Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Sweet Sit

Pracowałeś w firmie Sweet Sit i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
tygrys - 2015-03-22 11:52:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Po malu widac ze sie pan wypala na tym stanowisku panie Andrzeju,takie spadki z godz
zdjecie uzytkownika
Giec - 2015-03-22 13:18:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Radku z pakowania doszly mnie sluchy ze bujasz sie w jakies Teresie z lekkiego
zdjecie uzytkownika
witam - 2015-03-22 21:33:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Synus pana Darka znalazł nowego tatusia ?
zdjecie uzytkownika
HMUD - 2015-03-23 13:20:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
spadek z godzinami to nie przez Andrzeja , ktos to wszystko wychamował poprostu z jakiegoś powodu???
zdjecie uzytkownika
Najlepszy kumpel Radka..... - 2015-03-23 18:31:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pomozcie Radkowi bo ma dylemat jaka kobiete ma wybrac za malzonke. Czy ma to byc Teresa z lekiego czy tez cleopatra z szwalni. I tu moja goraxa prosba jakbyscie w komentarzach doradzili z kim ma Radek stanac w czerwcu na slubnym kobiercu ;) czekam na komentarze,pozdrawiam.....
zdjecie uzytkownika
r - 2015-03-24 11:40:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
panowie czy ktos moze napisac jakie stawki sa na pakowni bo w chelmnie gala otwiera zaklad i niewiem czy zmieniic prace
zdjecie uzytkownika
pko - 2015-03-26 20:12:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tylko nie pakowanie
zdjecie uzytkownika
r - 2015-03-27 11:12:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ale konkretnie o co chodzi slaba kasa czy co
zdjecie uzytkownika
r - 2015-03-28 00:26:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
prosze napisac o co chodzi czy zarobki czy co
zdjecie uzytkownika
potrzebazmiann - 2015-03-29 14:23:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
łysek wez sie za robote bo slyszalem ze roman cie przebija biega i zalatwia
zdjecie uzytkownika
radek - 2015-03-29 14:49:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na pakowaniu troche zarobie z trojki nie spadlem,ale trzeba troche tych gratow popakowac
zdjecie uzytkownika
r - 2015-03-30 22:13:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzieki za wiadomosc radek
zdjecie uzytkownika
kamo - 2015-03-31 03:55:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zero tutaj jakichkolwiek konkretów, więc nie wiele można się naprawdę dowiedzieć. Sam ogarnąłem że sweet sit zajmuje się sprzedażą mebli, ale dość prostych w swojej budowie, więc i pożądanych obecnie, bo taka moda. Nie wyglądają niestety na jakąś olbrzymią firmę, więc nie zatrudniają też pewine dużo osób
zdjecie uzytkownika
maxsprint - 2015-04-08 10:03:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
masz znajomosci, masz stała pensje, nie musisz sie zrywac..
zdjecie uzytkownika
mecenas - 2015-04-08 12:59:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

witam, gdzie znjade katalog produktow swit sit???
zdjecie uzytkownika
kader - 2015-04-08 13:02:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no tak masz racje , gdzie wizytowka kadry ?? fotki z hali produkcyjnej co oni ukrywaja cos? dajcie info jak dostac sie do tego zkladau bo ponoc arobki nie schodza ponizej 3000 zł

zdjecie uzytkownika
BOBO - 2015-04-10 13:22:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Koledzy kiedy moge do Was przyjść popracować? Pozdrawiam diabła
zdjecie uzytkownika
EDA - 2015-04-12 17:22:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Od Sierpńa DĄBEK otwiera swoją nową filie w starej hali tapicerni, pracy będzie w bród.
zdjecie uzytkownika
ella - 2015-04-15 09:36:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie wiecie czy nie potrzeba do zszywania przewodnikow bo ponoc mozna lepiej zazarobic niz tapicer i krawcowa??
zdjecie uzytkownika
dora - 2015-04-18 16:09:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ella - 2015-04-15 09:36:13]:
zgadzam się z Tobą tam jest zdecydowanie lepsza kasa. Pracowałam już jako krawcowa właśnie i szczerze nie polecam, bo roboty masa , a kasa to zwykłe grosze
zdjecie uzytkownika
Nick - 2015-04-20 09:06:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na przeciwko bonduella tez startuje nowa tapicernia.:)

zdjecie uzytkownika
Seba - 2015-05-06 12:30:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
juz co niektórzy ze sweet sita tam dorabiają,także zaraz pouciekają a kase zbychu z alcią płacą jak narazie to niewyobrażalną na gniewkowski rynek
zdjecie uzytkownika
taaaa - 2015-05-07 15:28:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wznowcie badania alkomatem na popo i sobboty rano?!!!
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: 800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu
Pytania: czy bede podpierdalaczem
zdjecie uzytkownika
TG - 2015-05-07 17:35:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Seba - 2015-05-06 12:30:55]:
( usunięte przez administratora ). normalny nie jest, powie Ci to każdy kto u niego pracował lub pracuje. Płaci na chwile obecną bardzo dobrze to fakt, ale tylko dlatego że potrzebuje tapicerów na już, a wszyscy siedzą w Sweet Sit-cie, więc musi przebić ich stawkę. A gdy uzbiera już gromadkę ROBOLI zacznie się upier*alanie na kasie i praca po 12h o wszystkich Sobotach nie muszę chyba wspominać. Nie ma sensu iść do niego tylko dlatego że chwilowo dobrze płaci. Dobre pieniądze i miła atmosfera skończy się za kilka miesięcy wiem co piszę. A JEŚLI CHODZI O NOWO OTWIERANĄ STOLARNIE "NA TAPICERNI" POLECAM POROZMAWIAĆ Z BYŁYMI PRACOWNIKAMI PANA "D" , A TO BĘDZIE JAKIEŚ 3/4 GNIEWKOWA. JEDNO JEST PEWNE NIC POZYTYWNEGO NIE USŁYSZYCIE, KTO MIAŁ TROCHĘ ROZUMU JUŻ DAWNO TAM NIE PRACUJE. TERAZ SZUKA NAIWNIAKÓW KTÓRZY BĘDĄ TYRAĆ W PYLE I HAŁASIE PO 10H za 10ZŁ.
zdjecie uzytkownika
adam - 2015-05-08 10:35:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dokladnie bo potem godz nie ma jak sie spija drinki po kątach....
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sweet Sit

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Sweet Sit?
Zadaj pytanie
alert