Agrifirm-Polska Sp. z o.o.

Szamotuły

Opinie o Agrifirm-Polska Sp. z o.o.

Kubi 2012-05-08 14:55:27
Firma z wieloletnim stażem, pasze jakie produkują nie należą do najlepszych, lecz za to najdroższych.Jakosc pasz-niska powtarzalnosc. Wiele klientów firmy jest zadłużonych i dlatego zmuszona jest kontunowac współprace z firmą.
Dział handlowy zarządzany jest nie przez osoby które oficjalnie powinny nim zarządza, ale przez (usunięte przez moderatora) z działu handlowego, przez co sprzedaż i pozycja firmy jest taka a nie inna.Jako PH dostajesz same ochłapy a pracę na stanowisku PH potraktuj jako wstę/staż do pracy w innej firmie.I pamiętaj, że tam nie doceniaja kreatywnych, majacych własne zdanie ludzi.
Pracowity 2012-07-06 19:56:18
Zgadzam się z poprzednią wersją. Brak miłej przyjaznej atmosfery, a raczej ciągła atmosfera psychozy. Ciągłe parcie na wyniki-wyrabiać 100 % lub więcej. Ludzie, którzy robią 99% nie pracują tu zbyt długo. Polityka firmy polega tylko na wiązaniu klientów z firmą poprzez zadłużanie ich. Jakość produktów bardzo niska, zdecydowanie nie warta swojej ceny!! Brak poszanowania pracowników. Pracownicy kreatywni są wrogami publicznymi nr 1. Nie są od myślenia ale od wykonywania zadań. Karierę w tej firmie zrobią tylko Ci co potulnie przytakują i wykonują polecenia. Próbują wmówić, że białe jest czarne, a czarne jest białe. Brak przyjaznej atmosfery-nie można ufać dosłownie nikomu, wszędzie ściany mają uszy. Jeżeli chodzi o zarządzanie-brak słów, zajmują się tym ludzie, którzy są całkowicie odrealnieni od rzeczywistości i nie mają pojęcia o tej robocie,(usunięte przez moderatora)
...***... 2012-07-23 10:48:56
witam,
jestem umowiona na rozmowe w sprawie pracy...
czy ktoś moze napisac jakie są tam zarobki mniej wiecej?
Ewelina 2012-07-24 18:34:15
Zarobki tam zależą od doświadczenia i stanowiska pracy. Idziesz na rozmowę, ale na jakie stanowisko? Przedstawiciel Handlowy?
Ja 2013-02-23 10:21:21
Nie mozna sie zgodzic, ze wszystkim, bo to bzdury. Prawda to to, iz kreatywnosc nie jest mile widziana, niktorzy luidzie z biura sa z kosmosu i wydaje im sie, ze sa gwiazdami naz firmamencie. Szczegolnie, ze nigdy nie poznali co to prawdziwa praca.
Fakt jest jeden dosc wazny - w normalnej firmie produkcyjno/handlowej najwazniejszymi osobami sa handlowcy, bo to oni zarabiaja kase dla calej firmy. Tutaj poczujesz sie jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak ktos lubi, to polecam :)
Aha - dzial produkcji czy jak go tam zwac kompletnie ma w glebokim powazaniu uwagi, ktore przekazuja ludzie z terenu. A zarobki na tle innych firm z branzy szalu nie robia.
anonim 2013-06-26 12:17:38
procwity dlaczego twoim zdaniem produkty są nieadekwatne do ceny? co będzie w przypadku jesli pracownik nie wyrobi 100%?
szanowany 2014-01-30 19:41:01
Co będzie jeśli pracownik nie wyrobi 100%? BEZROBOCIE!!!
Mirek 2014-02-12 21:49:12
Na stronie Agrifirm-Polska sa az cztery oferty pracy, większość to specjaliści do spraw żywienia zwierząt.
aga 2014-06-10 13:34:17
no nie wiem, czy nie mozna byc kreatywnym... sama bylam swiadkiem jak tydz temu dawali nagrody za kreatywnosc szeregowym pracownikom. Chodzilo o wdrozenie pomyslow np na produkcji. Jeden pan dostal talon na 2 tys zl na wakacje, reszta podostawala tez jakies kwoty. Wiadomo, ze na internecie beda pisali glwnie ludzie niezadowoleni, ktorzy w jakis sposob stracili w firmie prace. Zawsze tacy sie znajda.
malak 2014-06-10 19:29:28
o to całkiem pokaźna premia..i darmowe wakacje. Czyli wystarczy się trochę tylko zaangażować w to co się robi..
ciekawy 2014-07-02 20:44:12
Witam, mam aplikować na stanowisko managera w tej firmie.....jak wygląda obecnie sytuacja? ile zarabia osoba pracująca np.jako kierownik produkcji?
Pracowity 2014-08-25 12:49:52
Nie stracili pracy w firmie, tylko poszli po rozum do głowy i pracują gdzieś indziej. Ktoś kto ma resztki honoru, nie będzie tam pracował. Handlowiec pracuje zawsze dla siebie i wyrabia swoją markę. A marka Agrifirm to sam syf.
żyłka 2014-09-25 21:25:45
jak już mowa o handlowcach to... takich obecnie nie szukają w Agrifirmie, więc Ci widocznie spisują się całkiem dobrze w chwili obecnej. Gorzej jeżeli chodzi o inne stanowiska. O i tak potrzebują specjalistów ds żywienia zwierząt, a nawet dwóch kierowników poszukują. Jednego ds sprzedaży drugiego od produkcji
sagan 2014-10-30 20:11:39
nie wiem do końca czym spowodowany jest brak pracowników na te stanowiska kierownicze , ale po kilku rozmowach z ludźmi którzy trochę znają te firmę to sądzę, że głównie z niezbyt wysokimi zarobkami jak na tak poważne już posady. Zresztą ogólnie jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie jest tu raczej za wesoło
Zbyszek 2014-11-14 00:23:17
Jakiś czas temu skończyłem technologie zwierząt ale nie pracowałem w zawodzie bezpośrednio po ukończeniu uczelni, czy konieczne jest doświadczenie w tej materii aby myśleć o podjęciu pracy w Agrifirm czy prawie sama wiedza nabyta przez te 5 lat by wystarczyła na zaczepienie się przynajmniej na początek ?
Anett 2014-11-14 00:25:52
Teraz wszędzie jest problem z kasa więc narzekaniem na wypłaty niewiele zdziałamy. Aby wszystko było terminowo i jakoś przeczeka się ten okres. Ja już widze światelko w tunelu :) Pracowity pisał ze marka jest niespecjalna, ale ja jakoś nie słyszałam jakis niepochlebnych komentarzy wcześniej... Może tak było wcześniej i teraz postawili na jakość
azzz341 2015-01-13 00:29:40
a dlaczego z tym wynagrodzeniem nie jest za wesoło jak wypłacaja na czas w terminie czy trzeba czekac a premie mozna uzyskac po dodatkowym czasie pracy jak to wyglada z doswiadczenia osob ktore sa lub były pracownikami w tej firmie czy mozna miec szanse na prace jezeli nie ma sie doswiadczenia dziekuje za odpowiedz
ryba 2015-01-27 04:09:16
cześć, interesuje mnei robota w agrifirm, jestem po dietetyce i techniku weterynari... myślicie że przyjęli by mnie? zawsze interesowały mnie pasze dla zwierzat i ich produkcja a tu miałabym okazję połączyć to co mnie interesuje z moim wykształceniem poniekąd, tylko nie stety doświadczenia w paszach nie mam.
Tommi 2015-01-27 19:49:54
Witam.
Czy możecie napisać coś więcej o pracy na stanowiskach kierowniczych? Już któryś raz widzę ogłoszenie o etacie kierownika produkcji i się zastanawiam czy faktycznie jest tak ciężko się tam dostać, czy może warunki pracy, czy warunki finansowe?
Czy orientujecie się jak wyglądają godziny pracy, wynagrodzenie oraz praca w weekendy?
Prafcowity 2015-02-15 18:15:23
Dziwię się, że ktokolwiek jeszcze chce tam pracować! POWODZENIA!
dariusz 2015-04-27 04:12:17
nie ma co się dziwić. Zresztą nie ja jedyny uważam , że nie jest tu tak tragicznie jak jest to przedstawione w wielu powyższych postach. Agrifirm to nie tragedia
jacek 2015-08-11 18:43:36
przecież były normalne ofery pracy do nich, nie rozumiem dlaczego ta sytuacja miałaby się teraz zmienić. Oststnio jak mieli oferte to było chyba na Kierownika Regionalnego Sprzedaży i raczej dobrze prosperowali, wypłaty na czas z tego co wiem.. ptrzac po innych wpisach nie ma się czym martwić, więc nie rozumim niepokoju..
Kurka2015 2015-09-11 21:51:44
Pracowałam w Agrifirm na stanowisku przedstawiciela handlowego ds. drobiu. Atmosfera w pracy była straszna i ciągłe parcie na zwiększanie sprzedaży . Jakość pasz niestabilna i ciągłe wpadki a niestety konkurencja nie śpi. Przedstawiciele którzy długo pracują i dużo sprzedają mają w większości klientów zadłużonych , którzy nie mogą odejść ponieważ firma wpisuje się w hipotekę . Polityka tej firmy polega na tym aby Ci wierni klienci nie spłacili tego zadłużenia. Są też dobre strony: bezpłatna nauka języka ,karta na basen i siłownię , wyjazdy integracyjne .
Podsumowując jeśli umiesz kłamać i oszukiwać to w tej firmie się odnajdziesz.
malak 2015-09-12 01:57:23
Jak dla mnie to naprawdę extra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole.Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tu pracujący . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. Są oczywiście ludzie tacy jak pisze @kurka2015, którzy swoją postawą pokazują brak szacunku do kogokolwiek
awlek 2016-04-13 20:33:45
Wiele można wynieść jednak z tej firmy @malak, a mam na myśli umiejętności których nabywasz na szkoleniach
jako 2016-05-12 19:23:58
Cześć wszystkim o ile toś tu jeszcze zagląda :) Kochani interesuje mnie kilka informacji i liczę na waszą pomoc a mianowicie interesuje mnie ogólnie atmosfera u nich czy nie narzekacie i czy dobrze wam się pracuję bez żadnych wrzodów :) będę wdzięczny
rawel 2016-06-07 13:14:40
Nie jest tak źle jak niektórzy piszą. Pieniądze są na czas, premie są, szkolenia, benefity (multisport, pakiet medyczny). Atmosfera też ok. Są oczywiście i tacy co narzekają ale chyba nigdy nie pracowali dla typowego "Polskiego przedsiębiorcy".
adas 2016-06-22 15:30:02
no ja liczę na duże pieniądze dlatego chcę się u was zatrudnić jaki kierownik regionalny sprzedaży - oferta nadal aktualna?
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrifirm-Polska Sp. z o.o.