Opinie o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Fabryka Mebli Gala Collezione to doświadczony polski producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, działający na rynku od 2001 roku. Fabrykę tworzą cztery zakłady produkcyjne: Sweet Sit w Gniewkowie, SLA.WIA w Tucholi oraz Gala Collezione w Lisim Ogonie i Chełmnie. Łącznie we wszystkich czterech zakładach zatrudnionych jest 700 pracowników.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Backpace

Na stołówce stolarni latają myszy, stają ludziom do kubków, bhp czepia się o blachostki a nie widzi że na stołówce nawet nie ma zlewu (mimo że rury pociągnięte, wystarczy zlew zamontować ) o głupi czajnik trzeba się prosić miesiącami . Tragedia, stolarnia dawno zapomniana , traktowana jak jakiś odłam społeczeństwa.

Gruby łysy Skiera

Wszędzie niby takie kokosy a jak przyjdzie co do czego to w tapicerni jest najlepiej . mnie ta robota odpowiada i z pewnością dociągnę tu do emerytury , chyba że zamkną przez wasze niesprawiedliwe przebrzydłe wpisy.. To może nie jest ameryka ale mnie stać na dobry film i piwko przy stawku latem.

Hehe

ŻENADA ! ŻENADA to co się wydarzyło w dniu dzisiejszym !!!!! Reszta bez komentarza ! Te paczki za 40 zł gdzieś tam odzyskane ,wypowiedzi , to co my reszta pracowników gorsi ! Wstyd wstyd a podwyżki robicie 1 zł w skali miesiąca ok 100 zł . Artyści którzy swoimi rękoma produkują cuda z niedopracowanych wzorow

Bolo

Czyli ile?

Akordzista Nowy wpis

To, co dzieje się aktualnie na dziale stolarni, przechodzi ludzkie pojęcie. Brak szacunku dla pracowników wykwalifikowanych, chaos, bałagan, praca w akordzie to jest jakieś nie porozumienie, czekanie za elementami, braki elementów (to już wina rojewa, dziwne, że nikt z tym nic nie robi) wyrobienie akordu graniczy z cudem. @Pracodawca

Bimbrownik Nowy wpis
@Akordzista

Dopiero się oczy otworzą jak tapicernia stanie przez brak elementów do tapicerowania. Przecież to od waszego działu zaczyna się cały etap produkcji. Musicie walczyć chłopaki, jesteśmy z wami. NIE PODDAWAJCIE SIE

Pit

Jadąc dzisiaj na motorze-powiedzialem o mój boze, boki elio dziś zbijałem, i bez kleju zszywki dałem. Pojechały, nie wróciły,tapicery to obiły. O 12 stej znowu przerwa, a po przerwie pełna werwa. Z pięciu toreb czaj wypiłem a akordu nie zrobiłem

Jamaha Nowy wpis
@Pit

Jak na piłę zakaz miałem-To się bokiem zakradałem. Wykrawalem,frezowalem i na wszystko czas dziś miałem. Na motorku jezdzic chciałem,lecz o Akord nie zadbałem. Jestem Pioter-spoko chlop. Mówię wszystkim. NO TO HOP

Andrzej Nowy wpis
@Pit

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.

Brylant

Nie długo tu tylko tacy zostaną, dobre chłopaki odchodzą albo już szukają sobie roboty .

Olcia

Cześć. w Gienkowie są ostatecznie teraz dwie zmiany czy jedna? Na stronie jak maja ofertę dla tapicera dodana to podkreślają dwie, ale teraz gdy na takim zewnętrznym portalu jest ogłoszenie na produkcje to podkreślają, że maja jedna od 6 do 14. w zależności od sezonu się to zmienia?

Ol

Dokładnie , omijać ten cyrk szerokim łukiem

Tapicer

800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu

czy bede podpierdalaczem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Julek

Dzisiaj to chyba już ktoś przegina bo dosyć że za darmo to za nasze przepracowne godziny Panowie ze Stolarni i Piankowni podjechali sobie autem służbowym na OBIAD bo ciężko dojść te sto metrów.

Marzena

Gdzie to ?i kto to taki ? uu to ładnie się bawią .

