Opinie o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH w Wrocław

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Dokładność i dbałość o szczegóły to cechy charakteryzujące przeprowadzane przez nas rekrutacje. Naszym Pracownikom zapewniamy zakwaterowanie oraz umowę o pracę, z biegiem czasu benefitów jest znacznie więcej. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do grona naszych fachowców. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH w Wrocław

Novy

Cześć. Czy ktoś pracuje w Berlinie przy produkcji części optycznych? Proszę o informacje

@Anna

Pani Anno, Zwykle jest to okres około roku, niekiedy dwóch lat.

Walter-Fach-Kraft poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Fizyczny w miejscowości Augsburg. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

@Lenka

Długość pracy oznacza na przykład: 3 miesiące, 6 miesięcy, 1 rok. Zatrudniamy tylko na stałe i na pełny etat. Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

Cześć, jest tu może ktoś kto pracuje jako handlowiec dla samej agencji? Mam właśnie taka ofertę na teren Wrocławia chętnie poczytam o szczegółach. Jest napisane, że podstawa ma charakter atrakcyjny, więc to nie będzie minimalna? ile więc wyniesie? I czy omówicie zasady prowizji?

Walter-Fach-Kraft

Przykro nam, że nikt nie podzielił się z Panem opinią. Niestety oferta jest już nieaktualna.

Piotr Nowy wpis
@Walter-Fach-Kraft

Dzień dobry Czy możliwa jest praca w okolicach Wrocławia? Posiadam wykształcenie wyższe. Moja biegła znajomość języka niemieckiego też może być atutem ????

Walter-Fach-Kraft Nowy wpis
@Piotr

Dzień dobry, W tej chwili poszukujemy operatorów CNC we Wrocławiu, natomiast jeżeli chodzi o okolice to szukamy: Księgowej (m/k), Przedstawiciela handlowego (m/k) oraz Dyrektora oddziału (m/k). Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

Nie wiecie czasem o jaki konkretnie hotel w Münster chodzi w tej ofercie dla Elektryka? Piszą o naprawach usterek od 9 do 17. Zastanawiam się przy tym czy po prostu ma się pokój gdzieś w tym hotelu właśnie czy jednak trzeba dojeżdżać? Wygodniej by było jakby wszystko miało się pod nosem, bo więcej czasu wolnego

Walter-Fach-Kraft Nowy wpis

Dzień dobry, Zakwaterowanie zawsze znajdujemy niedaleko od miejsca pracy - tak aby można było swobodnie dojechać na miejsce. W przypadku pracy w Münster zakwaterowanie jest na terenie hotelu. Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

Walter-Fach-Kraft

Panie Piotrze, Oferta niestety nieaktualna.

Novy

Taiszo09
@Novy

Witam też dostałem propozycję do tej pracy

Beata
@Taiszo09

Dowiedziałeś się może czegoś więcej na temat warunków współpracy?

SG
@Novy

Pracuje tam ktoś już może? Podzieli się informacjami?

Anim
@Novy

Ta praca wciąż jest aktualna a mamy już 17,02,2023, nie wiem czemu jeszcze nikt tam nie pracuje, warunki finansowe nie najgorsze, czyżby były niższe niż w ogłoszeniu czy też wymagania niemieckiego pracodawcy są za wysokie? Aplikowałem tam wiec jesli ktoś coś wie to poprosze o info

@Anim

Dzień dobry, Szukamy tam osób, które szukają zatrudnienia na stałe. W zeszłym roku zatrudniliśmy ponad 50 pracowników. W tym roku kontynuujemy współpracę z niemieckim pracodawcą i szukamy kolejnych kandydatów - dlatego ogłoszenie jest wciąż dodawane. Pozdrawiamy serdecznie, Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Daniel
@Walter-Fach-Kraft

Czy umowy są bezpośrednio z pracodawcami, czy w każdym przypadku umowy są podpisywane tylko z wami?

@Daniel

Umowa podpisywana jest z nami, natomiast po czasie pracownik może zostać zatrudniony bezpośrednio u pracodawcy.

@Walter-Fach-Kraft

Po jakim czasie można pracować u pracodawcy?

@Anna

Pani Anno, Zwykle jest to okres około roku, niekiedy dwóch lat.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Walter-Fach-Kraft Personal GmbH na stanowisko ELEKTRYK - pracuj we Wrocławiu! bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Maciej

Witam serdecznie Ja ogólnie szukam pracy na terenie Berlina a mój niemiecki jest początkujący..

@Maciej

Dzień dobry Panie Macieju, Niestety bez znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym nie jesteśmy w stanie zaproponować Panu pracy w tej chwili. Pozdrawiamy Zespół Walter-Fach-Kraft Polska

@Walter-Fach-Kraft

Witam, na dany moment nie – co natomiast w przyszłości? Chce się dowiedzieć czy byłaby to perspektywa miesiąca czy może jednak jeszcze większego odcina w czasie? ciekawe też jakie zazwyczaj są to prace bez języka

Walter-Fach-Kraft

Przyszłości przewidzieć nie możemy. Możemy natomiast oprzeć się na rekrutacjach z poprzedniego roku, gdzie w środku sezonu pojawiło się ogłoszenie na kelnera/kelnerkę bez języka niemieckiego. Była to jedyna rekrutacja w zeszłym roku zagranicę, która nie wymagała znajomości języka niemieckiego. Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

Grzegorz
@Maciej

Ja swoja pierwsza rozmowe w rekrutacji mialem po niemiecku. Nie byla trudna rozmowa ale trzeba cos umiec.

Witam, jest dostępna taka oferta dla kelnera do hotelu 5-gwiazdek. Widzę, że szukają na Berlin, Fuldę, Ilmenau, Bertsdorf i Hornitz. Czy możecie któryś z nich polecić? Mam doświadczenie i jak wiadomo atmosfera jest niezwykle istotna

Mkione

Dzień dobry aktualne ogłoszenie w DB przy pociągach

@Mkione

Dzień dobry, Ogłoszenie jest aktualne. Możliwość zatrudnienia od zaraz, jeżeli ktoś mieszka na miejscu. Jeżeli potrzebuje Pan zakwaterowania to trzeba poczekać na nowe zakwaterowania - dotychczasowa pula została wyczerpana. Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

Dzień dobry, +48 71 366 60 81 Pozdrawiamy, Walter-Fach-Kraft Polska

Pytam sie

Czy znalazła by się jakaś praca dla pary bez języka?

@Pytam sie

Dzień dobry, Na ten moment nie posiadamy ofert pracy za granicą bez znajomości języka niemieckiego. Pozdrawiamy, Walter-Fach-Kraft Polska

Angela
@Walter-Fach-Kraft

Witam, jak często zdarzają się tego typu oferty i to jeszcze najlepiej dla par? zależne będzie to od jakiegoś sezonu? W którychś miesiącach takie oferty pojawiają się nieco wcześniej?

@Angela

Bardzo rzadko, niekiedy w środku sezonu pojawi się taka oferta. Zatrudniamy głównie z językiem niemieckim na poz. B1

Kostkozator

Cześć wszystkim, czy ktoś z was pracował jako operator wózka widłowego w centrum recyklingu w Gerze?

@Kostkozator

Dzień dobry, W razie gdyby nie uzyskał Pan od nikogo odpowiedzi prosimy o skontaktowanie się z nami. Jeżeli któryś z naszych pracowników w Gerze wyrazi zgodę to skontaktujemy go z Panem, abyście mogli porozmawiać o warunkach pracy / zamieszkania. Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

@Walter-Fach-Kraft

@Pracodawca skontaktowałem się z Państwa biurem we Wrocławiu. Po krótkim naświetleniu sprawy, dostałem informację "skoro się z Panem nie skontaktowaliśmy, to oznacza, że odpowiedź jest negatywna". Pan nawet nie zapytał się o moje nazwisko. Chyba odpuszczę sobie, patrząc na Państwa podejście. Pozdrawiam.

@Kostkozator

Dzień dobry, Nie pytamy o nazwisko, jeżeli można znaleźć Pana w bazie po numerze telefonu. Na odpowiedź od naszego biura czeka się 3-4 dni i zwykle o tym informujemy. Jeżeli nikt w tym czasie nie zadzwoni oznacza to, że CV zostało rozpatrzone negatywnie lub oferta jest już nieaktualna. Pozdrawiamy, Walter-Fach-Kraft Polska

@Walter-Fach-Kraft

@pracodawca to dlaczego zapraszali mnie Państwo do kontaktu w poprzedniej wiadomości? Pozatym jestem przekonany, że spełniam wszystkie wymagania podane w ogłoszeniu. Wasza strata;) Cała ta wymiana zdań z Państwem jest dla mnie nie poważna i nie na miejscu. Nie pozdrawiam.

@Kostkozator

Drogi Panie, O ogłoszenie pytał Pan w grudniu ubiegłego roku, wtedy też zaprosiliśmy Pana do kontaktu. Ogłoszenie jest od miesiąca (mamy luty) nieaktualne i niepublikowane, zatem domyślam się, że dlatego otrzymał Pan odpowiedź o aplikacji rozpatrzonej negatywnie. Możemy sprawdzić dla jasności, kiedy Pan dzwonił. Jeżeli miało to miejsce pod koniec stycznia to musi Pan przyznać, że "nieco" spóźniony ten kontakt. Pozdrawiamy, Walter-Fach-Kraft Polska

@Walter-Fach-Kraft

@pracodawca ogłoszenie od miesiąca nie aktualne... Po raz kolejny się Państwo mylą. https://www.gowork.pl/oferta/operator-wozka-widlowego-m-k-w-centrum-recyklingu-042,6XKR8WDMSStYw6NtyX0yiT,gera?utm_source=gowork&utm_medium=mailing&utm_campaign=oferty&utm_term=5&utm_content=title_v1_rekomendowane&subid=b3e6e238-6f4f-4e06-b0db-3d6d93204bc1 tu jest link do ogłoszenia o którym rozmawiamy. Rozumiem, że gowork automatycznie może "odświeżać" ogłoszenia, ale nie wiedzieć jakie oferty się ma na profilu to dla mnie kompletny brak kompetencji. Nie mam zamiaru się przekomarzać i wykłucać kto ma racje. Mam nadzieje tylko, że moje koleżanki i koledzy wyciągną wnioski po naszej dyskusji. Dziękuję za informację i Pozdrawiam.

@Kostkozator

Drogi Panie, W powyższych wiadomościach nie poleca Pan współpracy z naszą firmą, ponieważ pracownik podczas rozmowy telefonicznej nie zapytał Pana o nazwisko tylko od razu odpowiedział, że Pana aplikacja jest rozpatrzona negatywnie. Wyjaśniłem, że w pierwszej kolejności wyszukujemy w bazie po numerze telefonu i tak się stało w tym przypadku. Teraz wspomina Pan i załącza ofertę, która niewygasła. Oczywiście jest to błąd techniczny, ale niezwiązany z problemem o którym wspomniał Pan na początku. Rozmowa kręci się w koło, choć sedno zostało już przez nas wyjaśnione. Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

Yaz
@Walter-Fach-Kraft

To ja jestem Chetny.Chcialbym aplikowac na operatora koparko ładowarki.Duze doswiadczenie na koparkach, uprawnienia polskie i niemieckie, ostatnio 8 miesiecy przy budowach zbiornika i kanalizacji w niemczech rejon Hesjii na koparce z sysyemem 3d.Z językiem nie mam problemow

Robert
@Kostkozator

Dzień dobry mam pytanie czy macie oferty pracy dla prostowacza aluminium metodą Tig,takowy zawód prezentuje, pozdrawiam ????

@Yaz

Najprościej jest aplikować wysyłając CV na nasz adres e-mail: info@walterfachkraft.pl Czas oczekiwania na rozpatrzenie wynosi 3-4 dni. Jeżeli nikt się nie skontaktuje w tym czasie oznacza to, że nie mamy oferty, która pasowałaby do Pana/Pani profilu.

@Robert

Tak jak w przypadku Pana powyżej. Najprościej jest podesłać CV na nasz adres e-mail: info@walterfachkraft.pl Dlaczego? Nawet jeżeli obecnie nie rekrutujemy to możemy złożyć zapytanie do niemieckich oddziałów lub partnerów.

Dorota

Orientuje się ktoś czy są jakieś oferty pracy w Jenie?

@Dorota

Pani Doroto, Rekrutacja nie została wznowiona, natomiast pojawi się prędzej czy później oferta pracy przy narzędziach śródoperacyjnych. Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

Michaśka

Czyli dla jasności to nie ma w ogóle żadnych podstaw co do tego by uciąć stawkę? Ktoś gdzieś wspomniał o to ze za język ale wychodzi na to, że bez jego znajomości się nie zatrudnisz? Chociaż przy tym zastanawia mnie ta oferta na Wrocław dla młodszego operatora, piszą ze to opcja na przyuczenie a praca ma być na terenie Wrocławia. Co wtedy z językiem?

@Michaśka

Droga Pani, Wymagania opisane są w ofertach. Oferty na rynek niemiecki wymagając znajomości języka niemieckiego i nie zatrudniamy bez języka niemieckiego lub ze słabą znajomością niemieckiego - chyba, że w ofercie napisane jest inaczej. Młodszy operator CNC do Wrocławia nie musi znać języka niemieckiego, jeżeli tego dotyczy Pani pytanie. Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

Buradan

Stanowisko Pracownik Fizyczny??? Ta oferta najlepiej świadczy jaka to niepoważna i nieprofesjonalna agencja!!!

Olga
@Buradan

Przeglądam oferty, i nie widze takiego stanowiska, są konkretne zawody - praca na produkcji, spawacz etc. To chyba standardowo? :P Pracowaleś moze w firmie i podpowiesz czy warto rekrutować?

Buradan
@Olga

Zdecydowanie nie polecam!!! Są skrajnie niekompetentni. Mają małe pojęcie o pracach, które oferują. Działają jak gdyby były dalej lata 90te i nie było internetu tylko wszystko na telefon i przychodzenie do biura w każdej drobnej sprawie. I płacą 10€30, co przy obecnej inflacji jest po prostu żenujące...

@Buradan

Dzień dobry, Stawki to kwestia indywidualna dla każdego zawodu, np.: na ten moment na produkcji w Jenie zaczyna się od 16€/h brutto - ta stawka narasta z czasem do 21.98€/h. Są również oferty, które nie mają tak atrakcyjnego wynagrodzenia (wynika to z niskich wymagań, np.: nie trzeba znać j. niemieckiego i nie wymagamy doświadczenia). Przykro nam, że jest Pan niezadowolony z naszej współpracy, natomiast przypominamy, że każdy pracownik zna stawkę przed wyjazdem (przed podpisaniem umowy), zatem jeżeli trafił Pan na ofertę w której stawka nie była dla Pana satysfakcjonująca to należało ją zwyczajnie odrzucić. Pozdrawiamy, Walter-Fach-Kraft Pesronal GmbH

@Buradan

Drogi Panie, Określenie szerokiego wachlarza stanowisk (wymagających siły fizycznej) jako "Pracownik fizyczny" nie zostało wymyślone przez naszą firmę i nie świadczy o jakiejkolwiek nieprofesjonalności. Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

