Opinie o Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C. w Jastrzębie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C. w Jastrzębie

Praca w firmie nie dla każdego. Musisz lubić pracę w CC, trzeba często powtarzać te same regułki jak mantrę przez kilka godzin, przez co można nabawić się wstrętu do jakichkolwiek innych połączeń telefonicznych. Godziny pracy ok, pracownicy sympatyczni, ale warunki pracy słabe- papierowe bazy danych potencjanych klientów, głośno od rozmów koleżanek, obraźliwe odzywki klientów przez telefon, straszny stres. Pomimo zagwarantowanych dwóch przerw w pracy, dobrych warunków sanitarnych i socjalnych nic nie skłoniło by mnie do powrotu. Do tego ciągła presja, wyścig kto zdobył więcej klientów. Jak ktoś lubi wyścig szczurów i rywalizację to będzie czuł się tam doskonale.

@Anonim

A firma zapewnia pomoc psychologa? Bo wiadomo, że praca nie jest łatwa i taka pomoc czasem by się przydała. Powiesz coś więcej o warunkach socjalnych? Na jaki socjal można liczyć?

Anonim Nowy wpis

@Anonim

Magdalena

Firma szuka telesprzedawców. pisaliście wczesniej ze nie udostepniaja zadnego sprzetu ale w ogloszeniu jest informacja ze to praca prosto od nich z biura wiec zakladam ze wszystko jest. Powie ktos czy poza pensja bywaja jakies prowizje od ilosci pozyskanych klientow?

Pracownik Nowy wpis
@Magdalena

Tak na miejscu dostaje się telefon oraz bazę klientów

Barbara Nowy wpis

O, to ja zapytam też o narzędzia pracy, ale dla Konsultanta klienta biznesowego. Wiesz co to jest? Jest laptop, telefon auto? Widziałam w necie dawne ogłoszenie i zbieram info

Wiecie czy Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ag

Nie udostępniają, dostajesz wszystko na kartkach a4 wraz z długopisem.

Janek

Jakie są zarobki i umowa? Są jakieś premie?

Nie polecam pracodawcy.. pracowałam tam przez chwilę, i żałuje. (usunięte przez administratora) Myślałam ze jest to firma z klasa(usunięte przez administratora) Składki które są odprowadzane są śmieszne.. (usunięte przez administratora) Myśle ze ta opinia pomoże wielu osoba i uniknie współpracy z tym pracodawca.

Mixit

Jak wygląda praca w tej firmie ?

Nikos

Jak wygląda praca w tej firmie ? Czy są stanowiska komputerowe ? Plany sprzedaży? Zarobki

Jarek

Może zacznijcie doceniać, że firma jest dobra!!

Cezary

Firma ma opinię dobrego pracodawcy a do tego tak rzadko piszecie, że na pewno nie jest źle.

Blablabla

Dramat nie firma. Jeżeli ktoś chce za niewielkie pieniądze robić to co w każdym innym CC z tym, że razy trzy to coś dla niego. Praca w CC bez komputera? Baza klientów na kartkach? Notatki z rozmów z klientami na kartkach? Takie rzeczy tylko w AJC. Bardzo mało miejsca między stanowiskami, ogólnie pierwsze wrażenie bardzo słabe.

Weronika

@Paweł czy dobrze zrozumiałam to, co masz na myśli - firma Twoim zdaniem nie istnieje, a sprzedaje usługi aby mimo wszystko zarobić pieniądze? To bardzo mocne słowa i duże oskarżenie. Czy na pewno masz na myśli Centrum Szkoleniowe?

Witam, czy moze pan/pani kUBA podac argumenty? była pani gdzies z tym? pip? bhpowiec z prawdziwego zdarzenia? cokolwiek?

Weronika

@kuba i @aneta użytkownicy szukają tutaj jednak przede wszystkim konkretów. Skoro nie polecacie firmy podajcie argumenty, które o tym świadczą. Forum powinno umożliwiać ludziom znalezienie merytorycznych informacji na temat Centrum Szkoleniowego, subiektywne opinie są tutaj drugorzędne.

Aneta

Negatyw , nie polecam

Weronika

Zastanawiasz się nad zatrudnieniem w Centrum Szkoleniowe? Zachęcam do odwiedzenia strony firmy - http://www.szkolenia-ajc.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=6 Jakieś doświadczenia macie z którymś z tych stanowisk? ;)

:]

gość

Na spokojnie umowa jest respektowana, nie ma co narzekać.

logistyka

Jeśli jest Pani zainteresowana proszę wysłać swoje CV na maila logistyka@szkolenia-ajc.pl. Są jeszcze 2 miejsca wolne na oddziale w Jastrzębiu-Zdroju oraz 1 miejsce w Wodzisławiu Śl.

Pracuję od niedawna. Z pracy jestem zadowolona. Praca może i jest wymagająca (zresztą wszędzie trzeba się do pracy przykładać, żeby zarobić), ale warunki jasne, wypłaty w terminie. Zarobić można bardzo dobrze, jeśli się chce, widzę jakie koleżanki mają wypłaty. Szefowe są wyrozumiałe, ale i wymagające zawsze można się z nimi dogadać.

odp

Wszyscy mamy takie stanowiska na umowach. W chwili obecnej potrzebujemy tylko 2-3 osoby do działu sprzedaży (telemarketing) innych wolnych miejsc pracy nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C. - Jastrzębie

• Jak się pracuje w Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C.?

Kandydaci do pracy w Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C.
2.7/5 Na podstawie 60 ocen.

Centrum Szkoleniowe "AJC" S.C.