Karola

Nie przesadzaj,są osoby zadowolone z płacy i pracy

Drwal

To za sobotę na stolarni wszyscy mają taka sama kasę,bez względu na to ile zrobiłeś ?A mogłem tam iść,trochę ten akord mnie przerażał.

Lopez
@Drwal

Jest tak jak piszesz.Nie opłaca się tam starać.Chlopaki co cały miesiąc szarpali nadgodziny i wyrabiali 100%,dostali najbardziej po kieszeni na wypłatę..

Karol
@Lopez

No tak muszą na nowego darmozjada zbierać kaskę by kolejnego utrzymać .

Maciek

Stolarnia.,Porównując z innymi działami,stawka godzinowa smieszna.praca ciężka,Najgorzej płatny dział w zakładzie.Dodatkowo im więcej nadgodzin,tym większa szansa ,że ci obetną kasę(jak w tym miesiącu)-w końcu jest kilku mistrzów,którzy zamiast pracować ,myślą że są na wakacjach,a trzeba im co miesiąc dokładać do pensji.nikt nic z tym nie robi.Dziwne rzeczy się tam teraz dzieją,z tego co słyszę .

Pensja
@Maciek

No ci powiem kolego ta firmą już się dawno skończyła na układy nie ma rady pozdrawiam .

Fulfit

Szykuje się strajk

Krokus

A co za duże???

Alka

Witam, o ile to prawda to w jaki sposób sprawa alkomatu się rozwiązała? Partner będzie aplikował na te ofertę dla produkcyjnych. Nie ze w niego nie wierze, ale wolałabym aby skupił się na pracy. tapicer otrzyma jakaś fajna premie?

Siemka, jak teraz nadgodziny tu wyglądają? Widziałem ofertę na produkcje i wpisane jest ze robi się na 1 zmianę 6-14. zastanawiam się czy mimo wszystko gdybym chciał dłużej pobyć i porobić to mogę?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Witam. Pracuje ktoś aktualnie i może powiedzieć jak wygląda praca, atmosfera? Warto składać Cv? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Ale czy ja dobrze rozumiem, że w firmie praktykowane są awanse wewnętrzne i stąd takie roszady na tych stanowiskach? I jak ktoś przechodzi właśnie na nowe stanowisko czy do nowego działu, to czy jest onboarding tak jakby przychodziła totalnie nowa osoba do firmy?

Karakorum

Dyro jak dyro. Nie pierwszy i nie ostatni który przyszedł i pójdzie. Nadal niewiele się zmieni. Dobrze to już było a teraz wegetacja. Przy tych nowych kompletach i kontroli przez polityka firmowego to już będzie kaplicha. 20 godzin to max. Ciekawe co będzie dalej z czym nas zaskoczą.

Backpace

Maszynista

Spoko a jak z kasą kolo 4 się zakręcę?

Holahola
@Maszynista

Tak czwórkę w dwa miesiące wyjdziesz. Firma z perspektywami. Dobrze że są bo wielu ludziom uratowała życie

Jak ta sytuacja się zakończyła? Raczej wpisów tutaj nikt z góry nie czyta? Jeśli miałoby dojść do wypadku to nie zgłaszacie takich sytuacji komuś z góry wprost?

Młoda

Pan powinien się starać żeby zostac kierownikiem krojowni ma Pan staż i doświadczenie przeogromne i jest Pan dobrym człowiekiem.

Hoho
@Młoda

Tak powinien się starać zostać pierwszym krojowni przydupasem. Dobry człowiek hahaha zależy co się kryje pod tym... Jak złośliwie dowalą się do wszystkiego i czerwony na ry ju wtedy się robi. Zwykła sz ma ta.

Daczja

Kogo nowy Boss wybierze na zawiadowcę krojowni już wiadomo?Super że wracacie o ile to prawda.Pozdrowienia

Nie wiem co tu się ostatnio dzieje w tych komentarzach, ale ktoś pisał o wystawianiu taśmy na WOŚP, powiedzcie mi przy tym czy pracownicy angażują się w jakieś inicjatywy społeczne? Organizujecie sobie jakieś wydarzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Sit - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Sweet Sit?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Sit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Sit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 270, z czego 107 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 117 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sweet Sit?

Kandydaci do pracy w Sweet Sit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sweet Sit