Agnieszka
@Walter-Fach-Kraft

Mnie tam pokazała się nazwa pracownik produkcji z ubiegłego roku. i widełki od 76 do 126 pln, do dziś będą większe? Chciałam popatrzeć za czymś aktualnym, bo może ode mnie ktoś by się zainteresował. Macie ofertę ale na Wrocław. Czy widełki są możliwe do podania? Pytam, bo nie widzę niczego o finansach w opisie

@Agnieszka

Pani Agnieszko, Jeżeli chodzi o widełki 76 - 126 zł / godz to dotyczyły one rzeczywiście rekrutacji na pracownika produkcji, która w tej chwili jest spauzowana ze względu na zatrudnienie wystarczającej ilości Pracowników. Nie mamy oferty pracownika produkcji we Wrocławiu. Mięliśmy na początku roku i aktualnie jest to oferta archiwalna.

Walter-Fach-Kraft

Panie Łukaszu, Proszę napisać do nas maila lub przedzwonić na podany w ogłoszeniu numer telefonu.

@Walter-Fach-Kraft

A czemu te widełki są rozbieżnie o tych 50 złotych? Czy jest szansa na ich szersze wyjaśnienie? Ciekawi mnie także to jak często te oferty wracają? Kiedy można spodziewać się jeszcze ewentualnych?

Walter-Fach-Kraft

Oczywiście. Jest to stawka narastająca: pracownik zaczyna od podstawy, czyli w tym przypadku 16 euro / h i stawka wzrasta wraz z czasem jego stażu w pracy.

Amy
@Walter-Fach-Kraft

Czy występuje konkretny przelicznik co do tego? :) dopiero po przykładowym roku można liczyć na zwiększenie tej kwoty czy raczej będzie to nieco szybciej? I to tylko długość czasu pracy ma na to wpływ?

@Amy

Dzień dobry, Istnieje konkretny przelicznik, który pracownik zna przed rozpoczęciem pracy. Pierwsze podwyżki występują przed upłynięciem roku pracy. Tylko długość pracy ma na to wpływ. Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

Lenka
@Walter-Fach-Kraft

Długość pracy? a zdarza się, że u państwa ludzie zatrudniają się na część etatu? mam na myśli kilka robot pod firma jednocześnie. Chyba, że po prostu nadgodzinami zawsze można sobie dobić? Ten czas pracy tez się wlicza do podwyżek?

@Lenka

Ana

Witam,znalazłam ofertę pracy przy soczewkach,mam pytanie czy tam wymagana jest znajomość języka niemieckiego,gdyż na ofercie z maja jest napisane że ze znajomością języka a teraz nic ma ten temat nie jest napisane,posiadamy doświadczenie przy pracy o dbałości o szczegóły.

@Ana

Dzień dobry, Jeżeli chodzi o pracę przy soczewkach to jest wymagany język niemiecki komunikatywny. Nie zawsze wybrzmiewa to doniośle w tytule, natomiast informacja zawsze jest zawarta w ofercie pod punktem "Wymagania". Pozdrawiamy, Walter-Fach-Kraft Polska

Ana
@Walter-Fach-Kraft

Dziękuję za odpowiedź,w takim razie czy posiadają państwo jakaś ofertę dla par bez znajomości języka.

@Ana

Pani Anno, Niestety zatrudniamy wyłącznie osoby znające język niemiecki co najmniej na poziomie B1, zatem nie mamy ofert dla osób "bez języka" Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w szukaniu! Walter-Fach-Kraft Polska

Siksa
@Walter-Fach-Kraft

Na pewno fachowcy pełną gebą ,a przyjdzie co do czego nie potrafią się wysłowić .a język nie zawsze jest wymagany to jest wymysl tylko i wyłącznie osób które rzerują na ludziach którzy na nich pracują aby stawkę urwać

@Siksa

Dzień dobry, Nie zatrudniamy bez znajomości języka niemieckiego - to tyle na temat Pani/Pana teorii o wymysłach ucinania stawkę.

