P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy

Współpraca

HoReCa

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór profesjonalnych produktów dla barów,  restauracji, karczm, kawiarni, firm cateringowych, hoteli oraz stołówek. Klientom HoReCa możemy zaproponować szeroki wybór profesjonalnych garnków, patelni, sztućców, szkła,porcelany.  Wyspecjalizowani pracownicy  w sposób indywidualny obsłużą  każdego Klienta  by wspólnie z nim wypracować rozwiązania najlepiej dostosowane do jego potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania współpracy. Zapraszamy do naszego biura w Kowalance, gdzie znajduje się wzorcownia dostępnych artykułów dla klientów HoReCa.

DYSTRYBUCJA

Szukasz dobrego dystrybutora dla małego AGD? Właśnie  go znalazłeś!

Zajmujemy się dystrybucją nie tylko na rynku polskim, ale eksportujemy produkty do takich krajów, jak: Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Czechy, Węgry, Rumunia, Francja  i inne.

WŁASNE SKLEPY

Prowadzimy i rozwijamy sieć własnych sklepów firmowych, które pozwalają nam na dotarcie bezpośrednio do konsumenta. Posiadamy sklepy w różnych regionach kraju. W naszych sklepach  dbamy o miłą  atmosferę  zakupów oraz by nasi  sprzedawcy okazali się przede wszystkim profesjonalnymi doradcami, którzy poświęcą klientom cały swój czas i uwagę  tak, by spełnić ich oczekiwania i życzenia.

W naszych sklepach firmowych oferujemy szeroką gamę porcelany, szkła, upominków,  prezentów dla każdego i na każdą okazję, sztućców, naczyń nierdzewnych, naczyń emaliowanych, doniczek, ręczników, pościeli, dekoracji. Nasi Pracownicy pomogą ubrać każdy stół na co dzień i od święta, wygodnie i bezpiecznie wyposażyć kuchnię. Nasza oferta to połączenie estetyki i funkcjonalności.

P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy