Opinie o Biznes 2 Day Nieruchomości w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Biznes 2 Day Nieruchomości. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biznes 2 Day Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biznes 2 Day Nieruchomości w Rzeszów

ewa Nowy wpis

Pracodawcy to młodzi, wykształceni ludzie. Pracownicy na ogół nie mają żadnej wiedzy. Nie da się przeskoczyć pewnych dziedzin. Praca jest wszędzie odpowiedzialna tak w tej jak i innej firmie.Młodym ludziom daje się szansę na poznanie pewnych zagadnień, ale nie można czekać w nieskończoność aż pracownik to zrozumie. Wtedy pracodawca musi z takim pracownikiem coś zrobić. Najlepiej zwolnić, ale podjąć decyzje też jest trudno ponieważ każdy nowy praconik zaczyna od nowa. I znów pytanie czy kolejny pracownik nauczy się specyfiki pracy w firmie czy nie ? Kolejny stracony czas pracodawcy: na złożenie kolejnego ogłoszenia, czytanie kolejnych CV , rozmowy kwalifikacyjne, wypełnianianie dokumentacji pracowniczej, ZUS i innej. Tylko młodym niedoświadczonym pracownikom się wydaje,że praca to rozrywaka a nie ponoszenie odpowiedzialności za każdą chwile w pracy, bo za tą każdą chwilę pracodawca mu płaci. Więc zastanów się pracowniku nad każdą minutą w tej firmie. Masz pracować na rzecz pracodawcy i nie zajmować się niczym innym.Ciągłe sms, picie kawy,palenie papierosów, robienie zakupów,pogaduszki z koleżankami, telefony od i do znajomych itp. nie służą pracy. Bo gdybyś myślał o tym na ile dziś jesteś wydajnym pracownikiem i co zrobiłeś na rzecz pracodawcy, który i tak będzie musiał Ci zapłacić czy byłeś przydatny czy nie, to byś miał wyrzuty sumienia. Nigdy nie słyszałam aby pracownik przyznał się do swojej niewiedzy, braku doświadczenia, nieumiejętnym poznawaniu swojego stanowska pracy itp. Powinien przyjść i powiedzieć, ja się nie nadaje, ja się tego nie nauczę, przepraszam ale ja musze odejść, to dla mnie za wysoka poprzeczka. Konflikt z pracodawcami będzie zawsze bo mentalność ludzi jest różna a to pracodawca musi myśleć z czego zapłacić podatki, wynagrodzenia ZUS itp.a nie pracownik. Dlatego też mili pracownicy zacznijcie oceniać siebie i wtedy docenicie pracę w tej firmie.

Robert Nowy wpis

Czy jest tak dobrze czy tak źle? Od dawna nikt nie pisze? Jak sie tu pracuje?

Iwona Nowy wpis

Pracujesz w Biznes 2 Day Nieruchomości? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

tagos Nowy wpis

No nie do końca @wardek, jeśli wcześniej miało się styczność z branżą, to już nawet w pierwszym miesiącu można osiągnąć dobre wyniki i co ważne wysoką prowizję

Czy po rozmowie w Biznes 2 Day Nieruchomości rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
ewa

Zawsze w każdej pracy nie zadowoleni są "małolaty" że tak ich nazwie. Do pracy trzeba dużej wiedzy, doświadczenia, kultury, obycia itp. Po terminologii i wypowiedziach widać kto co sobą prezentuje. Tak młodzi pracownicy, Wy nie przychodzicie do pracy tylko myślicie ,że nadal chodzicie do szkoły. Teraz się od Was wymaga i w pracy trzeba umieć a nie się uczyć. Uczymy się w szkole, na kursach itp. Zabrałam głos w imieniu wypowiadających się osób, ponieważ zatrudniam pracowników na różnych stanowiskach, ale najtrudniej jest z młodzieżą, chcą szybko i od razu dużo pieniędzy. Tylko pytanie za co ?. Jestem pełna uznania dla tej firmy,młodzi ambitni ludzie, nie spoczywają na laurach, ciągle chętni, wysoko wykwalifikowani w swojej dziedzinie, kompleksowa obsługa. Życzę powodzenia Firmie i polecam.

Zaciekawiona

A ile osób pracuje teraz w tej firmie? Oprócz właścicieli nikt? Uuu widocznie całe Podkarpacie to sami "słabeusze" ha ha ha

kina

Zdecydowanie odradzam pracę w tej pożal się Boże firmie, w której właściciele są wiecznie naburmuszeni i pokazują swoje \\\\\\\'ja\\\\\\\'! Poza tym praca w tej firmie bardzo odbiega od tego jak na początku jest przedstawiana, proszę nie nastawiać się na \\\\\\\"Karierę\\\\\\\" jak to pięknie jest ujęte na ich stronie. Zdecydowanie odradzam. Szkoda czasu i nerwów.

@kina

Niestety nasza firma nie jest przechowalnią dla osób odpornych na wiedzę, i zdobywanie doświadczenia. Tak jak poprzednie wpisy wskazują że osoby od razu oczekują \\\\\\\"Kariery\\\\\\\" a w zamian nic od siebie nie dają. Praca w tej branży wymaga zachowania pewnego poziomu i standardu. U nas nie miejsca dla SŁABEUSZY.

Zaciekawiona
@Pracodawca

A co jest złego w tej godzinie wpisu?! Godz jak każda inna

również była

zgadzam się z opinią powyżej. Ja pracowałam tam 3 dni i to o 3 dni za długo. Wróciłam do poprzedniego pracodawcy

@również była

Widocznie nie było to dla Ciebie pisane, aby pracować w tej firmie. Wystarczy popatrzeć na godzinę dodania wpisu i wszystko wiadomo.

była

Zdecydowanie nie polecam! Niepłatne nadgodziny to podstawa pracy w tej firmie. Właściciele lansują \"przybytek\" jako profesjonalne i prężnie rozwijające się biuro, a tak naprawdę pracują tam tylko dwie dziewczyny. Atmosfera w biurze nie do zniesienia. Szef przez cały dzień przy komputerze obok i ciągłe uwagi, że źle odebrałaś tel, że źle dodałaś ofertę itd. O jakichkolwiek szkoleniach też można zapomnieć. Zatrudniają osoby bez doświadczenia i wymagają cudów. PORAŻKA!

@była

Pracownica, którą nigdy nikomu bym nie polecił, u poprzedniego pracodawcy chorowała 6 miesięcy, a w naszej firmie tylko 3 miesiące. Brak kreatywności, zaangażowania, umiejętności pracy pod presją w połączeniu ze złą organizacją pracy to wizytówka osoby która na rozmowie kwalifikacyjnej opowiadała bajki. Po trzech miesiącach nie potrafi odebrać telefonu lub dodać poprawnie oferty, karygodne błędy ortograficzne, proponuję powrót do podstawówki. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Biznes 2 Day Nieruchomości - Rzeszów

Biznes 2 Day Nieruchomości
  • ul. Targowa 3 lok. 6