Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PHUP Andrzej Szeszycki

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-06-14 23:11:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam!!!
Firma Pana Andrzeja to wielkie nieporozumienie...Znam właściciela jak jeszcze pracował w państwowej firmie...Powiem krótko,omijajcie tą firmę...pozdrawiam...
zdjecie uzytkownika
anonim2 - 2010-03-05 10:01:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zgadzam się z poprzednikiem-NIEPOROZUMIENIE! Przepracowalem tam kilka lat,zarobki-minimum,żadnych szans na awans.Ogólnie polecam tą firmę dzieciakom świeżo po szkole,szukającym czegoś z doskoku na przysłowiowe przetrwanie,np. na wakacje.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-05-25 11:13:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ludzie zastanówcie się gdzie składacie swoje cv i w jakiej firmie. Praca na umowe zlecenie albo własną działalność przez wiele lat. Jeden [usunięte przez admina]
zdjecie uzytkownika
anonimowy - 2010-07-21 15:06:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez admina]ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!
zdjecie uzytkownika
sdfsd - 2010-08-12 08:36:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No dobrze, skoro jest i było tak źle, to nie rozumiem czemu np. jeden gość przepracował tam kilka lat. Zamiast podziękować po miesiącu lub maksymalnie kilku.
zdjecie uzytkownika
mm - 2010-10-30 20:05:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
o tak w Bydgoszczy jest fajniuśko
zdjecie uzytkownika
Alien - 2010-11-07 19:21:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Oddział Bydgoszcz - Najlepsza była wcześniejsza Pani księgowo-kadrowa ta to dopiero sypała[usunięte przez admina] innymi. Masakra dobrze ze już jej nie ma. Nas przedstawicieli to gnębiła a o kierowcach to już nie mówię. Ogólnie reszta ludzi pracujących w Bydgoszczy to ok.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-01-04 09:48:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dlaczego? bardzo prosta odpowiedz... w Gnieźnie nie jest łatwo o pracę, a jezeli ktoś ma rodzine na utrzymaniu to musi podjąć jakiejkolwiek pracy, zeby dzieci miały co zjeść i co założyć na siebie... wiec pracuje się za marne pieniadzę w takich wlaśnie firmach...
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-01-15 20:36:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ludzie odchodzą bo zarabiają aż 1000 -firma to ludzie,brzmi jakoś pusto,chyba że chodzi o ludzi ale tych na piętrze bo inni to "zero"
zdjecie uzytkownika
don pedro z sycylii - 2011-01-29 13:52:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
teraz i tak podobno wszyscy odchodza do bridgestona!!!!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHUP Andrzej Szeszycki

Twoj email:
Wiadomość: