Opinie o Optivion Finanse S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Optivion Finanse S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Optivion Finanse S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optivion Finanse S.A. w Wrocław

Karol Nowy wpis

Czy w firmie pracują obcokrajowcy?

... Nowy wpis

(usunięte przez administratora) 10.05.2018 23:23 ul. Pretficza 21 lok. B3 Kancelaria: poniedziałek: 8:00 - 16:00 wtorek: 8:00 - 17:00 środa: 8:00 - 16:00 czwartek: 8:00 - 16:00 piątek: 8:00 - 15:00 Przyjęcia stron: wtorek: 12:00 - 16:00 Komornik Sądowy WROCŁAW KANCELARIA KOMORNICZA:ul. Pretficza 21 lok. B3 53-328 Wrocław

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Optivion Finanse S.A.? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Frajer Nowy wpis

Orzeł, jestem pod wrażeniem skuteczności Twojego komornika. Mnie Optivion jest winny ok 10 000,00 zł. W tym samym 2015 r w którym Ty odzyskałeś swoje pieniądze mój komornik umorzył postępowanie z powodu braku możliwości egzekucji. Możesz dać namiary na tego komornika ?

... Nowy wpis

POMIJAJĄC WSZYSTKIE WPISY, TO JEDYNĄ ODPOWIEDZIĄ (usunięte przez administratora) NA JAKIEKOLWIEK ZARZUTY, BYŁO ZAWSZE STRASZENIE PROKURATOREM I WYIMAGINOWANYM ADWOKATEM

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Optivion Finanse S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
KOZAK

A ja chętnie skonfrontuję się z panem A.A. przed obliczem prokuratora! Tylko nie wiem czy prokurent miałby na to ochotę. Pozdrawiam A.A.Były pracownik OPTIVION FINANSE S.A.- R O.

Publikujecie komentarze na forum publicznym, na którym nie można używać obraźliwych określeń wobec nikogo. Przypominam wszystkim użytkownikom o obowiązującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin . Bardzo proszę zapoznajcie się z nim przed zaakceptowaniem.

ORZEŁ
@Karolina

(usunięte przez administratora) Pracowałem tam od marca 2012 r. do września 2012 r. Na umowę o pracę. Optivion Finanse S.A. w przeciągu pół roku nie wypłacił mi 5400 zaległego wynagrodzenia za pracę na etacie. Zaległe wypłaty wraz z ustawowymi odsetkami odzyskałem za pośrednictwem komornika w maju 2015 r.

A.A.
@ORZEŁ

Szanowna Pani złożyłem na Panią przez Adwokata zawiadomienie do Prokuratury we Wrocławiu o bezpodstawne oskarżenie i nazwanie mnie publicznie oszustem. Niebawem spotkamy się na sali Sądowej Sądu Karnego, Pani w roli oskarżonej. Życzę miłego dnia. A.A.

...
@A.A.

Encyklopedia PWN wyd. PWN Warszawa 1982. -Oszustwo-oszust-{...}doprowadzenie innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przez wprowadzenie jej w błąd, albo wykorzystanie błędu lub niezdolności do należytego pojmowania działania, popełnione w celu osiągnięcia korzyści majątkowej...}. Jeżeli pracodawca zatrudnia pracownika na umowę o pracę od załóżmy 01.03. 20...roku i w umowie określone jest, że do 10.04 pracownik otrzymuje wynagrodzenie, a prokurent działając jako przedstawiciel pracodawcy, zgodnie z powyższą umową nie wypłaca wynagrodzenia i działa tak przez cały czas trwania umowy o pracę, to wg mnie wyczerpuje definicję encyklopedyczną, o której wcześniej mowa, ponieważ podpisując umowę w marcu 2...r. nie mając odpowiednich środków na koncie firmowym, ma świadomość, że do 10 kwietnia 2000...r. i później, nie będzie mógł wypłacić pełnego wynagrodzenia zgodnego z zawartą umową o pracę.

Tomasz

Czy jest jakiś powód, że od dawna nie piszecie?

Igor

@faron Uważam, że pisanie takiej ""opinii"" o dobrej firmie jest bardzo krzywdzące! Miej odwagę napisać co jest nie tak a jeden wyraz może bardzo krzywdzić!!

Szyszka

podobno teraz robią wywiady. Chyba dobrze, bo z tego co słyszałem to akurat na tym się znają i mają możliwości. Nie wiem jak było z windykacją w optivionie, nie pracowałem dla nich ale słyszałem od znajomej, której facet tam pracował, że faktycznie było kiepsko, a teraz podobno dogadał się z kimś, kto tym kierował

gość

Ja to sam bym sie chętnie do nich załapał @gęba, ale chyba nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. Wiecie jak to teraz wygląda z rekrutacją? Dziękuję.

gosc

prosze o namiary jestem gotowa

yyxx

XYZ-Tyle wiesz,to może książkę napisz pt. "O jaki ja biedny"

mlal

Grunt, że są wypłacalni, no ale jednak przydałoby się, żeby wszystko odbywało się w terminie, z tego co wiem, to jednak pracownicy z tym problemów nie mają.

Dariusz

Sam chętnie poznałbym opinie pracowników, bo zainteresowała mnie ta firma. No ale tutaj zbyt wiele się dowiedzieć nie można. Może nie są usuwane opinie, a po prostu nikt nie pisze

iro

nie wiem jak w chwili obecnej wyglada kwestia wynagrodzenia ale z tego co widzialem nie ma zadnych ofert pracy..

były

Teraz sprzedają wywiady znalazłem ich reklamę w sieci, czyżby przestali windykować ?

ancze

Czy ktoś teraz brał udział w jakiejś rekrutacji i jest mi w stanie podpowiedzieć czego można się spodziewać od pracodawcy ? Dodatkowo najbardziej interesuje mnie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, kto ją prowadzi, jakich pytań zadaje i co najlepiej w ich oczach byłoby mówić, co przedstawić. Za podpowiedzi dziękuję ;)

tet

Miejmy nadzieję, że to sprawi, że wreszcie zacznie to się jakoś wewnątrz kręcić, kręcić i rozkręcać. Idealną sytuacją byłoby zakończenie wszystkich długów i uzyskanie płynności finansowej na dalsze działanie firmy. Przy dobrych wiatrach jest to wszystko możliwe, tylko pytanie co dalej - czy zatrudnią nowe osoby, czy stare dostaną podwyżki.. ?

zleceniodawca

unikać

unikać!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Optivion Finanse S.A. - Wrocław

Optivion Finanse S.A.
3.2/5 Na podstawie 220 ocen.

Optivion Finanse S.A.