drogerie hebe

Gdynia

Opinie o drogerie hebe

ira 2016-08-16 12:34
Osoba oddzielna do rozkładania towaru? Dobre sobie! Twoim obowiązkiem jest obsługa klienta zgodnie ze standardami, w międzyczasie wykładanie dostawy, podchodzenie też oczywiście na kasę, do tego sprzątanie, dbanie o swój dział i inne rzeczy. Jesteś od wszystkiego :) I masz być jeszcze z pocałowaniem ręki dla klienta, uśmiechnięta, z pięknie wymalowanymi różowymi usteczkami.
hebeeee 2016-08-18 16:49
HEH no już kiedyś 'ktoś' w tej firmie myślał że jest bezkarny.... także BOP jednak działa :) i chwała za to !
Mala mi 2016-08-19 07:40
Region warminsko mazurski? Wczoraj bylam na rozmowie i od reki dostalam prace mam sie bac? ;)
Mala mi 2016-08-20 07:47
Rozmowa na zupelnym luzie pytania typu co sądzę o pracy z targetami czy jestem gotowa do wykladania towaru ,pracy na nocki, czy wiem ze to ciezka praca, powiedziec cos o sobie co chcialabym robic za kilka lat. Na rozmowie bylam 30 min. Nie ma czego sie bac. Warto sprobowac moim zdaniem.
gość 2016-08-30 10:22
Ile zarabia kasjer ?
Aga 2016-09-03 19:08
No właśnie - 'ktoś' już kiedyś myślał że jest bezkarny i wyleciał z wysokiego stołka. Teraz ponoć jest listonoszem bo na więcej nie potrafił. I taką mamy kadrę kierownicza. Kolesiostwo i brak kompetencji u co po niektórych. Nie dziw się że jak masz wyższe wykształcenie i więcej potrafisz to długo nie po pracujesz
jo 2016-09-20 12:54
Za czasów Pawła Z. Chciało się pracować. Kierowniczki i starsze chodzily jak w zegarku. Sklep ogarnięty na blysk. Az sie chcialo pracowac i sprzedawac. Wraz ze zmiana rejonowego na olge j. Na sklepie jest syf. Kierowniczki siedza w biurze po 3 i jak twierdza robia " burze mózgów". konsultantka jest sama na sklepie przez 8 godzin stoi przy kasie (z 15 minutową przerwą na śniadanie) i praktycznie nie ma jak od niej odejsc i cokolwiek sprzedac. A za aprzedaż jest oczywoscie rozliczana. jak sie jeat we 2 na zmiane to jedna muai byc na sklepie a druga musi sama dzwigac bardzo ciezkie kuwety z towarem... Mozna by tak jeazcze dlugo wymieniac... Żenada
Magnus 2016-09-20 17:59
W hebe ciezka praca? Pani chyba nigdy nie pracowała w biedronce...
Pracownik 2016-10-08 08:02
Ktoś coś wie i jakie opinie maja Hebe w Bielsku-Białej? Szukają tam kogoś?
Aska 2016-10-08 17:25
Nie prawda, potrzebują w Bielsku w Gemini konsultanta
Pola 2016-10-09 15:15
To jest bardzo ciekawe co piszesz
Emi 2016-10-13 16:26
Polecam pracę w Bielsku na Sarnim Stoku - super Kierowniczka!
Byczka 2016-10-15 22:08
Kiedy w końcu zrobicie porządek z panią z hebe Bytom która przyszła z Zabrza " bo u nas w Zabrzu " nierób , pieprz ona telefonistka . Przychodzi do pracy i nic nie robi , wiecznie dzwoni przez swój telefon, my zapieprzmy na wysokości lamperii a ona tylko siedzi w biurze.
Koniec tego tak nie może być .
