Opinie o Alfatec Sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Alfatec Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Alfatec Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfatec Sp. z o.o. w Suchy Las

Koszmar

Gorszej firmy nie znam

Sylwia
@Koszmar

Czy aby na pewno jest aż tak źle w firmie Alfatec? W każdym przedsiębiorstwie są zapewne plusy i minusy zatrudnienia. Warto opublikować obiektywną opinie na temat pracy, która będzie pomocna dla potencjalnych kandydatów. Może dla pracowników są dostępne jakieś atrakcyjne benefity pozapłacowe?

Patrycja
@Sylwia

Nie jest zle, jest tragicznie. Przy minus 12 stopniach szefowa otwiera okno przez co ludzie pracują w kurtkach i rękawiczkach a na magazyn każe pracownikom gotować rosół. Ta firma to cyrk na kółkach. Nie wspomnę o poważnej chorobie której się nabawił pracując w ciągłym wyziębieniu.

Mistrzyni
@Patrycja

Prawda,byl gotowany rosol.....(usunięte przez administratora),mala kasa,a szefostwo no comments.

dorota
@Mistrzyni

Zgadza się nie ma co komentować tej firmy.Wszystkiego się chwyta ,podbiera pomysły od konkurencji

dorota Nowy wpis
@Koszmar

Dramatyczna firma

Janusz Nowy wpis

Czemu ktoś napisał że inne warunki na rekrutacji a inne w rzeczywistości. Dużo się to różni? Chodzi o wypłaty czy coś innego?

snow Nowy wpis
@Janusz

Nie tylko ale głównie o to.

Ali Nowy wpis

Alfatec wysogotowo 2300 ma miesiąc netto buha ha ha praca na 2 maszynach

Zainteresowana

Witam, wstępnie wyglada na to, że wszystko super, ekstra. Macie jakieś świeże informacje na temat tej firmy (obecnie mieszczą się w Wysogotowie). Nic się tam nie zmieniło ..? Nie wiem czy mam się tam pakować skoro to co mówią a to jak tam jest w rzeczywistości to dwa różne światy.. czekam na informacje...

Zainteresowana odp
@Zainteresowana

Trzeba mieć silną psychikę, szybko przyswoić wiedzę i pokazać silną wolę walki.

Nonek
@Zainteresowana

Byłem tam nie byłem zadowolony co innego podczas rozmowy tak zwanej rekrutacyjnej A co innego na umowie

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Alfatec Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Hexen

Poczytałem co nieco wpisów o tej firemce i summa summarum "pier dolę" to nie jestem zainteresowany.

Joanna
@Hexen

Najlepiej przekonać się na własnej skórze jak pracuje się w danej firmie, zebrać doświadczenia i następnie wyrobić sobie opinie. Bazując na czyichś opiniach czasami możemy odrzucić coś co jednak dla Nas byłoby zadowalające. Każdy szuka czego innego i co innego mu pasuje.

Dawid

@koszmar chyba nie jest aż tak zle?

Jeremi

Trzeba znać pracę, mieć do niej chęci a firma będzie potrafiła to docenić, ja polecam.

Czy Alfatec Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Wiadomość wew.

Tak, karta jest współfinansowana przez pracodawcę.

Jasiek

Mam wrażenie, że kilka osób postanowiło tak bardzo oczernić firmę! Nigdzie nie jest idealnie.

