Biznes 2 Day Nieruchomości

Rzeszów

Opinie o Biznes 2 Day Nieruchomości

była 2012-05-09 19:35:58
Zdecydowanie nie polecam! Niepłatne nadgodziny to podstawa pracy w tej firmie. Właściciele lansują \"przybytek\" jako profesjonalne i prężnie rozwijające się biuro, a tak naprawdę pracują tam tylko dwie dziewczyny.
Atmosfera w biurze nie do zniesienia. Szef przez cały dzień przy komputerze obok i ciągłe uwagi, że źle odebrałaś tel, że źle dodałaś ofertę itd. O jakichkolwiek szkoleniach też można zapomnieć. Zatrudniają osoby bez doświadczenia i wymagają cudów.
PORAŻKA!
również była 2012-05-14 01:38:45
zgadzam się z opinią powyżej. Ja pracowałam tam 3 dni i to o 3 dni za długo. Wróciłam do poprzedniego pracodawcy
kina 2012-10-22 18:39:25
Zdecydowanie odradzam pracę w tej pożal się Boże firmie, w której właściciele są wiecznie naburmuszeni i pokazują swoje \\\\\\\'ja\\\\\\\'! Poza tym praca w tej firmie bardzo odbiega od tego jak na początku jest przedstawiana, proszę nie nastawiać się na \\\\\\\"Karierę\\\\\\\" jak to pięknie jest ujęte na ich stronie. Zdecydowanie odradzam. Szkoda czasu i nerwów.
anonim 2013-07-08 22:28:28
Czy w Biznes 2 Day Nieruchomości nowa osoba w pracy na stanowisku agenta może liczyć to,że dostanie podstawę,czy sama pro?
Pracodawca 2014-02-04 09:33:01
Pracownica, którą nigdy nikomu bym nie polecił, u poprzedniego pracodawcy chorowała 6 miesięcy, a w naszej firmie tylko 3 miesiące. Brak kreatywności, zaangażowania, umiejętności pracy pod presją w połączeniu ze złą organizacją pracy to wizytówka osoby która na rozmowie kwalifikacyjnej opowiadała bajki. Po trzech miesiącach nie potrafi odebrać telefonu lub dodać poprawnie oferty, karygodne błędy ortograficzne, proponuję powrót do podstawówki. (usunięte przez administratora)
Pracodawca 2014-02-04 09:35:05
Widocznie nie było to dla Ciebie pisane, aby pracować w tej firmie. Wystarczy popatrzeć na godzinę dodania wpisu i wszystko wiadomo.
Pracodawca 2014-02-04 09:36:25
Niestety nasza firma nie jest przechowalnią dla osób odpornych na wiedzę, i zdobywanie doświadczenia. Tak jak poprzednie wpisy wskazują że osoby od razu oczekują \\\\\\\"Kariery\\\\\\\" a w zamian nic od siebie nie dają. Praca w tej branży wymaga zachowania pewnego poziomu i standardu. U nas nie miejsca dla SŁABEUSZY.
doody 2014-02-20 23:48:22
Nie przesadzałbym z tym brakiem miejsca dla słabeuszy w biznes 2 day nieruchomości, kazda firma ma lepsze i gorsze jednostki.
Zaciekawiona 2014-12-09 13:36:14
A ile osób pracuje teraz w tej firmie? Oprócz właścicieli nikt? Uuu widocznie całe Podkarpacie to sami "słabeusze" ha ha ha
Zaciekawiona 2014-12-09 15:44:57
A co jest złego w tej godzinie wpisu?! Godz jak każda inna
ewa 2015-07-13 14:53:43
Zawsze w każdej pracy nie zadowoleni są "małolaty" że tak ich nazwie. Do pracy trzeba dużej wiedzy, doświadczenia, kultury, obycia itp. Po terminologii i wypowiedziach widać kto co sobą prezentuje. Tak młodzi pracownicy, Wy nie przychodzicie do pracy tylko myślicie ,że nadal chodzicie do szkoły. Teraz się od Was wymaga i w pracy trzeba umieć a nie się uczyć. Uczymy się w szkole, na kursach itp. Zabrałam głos w imieniu wypowiadających się osób, ponieważ zatrudniam pracowników na różnych stanowiskach, ale najtrudniej jest z młodzieżą, chcą szybko i od razu dużo pieniędzy. Tylko pytanie za co ?. Jestem pełna uznania dla tej firmy,młodzi ambitni ludzie, nie spoczywają na laurach, ciągle chętni, wysoko wykwalifikowani w swojej dziedzinie, kompleksowa obsługa. Życzę powodzenia Firmie i polecam.
wojtek 2015-08-25 19:18:19
@ewa, masz oczywiście trochę racji, ale z drugiej strony ludzie świezo po szkole sa ambitni i gotowi do działania. To czemu im nie pomóc, trochę zainwestowac, przyuczyc z wiedzy praktycznej, bo jednak czesto teoria nie znajduje tutaj dobrego zastosowania. To w młodych lezy przyszłość, jak im się proponuje kiepskie warunki to pójda gdzie indziej.
wardek 2016-04-10 13:33:55
Przede wszystkim do pracy w tej firmie potrzeba doświadczenia @wojtek, jeśli go nie masz no to musisz się uczyć na własnych błędach, toteż na początku dużej prowizji nie masz, no ale z czasem jednak będzie Ci lepiej szło i prowizja od sprzedaży będzie wyższa.
tagos 2016-05-12 18:51:00
No nie do końca @wardek, jeśli wcześniej miało się styczność z branżą, to już nawet w pierwszym miesiącu można osiągnąć dobre wyniki i co ważne wysoką prowizję
Zostaw swoją opinię o Biznes 2 Day Nieruchomości - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biznes 2 Day Nieruchomości