kwoty z umowy :).

Johny Bravo

Witam ! Koledzy spawacze jak na chwilę obecną wygląda sytuacje w tej agencji ??? Obiecują dużo ale jak jest w rzeczywistości ??? Niedługo mam wyjazd i nie wiem . Pozdrawiam wszystkich

marek były pracownik
@Johny Bravo

wez ty sie puknij w czoło ,by robic u tych (usunięte przez administratora) .znajdz jednego chociaz kolege co mowi o nich dobrze .Powiedz mi jeszcze ze rozumiesz cała ich umowe i myslisz ze ja beda przeztrzegac to sie oleje wszystkie ich filie w aim work in time workfaktory ideale jobs...i inne maja ta sama umowe przez prawnikow zrobiona pod nich obudz sie sam niz bedzie za puzno izabulisz kary umowne /czyli ci nie zaplaca

xxx
@Johny Bravo

Work InTime GmbH A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH Ideal-Jobs GmbH Work Factory GmbH Power Jobs GmbH STAR Personal GmbH to oni maja ta samą umowe i nigdy jej nie uznają mozna po podpisaniu odrazu wyrzucic

Aneta

@spawacz bob, może dojść do sytuacji, w której administrator forum zdecyduje się na usunięcie opinii, ale robi to tylko w przypadkach, w których wpisy łamią postanowienia regulaminu forum i robi to niezależnie od pracodawcy. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin ).

spawacz bob
@Aneta

Tak , usuwanie wiarygodnych opini za to , że pisze się jak jest naprawdę w danej firmie o o biurze.

@Aneta

Anetko a w której z tych firm pracujesz . Stworzyli nowy etetat do posania pochwalnych opinii . Mam nadzieję że możesz spojrzeć rana w swoje oczy robiąc poranny makijarz .

@Aneta

Nie ściemniaj i nie zmieniaj tematu. Ta firma albo tam gdzie pracujesz to (usunięte przez administratora) Pracowałem tam 2 lata temu i wiem co mówię. Nawet jeśli chcesz rozmawiać z szefem to inni się podszywają pod niego. Nigdy więcej

Firma kant żerują na pracownikach brak zetelnych rozliczen wynagrodzen !

JaWam Dam

Zadowolony...aim.weimar . to moja 3 agencja i tutaj rowniez jestem zadowolony.. zaliczki co czwartek po 250e. wypłata zawsze do 20 .. dodatkowa płaca za polskie chorobowe urlop Warunki mieszkaniowe Bardzo Dobre=SUPER..czasem drogo..nie wiecej niż 20e.. Dojazd na koszt własny.... ala zato dobra dieta.. Ważne na start trzeba miec 250e lub wiecej.. bo zaliczka dopiero w drugim tygodniu pracy..czwartek Sama praca..Luzik..napewno niejest to praca dla osób ambitnych pracowitych ...jezyk..wystarcza podstawy.. Nie ważne czy pracujesz uczciwie ciezko dokładnie.. sumiennie.. -czy tak jak ja cały dzień chodzisz po hali i podpierasz ściany.. Masz stawke godzinowa i to napewno dostanisz

Ktoś
@JaWam Dam

Ty trochę fantazjujesz. Właśnie rezygnuje z tej agencji i wiem, źe nie jest taj jak mówisz. Piszesz dobrze bo się boisz. Jednym słowem masz w tym interes. Pozdrawiam

Madamo74

To czemu 3-cia firma?

@JaWam Dam

Dostajesz premię za super opinię czu jesteś pracownikiem biura ?

@JaWam Dam

Ile ci zapłacili za taką opinię

Emilia
@Kolorado

Również pracujesz przez A.I.M? Dajesz do zrozumienia swoją wypowiedzią, że nie zgadzasz się z powyższą opinią. Uzasadnisz dlaczego i z czym byś mógł polemizować?

Madamo74
@Ktoś

Ja myślę ,że to postawiony gość

@JaWam Dam

Podszus daje premie za takie opinie ? Czy każe pisać bez premii ?

@JaWam Dam

Ile ci zapłacili sprzedawczyku za tą opinię?

Mniej niz 0

Mniej niz 0

marek

tak obiecują dodatki ale nigdy ich nikt nie dostanie bo mówia ze zapomnieli i morze za mies albo dwa cos dołożą i kaza czekac im na rękę że wyplaty po 20 dniach lub 30 czasami bo mogą wmuwić i w razie co karę umowną do 2 tys euro /ogolnie wszystkie ich filie to (usunięte przez administratora) obiecują złote góry naiwnym byle cos dorobic

Głupi Adaś

Witam pracuje (mam nadzieję że ten koszmar się szybko zakończy) w A. I. M. Chcecie podpisać z nimi umowę? To najpierw z umową idźcie do prawnika niech ja sprawdzi... 65€ diety tak to fakt ale tylko przy pierwszym angazu... Przy następnym zmniejszyli do 50 bez jakiejkolwiek informacji dla mnie... Pracuje 4 miesiąc i co wyplata to niższa a to podatek a to obniżania dieta itd itd jeżeli chcecie zarobić... Umowa do prawnika wprowadzić swoje korekty i odesłać im... Łapią na kruczki prawne... Kolejny problem to ciągła rozmowa z ludźmi co nic nie wiedzą albo nie mogą nic powiedzieć... Nadgodzin brak dieta obcięta klasa podatkowa pierwsze trzy miesiące 1 a nagle 6 podstawa bardzo niska10. 45 brutto nie powiem że odradzam bo w każdej firmie są jakieś minusy dlatego jadąc za granicę naucz się języka... Zapewnij sobie nocleg... I zabierz trochę kasy z domu bo bed, ie ci potrzebna

Grzegorz
@Głupi Adaś

Piszesz o zapewnieniu sobie noclegu. Czy firma nie załatwia zakwaterowania i transportu do pracy? Napisz o tym proszę.

Wojtus
@Grzegorz

Załatwia nocleg ale dzienny koszt to 20 euro dojazdów nie własnym autem musisz jeździć. Oszukują kłamią ja po miesiącu wypowiedzenie złożyłem miałem dość wycieczek krajoznaeczych w ciągu miesiąca zrobiłem 8 tys km nie polecam

@Grzegorz

Firma podaję adres gdzie możesz mieszkać ale może być tak że za noc 26€ a możesz trafić za 18 bez tv bez neta bez kuchni... I mają to gdzieś za nocleg sam płacisz... Policzyć można łatwo 20 € x 30 dni wychodzi 600euro dojazdy do pracy i z pracy na własny koszt... Jest dużo kruczkow o których oni nie mają pojęcia... W umowie masz zapisane dieta ma pokryć koszt przyjazdu koszty noclegu koszty zjazdów do miejscowości rodzinnej itd... Gdzie wypłaca ją 800 euro diety na mieszkanie idzie 600 i z diety pozostaje Ci 200 euro na życie na zjazdy do domu na dojazd do pracy itd... Przy czym jak wyliczylem firmie że ta dieta nie wystarcza na pokrycie kosztów związanych z wyjazdem mieli to w (usunięte przez administratora) Zapytałem co to są zjazdy do miejscowości rodzinnej bo rozumiem że do miejsca zamieszkania w pl (1100 km w jedną stronę 2200 km w obie) można łatwo obliczyć koszty paliwa czy busa chociaż raz na miesiąc czy dwa... Pani nie umiala odpowiedzieć...

Cobra
@Głupi Adaś

Dobra rada jak firma daje kogoś kto ma 1 grupę podatkową po 3 lub 4 miesiącach sami zgłaszają na 6 grupę podatkową czyli to jest (usunięte przez administratora).Urząd podatkowy zabiera połowę pensji czyli masz na wypłatę 1800 euro a dostajesz na konto bankowe 800 euro ,miałem taką sytuację ale sprawę sam wyjaśniłem w urzędzie skarbowym co ważne okazało się że to firma mnie zgłosiła na 6 grupę podatkową ,po czym to powiedział mi urzędnik masz 1 grupę podatkową taka zostaję cały czas problem to firma bo (usunięte przez administratora) każdego ,dobra rada dla takich się nie pracuje ,lub zgłasza się sprawę do sądu pracy w Niemczech

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH?

Głupi Adaś

Jaką atmosferę...? W zależności gdzie trafisz... Oni nawet nie znają firmy do której jedziesz więc w zależności na kogo trafisz taka masz atmosferę i kwaterę... Ja osobiście nigdy nie widziałem nikogo z firmy więc co u nich w biurze się dzieje tego nie wiem...

Zostaw merytoryczną opinię o A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH - Bonn

• Jak się pracuje w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH?

A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH