Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe

Pracowałeś w firmie Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Sławek - 2012-06-21 13:50:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
Firma bardzo pozytywnie podchodzi do pracownika, najbardziej podobało mi się to, że już pierwszego dnia dostałem samochód służbowy :D I jak tu ich nie polecać? :D
zdjecie uzytkownika
cyna - 2016-02-19 11:34:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Fajnie, że swego czasu działo się tu tak dobrze :) Ciekaw jestem czy Sachs Trans nadal tak pozytywnie działa, bo kolega mi o nich wspominał. Praca w transporcie to może być dobre zajęcie.
zdjecie uzytkownika
majew - 2016-04-14 09:31:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czy na ładunki ponadnormatywne trzeba mieć inne uprawnienia?

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sachs Trans Przedsiębiorstwo Transportowe

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: