Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Firma Pogoń - opis działalności

Spółka kapitałowa Pogoń Ochrona oferuje szeroką paletę usług ochroniarskich na podstawie koncesji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Pogoń Ochrona była wielokrotnie nagradzana ze względu na profesjonalne i kompleksowe podejście do ochrony mienia i osób, w tym:

Bezpośrednią ochronę fizyczną:

• stałą
  • doraźną, która polega na nadzorowaniu sygnałów przekazywanych, gromadzonych i przetwarzanych z wykorzystaniem systemów alarmowych i innych elektronicznych urządzeń
  • konwojowanie przedmiotów kosztownych, niebezpiecznych, wartości pieniężnych

Zabezpieczenia techniczne obejmujące:

• instalację systemów alarmowych i innych urządzeń elektronicznych, które sygnalizują niebezpieczeństwo ochranianego mienia i osób, a także eksploatację, prace naprawcze i konserwacyjne
  • instalację urządzeń oraz specjalistycznych systemów mechanicznego zabezpieczenia oraz ich eksploatację, naprawy i konserwację

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w ochronie osób, dysponujemy zaawansowanym zapleczem technologicznym oraz szeroką wiedzą branżową. Stale inwestujemy w kapitał ludzki, aby utrzymać jak najwyższą jakość świadczonych usług i maksymalizować zadowolenie klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie wiązane z naszą ofertą i działaniem. Dopasowujemy zakres usług indywidualnie do Państwa potrzeb.

Realizując zlecenia, przyjmujemy na siebie odpowiedzialność za mienie podlegające ochronie. Spółka legitymuje się polisą ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej, kontraktowej i deliktowej – co zapewnia Państwu dodatkowe zabezpieczenie majątkowe. Korzystamy z własnego systemu radiowej łączności bezprzewodowej, który obejmuje swoim zasięgiem całe województwo mazowieckie. Pozwala on na utrzymanie bezpośredniego i błyskawicznego kontaktu z pracownikami ochrony, jak również zapewnia 24 godzinny dostep do Dyżurnego kierownika zmiany i patrolem Grup Interwencyjnych, które dzięki odpowiedniemu rozlokowaniu docierają do miejsca zdarzenia ciagu w kilku minut. Firma dodatkowo dysponuje systemami monitoringu (wykorzystującymi GPS i GPRS) do prowadzenia nadzoru nad obiektami ruchomymi i stacjonarnymi. Stała współpraca z Policją, Strażą Miejską, Strażą Pożarną, Pogotowiem Ratunkowym i Pogotowiem Energetycznym i Gazowym, pozwala nam na zapewnienie Państwu całkowitego bezpieczeństwa.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.