Opinie o MM Group w Bydgoszcz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Jaka jest stawka początkowa w MM Group? 1 stycznia na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Staż.

Zuzanna Nowy wpis

Jak obecnie wygląda praca w mm group? Już dawno nie umieszczaliście żadnych komentarzy w tym wątku. Jak wam się obecnie pracuje? Czy od umieszczenia ostatnich komentarzy coś się zmieniło? Co nowego w firmie?

zz Nowy wpis
@Zuzanna

Przestańcie robić Ctrl+V drodzy "moderatorzy", bo się ośmieszacie.

Igor Nowy wpis

Czy firma normalnie działa? Podpowiedzcie czy potrzeby jest człowiek do wszystkiego?

lo

Był już ktoś z was w prokuraturze na przesłuchaniu o co tu chodzi bo ja dziś dostałem

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Kris

Dostałem pismo od syndyka że się nie rozliczyłem jako kierownik składu z kasą fiskalną i że bedą konsekwencje prawne .Brak mi słów jak zamykali składy był taki bałagan przyjechali jacyś goście od syndyka kazali mi oddać klucze od składu i tak wygladało przejęcie wszystkiego co było na składzie a teraz chcą kasę fiskalną okaże się niedługo że będę sie musial rozliczyć jeszcze ze wszystkiego co było na placu a było tego dużo bo wszystko co tylko było możliwe przywozili z innych składów do mnie .Papierów na przejecie ani na zdanie tego wszystkiego oczywiście nie dostałem???/

alan

dostał ktoś wezwanie do prokuratury?

Wuj
@alan

Dostałem wezwanie

lo
@alan

alan i co było w prokuraturze?

ja juz otryzmalem pit dzis kilka godzin temu :P

andrzej

Ma ktoś może numer do syndyka co się teraz tym gównem zajmuje?

kris
@andrzej

Proszę(usunięte przez administratora) /> Podobno pity są wysłane, dzisiaj dzwoniłem

MAŁY
@andrzej

PODAJCIE NR DO SYNDYKA,MYSALALEM ZE TO DAWNO PO IMPREZIE A WIDZE ,ŻE W 2016 JESZCZE DZIAŁAŁO ,JA NIE MIAŁEM ANI WYNAGRODZENIA ANI SWIADECTWA PRACY Z WORKÓW

.......

Dostał ktoś PIT 11 od syndyka

PIT-u nie otrzymasz. Musisz udać się do biura podatkowego w celu wyliczenia składek za miesiące pracy

patryk

Witam, mam pytanie ..... Czy otrzymamy PIT za 2015 rok ze skladywegla.pl ? lbo moze poda mi ktos nr do tej upadłej firmy KRZAK ? pzdr

Witam! Byłem na rozprawie 7-go, mam wyrok prawomocny z nakazem zapłaty zaległego wynagrodzenia. Tylko co z tego? Firmą zarządza syndyk. Została ogłoszona upadłość.

M.W

I co się dowiedziałeś? Masz szanse odzyskać kasę? Chłopaki wy w MMGroup byliście zatrudnieni?

mati do martin

tak byłem

martin

mati i co byles na sprawie?

M.W

Serio? Kilka miesiecy? To w PUP mnie nie zarejestruja :-/ mam nadzieję, że u mnie to szybciej pójdzie

martin

no pare dobrych miesiecy czekalem ale nie wybieram sie na nia bo za daleko mieszkam a sprawy na inny termin mi nie przelozyli.

mati do martin

martin a o której masz sprawę?

Kier

Ja mam w Bydgoszczy a wszystko trwa już ponad rok opłacało się czekać. Martin to daj znać co Ci powiedzieli.

M.W

Powiecie mi jak to wszystko u was długo trwało? Tzn od złożenia pozwu w sądzie do rozprawy? Ja dopiero zamierzam złożyc i zastanawiam się czy jakąś kase odzyskam

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group