Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Sweet Sit

Pracowałeś w firmie Sweet Sit i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
r - 2015-03-30 22:13:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzieki za wiadomosc radek
zdjecie uzytkownika
kamo - 2015-03-31 03:55:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zero tutaj jakichkolwiek konkretów, więc nie wiele można się naprawdę dowiedzieć. Sam ogarnąłem że sweet sit zajmuje się sprzedażą mebli, ale dość prostych w swojej budowie, więc i pożądanych obecnie, bo taka moda. Nie wyglądają niestety na jakąś olbrzymią firmę, więc nie zatrudniają też pewine dużo osób
zdjecie uzytkownika
maxsprint - 2015-04-08 10:03:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
masz znajomosci, masz stała pensje, nie musisz sie zrywac..
zdjecie uzytkownika
mecenas - 2015-04-08 12:59:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

witam, gdzie znjade katalog produktow swit sit???
zdjecie uzytkownika
kader - 2015-04-08 13:02:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no tak masz racje , gdzie wizytowka kadry ?? fotki z hali produkcyjnej co oni ukrywaja cos? dajcie info jak dostac sie do tego zkladau bo ponoc arobki nie schodza ponizej 3000 zł

zdjecie uzytkownika
BOBO - 2015-04-10 13:22:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Koledzy kiedy moge do Was przyjść popracować? Pozdrawiam diabła
zdjecie uzytkownika
EDA - 2015-04-12 17:22:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Od Sierpńa DĄBEK otwiera swoją nową filie w starej hali tapicerni, pracy będzie w bród.
zdjecie uzytkownika
ella - 2015-04-15 09:36:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie wiecie czy nie potrzeba do zszywania przewodnikow bo ponoc mozna lepiej zazarobic niz tapicer i krawcowa??
zdjecie uzytkownika
dora - 2015-04-18 16:09:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [ella - 2015-04-15 09:36:13]:
zgadzam się z Tobą tam jest zdecydowanie lepsza kasa. Pracowałam już jako krawcowa właśnie i szczerze nie polecam, bo roboty masa , a kasa to zwykłe grosze
zdjecie uzytkownika
Nick - 2015-04-20 09:06:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Na przeciwko bonduella tez startuje nowa tapicernia.:)

zdjecie uzytkownika
Seba - 2015-05-06 12:30:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
juz co niektórzy ze sweet sita tam dorabiają,także zaraz pouciekają a kase zbychu z alcią płacą jak narazie to niewyobrażalną na gniewkowski rynek
zdjecie uzytkownika
taaaa - 2015-05-07 15:28:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wznowcie badania alkomatem na popo i sobboty rano?!!!
zdjecie uzytkownika
TG - 2015-05-07 17:35:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Seba - 2015-05-06 12:30:55]:
( usunięte przez administratora ). normalny nie jest, powie Ci to każdy kto u niego pracował lub pracuje. Płaci na chwile obecną bardzo dobrze to fakt, ale tylko dlatego że potrzebuje tapicerów na już, a wszyscy siedzą w Sweet Sit-cie, więc musi przebić ich stawkę. A gdy uzbiera już gromadkę ROBOLI zacznie się upier*alanie na kasie i praca po 12h o wszystkich Sobotach nie muszę chyba wspominać. Nie ma sensu iść do niego tylko dlatego że chwilowo dobrze płaci. Dobre pieniądze i miła atmosfera skończy się za kilka miesięcy wiem co piszę. A JEŚLI CHODZI O NOWO OTWIERANĄ STOLARNIE "NA TAPICERNI" POLECAM POROZMAWIAĆ Z BYŁYMI PRACOWNIKAMI PANA "D" , A TO BĘDZIE JAKIEŚ 3/4 GNIEWKOWA. JEDNO JEST PEWNE NIC POZYTYWNEGO NIE USŁYSZYCIE, KTO MIAŁ TROCHĘ ROZUMU JUŻ DAWNO TAM NIE PRACUJE. TERAZ SZUKA NAIWNIAKÓW KTÓRZY BĘDĄ TYRAĆ W PYLE I HAŁASIE PO 10H za 10ZŁ.
zdjecie uzytkownika
adam - 2015-05-08 10:35:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dokladnie bo potem godz nie ma jak sie spija drinki po kątach....
zdjecie uzytkownika
pani z wąsem - 2015-06-01 16:14:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pozdrowienia dla Łysego
zdjecie uzytkownika
olo - 2015-06-01 16:17:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [radek - 2015-03-29 14:49:18]:
Czy pan ROMAN toto-lotek pracuje jeszcze w tapicerni czy trafił 6-tkę?
zdjecie uzytkownika
travolta - 2015-06-09 16:01:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie przyzwyczajcie się, prace zawsze można zmienić...
zdjecie uzytkownika
michu - 2015-06-10 20:43:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [olo - 2015-06-01 16:17:50]:
to kierownik juz
zdjecie uzytkownika
Tchibo - 2015-06-17 09:52:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie wiem po co ta "kontrola jakości" na pokrowcach? jak wszystkie błędy wyłapują tapicerzy i KJ na tzw podeście? Poprawek i tak nie robi pani od pokrowców tylko brygadzistka więc "kontrola jakości" tylko przerzucają z worka do worka pokrowce, a z poprawkami chłopacy się zabiegają.
zdjecie uzytkownika
Tadek - 2015-06-30 12:16:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie wiem co na celu mają tutaj te komentarze, że prace zawsze można zmienić, chyba nic szczególnego. Jednakże coś mi się wydaje, że jednak sa tutaj rotacje i chyba nie małe, skoro tyle osób pyta, czy ktoś jeszcze pracuje, czy pozdrawia starych kolegów. Wcale nie musi być tutaj tak kolorowo, jak się zapowiada.
zdjecie uzytkownika
petersen - 2015-07-11 09:00:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bo tu nie jest kolorowo, no może dla 4 osob na zmianie to tak. no i jeszcze na jednej zmianie jeden bryg. rozdaje prace uczciwie R., a na drugiej u K. tylko przydupasy dostaja najlepsze meble reszta smieci za smieciowe pieniadze nie adekwatne do pracy ktora wykonuja. jak tak dalej bedzie to bedzie duza rotacja. bo za chodzenie z karta do biora w ta i z powrotem ma sie lepsze pieniadze bez pracy fizycznej niz w akordzie.
zdjecie uzytkownika
4321 - 2015-07-14 15:48:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Swieta prawda niech kierownik sie tym zainteresuje bo wszyscy ciężko pracują tym bardziej ci którzy maja rodziny!A tu kawalery dostaja super towar a reszta badziewie jakas sprawiedliwość niech będzie!!!
zdjecie uzytkownika
ABW - 2015-07-14 22:35:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
adoptuje trzech syryjczyków, moja rodzina będzie największa na zakładzie i chce Tivioli i 5 koła
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: 800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu
Pytania: czy bede podpierdalaczem
zdjecie uzytkownika
x - 2015-07-22 20:41:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
R dobrze prace rozdaje yhmmmmmm,tylko kaban i myndel robia co chca reszta nie wolno!!!Myndel po 3 komplety zaczyno jak nie lepii zreszta kaban tyz ,za tivoli to by sie pozabijali .
zdjecie uzytkownika
Myndel - 2015-07-26 20:27:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No fakt nie narzekam,ale to dzieki moim kurum tu une jaja niosum!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sweet Sit

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Sweet Sit?
Zadaj pytanie
alert