DOBRA DUSZA

Coś dla kadry zarządzającej: Elementem budowania silnej, pozytywnej marki pracodawcy, jest utrzymywanie DOBRYCH KONTAKTÓW Z PRACOWNIKAMI. To od nich zależy w jaki sposób będzie on postrzegany w otoczeniu klientów. Dlatego ważne są rozmowy z podwładnymi, zarówno indywidualne, jak i w większym gronie. Pracownicy muszą czuć, że SĄ WAŻNI dla firmy, że ICH PRACA ma rzeczywiście wysoką wartość. Poza tym powinni mieć pewność GODNEJ PŁACY, związanej ściśle z UZYSKIWANYMI PRZEZ NICH WYNIKAMI (ICH WYNIKI W CUKI ALFATEC NIESTETY NIE ODZWIERCIEDLAJĄ ZAROBKÓW. NARZUCONE Z GÓRY PLANY SPRZEDAŻOWE NA OGROMNE KWOTY, A PENSJA JAKBY ,,KOT NAPŁAKAŁ,, ) LUDZIE MAJĄ KREDYTY, WYNAJMUJĄ MIESZKANIA, KOSZTY UTRZYMANIA IDĄ W GÓRĘ, RACHUNKI ROSNĄ A PENSJA STOI W MIEJSCU. Pomyślicie sobie kadro zarządzająca- ok macie stałą pensję ale macie możliwość zdobycia premii, ale jakiej premii? Wysokość premii jest nieadekwatna do zrealizowanego planu sprzedażowego. Ludzie ogarnijcie się i stwórzcie miejsce, w którym ludzie chętnie będą przychodzili do pracy i z wielką motywacją będą dążyć do wyniku finansowego. Za dużo wymagacie, za mało dajecie od siebie, a powinna to być transakcja wiązana. Traktowanie ich z góry, brak informacji zwrotnych o bieżących wydarzeniach i zmianach, które bezpośrednio lub pośrednio są z nimi związane, powoduje, że pracownicy są traktowani jak ludzie gorszej kategorii, co znajduje odzwierciedlenie w negatywnych komentarzach. Jeśli takowe się pojawiają, pracodawca nie tylko powinien na nie odpowiedzieć szczerze, zgodnie z prawdą i wyjaśnić wątpliwości, ale i wziąć pod uwagę możliwe ZMIANY. Postarajcie się i zobaczycie jak zmotywujecie swoich pracowników do jeszcze WIĘKSZYCH wyników. Pracownicy chodzą do pracy, aby ZARABIAĆ i godnie żyć. Prośba również o lepszy przepływ informacji, nie kłamcie i nie wprowadzajcie chaosu, który negatywnie wpływa na pracowników. Ustalcie jasne reguły, zróbcie schematy bądź regulaminy, w których wszystko będzie opisane i dzięki którym pracownicy będą pracować na odpowiednich torach, a nie, co chwile zmieniacie zdanie, decyzję. CZAS NA ZMIANY, CZAS NA LEPSZE CUKI ALFATEC, CZAS NA ROZWIJANIE SKRZYDEŁ!!!!!!!!!!!

Dorotka

Już wam nie odpowiada pensja 2500zl?nieroby? Czy wyście oszaleli?

Zołza

Jeśli pensje pracowników nie pójdą w górę, to rotacja będzie non stop..

Patrycja

Mój komentarz Został usunięty. Nie będę się produkować. Napisze tylko ze to piekło na ziemi z koszmarna szefowa. Medal jeśli ktoś tam wytrzyma. Wyzysk, brak szacunku do drugiego człowieka a nawet zmuszanie do szorowania kibli. To nie żart choć brzmi absurdalnie

Odradzam aplikować! w tej firmie panuje bardzo duża rotacja(usunięte przez administratora)atmosfera ciągłego napięcia stresu i konfliktu. Nie warto.

Bronisław
@Kasia

Przyczyn rotacji może być bardzo wiele, nie uważasz? Nie zawsze są one jednoznacznie związane z warunkami pracy w firmie. Niekiedy dane osoby same zmieniają miejsce zatrudnienia, innym razem to pracodawca decyduje się na rozwiązanie umowy. Jeśli chodzi o atmosferę w firmie, to niemal zawsze zależy ona w pełni od osób zatrudnionych. Może problemem tkwi w nastawieniu pracowników?

nowoczesny

zauważyłem ofertę specjalista ds.exportu,czy warto aplikować? ktoś tam pracował?

Odradzam
@nowoczesny

Nie idź... Nie rób sobie tego. Kasa marna, a premię na papierku. Zmieniają granice jak wyrobisz normę

Pawel

Nie aplikuj!!!!! Szkoda czasu i nerwow.bardzo duza rotacja osob na roznych stanowiskach mysle jest wystarczajaca odpowiedzia.....ja zaluje i przestrzegam innych.

@Jerzy czy złożyłeś już aplikację? Jeśli nie, a jesteś zainteresowany pracą jako przedstawiciel handlowy to obecnie trwa rekrutacja na stanowisko przedstawiciela. @Friteks rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy? Czy mógłbyś krótko opisać jak wygląda praca w firmie?

Jerzy

Podpowiedzcie jakie wyposażenie dostaje w firmie przedstawiciel handlowy?

Friteks
@Jerzy

Samochód i telefon typu smartfon. W sumie nie za dużo

Karol

Warto aplikować do firmy? Czy macie jakiś socjal?

Pati
@Karol

Był - medyczny i karta multisport z tego co pamiętam

Pojawiła się oferta pracy jako Specjalista ds. Fakturowania. Ktoś z Was pracuje w tym dziale i mógłby powiedzieć coś więcej o tym, czego można spodziewać się po dołączeniu do firmy? Dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

dorota
@Marta

Dziwne wszystkie opinie NEGATYWNE ZARAZ ZNIKAJĄ!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Alfatec Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Alfatec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfatec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfatec Sp. z o.o.?

Alfatec Sp. z o.o.