Opinie o Akademia Czystości Sp. z o.o w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Akademia Czystości Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Akademia Czystości Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Czystości Sp. z o.o w Tychy

Czy Akademia Czystości Sp. z o.o organizuje staże dla studentów?

Firma Handlowa Nowy wpis

Uważajcie na tą firmę(właściciela) Pan Grzegorz wygadany tłumaczy się, mówi ze opłaci fakturę a pieniędzy jak nie było na koncie tak niema do dziś. Wykorzystywanie firm, dobrego serca i intencji. Płatności tylko przedpłata lub za pobraniem. Nie polecam firmy.

Pełnomocnik Nowy wpis

Niestety firma nie jest wiarygodna finansowo, nie reguluje swoich zobowiązań, nie płaci kontrahentom. Radzę rozliczać się gotówkowo i nie udzielać kredytów kupieckich. Jednocześnie działając w imieniu mojego mocodawcy chciałabym zaproponować sprzedaż wierzytelności w kwocie 23 071.7 PN, wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu 536 396 547

Aplikant Nowy wpis

Szanowna pani raczy mi wytłumaczyć, od kiedy partner biznesowy, czyli zleceniobiorca staje się pracownikiem i jak to się ma do stosowanych umów cywilno-prawnych i wynagrodzenia i kto najwięcej na tym zyska? A kto traci ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Akademia Czystości Sp. z o.o? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Dorian

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

@Dorian

A jakim stanowiskiem byłbyś zainteresowany? Też chciałabym się czegoś dowiedzieć. Może ktoś kto pracuje w Akademii Czystości nam napisze.

Dziewczyny jaki styl panuje w Akademia Czystości Sp. z o.o?

Ta firma nie ma żadnego stylu zwykła banda

Przeczytałem to, co napisałaś ludzie to nie cytryny i nie są naiwni, aczkolwiek takich szukasz. ( Naiwnych) heh Brawo Ty Nie polecam !!! Naprawdę

Były

Lolek masz rację , fajnie dobrze zarabiać w 8 godzin ale to ma być 8 godzin twojej pracy na 100% a nie szwędania się po zakładzie 15 przerw na fajeczkę taka jest prawda. Lolek wiem kim jesteś bo razem pracowaliśmy w tej samej ekipie i wiem jak pracowałeś leniu :-) więc zanim następny razem kogoś oczernisz zadaj sobie pytanie czy dałeś z siebie 100% uczciwej pracy :-)

Były

Pracowałem w Akademii kilka lat i nigdy ale to nigdy nie miała miejsca taka sytuacja żeby komuś czegoś nie wypłacili , wynagrodzenia jak w zegarku , zawsze na czas , zastanawiam się nad powrotem bo obecnie wypłaty dostaje z dużymi opoźnieniami . Fakt praca po dużo godzin ale taka specyfika , każda godzina zawsze była zapłacona. Podsumowując , dobra firma a bzdury piszą ci którzy zostali z niej usunięci bo niestety nie ma pieni\edzy dla leniwców.

Osoba znająca

Dalej będziecie twierdzić że jesteście ok nie wydaje mi się

osoba znająca

Znam osobiście (usunięte przez administratora)

Staszek

Jak łatwo oczerniamy firmę. Mam inne zdanie bo to dobry pracodawca!

Lolek
@Staszek

Dobry pracodawca daje zarobić w 8 godzin nie jak pani szanowna kto pracował ten wie nie przypadkiem ludzie opinie negatywną wystawiają tagrze nie warto się kompromitowac panie Staszku

osoba dobrze znająca tą zakłam

Nie polecam nikomu tej Firmy wyzysk nie wypłacają ludziom tego co zarobili są oszustami

Prawda

Nie polecam pracy w tej firmie wyzysk składek zero po 12 15 godzin i jeszcze święta kordynatozy tez masakra nazekaja na wszystkich ze robią wszystko źle zamiast pokazać wyjaśnić jeśli chcecie marnować życie tracić nerwy to polecam akademie czystosci

@Prawda

Tu się zgadzam

@anonymous

Pracujesz aktualnie w Akademii Czystości? Może podasz nam więcej szczegółów odnośnie pracy w tej firmie? Jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca?

Zmartwiona

Ciekawe jest to że pan (usunięte przez administratora) został zwolniony a dalej ma nr tel. firmy

@Zmartwiona

Jak jeszcze długo firma będzie przyciagala kryminalistow którzy pracując na lewo nie będą spłacać swoich zobowiązań.

Maja

@Akapit, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Mało w niej konkretnych informacji. Myślę, że merytoryczny komentarz, który będzie zawierał więcej danych o pracy w Akademii Czystości może komuś pomóc. Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia i atmosferze pracy?

Akapit

Ta firma to jakaś parodia. Biuro mają piękne, i na tym się kończy. Praca dramatyczna za dramatyczne pieniądze. Serdecznie nie polecam

Maja

Czy aktualnie szukają pracowników do Akademii Czystości? Coś wiecie na ten temat? Przeglądałam stronę internetową, ale niestety nie znalazłam żadnych informacji. Ktoś może podzielić się uwagami jak wygląda rekrutacja do firmy? Czego można się spodziewać na rozmowie? @Prawda, napiszesz coś więcej? Rozumiem, że praca odbywa się również w weekendy? Jak wygląda rozliczenie? Płatne co miesiąc?

Maja

@Munka, pracujesz już 5 lat w firmie, widziałam na stronie, że aktualnie szukają pracowników. Podzielisz się informacją o samym procesie rekrutacji? W Akademii Czystości jest szansa na umowę o prace już od pierwszych dni? Ostatnio nie wypowiadaliście się w tym wątku - czy w firmie coś się zmieniło od tego czasu? Jak pracuje się wam obecnie?

Prawda

Parodia jeszcze w żadnej firmie nie spotykałem się z czymś takim żeby przełożony rzucał w pracowników narzędziami. Parodia

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Czystości Sp. z o.o - Tychy

• Jak się pracuje w Akademia Czystości Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Czystości Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akademia Czystości Sp. z o.o?

Akademia Czystości Sp. z o.o
3.1/5 Na podstawie 36 ocen.

Akademia Czystości Sp. z o.o