Jak to się nie zmieni to zostanie poinformowany BÓB. POZDROWIONKA ASIUNIU
Klaudia 2016-10-17 19:23
Rozmowa kwalifikacyjna na luzie bez zadnyxh glupich scenek. Powiedzieli ze tak czy siak sie odezwa do tygodnia. Niestety sie nie odezwali. Mogli powiedziec ze odezwa sie tylko do wybranej kandydatki a tak czlowiek mysli ze a moze sie jeszcze odezwa. Nieprofesjonalne to jest niestety
Luk 2016-10-19 17:39
Wiesz kandydatow do ich drogerii jest naprawdę sporo i nie można zarzucić im akurat tego o czym mowisz bo raz do kogoś się nie odezwali, ja jestem dowodem że zwykle tak jest
bobi 2016-10-24 23:48
A jaką rolę ma zastępca kierownika? Za co odpowiada? Ile zarabia?
Do 2016-11-04 07:11
Wiecie coś na temat nowej regionalnej w Warszawie?
Kala 2016-11-05 13:54
Pierwsze słyszę. O kogo chodzi? Ktoś z awansu?
chętna do pracy 2016-11-08 11:38
Halo dziewczęta z Podkarpacia, czy jest któraś z Pań która mogłaby mi napisać jak kształtują się zarobki w hebe na wszystkich stanowiskach w sklepie? Bardzo dziękuję z góry za odpowiedź
Prawda 2016-11-19 03:40
Ta firma to kumoterstwo i nic więcej.
Ludzie na kierowniczych stanowiskach zatrudniani przez KR z zewnątrz nie znają się i tylko zrzucają obowiazki na nas konsultantów bo sami sobie z nimi nie radzą. Obym szybko znalazła inną pracę bo od kąd taka wlaśnie osoba się u nas pojawiła to atmosfera pracy jest tragiczna.
Hebe 2016-11-22 16:33
Hej, czy do hebe w Gdyni szukają pracowników? Ktoś coś wie?
Gość 2016-11-25 17:36
Dzisiaj robiąc zakupy w Plejadzie Bytom zauważyłem w Hebe moją byłą pracownice. Dobrze że macie monitoring i ochronę na miejscu to może ta dziewczyna z lepkimi rączkami nie wyniesie pół sklepu tak jak to było w moim przypadku.
PS. Tak droga pani A, koleżanka panią zdradziła ile pani wyniosła. Dobrze, że od października nie jest pani moim pracownikiem (problemem). Oby Hebe nie miało takich strat.
żallllll 2016-11-28 18:42
To, co nam nasza "ekipa rządząca" w hebe funduje na święta to jest jakiś okrutny żart!. Zastanawiam się jak można kazać ludziom przez kilka dni pod rząd pracować po 11 godzin, mówimy o okresie przedświątecznym gdzie natężenie ruchu będzie ogromne!!! Czy ktoś logicznie myśli jaka jest wydajność takiego pracownika? Nie wspomnę już o tym że oczywiście zapomnieli iż ludzie na sklepach mają również swoje rodziny.....dzieci itp. Ludzie Ludziom gotują taki los.... wszystko najniższym kosztem... tymczasem w innych firmach wiedzą co to umowa zlecenie...pracownik tymczasowy itp.. przykre bardzo takie traktowanie a nie tak dawno ktoś mówił w naszej firmie że ma się stać firmą przyjazną pracownikom...Pracownicy hebe świąt mieć raczej nie będą a na pewno ci na najniższych szczeblach...
Bolesna prawda 2016-11-28 21:03
Bardzo dobrze że nareszcie ktoś poruszył temat zatrudniania przez KR osób z zewnątrz. Niestety jest bardzo przykra sprawa ponieważ są w tej firmie osoby które chcą się rozwijać aczkolwiek Kierownik Rejonu tego nie dostrzega i twierdzi że nikt się nie nadaje więc najlepszym sposobem jest zatrudnienie swojego ,,bardzo bliskiego znajomego" i myśli że nikt o tym nie wie, żałosne.
Ludzie w naszym rejonie zwalniają się można powiedzieć w dość ekspresowym tempie.
Braki kadrowe, nadmiar pracy gigantyczne dostawy i brak czasu na rozłożenie tego towaru.
To nas WYKAŃCZA!
Z czego to wynika ?
Złe zarządzanie przez osoby z góry!
Drogie Hebe czas na zmiany! :) może warto skupić się na pracownikach na niższych szczeblach bo to właśnie dzięki nim Hebe jeszcze istnieje.
malina 2016-12-04 23:06
Przecież ona nie jest już KO...
stałaklientka 2017-01-03 10:31
Beardz
Angela 2017-01-18 18:57
Je sieciesze że z Hebe w Bonarce w Krakowie odeszła do innego Hebe największa tyranka , współczuję dziewczynom na Floriańskiej. Nie wiem co regionalny eR miał w głowie dając jej kierownictwo nad sklepem. Prędzej czy później dziewczyny zos5ana zwolnione a ona zatrudni swoje psiapsiolki. Coraz gorzej się dzieje w tej firmie
nick 2017-01-20 16:24
szanowna koleżanko dlaczego piszesz swoje opinie pod nieprawdziwym imieniem ?
Marta 2017-01-22 12:04
Czy ktoś może napisać coś na temat pracy w Hebe w Płocku? Ciągle jest ogłoszenie na konsultanta i zastanawiam się czy jest tyle pracy i potrzebują tylu pracowników czy wiecznie kogoś zwalniają.
yyy 2017-01-27 13:07
Prawda jest taka, że ludzie sami się zwalniają. Jeśli ktoś myśli, że to praca dla ludzi, którzy wyznają zasadę "zarobić ale się nie narobić " to jest w ogromnym błędzie. Bardzo dużo obowiązków, dużo pracy. Ale ta praca daje sporo satysfakcji dla kogoś kto lubi ludzi i pracę z nimi.
Uuu 2017-02-03 09:26
Bolesna prawda, przyznam Ci rację. KR robią co chcą jak trzeba zatrudnić kolerzankę to nagle jest wakat i miejsce ale aby kogoś rozwijać to nie ma miejsca. U nas była taka zastępczyni, niby przemiła ale taka wsza za plecami, nic nie umie i skłuca zespół. Na prawo i lewo opowiada że zaraz to ona kierownikiem zostanie.
Uuu 2017-02-03 09:27
hebowianka 2017-02-03 11:22
Ktos wie cos o KR ktory/a zastapi Roberta - po jego awansie?
motylek 2017-02-03 21:58
heblowaniu - Roberta nie da się zastąpić
hebowianka 2017-02-06 22:08
Akurat z tym sie zgodze bo jak dla mnie facet jest genialny :) ale awans to awans, niestety (dla nas niestety, ale dla niego super) kims zastapic go musza
Kornelia 2017-02-07 08:37
A jak wrażenie o Bielskich hebe, zaglądają tu pracownicy. Jakaś praca w tej chwili tam jest, szukają kogoś gdzieś.
Madziorez 2017-02-10 08:35
Robert choć wymagający to chyba każdy go szanował bo okazywał szacunek nawet konsultantką
hebe nn 2017-02-22 17:29
hej, a jak u was wygląda sprzedaż produktów konkursowych ? jesteście jakos dzielone kto co sprzedaje, czy są takie podziały ?
hebowianka 2017-02-24 00:07
U nas kazdy sprzedaje to z czego jest dobry :) ale wiem,ze na niektorych sklepach od kazdej wymagana jest taka sama sprzedaz wszystkiego - co jest bez sensu. Dobry wyniki sklepu to kwestia odpowiedniego "wykorzystania" prcownika :) po co np.na kolorowce stawiac dziewczyne ktora mega sprzedaje kremy? Kazda ma swoja "specjalizacje" i to jest sekret sukcesow
hebe nn 2017-02-27 13:06
również się z tym zgadzam, u nas niestety cele są rozpisane po równo. Kiedyś to i się sprawdzało, ale teraz widać pewne defekty tego podejścia. tym bardziej, że ostatnio tych konkursów co raz więcej i nie wiadomo już w którym kierunku iść i jak zaplanować dzień, jak jeszcze milion innych zadań niezwiązanych ze sprzedażą he he :) a tablica kaizen też jest u was tak przestrzegana ? jak to z nią jest ? niby pilne pilne i systematycznie mamy tam zaznaczać a same osoby zarządzające jakoś nie mają pomysłu na tą systematyczność, jak jest u was ? planujecie na niej ? zaznaczacie ?
