brak logo

Biznes 2 Day Nieruchomości

Rzeszów

Opinie o Biznes 2 Day Nieruchomości

była 2012-05-09 19:35
Zdecydowanie nie polecam! Niepłatne nadgodziny to podstawa pracy w tej firmie. Właściciele lansują \\\"przybytek\\\" jako profesjonalne i prężnie rozwijające się biuro, a tak naprawdę pracują tam tylko dwie dziewczyny.
Atmosfera w biurze nie do zniesienia. Szef przez cały dzień przy komputerze obok i ciągłe uwagi, że źle odebrałaś tel, że źle dodałaś ofertę itd. O jakichkolwiek szkoleniach też można zapomnieć. Zatrudniają osoby bez doświadczenia i wymagają cudów.
PORAŻKA!
również była 2012-05-14 01:38
zgadzam się z opinią powyżej. Ja pracowałam tam 3 dni i to o 3 dni za długo. Wróciłam do poprzedniego pracodawcy
1
kina 2012-10-22 18:39
Zdecydowanie odradzam pracę w tej pożal się Boże firmie, w której właściciele są wiecznie naburmuszeni i pokazują swoje \\\\\\\\\\\\\\\'ja\\\\\\\\\\\\\\\'! Poza tym praca w tej firmie bardzo odbiega od tego jak na początku jest przedstawiana, proszę nie nastawiać się na \\\\\\\\\\\\\\\"Karierę\\\\\\\\\\\\\\\" jak to pięknie jest ujęte na ich stronie. Zdecydowanie odradzam. Szkoda czasu i nerwów.
1
Pracodawca 2014-02-04 09:33
Pracownica, którą nigdy nikomu bym nie polecił, u poprzedniego pracodawcy chorowała 6 miesięcy, a w naszej firmie tylko 3 miesiące. Brak kreatywności, zaangażowania, umiejętności pracy pod presją w połączeniu ze złą organizacją pracy to wizytówka osoby która na rozmowie kwalifikacyjnej opowiadała bajki. Po trzech miesiącach nie potrafi odebrać telefonu lub dodać poprawnie oferty, karygodne błędy ortograficzne, proponuję powrót do podstawówki. (usunięte przez administratora)
Pracodawca 2014-02-04 09:35
Widocznie nie było to dla Ciebie pisane, aby pracować w tej firmie. Wystarczy popatrzeć na godzinę dodania wpisu i wszystko wiadomo.
Pracodawca 2014-02-04 09:36
Niestety nasza firma nie jest przechowalnią dla osób odpornych na wiedzę, i zdobywanie doświadczenia. Tak jak poprzednie wpisy wskazują że osoby od razu oczekują \\\\\\\\\\\\\\\"Kariery\\\\\\\\\\\\\\\" a w zamian nic od siebie nie dają. Praca w tej branży wymaga zachowania pewnego poziomu i standardu. U nas nie miejsca dla SŁABEUSZY.
Zaciekawiona 2014-12-09 13:36
A ile osób pracuje teraz w tej firmie? Oprócz właścicieli nikt? Uuu widocznie całe Podkarpacie to sami "słabeusze" ha ha ha
1
Zaciekawiona 2014-12-09 15:44
A co jest złego w tej godzinie wpisu?! Godz jak każda inna
ewa 2015-07-13 14:53
Zawsze w każdej pracy nie zadowoleni są "małolaty" że tak ich nazwie. Do pracy trzeba dużej wiedzy, doświadczenia, kultury, obycia itp. Po terminologii i wypowiedziach widać kto co sobą prezentuje. Tak młodzi pracownicy, Wy nie przychodzicie do pracy tylko myślicie ,że nadal chodzicie do szkoły. Teraz się od Was wymaga i w pracy trzeba umieć a nie się uczyć. Uczymy się w szkole, na kursach itp. Zabrałam głos w imieniu wypowiadających się osób, ponieważ zatrudniam pracowników na różnych stanowiskach, ale najtrudniej jest z młodzieżą, chcą szybko i od razu dużo pieniędzy. Tylko pytanie za co ?. Jestem pełna uznania dla tej firmy,młodzi ambitni ludzie, nie spoczywają na laurach, ciągle chętni, wysoko wykwalifikowani w swojej dziedzinie, kompleksowa obsługa. Życzę powodzenia Firmie i polecam.
tagos 2016-05-12 18:51
No nie do końca @wardek, jeśli wcześniej miało się styczność z branżą, to już nawet w pierwszym miesiącu można osiągnąć dobre wyniki i co ważne wysoką prowizję
Iwona 2017-04-21 15:54
Pracujesz w Biznes 2 Day Nieruchomości? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?
Zostaw swoją opinię o Biznes 2 Day Nieruchomości - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biznes 2 Day Nieruchomości