RUIGROK

ABC pracownika

Jakie dokumenty potrzebuję aby wyjechać do pracy w Holandii

• dowód osobisty /paszport (dokument w złym stanie lub nieczytelny skutkuje automatycznym odesłaniem do Polski oraz poniesieniem kosztów transportu)
  • konto walutowe + karta bankomatowa
  • sądowe zaświadczenie o niekaralności (mężczyzni)
  • sofi numer w oryginale ( jeżeli został wyrobiony)

Czy praca jest legalna?

Praca jest w pełni legalna, umowa o pracę tymczasową zawierana jest w Holandii z pracodawcą czyli Ruigrok Productie B.V. Czas pracy i wynagrodzenie w naszej firmie jest zgodne z ustawodawstwem holenderskim. Umowa podpisywana jest na minimum 8 tygodni z możliwością przedłużania

Jak długo czeka się na wyjazd po zarejestrowaniu?

Wypełniając zamieszczony formularz zgłoszeniowy dane kandydatów sprawdzane są pod kątem Doświadczenia, wymagań i dostępności aktualnych ofert, wyjazd może nastąpić 2 dni po rejestracji ,tydzień lub po kilku tygodniach.

Czy mogę wyjechać do pracy bez posiadania numeru BSN (Sofi)?

W momencie wyjazdu numer Sofi nie jest obowiązkowy, po przyjezdzie do Holandii pomagamy w złożeniu odpowiednich deklaracji w celu jego wyrobienia w Urzędzie Gminy.

Czy jestem ubezpieczony w momencie podjęcia pracy?

Tak. Ruigrok Productie B.V. zapewnia pracownicze ubezpieczenie zdrowotne, obowiązuje ono w trakcie pracy jak i poza nią. Koszt ubezpieczenia jest jednakowy dla wszystkich pracowników.

W jakiej formie wypłacane jest wynagrodzenie?

Pracownik otrzymuje cotygodniowe przelewy na wskazane konto bankowe (najczęściej jest to piątek), oraz szczegółowe rozliczenie za przepracowany tydzień.

Jak wygląda zakwaterowanie?

Zakwaterowanie obejmuje pokoje 2-4 osobowe w hotelach pracowniczych lub domkach. Wszystkie lokacje wyposażone są w kuchnie, łazienki,lodówki, pralki.

Jak dojeżdżamy do pracy ?

Dojazd do miejsca pracy obejmuje:

• rower (odległość do pracy nieprzekraczająca 5 km)
  • bus firmowy (bezpłatny)

Czy firma organizuje transport do Holandii?

Tak. Organizujemy przejazd Firmą Przewozową GtvBus, naszym zaufanym partnerm w transporcie. www.gtvbus.pl

Co zabieram ze sobą wyjeżdżając do pracy ?

• poduszkę, śpiwór/kołdra, oraz prześcieradło
  • naczynia kuchenne (kubek, talerz, sztućce, garnek itp.)
  • buty robocze (z metalowymi noskami)
  • ważny i nie uszkodzony dowód osobisty lub paszport
  • Sofi numer w oryginale jeżeli jest wyrobiony
  • dokumenty bankowe (nr. konta walutowego, oraz karta do bankomatu)
  • gotówkę na pierwsze dwa tygodnie (wyżywienie we własnym zakresie)

www.ruigrokpraca.pl