Kasia 2017-02-28 10:33
Twoje lekceważenie wykształcenia nasuwa mi skojarzenie "chodziło się na wagary, trzeba dzwigać ciężary"
Gliwiczanka 2017-03-09 00:25
Hej. Czy w Waszych Rejonach też są przecieki o zamknięciu Gliwic Zwycięstwa? Firma zaprzecza, a plotek coraz więcej...
Ala 2017-03-09 23:08
To co się wyrabia w hebe woła o pomstę do nieba. KR OJ ma wszystko gdzies. Kierowniczka siedzą w biurze i oglądają sobie ciuchy i fryzury w tel. Siedzą w biurze całymi dniami. Bywa nawet ze 3 naraz. A konsultantka sama nieszczęsna na całym sklepie ogarnia kasę towar i jeszcze konsultuje. KR OJ nie ma za grosz szacunku do konsultantek Ani dzień dobry ani do widzenia ani pocalujcie mnie... Za takie pieniądze nie warto. To jest wyzysk i mobbing
Zmęczona 2017-03-10 16:55
Warszawa to nic więcej niż kumoterstwo! Jesteś kolerzanką KR to awans mimo braku umiejętności gwarantowany. A rekrutacja to zbędny element przy zatrudnianiu.
Nowa123 2017-03-10 21:43
Akurat kumoterstwo jest wszędzie. KR DS na Śląsku do nowej placówki zatrudniła prawie same koleżaneczki... Zastępcą jest osoba, która nie spełnia żadnych warunków formalnych na to stanowisko- zero doświadczenia, na niczym się nie zna i tylko udaje wielką szefową- porażka. Szarogęsi się bo wie, że z takimi plecami nikt jej nie wywali, a brak kompetencji wychodzi na każdym kroku. O tym jak to świadczy o KR nie wspomne - szefowa za dwa grosze... Ciekawe kiedy góra się obudzi i zacznie interesować tym co się tu dzieje. Firma to nie tylko wyniki, przykasówka i wciskanie konkursowych rzeczy, to też opinia ludzi, a jak na razie Hebe powinno zmienić nazwę na OBŁUDA!!!
Mała 2017-03-15 11:05
A co sądzicie o pracy w Hebe Olsztyn/Kętrzyn ?
Joanna 2017-03-16 16:12
Jesteś zainteresowana/zainteresowana pracą w drogerii hebe? Aktualne oferty pracy możesz znaleźć na stronie firmy w zakładce kariera. https://www.hebe.pl/kariera
Zamierzasz aplikować?
hebowa 2017-03-21 22:31
Koleżanką kr w Warszawie to awans gwarantowany bez umiejętności? Bez przesady- one chyba tez dbają o swoja opinię. Może jestes zazdrosna nie tylko zmęczona stąd ten komentarz. Teraz kr na Warszawie maja koleżanki wśród ks ciekawe czy jedna z nich awansuje;-)
Miła 2017-03-25 00:50
Ja też uważam że w Warszawie szerzy się kumoterstwo, osoby bez żadnego doświadczenia otrzymują stanowiska kierownicze, chyba tak nie powinno być.
Joanna 2017-03-27 13:13
@Miła @hebowa a co więcej możecie powiedzieć o tym jak odbieracie drogerie hebe jako pracodawcę?
Zostaw swoją opinię o drogerie hebe - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie drogerie hebe