Lukasz

Praca w Augsburgu co to za Praca? Jak wygląda z Zakwaterowaniem szukam z bo jestem z dojazdu

@Lukasz

Panie Łukaszu, O jakie stanowisko Pan pyta? U nas każda oferta jest z zapewnionym zakwaterowaniem. :) Pozdrawiamy, Walter-Fach-Kraft Polska

@Lukasz

Panie Łukaszu, O jakie stanowisko chodzi? Zapewniamy zakwaterowanie na miejscu. :) Pozdrawiamy, Walter-Fach-Kraft Polska

Sebastian

Pracowalem jako slusarz w Frankfurcie i praca byla fajna, zakwaterowanie tez, tylko ze musialem zjechac przez sprawy prywatne. Teraz juz chyba nie aktualne jak widze

Dziękujemy za opinię Panie Sebastianie! Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

Walter-Fach-Kraft

Panie Marko (?), W ciągu ostatniego miesiąca nie zatrudnialiśmy na stanowisko spawacza. Nie zgłaszano również żadnych problemów związanych z pracą. Czy mógłby Pan udzielić więcej informacji? W jakim mieście była praca lub dla jakiej firmy? Mamy wątpliwości co do tego, że został Pan zatrudniony przez naszą agencję. Z poważaniem, Walter-Fach-Kraft Polska

@Walter-Fach-Kraft

Witam. czy dochodziło mimo wszystko ostatnio do rezygnacji ze współpracy z zatrudnionym? To przytoczone czyszczenie ośrodka mnie zastanowiło, czy takie zadania wchodzą w zakres obowiązków? i czy właśnie przy odmowie dochodzi do zerwania umowy? Są jakieś ostrzeżenia przy tym?

Walter-Fach-Kraft

Witam, W ostatnim czasie nikt nie zrezygnował ze współpracy z zatrudnionym, dlatego chcielibyśmy dowiedzieć się więcej od Pana Marko.

Czy w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH są szkolenia zewnętrzne?

Walter-Fach-Kraft

Dzień dobry, Jeżeli chodzi o wdrożenie/przyuczenie do wykonywania pracy to odbywa się ono w miejscu pracy Pracownika. Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

@Walter-Fach-Kraft

Kto zajmuje się takim szkoleniem i ogólnie jest za nie odpowiedzialny? W tym momencie interesuje się ta oferta dla operatora CNC, w sumie trzy osoby są poszukiwane. O wymaganym doświadczeniu nie ma wzmianki, ja go nie posiadam. W tej lokalizacji jakiego zakresu szkoleń mogę się spodziewać?

Walter-Fach-Kraft

Dzień dobry, Przeszkoleniem pracownika zajmuje się osoba wyznaczona przez zakład pracy. Doświadczenie jest mile widziane, zatem nic nie stoi na drodze, aby startować w tej rekrutacji. Jeżeli jest Pan/Pani z Wrocławia to zachęcamy do kontaktu telefonicznego, ponieważ istnieje możliwość umówienia spotkania w naszym biurze na rozmowę o pracy, a następnie umówienia dnia próbnego w firmie potencjalnego pracodawcy. Pozdrawiamy, Walter-Fach-Kraft Polska

PracaBerlin

Dzień dobry, mam zapytanie w sprawie oferty: pracownik produkcji narzędzi śródoperacyjnych Berlin. Czy wymagana jest znajomość języka niemieckiego? Pozdrawiam.

@PracaBerlin

Dzień dobry, Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym jest warunkiem koniecznym. Pozdrawiamy Walter-Fach-Kraft Polska

Szukają Przedstawiciela Handlowego, wymagania mają konkretne, ale czy równie konkretnie płacą? Jak wygląda system prowizyjny? Można tu znaleźć zatrudnienie na dłużej, czy rotacja jest spora? Ilu handlowców firma zatrudnia? Ponoć samochód służbowy jest dostępny również do użytku prywatnego. Korzystał ktoś z tej opcji?

Zostaw merytoryczną opinię o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Wrocław

• Jak się pracuje w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Kandydaci do pracy w Walter-Fach-Kraft Personal GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH